Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 27. 16:03

szia,


vegasban talalkozhatnank...legyszi irj privatban!nekunk is megvan a kocsi, azert mehetnenk egyutt.....jobb lenne bandazni, mint eletedben soha:)))))))

233. hadare
2009. aug. 26. 20:25

sziasztok!

Akkor lassan en is elhagyom a tabort!Osszefoglalva eddig a tapasztalataimat(es azoket, akikkel egyutt voltam itt)....

1. Annyit dolgoztam mint eletemben soha

(Minden jovo nemzedék figyelmebe, hidjetek el amit tajekoztaton mondanak!Az elso ket turnusban tenyleg megvan a napi 10ora melo az tuti, es a harmadikban tenyled 6orak voltak csak!)

2. Annyit hasznaltam az angolom, mint eletemben soha...bar kivancsi vagyok arra is, hogy mennyi hulyeseget szedtem fel, mert itt aztan volt mexicoi, orosz, lengyel is...:))))

3. Annyi hamburgert ettem mint eletemben soha...

4. Annyira tabori korulmenyek kozott laktam mint eletemben soha....bar nekunk az agy keszen volt, nem mi szereltuk, ahogy azt valaki korabban emlitte....olyannyira kesz volt, hogy sztem 10eve kellett volna leselejtezni....de taborban ez nem divat:)

5. Annyi kukat uritettem ki, mint eletemben soha:)

6. Es annyi uj baratom lett mint eletemben soha ennyi ido alatt....

7. es annyiszor tapsoltam meg magam, mint eletemben soha...(ez mashol is meno volt, hogy orulunk magunknak, meg hogy itt vagyunk...orulet)

8. Aztan remelem most jon majd az annyit lattam , mint eletemben soha....mert azert itt az ideje a jol megerdemelt pihenesnek mit ne mondjak....


Ja mi bereltunk autot a nyugati parton...San Francisco, meg Vegas meg Canyon....4en vagyunk, meg egy fo csatlakozhatna....ha erdekel esetleg irj es kuldom a reszleteket!!!!Kozben is csatlakozhatsz....

232. drita
2009. aug. 21. 03:44
haho cl.dori! en is szept 10-en megyek new yorkbol genfbe! jo lenne nem egyedul menni, es eltolteni azt a 6 oras csatlakozast genfben!:)email cimem: piskotahegy@freemail.hu, ha gondolod, vegyuk fel a kapcsolatot.
231. cl.dori
2009. aug. 21. 01:42
sziasztok, lenne egy kerdesem az autoberlesben gyakorlottakhoz. negyen szeretnenk kocsit berelni a keleti parton bostontol nem messze, a sofor egy 23 eves lany lenne. csak neki van nemzetkozi jogositvanya, viszont csak nekem van olyan kartyam (erste dombornyomott), amit elfogadnak. edddig a legtobb helyen azt mondtak csak akkor berelhetnenk autot, ha en is fel tudnam mutatni a jogositvanyomat. szerintetek is eselytelen vagy tud valaki olyan kolcsonzot, ahol igy is mukodne a dolog? koszi elore is a segitseget
230. Levi-d (válaszként erre: 229. - Cinderella86)
2009. aug. 20. 06:56

Hali,


igaz csak most regeltem, de már kérdezném is, lesz-e valaki New York-ban augusztus 22. és 24. között?


Levi

2009. aug. 15. 23:01
Már csak 5 nap és vége a tábornak! :) Aztán meg irány Vegas, LA és New York!! :D
228. cl.dori (válaszként erre: 226. - Kukkancs)
2009. aug. 13. 02:39

Jol erzem magam, bar a munka neha kemeny es kicsit sok itt a magyar (10) igy az angolom nem annyira fejlodik, de az utazast mar nagyon varom es tenyleg orulok, hogy vegul kijottem.

Jon haza valaki szeptember 10-en (NY JFK 19:35) Genfen kresztul?

2009. júl. 24. 17:17
Ezek szerint akkor nekünk van a legjobb dolgunk. A mi táborunk elég kicsi és itt minden turnusban csak olyan 100-150 gyerek van. Ha délelőttös vagyok akkor 8 órát dolgozom, ha pedig délutános akkor általában 8ra végzünk mindennel és így csak 6 órát dolgozom. Nagyon jól jártunk mi ezzel a táborral. Egyedül a fiúknak rossz, mert őket volt hogy még esőben is kiküldték füvet nyírni, meg a főnökük is elég szigorú. Viszont nekik minden vasárnap szabad, sőt szombaton se dolgoznak többet 4 óránál. A legutóbbi intersession-ben pedig még a Niagarához is eljutottunk, úgyhogy mi egy rossz szót sem szólhatunk. :)
2009. júl. 21. 14:45

Na latom mindenkinek ilyen tajt van a reggeli utani szunet, hahahah....en nem mennek bele a modositgatasok koruli hajcihobe....de a taborban Petinek en modositatottam, mert o nem mert felhivni...neki megcsinaltak volna...csak eppen nem volt hely egy szalse...

En inkabb cl.dori -nak orulok, hiszen te is azt hitted otthon maradsz, aztan csak itt vagy koztunk....es ezek szerint aki nagyon ki akart jonni, an mind itt van...ez nagyon kafa!Remelem jol erzed magad a taborodban...nem tudom kinel mi a helyzet, tavaly a kozepso session volt ultra gaz, sok munkaval...de most az utolso lesz....emiatt a hulye influenza miatt...az elejen sokan feltek, most meg hogy latjak, hogy nincs para...hozzak a gyerekeket a semmibol...szoval mi most megkaptuk a beigert napi 10-12 ora melot!De a banda jobb mint tavaly, igy nem szamit...es mar szamolunk vissza...:))))

2009. júl. 21. 14:27

En nem tudom mit van mindenki oda ezert a modositgatasokert, ahhoz kell a programod szervezni, ahogy anno a jegyed kerted. Tok hulyeseg szerintem 30 000Ft-ot kifizetni a legitarsasagnak, ahelyett hogy magadra koltened!Amugy meg sosem mondtak hogy konnyu lesz, engem jegykiallitasnal dierkt felhivtak, hogy akkor tuti ez a hazautam datuma??? Es tajekoztaton is azt mondtak, hogy modositani lehet, csak nagyon nehez lesz helyet talalni, es csak akkor ha nagyon muszaly...nekem ez nem azt jelentette , hogy konnyu lesz... En is gondolkodtam rajta, de inkabb tenyleg magamra koltom. Itt abbol nagyon sok jo cuccra futja!

Tabor utan (Denver mellett Estes Park) tura a nyugati parton vegig. Seetle-tol San Diego-ig.

Boven eleg lesz. Jovore majd a keleti jon!!! :D

Es akkor majd nem "hagylak" otthon kelemenbandi!

Megyekdinnyetkockazniakisszemetladaknakamitugyiscsakszetdobalnakmajd!

:DDD

224. hadare
2009. júl. 20. 20:56
ja a siman azt értem, hogy magyar dombornyomott
223. hadare
2009. júl. 20. 20:55
Nekem minden gond nélkül módosították a jegyem, oda lufthansa volt vissza Swiss genfen keresztül és a sima erstes bankkartyamat elfogadtak....igaz nem arra a napra amit először kitaláltam....de amugy az kicsit fura lenne hogy amerikai bankártyával kellene rendelkeznie a hülye turistanak, tuti nem értetted félre???Bocs de ez elég hülyeségnek hangzik....amugy meg ha variálunk ez van...de mondom nekem gond nélkül ment....ugy ahogy mondtak...
2009. júl. 18. 22:45

tenyleg nem nagy dolog a modositas,plane ha csak amerikai hitelkartyaval tudsz fizetni mint az en esetemben is...

nem fogadnak el nemzetkozit...

221. pepi26
2009. júl. 17. 21:05

Sziasztok!


Tényleg nem olyan nehéz elvileg ez a repjegy módositásos dolog, DE nekem például 3 hete nem sikerül áttennem a jegyem, mivel a swiss air azt mondja egyénileg nem lehet,a CL meg azt hogy egyénileg kell. Szal igy oldd meg csak 1 telefonhivással, kb 3 hét alatt 50x hivtam őket és még semmi. Remélem lassan rendeződnek...Másoknak nagyobb sikert. És kitartás még a munkához!

220. cl.dori
2009. júl. 10. 22:55

Sziasztok!


Ma engem is elhelyeztek!Camp Burgess and Hayward, Boston közelében:)

Szeptember 4-én repülök haza és genfi városnézés is lesz, ha minden igaz:)

2009. júl. 9. 05:11

Hadare,koszi a jo tippet:) de maradok a spanyol buxaknal:) a kirandulastol felek egy kicsit mert nincs meg utitarsam:( varom meg a jelentkezoket,mar 1 jelentkezett is... :) en is gyurofgatok,kihasznaljak a csajok h eleteros fiatalember vagyok igy a termosztakat en emelem cipelem stb:)

Kitartast mindenkinek!:)

218. hadare
2009. júl. 8. 12:23
upsz foglalt mar valaki san franciscoban szallast???merre erdemes?
217. hadare
2009. júl. 8. 12:22

hEllo, ez a repjegymodositas nem annyira bonyolult, en mar unom is kicsit a temat!elmondtak a tajekoztaton meg emailben is megkaptuk!

volt az a kis tajekoztato fuzet, amit el kellett olvasni az orientaciora, a honlaprol lehetett letolteni!valami .... book!Benne van az osszes legitarsasg ingynes szama, de sztem neten is megtalalod. Felhivod, megmondod a neved meg a foglalasi kodod es hogy mikor akarsz hazajonni!Vagy van hely vagy nincs!Ha van, akkor 100euro, ha nincs hely vagy mond egy magasabb osszeget vagy te mondasz masik datumota,ami szoba johet!Sztem k -ra nem egy nagy ordongoseg!


Mester mi is 12oraban nyomjuk, de gyurunk vazze kemenyak vagyunk!Nekem is eletem legjobb dontese volt jonni!Azert nyomd az angolt is ne csak a spanyol csajokat...

2009. júl. 8. 04:34

Sziasztok!:) Un Portlandban vagyok Main allamban.Konyhan vagyok en is,mi kb 10-12oraba nyomjuk:) de naon jo, en egyedul vagyok magyar 7mexikoi buxaval:) az angolt nem naon vagom,de ok foleg spanyolul beszelnek:) tehat akkor most a spanyolra altam at:) sajna mi nem hasznalhatjuk a palyakat:( de nekunk is minden ingyenes,visznek hoznak:) a taborban jo a kaja,csak hianyzik a forro teacska:)

Megerte kijonni,feltem az elejen:)

215. Lindo (válaszként erre: 213. - Lorinn)
2009. júl. 7. 08:47
Én sem mentem ki és én is átrakattam magam szeptemberre.
2009. júl. 6. 17:17

valaki tud nekem segiteni hogyan kell repjegyet valtoztatni?

nem ertem hogy kell...

213. lorinn (válaszként erre: 211. - Lindo)
2009. júl. 6. 14:54

Nem mentem ki, szóltam Alexnek, hogy tegyenek át szeptemberre, a pénzt meg nem kértem vissza.

De te is igy vagy, nem?

2009. júl. 3. 06:49

Sziasztok!


Én holnap megyek a Walden táborba:P Tegnap dőlt el az egész)) Anniyra jóóóó:) Kapkodás meg minden:P Pedig már majdnem teljesen lemondtam róla, hogy eltudnak helyezni.

211. Lindo
2009. júl. 2. 16:25

LORINN!

Kijutottál végül is? Ha nem akkor visszakérted a pénzt? Vagy hogy döntöttél? Írj!

2009. jún. 26. 04:42
Én Roxbury-ben (Vermont) vagyok egy tenisz táborban, ez a 3. hetem itt és nagyon jól érzem magam. Heten vagyunk magyarok és szerintem mindenki nagyon jól érzi magát. A konyhán szerencsére nem kell túl sokat dolgoznunk napi olyan 7 órát csak. Mondjuk most még csak 80 gyerek van, a következő turnusban már a duplája lesz és akkor biztos több lesz a munkánk is. A munkán kívül pedig mi is részt vehetünk a különböző programokban. Vittek már minket pizzázni, bowlingozni, sportolhatunk mindenfélét a táborban. Elvittek minket Burlingtonba, Montpelierbe és Bostonba is már. Szóval minden tök jó. :)
209. macicsibe (válaszként erre: 208. - Nemse83)
2009. jún. 23. 18:29

sziasztok!


nem tuntem el, csak most razodtam bele a dolgokba.:) en 18an kaptam meg a repjegyet es akkoor tudtam meg hogy elhelyeztek es 19en mar kellett k\jonnom! huh izgi volt, sok minden lemaradt, de ne mbaj.

amugy a csomagjaim is eltuntek a repteren,. de masnap egy futar kihozta a taborba.

amugy ez egy nagyon pici tabor itt san antonioban, kb 100 gyerek van. a kornyek nagyon szep, de tenyleg.


Ja a postcamprol majd kesobb fogtok ertesulni, tapasztalatbol tudom, nem midenhol van! majd fognak szolni! ne aggodjatok!!!


tenyleg nem ertem az olyan embereket, akik igy visszamondjak es za repjegyet is na hat ez elkepezto. de ilyet. nem csoda ha majd kesobb nem szivesen latnak majd minket, ilyen esetek miatt. ez kar lenne...


meseljetek mi ujsag veletek!

208. nemse83
2009. jún. 23. 12:07
ja, macicsibe eltuntel miota kiutaztal.....meg nincs net?vagy mar elfelejtetted a forumot?hogy vagy?te vagy kozullunk a legmesszebbb....
207. nemse83
2009. jún. 23. 12:05
hello, T-man! Hogy erzed magad? Nekunk nagyon bejon ez a tabor let, de sztem neketek is , mert ha nem lennetek jok vsz nem magyarra porgott volna ra a tabor. Merre vagytok, mi New Yorktol nem olyan messze!Hogy alakulnak eddig a napjaitok!?Mi mar kirandulni is voltunk, persze a sok melo utan, majd elkuldom a blog cimeme!hanyan vagytok abban a taborban?
2009. jún. 23. 04:33
Sziasztok. Udvozlet Long Lakerol :) Csak azert irok, hogy ide pl. penteken kertek egy uj tagot Magyarorszagrol. Kifejezetten otthonrol :D
205. Lindo
2009. jún. 22. 20:15

Szia

Pontosan így van!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook