Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


354. balu23
2009. dec. 12. 20:04

Hello! Nekem is az előzőhöz hasonló a kérdésem. Nekem a Status-om - On review egy camp által. Ezután az áttekintés után várható hogy felkeresnek, vagy csak random nézegették a profilomat?

Kösz a választ!

Gratulálok RedMax

353. Ivy4U
2009. dec. 12. 13:00

Sziasztok! Honnan látod az állapotodat, hogy éppen elhelyezhető vagy-e, vagy már valaki érdeklődött?

Gratulálunk a táborhoz! Megnéztem kennybrook-ot nagyon durva a tábor felszereltsége.

Sok sikert!

352. Smoggii
2009. dec. 12. 10:27
Velem rendes volt a kennybrook;Đ már ittvolt a szerződés a kezemben, mikor mondtam,h kaka van és nem mehetek;[
2009. dec. 12. 00:28

RedMax!

Tuti biztosra mondta?

Én ugyanigy voltam vele, beszéltünk telefonon, mondta hogy minden király, vegyem fel facebookon, küld levelet meg e-mailt. Egy-másfél hétre rá meg ledobott, jött a mail hogy újra placeable vagyok.

Néha csak szórakozik az emberrel a Kennybrook.

De azért szurkolok;)

2009. dec. 11. 23:38

Gratulálok!

Már nekem is kész az adatlapom. Akkor az indulást a szerződés első munkanapjához igazítod?

349. RedMax (válaszként erre: 348. - D62e05fd57)
2009. dec. 11. 19:09

Bemutatkoztunk egymásnak, aztán kérdezte, hogy honnan hallottam a Camp Leaders-ről, mit tanulok az egyetemen, mit szeretek szabadidőmben csinálni, mit szeretnék egyetem után csinálni, mit szeretnék tábor után csinálni, aztán mondott infókat, hogy van számítógép meg kondi, amit a staff is használhat, a szabadnapokról is beszélt, mondta, hogy az alapvető szabályokat már valószínűleg elmondták nekem itt is a Camp Leaders-esek, de azért ő is elmondta a fontosabbakat, például, hogy nincs cigi, pia, drog. Aztán, hogy facebook-on is jelölgessem be őket, mert akkor a többiekkel is tudok beszélni. Szóval jó volt, nem kell félni tőlük :)

És ahhoz képest, hogy telefonon keresztül kellett beszélni, nem is volt nehéz érteni, persze lehet, hogy csak én vagyok így vele, mert mondjuk én az amerikai szöveget zajos környezetben jobban megértem, mint a magyart :D


Sok sikert mindenkinek :)


U.I.: június 19-től augusztus 21-ig szól a szerződésem :)

348. d62e05fd57 (válaszként erre: 345. - RedMax)
2009. dec. 11. 18:57

Szia RedMax!

Örülök, hogy már van táborod.

Elvileg nekem is kész van már minden, de még nem jeleztek vissza.


Miket kérdezett a táborvezető? Miről kellett beszélni? :)

2009. dec. 11. 18:31
RedMax Gratullálok!!!:)
2009. dec. 11. 18:31
kukkancs, nem mondod????:) mennyire súlyos? mosogatni még tudsz???:)
345. RedMax
2009. dec. 11. 18:26
Most beszéltem a Kennybrook tábor egyik vezetőjével telefonon... és felvettek :D Királyság :D És megdicsért a nő, hogy jó az angolom :)
2009. dec. 11. 17:16

Hat a kedves kis Flu-rol annyit, hogy a nyaron beteget sem lattam kint, 2 hete megelkptam itthon...ragozzam????


Amugy nem a vasarnapok szabadok,hanem SS-nak altalaban hetente 1 van, de beosztas szerint!!!Nem mehet el mindenki egy nap...ha belegondosz ez butasag lenne! Haja Ivy4U, jo gyerekfelugyeletet!Nalunk nagyon jo dolguk volt, feszt csak kirandultak...de kevesebb szabadnapuk volt...sok sikert!!!!

343. Ivy4U
2009. dec. 10. 13:27
Megvolt az ellenőrzés, elvileg kész van mindenem. Az influlenzára rákérdeztem, és ők is azt mondták, hogy nem kell beoltatnom magam csak ezért. Szerintem is csak felfújják...egyébként hogy lép valakivel kapcsolatba a tábora?
2009. dec. 10. 10:45

mi nem oltattuk be magunkat tavaly se itthon se kint... az influenzát csak a magyarok fújják fel...

De meg lehet kérdezni:)

341. Ivy4U
2009. dec. 10. 10:11
Na gratulálunk! Nem tudom az én adatlapommal mi van. Már a múlt héten kész volt minden, papírfeltöltés, kitöltés stb. Küldtem nekik e-mailt, hogy ellenőrizzék, erre még semmi. Pedig a levél szerint azonnal ellenőrzik. Én nem oltattam be magam, szerintetek ez lehet hátrány?
340. RedMax (válaszként erre: 339. - Ivy4U)
2009. dec. 9. 17:21
Engem már meg is keresett a Kennybrook tábor, pénteken beszélek velük telefonon. Az influenzától se félek, már be lettem oltva :D
339. Ivy4U
2009. dec. 9. 09:19

Sziasztok!


Idei jelentkezők figyelem! Aki már beküldte a szerződést annak a héten készen kell lennie az adatlappal, meg a referenciákkal. Úgyhogy jó munkát..én már az ellenőrzésre várok. Egyébként nagyon úgy látom, hogy a legtöbben support staffba mennek magyarok... Másik kérdés az influlenza...ahogy olvastam a fórumon tavaly elég nagy kavarodást okozott..szerintetek idén és ki fog hatni a programra, vagy kint ez már lecsengett?

338. balu23 (válaszként erre: 310. - Kukkancs)
2009. dec. 9. 00:45

kösz a választ.

Bármennyire is lebeszéltek, én szeretnék sofőrködni, kell a kihívás, meg szeretek fuvarozni.

lesz ami lesz

2009. dec. 8. 17:51

00Ancsa00, én egyedüloi magyar voltam, és a nyelvet minimális fokon nyomtam... jah és a munkatársaim meg csak mexikóiak voltak:) én nagyon örültem h végül egy magyar sem volt mellettem...

Alexék se tudnak sokat tenni azért h magyarokkal legyél együtt... nekem is ígérték h 1-2 magyar lesz velem:) de nem lett senki jah és másodmagammal repültem meg minden ez volt a mázlim, és ő hívta fel a táboromat is:)

336. Ivy4U
2009. dec. 8. 16:48
Szerintem mindenkinek más, az amit szeret, amit bír. Én imádok a gyerekekkel lenni, jó kedvem van tőle, nem érzem melónak. Konyhán viszont meghalnék. Mindenki más és más...de ez így a jó, hiszen így lesz tábori sereg:D
2009. dec. 8. 00:59
végülis neked van tapasztalatod, biztos nem lesz gond:) jaja igazad van a nyelvvel kapcsban:) de nekem a konyha is jó és többet fizet s:D és ingyen kaja pia:) míg nektek kuncsorogni kell érte:)
334. Ivy4U
2009. dec. 7. 19:52
Én is elsőre megyek (elvileg). Szerintem biztos megpróbálnak figyelni rá, de azért ez már nem annyira rajtuk múlik, mivel a táborvezetők döntenek igazából, hogy kit akarnak..de javítsatok ki ha tévedek.Egyébként szerintem úgy fejlődsz sokat, személyiségileg is meg angolból is, ha ilyen helyzetbe kerülsz, de nem kell ettől annyira félni, csak fel kell mérni saját magad. Amúgy még visszatérve a gyerekekre...sztem nagyban függ magától a vezetőtől a gyerekek hozzáállása, tudni kezelni őket. Sztem azért nem lehetetlen megoldani, és nyilván mindenhol van olyan gyerek, aki rosszalkodik.
333. RedMax
2009. dec. 7. 19:49
Nem tudom, hogy ezzel mi a helyzet. Szerintem nagy a valószínűsége, hogy összekerülsz magyarokkal is, mert azért jó sokan mennek itthonról is. De ha megkéred őket, lehet, hogy megpróbálnak olyan helyet találni neked, ahol mindenképp van magyar. Mondjuk én pl. tök szívesen lennék egyedül magyar, mert szerintem is annak a veszélye áll fenn, hogy ha van saját anyanyelvű, akkor vele beszélgetsz, a többieket meg hanyagolod inkább.
2009. dec. 7. 19:05

Szia Ivy!

Persze, de azért csak jó hogy ha a 9 hét alatt megtudod beszélni a dolgokat valakivel az anyanyelveden. Bár megvan a középfokú nyelvvizsgám annyira nem beszélek jól hogy ellegyek csak külföldiekkel!

De amúgy szokott olyan lenni, hogy valaki egyedül van magyar a táborban, vagy azért arra figyelnek h legyenek többen?

331. Ivy4U
2009. dec. 7. 17:24

Szia Ancsa!

Szerintem nem az a fontos, hogy legyen rajtad kívül magyar. Mert akkor lehet, hogy csak vele lennél, szerintem egy ilyen programban alapvető fontosságú a nyitottság, úgyhogy ha neked ettől függ, hogy jelentkezel-e akkor szerintem gondold még át nagyon, hogy akarsz-e egyáltalán jelentkezni.


NagyMester ez nem a neptun kódom :D hanem Ivy for you :D

2009. dec. 7. 16:58

Sziasztok!Én is tervezem, hogy jelentkezem a 2010-es szezonra, de az irodában azt mondták nem tudják garantálni, hogy lesznek még rajtam kívül magyarok a táborban. Egyedüli magyarként meg nem szívesen vágnék bele.Mi erről a tapasztalatotok?

Légyszi írjatok!!!

2009. dec. 7. 13:36

Ivy4U gondolom ez a neptun kódod:D

-az derék nem semmi:) hallottam mások elmesélése szerint h egy kiscsaj bepipilt a szoba közepére csak úgy heccből és mondta a gyerekfelügyelőnek h takarítsa fel stb.... a gyerekfelügyelő erre nem volt hajlandó:) de őt nem rugták ki csak egyszerűen felmondott... egyet viszont kirugtak mert verekedett két kis kölyök és szétmerte őket választani, de az egyik még akkor is ütni akart, de a gyerekfelügyelő elkapta a kezét vagy lefogta... és szólt a mamának és papának és kirugták a felügyelőt stb.... ezek nagyon el vannak kényeztetve és nekik mindent szabad...

de mondom tábor függő:D

328. Ivy4U
2009. dec. 6. 19:02
Sziasztok! Én írtam, hogy megyek gyerekfelügyelőnek...egyébként nem hiszem, hogy gond lesz.3 éve vagyok csoportvezető táborokban, úgyhogy tapasztalat az van. De mire értetted hogy kirúghatnak a gyerekek?
2009. dec. 6. 12:25

tábor függő....

a maintanceseknek jó az időbeosztásuk kirándulás terén de aki konyhára megy annak csak 1 napja van kirándulni... mert előző nap este 10ig melóznak és utána senkinek nincs kedve még kirándulgatni:)

2009. dec. 5. 22:12
Olvastam, hogy a vasárnapok szabadok. Ilyenkor el lehet tiplizni akármerre? Akár már a szombati műszak után is lehetett pattanni? Számon tartják,hogy a support staff épp merre kószál? Kell engedély elhagyni a tábort?
2009. dec. 5. 21:19

-fizetés nálunk kéthetente volt és csekken adták.

- gyerek felügyelő???:) hát részvétem..... :) nem sok jót hallottam:) de pl a mi táborunkban nem voltak rosszak a kis pulyák, de nagyon sokban igen... nagyon vigyázni kell velük mert könnyen kirúgathatnak a kölykök stb... viszont sokat túráztok:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook