Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


204. lorinn (válaszként erre: 203. - Lindo)
2009. jún. 22. 20:06

szia!

felhívtam, és én is mondtam neki, h tegyenek át szeptemberre.. akkor elvileg most annyi a dolgunk, h szeptemberben eldöntjük h mit akarunk, és már semmilyen pénzt nem kell befizetni?

203. Lindo (válaszként erre: 202. - Lorinn)
2009. jún. 22. 13:40

Szia!

Engem is felhívott tegnap, de én mondtam neki hogy rakjanak be jövőre és majd szeptemberben eldől hogy lesz e kedvem menni, főleg ezek után.Még ha közbe is jön valami vagy nem lesz kedvem menni jövőre, akkor is meglesz a pénzem, mert mondta hogy akkor majd ugyan úgy vissza utalják. De most ha vissza kérem és menni akarok ki, akkor megint fizessem be,meg stb. így meg ott van és akkor csak egy telefon és helyeznek is elfele.Valamint mondta hogy jövőre először minket helyeznek el, addig a többieket nem, nah meg így ők állják majd a vízumdíjat, nekünk csak el kell menni vízuminterjúra és kész.Majd írd meg hogy te hogy döntöttél4

202. lorinn
2009. jún. 21. 18:27
Nem kaptam... tegnap felhívott Alex, már épp megörültem, hogy hátha vmi jó hír, de csak azért hívott, mert ugye még nincs helyem és huszadika van... na azt mondta, hogy küldjek imélt hogy hova küldjék a pénzt, és még van egy olya lehetőség hogy még egy hétig él a profilom, és ha közben elhelyeznek (még talán 15öt el tudnak jun végéig), akkor majd elviszem a pénzt... ha úgy döntök, hogy most zárják le a profilomat, akkor megteszik, és szeptemberben újra beszélünk, hogy mi legyen... de én jövőre újra próbálnám.. te?
201. Lindo
2009. jún. 21. 13:36

Lorinn!!!

Te végül kaptál tábort? Ha nem vissza kéred a pénzt?

2009. jún. 19. 22:02

Kapatam tábort!!!:D

Boston környékén leszek!De sajna egyedül leszek magyar,ettől féltem:( gyenge a nyelvtudásom:( 24 v 25én repülök.

Nemese93 köszi az infót:D ha tányérokat kell mosni azt megértem remélem:) a sportokban jó vagyok hátha ott összehaverkodok:) tényleg tudtok valamit sprotolni kint:foci vagy kosár...?

199. Lindo
2009. jún. 19. 18:52
Én sem kérem vissza a pénz hanem szeptembertől élni fog a profilom. Meg ha a barátomat vissza hívják hátha jövőre már össze jönne és mennék én is oda, az volt a baj hogy idén későn szóltunk annak a tábornak és már megvolt a személyzet száma.
198. nemse83
2009. jún. 19. 17:41
Sziasztok, en csak most talaltam ratok, eloszor is bocsi, nem akarom annak a szivet fajditani, aki meg nem kapott tabort, nagyon sajnalom!En mar 10e ota kint vagyok es amiatt irok, ha valaki tudja tabor utan hogy lehet meg postcamp munkahoz jutni az szoljon...en szeretnek meg 2 hetet dolgozni majd...de itt nincs!Nagymester te ne aggodj, az ukranok alig tudnak itt angolul, de a baj inkabb az hogy azert eleg nehezkes lehet, ha nem erted mit kell megcsinalni,vagy nem tudsz baratkozni.Nekem van egy evfolyam tarsam, akinek meg nincs tabora, o ugy dontott hogy iden keres valami fix munkat es szeptembertol a profilja elni fog megint, sott akkor a vizumdijat is atvallaljak...nem nagy vigasz, de azert jo sztem!kitartas, meg hatha...aki meg visszamondogatja, az meg bekaphatja mindenki helyett!!!!
2009. jún. 19. 16:55

Vannak olyanok akik nem nagyon vágják az angolt de kint minden rendben van velük?Mert én alapfokon tudok kommunikálni meg mutogatni:D

Egy tábor megint megjelölt.... és most kaptam valami repjegy igénylő lapot is:) de Alex mondta h a kiutazásommal van egy kis gond,így nem biztos még akkor a szállásom:(

196. Lindo (válaszként erre: 194. - Masterof)
2009. jún. 19. 15:35

Hello!

Hát komolyan mondom ez felháborító. Én nem értem hogy az ilyenek akkor minek jelentkeztek egyáltalán....Amúgy is tisztában voltak vele, hogy a végén bármikor indulni kell.

Az én barátom nemrég utazott ki és azok alapján amiket mesélt megmondom őszintén nagyon irigy vagyok rá, hogy neki sikerült.

Kívánom azoknak akik kint vannak, hogy érezzék magukat nagyon jól!!!

195. hadare
2009. jún. 19. 12:51

sziasztok,

Na latom felgzorsultak az esemenzek. Es ayt is hogz hat van sok gzoker eyen a vilagon, aki miatt tobben syivnak. En mar kint vagzok egz hete, hat nemreg van net, a munka kemenz, a tabori korulmenz tenzleg tabori korulmenz....de nagzon jol ereyyuk magunkat. Nagzon kedves a veyetoseg es tenzleg ugz latsyik igayuk volt orientacion erdemes meghajtani a ay elso heteket.Sytem engem elegge kedvel a konzhafonok, nem lesy gondom....de ay orosy lanzokat ki nem allhatja. Jovo heten visyminek minket wayhingtonba.nagzon varjuk mar....amugz hoyyank jon meg allitolag egz magzar lanz ,akit ezen a heten vettek fel....

194. masterof (válaszként erre: 190. - Macicsibe)
2009. jún. 19. 12:24

sziasztok!

grat. az újonnan elhelyezetteknek. én úgy néz ki maradok...

tegnap este voltam bennt az útlevelemért, és hallottam két telefonbeszélgetést, amit nem kellett volna.

egy lány, akinek szereztek tábort, nem fogatta el, mert hétfőn kellett volna utaznia, és az neki túl "korai"...

kérdem én: ha junius tizenikszedikét is adtál meg kiutazásnak, akkor hogy lehet korai a jun. 22??? és ez nem az első tábora volt a csajnak.

a másik mégdurvább: a srácnak ma reggel kellett volna repülnie, tegnapelőtt helyezték el, rábolintott a pénteki indulásra, gyorsan repjegy neki, miegymás, de tegnap este "betegségre hivatkozva" visszamondta, mivel Ő úgy megbetegedett 1 nap alatt, hogy nem tud elutazni,

és "különben is még vizsgám is van..."

szinte sirva fakadtam mikor ezeket hallottam, rögtön kérdeztem, hogy mehetek-e helyette, de ennyire nem egyszerű a dolog, pedig nagy öröm lett volna úgy hazamenni, hogy pakloás és reggel spuri! annyi előnye volt a srácnak, hogy ő hamarabb jelentkezett a programba, előrébb volt a "listán".

tehát a CL is próbál időrendben elhelyezgetni ha lehet.. mint látszik néha nem mindig ez a jó megoldás. A CL bukott egy repjegyet ca. ~170.000Ft, a munkájukat az emberkével, DS, stb. plussz a szavahihetőségüket a tábor felé. mi itthonmaradtak meg a nyarunkat az ilyen kretének miatt...


kelemenbandi

193. lorinn
2009. jún. 18. 14:04
Köszi :)
192. Lindo
2009. jún. 18. 13:46
Köszi szépen :)
2009. jún. 18. 12:59

NAGYON NAGYON DRUKKOLOK LORINNAK ÉS LINDONAK!!!!!!!!!!!!!!

NE ADJÁTOK FEL!!!!!

190. macicsibe (válaszként erre: 187. - Kukkancs)
2009. jún. 18. 12:57

köszi!nem bántottál meg, csak visszavágtam!:D :D :D

Texas,San Antonio, napokon belül lesz az indulás. nem vagyok nagyon összekészülve, de sztem ez így jó. Tavaly annyit készültem, aztán úgyis ott kialakult minden!nem érdemes annyit rákészülni, az a jó, hogy ripsz ropsz kell és indulás.

Tábor után pár napot szeretnék eltölteni ott Texasban, megismerni a környéket kicsit egy pár napra megszállok ott a városban, vagy egy másikban, aztán jövök haza.

A barátaim nagy része már kint van akikkel tavaly is voltam, de ők szanaszét mennek. Én most egyedül leszek, de megoldom. Tavaly NY-ban voltunk kb. 10 napot, így most oda már nem megyünk. (csak a pénzét költi ott az ember :p)

És te hova mész? Mi a célod tábor utánra?

189. lorinn
2009. jún. 18. 12:45
szorítsunk még nekem is...
188. Lindo
2009. jún. 18. 12:18

Macicsibe kaptál tábort? Hova mész?

Nem hiszem hogy a hívószámmal van a gond. Úgy csináltam hogy először beütöttem a hívószámot, utána pedig a számot amit szeretnék hívni. De nem is csörög ki, még annyit sem mond, hogy nem kapcsolható.Nem értem hogy miért!

2009. jún. 18. 12:16
NA GRATULÁLOK!!!!!!Akkor csak sikerült a végén!Tényleg örülök neki!Mikor utazol?És a tábor után merre?Én nem megbántani akartalak, csak én is kedvelem őket és tudom, hogy mindent megtettek....és tényleg ahogy írtátok, nem tudhatták hogy ilyen nehéz lesz a vége!És tényleg emiatt a műanyag paranoia miatt, a sertés influenzától...kevesebb gyerek, kevesebb személyzet...!De örülök, hogy sikerült!Akkor szorítsunk Lindonak most!A Neophonnak van honlapja meg ügyfélszolgálata is, sztem hívjátok fel, mert a behívószámmal lehet szerintem is a gond!
186. macicsibe (válaszként erre: 184. - Lindo)
2009. jún. 18. 11:40

nem a hívószámmal van a gond? úgy tudom először be kell ütni az usa hívószámát és aztán a magyart.

valaki erősítsen meg!

185. macicsibe (válaszként erre: 181. - Kukkancs)
2009. jún. 18. 11:38

mert eddig mindenkit elhelyeztek, nem volt probléma, ezért vettem biztosnak és mert amit mondanak az úgy van, tavalyról tudom!és ezt csak mostanában írták, hogy max a legvégén!

és el is helyeztek a legvégén,tudd meg :D :D:D

184. Lindo
2009. jún. 18. 09:44

Hali

Valaki tudna segíteni a neophone használatában? Mert a barátom már kint van a táborban,(amit én már úgysem kapok idén, klassz...:( ) mikor megérkezett fel tudtam hívni de azóta egyszerűen nem tudjuk egymást elérni,pedig itthon kipróbáltuk és működött. Az a baj hogy még azt sem jelzi hogy foglalt vagy ki van kapcsolva, csak hogy próbálja újra. Ha valaki járatos ebben légyszi segítsen!

2009. jún. 18. 00:30
jaja,jó munkát és szórakozást akiknek sikerült tábort kapnia!:D
182. lorinn (válaszként erre: 181. - Kukkancs)
2009. jún. 17. 21:29
Szerintem maci arra gondolt, hogy amikor jelentkeztünk (én spec február első napjaiban), akkor azt mondták, hogy eddig 100%os az elhelyezés, ne aggódjunk, biztos lesz helyünk... az, hogy közben változott a helyzet, leginkább májusban derült ki, (a campleaders-es srácoknak is), mert nem úgy alakultak a lekérések és az elhelyezések, ahogy eddig... nem értem pontosan, hogy milyen mártírkodásra meg álláspont változtatásra gondolsz... én nem tudom, nekem miért nem sikerül, végig azt mondta Alex hogy minden rendben van a profilommal, nyelvtudással stb... egyszerűen nem értem.. szal örülök mindenkinek, aki kijutott, biztos szép nyaratok lesz.
2009. jún. 17. 20:50
Szia küldtem emailt Matte privátba válaszold meg légyszi, holnap meg akarjuk venni a jegyeket meg a szállást és jó lenne eggyütt!Macicsibe, nem te mondtad pont, hogy jun 17et volt a dátumod és szóltak hogy az késői és örülj ha el tudnak helyezni....akkor miért vetted biztosnak?Vagy rosszul emlékszem?Lehet keverem már itt az álneveket???És amúgy hányszor foglaltak le titeket táborok???Amúgy én is megyek vissza, és Alex nekem azt mondta, hogy csak azok nem a régi táborukba mennek vissza, akiket nem vett vissza a tábor mert rosszul dolgoztak?!!!Van egy két ember akit tökre sajnálok így az írásai alapján, csak a mártírkodást, meg a sok álláspont változtatás nem szimpi....de amúgy mindegy!Matte váááááááááárom a mailt...
180. macicsibe (válaszként erre: 179. - Lorinn)
2009. jún. 17. 12:00

igen, teljesen megértem!most már ezt a 3 napot ki tudjuk várni, hátha...

de ez tényleg így van.ilyenkor már nehéz másik munkát találni, hiszen leszerződtünk ide, már majd egy évvel ezelőtt és azt hittük biztos a dolog...

179. lorinn
2009. jún. 16. 12:43
Ja én is elkezdtem vmi más meló után nézni... de igy jun közepén már aligha kellek bárhova is...
2009. jún. 16. 11:06
derék!akkor télleg nem sok esély van:( hm akkor marad a kukorica föld amerika helyett:D
177. Lindo
2009. jún. 15. 20:36
Akkor már nem sok esélyünk van :(..
176. lorinn
2009. jún. 15. 20:33
Most beszéltem Alexszel, kb 61 ember van még, napi 2-3 elhelyezés van, még olyan 20-at tudnak elhelyezni..
2009. jún. 15. 16:14

hello Matte!


Szívesen látunk a bandában 4en vagyunk az amerikai szakaszra, 3an genfre!Ha van kedved, irj privatban és megbeszéljük!Nyugati part a cél idén....Gartula a megszerzett táborokhoz!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook