Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 5. 14:06

Sziasztok!

Én is megyek jövőre táborba ha minden jól megy. Én már feltöltöttem mindent,kész az adatlap, csak várom, hogy Alexék reagáljanak. Egyébként én gyerekfelügyelőnek megyek? Van már valakinek ilyen tapasztalata?

2009. dec. 5. 03:37

Hali!

szerződés postázva, referencia kész, adatlap gyenge,de csinálom :)

Korábbi évekből valaki mondja meg pls, hogy mikor fizetnek a melóért (hetente,havonta,stb..)

Pacsi!

322. melchiades90 (válaszként erre: 321. - Dorcj)
2009. dec. 2. 23:29
Én úgy tudom a profilnak legkésőbb január 10-ig kell kész lenni és szerződést kell gyorsan elküldeni a 330 euróshoz.
321. Dorcj
2009. dec. 2. 20:19

Hello! Még új vagyok itt. Most töltöm ki a jelentkezési lapot. Ahhoz a részhez hogy "Employment History and Work Experience (including Volunteer work)" és "Work experience with children and qualifications related to working with children" mit írjak??? Egyáltalán nincs tapasztalatom gyerekekkel. Gondolom ide is vmi jól hangzó dolgokat kell írni. :-) Vki segítsen légyszi! Sürgősen ki kell töltenem a jelentkezést, mert ma beszéltem velük telefonon és azt mondták h pénteken lejár a 330 Euros határidő.

Elöre is köszi a segítséget.

320. szasza_4562 (válaszként erre: 319. - NagyMesterB)
2009. dec. 2. 20:01
:D:D
2009. dec. 2. 13:56

Mosodáról én se tudok sokat....

nálunk öreg nénik mostak...:) a zoknijaimat csak úgy nyelték be:) de az bizti h mosodásnak nem mennék:)inkább konyha:) lot's of goodlooking giiirl:D

2009. dec. 1. 18:07
Valaki nem tudna nekem infót adni arról, hogy a mosodai meló milyen? Van ismerősöm, aki már volt kint, de a mosodai melóról nem sokat tudott mondani.
317. RedMax
2009. nov. 30. 20:44

Én a volt tanáraimtól és egy munkaadótól kértem referenciát, szóval nekem ezzel nem volt gondom.

Az önéletrajz meg kell, hogy közelítse a 2000 kataktert, különben addig fognak piszkálni vele, amíg nem lesz elég.

Erkölcsi bizonyítványt minél előbb kérelmezz, mert 2-3 hét, mire kiküldik, és a szerződés beadásától kezdve 1 hónapod van rá (elvileg), hogy feltöltsd. A medical formra is 1 hónap van, de azt az orvosod egyből ki tudja tölteni. Persze nem érdemes az utolsó pillanatra hagyni.

316. Roham
2009. nov. 30. 15:35

Elküldtem ma a szerződést, remélem benne leszek a 400-ban. Viszont problémáim adódtak a regisztrációval. A referencia dolgot nem tudom hogyan oldom meg, mivel munkaviszonyom rokonnál volt csak aki még angolul sem tud... Szal érdekelne, hogy Ti hogy csináltátok.

Ja és a fogalmazást azt kb 2000 karakteresre kell írni, vagy az csak a max? Nekem 1300 karakteres.

Erkölcsi bizonyítványt mikor kell kérni, ill. a medical formot kitölteni?

2009. nov. 30. 11:31

az jóó:)


akikkel beszéltem és másodjára mennek vissza azoknak 3000 adnak. Ahogy számolgatok tisztán 2000er a zsebbe jön mivel kb egy 1000res a repcsijegy:(

2009. nov. 27. 15:54

Hello,


Hát 3775 usd lesz a fizum, szóval "repülök" vissza boldogan....mint a csapat megbecsült tagja!Második visszatérőknek sztem 1900-2600 között kellene keresnie kb és az sem rossssszzzzzzz.....

313. RedMax (válaszként erre: 312. - Roham)
2009. nov. 26. 22:20

Amin én voltam, az 2 órás volt, bár először 1 órát mondott rá a srác, akivel beszéltem telefonon. Szóval szerintem 2 órával számolj, meg ha akarsz, utána rögtön interjúzhatsz is.

Semmit sem kell vinni, max. papírt, tollat, meg kérdéseket, ha vannak.

312. Roham
2009. nov. 26. 20:33
Holnap megyek tájékoztatóra. 14:00-kor kezdődik. Meddig tart egy ilyen? Tudnom kéne, mert úgy veszek vonatjegyet. Ja meg mit kell magammal vinni?
2009. nov. 26. 14:59

Kukkancs:


Mindenképp szeretnék vissza menni, kora őszel írtam a táboromnak h visszamennék:) 300kis muff-hoz simán!!!:D de csak annyit írtak vissza h felírnak egy listára...

Ugyan abba a táborba mész vissza 3-adjára? És mennyi fizuért? (ha nem akarod kiírni a fórumra esetleg privibe csak nekem megírhatod:D )

2009. nov. 26. 11:43

Hu de nyomul az uj generacio, sziasztok!:)


Sofőrködés: Hát kösd fel a gatyád, nálunk elég sokat dolgoztak a söfőrök, kb éjjel-nappal....mindíg kellett valahová vinni a kölykeket, a tábori piálás miatt kirúgottakat a buszmegállóba, vagy reptérre járni!Csak akkor legyél sofőr, ha lebírsz egy "van " gyerekkel....kb 14-el egyszerre....amugy jó...


Laptop: iszonyat hülyeség vinni, bárki kiírja neked a képeket, van számítógép....de ha esetleg kevés a gép a wall mart-ben 5 usd és megvan dvd-n, cipelné a haál magával utána utazásnál...mert a hostelben azért nem hagynám, de az óceánpartra meg az Alcatraz-ben nem hiányzott volna!Sztem hülyeség....


Egy csomó ember azzal cseszi el az egész tábort, hogy a szabadidejében üti a laptopját msn-el, meg 100 oldalas emailt ír....aztan csoadlkozik, hogy ninscs barátja....a szabad esteden, vagy kockafejuen gépezel, vagy ismerkedsz...a kettő együtt nem fog menni...egy héten 1 szer lejelentkezel otthon, az több mint elég....arra meg ott a telefon...ki hogy csinálja...én 3szor megyek most vissza, de msot sem viszek az tuti!!!!


A tábortípúsok elég jól le vannak írva a honlapon, hogy pontosan hol azt nem tudom, mert most uj az egész....de keress:) Amugy sztem a tábortípus tök mindegy!!!


Ha valamiben tudok nektek segíteni, szóljatok....


Nagymester, most jössz vissza vagy neeemmmmmm???

309. RedMax (válaszként erre: 308. - Balu23)
2009. nov. 26. 11:43

21 évesen még nem hiszem, hogy alád raknának egy autót. Amúgy a tájékoztatón mindent elmondanak, még erről is. Mindenki azt hiszi, hogy ez egy tök jó munka, de elmondták, hogy baromira stresszes meló, mert pl. ha nem kellő időben húzódsz a lehajtó sávjába, esélytelen, hogy pár száz méteren belül átkerülj. És ha elnézel egy lehajtót, akkor bizony gáz van.

De amúgy a tájékoztatóra menj el, és mindent megtudhatsz erről (is).

308. balu23
2009. nov. 26. 09:33

Sziasztok!


Ha minden igaz kész vagyok a regeléssel, már "csak" a hívásokra várok. 2 állás érdekelne nagyon, a karbantartó és a söfőr. A maintenence állás velejáróival tisztában vagyok, de egy tapapsztalt campes tudna mesélni a söfőrmeló szépségéről,vagy hátulütőjéről?

Előre is kösz

2009. nov. 25. 20:58
sziasztok! tudnátok segíteni, hogy mi a különbség a family és a day camp között?
2009. nov. 25. 14:11
DedMax helyesbítve:) sorry
2009. nov. 25. 14:09

Kennybrookról nem hallottam...


Remax, jó a felvetésed:) én is csak 1 dollárt hoztam haza:) 2lett volna de egy dollárt (frankra átváltottam) elnyelt a wc autómata swájcban ...

Meg ami nagyon fontos ha netán 2-3hát között kirándultok amcsiban, semmiképp ne kérjétek a vissza utat úgy hogy 1 napot eltöltsetek egy másik országban .... (MERT!!!!: nem lesz kaja pia, és már nagyon nyűgös leszel, mennél már haza stb, azaz a depresszió szélén leszel:D) én kipróbáltam, és 1 dollárból még kaksizni se lehet:D ez csak egy tanács:)

304. RedMax
2009. nov. 25. 01:52
Nekem tájékoztatón azt mondták, hogy aki 5 dollárnyi készpénzzel jön haza, az valamit elrontott, vagy tartozása van valakinek itthon. Érdemes ott kirándulgatni még Amerikában 1-2 hetet, megnézni pár várost, esetleg befektetni ruhába vagy műszaki cikkekbe (mivel kb. fele annyiba kerülnek, mint nálunk). Gondolj csak bele, hogy ha már ott vagy, ajánlott kihasználni a lehetőséget, hiszen nem minden nap mehet az ember az államokba, hogy "körbenézzen".
2009. nov. 24. 23:57
Szóval az ember befizeti azt a durván 120 ezer ft-ot és keres kb. 230 ezer ft-ot a táborban. A végén a kirándulással nullára jönnénk ki vagy amit befizettünk az lesz a költség?
2009. nov. 24. 19:44
Kennybrookról ki mit tud?
301. Angers
2009. nov. 24. 19:19
még nem írtam nekik
2009. nov. 24. 18:26
Angers, én is visszamennék, de csak annyit irtak h felírnak a listára... , neked mit mondtak amikor írtál nekik? Rögtön küldték a szerződést?:)
299. Angers
2009. nov. 23. 13:27
Amúgy 21 alatt be se engednek a kocsmába,általában márt kinnt igazoltatnak és nem számít hogy nem akarsz inni csak bemenni.A legtöbb buli is ilyen.Los angelesben minden bulinak vége van hajnali kettőkor még a Hollywood blv-on is.Piához meg mindenhol kérik végképp a személyid.Szigorúan veszik.Idén nyáron még én sem voltam 21 szval nem is buliztunk sajnos csak egy norm buli volt los angelesben ami 18+os volt.A piát megvették az idősebbek nekünk,de tényleg drága,viszont ha előtte veszel akkor olcsóbb,jah és a hipermarketekben csak sört meg bort árulnak.Van külön liquer store ahol tömény piát lehet venni.Én lehet visszamegyek idén bár a konyha nálunk tényleg brutál volt.MAintenence meg laza.A tábornak kell még írnom,szerződés ügyben.Na szép napot:)
2009. nov. 19. 17:47

ha valaki töltött már ki erkölcsi bizonyítvány-kérő lapot:

a hátoldalán az aláírást a FONTOS-feliratú négyzet-be kell (kb mint a szeméyli kérvényezésnél), vagy az "aláírás" szó alá, a sok üres helyre?

2009. nov. 19. 12:21

nem nagyon éri meg kint piára költeni... kb 1000forint a3dl-es sör.... a bagóról nem is beszélve...

persze akinek tellik rá üsse kő:) én nagyon minimálisan alkoholizáltam mert nagyon be kellett osztani... én 3hetet még kint maradtam és épp hogy 1 dollárt haza tudtam hozni:)jah egyes államokban vagy városokban még alkohol sincs... kint más világ van:)

296. RedMax (válaszként erre: 295. - Roham)
2009. nov. 18. 20:47
Igen, ott is 21 év az alkoholvásárlási korhatár.
295. Roham
2009. nov. 18. 20:33
Még valami érdekelne. Kaliforniában is 21 év a buli meg alkohol kiszolgálási korhatár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook