Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 14. 21:57
mondott valami 15főt kb,ez lemaradt:)
173. NagyMesterB (válaszként erre: 172. - Lindo)
2009. jún. 14. 21:56
10ke körül hívott h 50% esély van,de mivel már lassan 15ke én már hagyom...
172. Lindo
2009. jún. 14. 16:00

Sziasztok.

Beszélt valaki mostanában Alexxel? Hányan vagyunk még?

171. lorinn (válaszként erre: 170. - Noya01)
2009. jún. 14. 12:24
Nekem is jun 13... na akkor még bizakodok
170. Noya01
2009. jún. 14. 00:24
Nekem jun.13. volt a kiutazási időpontom.
169. lorinn (válaszként erre: 167. - Noya01)
2009. jún. 13. 13:10

Szia!

Gratulálok a táborodhoz! :))

Egyébként neked mi volt a kiutazási időpontod?

2009. jún. 12. 23:39

Gratula!:) akkor valószínüleg engem is bejelöltek:)

hm... akkor 3 vizsgát le kell mondanom...

167. Noya01
2009. jún. 12. 22:31

sziasztok!mindig figyelemmel követtelek Titeket... el voltam én is keseredve,(szakgyakomat is intéztem már,mert végzős vagyok)...engem 2 tábor is bejelölt...de egyik sem vett fel.

februárban jelentkeztem,azt hittem sima ügy lesz az elhelyezésem,... hát nem így volt a MAI NAPIG :)

Ma felvett egy YMCA tábor Massachusettsben.(nem biztos hogy jól írtam le ,de nézzétek el nekem :) )

A lényeg,hogy ma délben kaptam egy telefont,miközben vásároltam ,hogy interjúztatnának :D majd rá egy órára hívott a táborvezető,hogy várnak sok szeretettel 19én :D

SOKKOT kaptam annyira örültem!


És azt üzenem azoknak akiket még nem vettek fel,ha már ennyi időt vártatok arra,hogy felvegyen vmelyik tábor is,várjátok meg még azt a június 20at... érdemes...mert akkor hívnak úgyis mikor már lemondasz Róla!Murphy törvény lehetne akár!:)


szóval drukkolok mindenkinek,hogy összejöjjön a tábora!!!


sziasztok!!!

2009. jún. 12. 11:31
Sziasztok! A táborom elvileg Starlight,de időpont meg munka beosztás nincs:( Megy valaki ebbe a táborba?:)
165. matte
2009. jún. 11. 21:02

Sziasztok, a barátnőm évfolyamtársát ma helyezték el,LÁNY és gyerekfelügyelő .... szóval remény van!De sztem tényleg jó ha van egy vész tartalék....

KUKKANCS, végül mi is úgy jövünk ahogy te, tudtunk még variálni!Tudunk esetleg együtt utazni?????Vagy kész terveid vannak??????

164. macicsibe (válaszként erre: 161. - Cl.dori)
2009. jún. 11. 14:38

én is folyamatosan nézek más lehetőségeket. de még várok hátha...

csak kicsit elvagyok késve, ahogy más lehetőségeket nézek...

163. macicsibe (válaszként erre: 162. - Lindo)
2009. jún. 11. 14:37
ha ez vigasztal én 17et adtam meg
162. Lindo
2009. jún. 11. 14:33
Adott meg valaki 15.-ei időpontot indulásnak?
161. cl.dori (válaszként erre: 160. - Macicsibe)
2009. jún. 11. 14:27

Én elkezdtem más lehetőségek után nézni és ha találok munkát/szerződnöm kell, illetve repülőjegyet kell foglalnom, visszamondom a CL-t.

Amíg semmi biztos nincs, addig én is várok!

2009. jún. 11. 14:13

Értem!

És te hogy döntöttél? Érdemes várni?Bár én úgy vagyok vele, hogy mindig van remény...

159. cl.dori
2009. jún. 11. 14:02

Nem tudom miért. Alex azt mondta, hogy a még fennmaradó helyek nagy részét várhatóan fiúkkal tudják majd feltölteni. És ezután mondta, hogy 70/11 fiú van (ami annyira azért nem rossz).

Ha szerződést bontasz, akkor azonnal visszakapod a pénzt, ha jól értettem.

158. macicsibe (válaszként erre: 157. - Cl.dori)
2009. jún. 11. 13:55

Fiúk tényleg előnyben???Miért?


És ha felbontjuk a szerződést, akkor egyből vissza is kapjuk a pénzt? Vagy arra még sokat kell várni?

157. cl.dori
2009. jún. 10. 20:07

Tegnap én sem bírtam tovább és felhívtam Alexet.

Csak ismétlésképp: 70 ember. Ebből kb. 25-30 lesz elhelyezve. Fiúk előnyben (70/11 fiú van).

Ha valakinek már van más terve a nyárra, annak nem kell júni 20-ig várnia. Előbb is lehet szerződést bontani következmények nélkül!

156. lorinn (válaszként erre: 152. - Kelemenbandi)
2009. jún. 10. 17:57
Na ne... nekem sincs még táborom és szerintem nem is lesz... még 10 nap, azért ne adjuk fel a reményt gyerekek!
155. Lindo (válaszként erre: 152. - Kelemenbandi)
2009. jún. 10. 15:56
Teljesen egyetértek veled. Még nekem sincs táborom és kezdek is lemondani róla.Ha engem felhívnának tuti nem utasítanám vissza.Sose lehet tudni mit hoz a jövő.
2009. jún. 9. 13:15
De én úgy emlékszem, hogy tavaly megmondták midnenkinek, ha egyszer valaki visszadob egy tábort, akkor magára vessen, ha utána nem lesz tábora. mert nem jól nézik azt, ha válogatnak... szóval ezek csak azok esélyeit rontják, akik visszamondják... akik pedig nincsenek még elhelyezve azokét valamennyire növeli.
153. macicsibe (válaszként erre: 152. - Kelemenbandi)
2009. jún. 9. 13:11
Ne már, ez nagyon durva!!!én örülök ha elhelyeznek június 17ei időponttal. És én is hasonló helyzetben vagyok, jövőre már nem tudok kimenni sajnos, mert nem leszek diák.
152. kelemenbandi (válaszként erre: 149. - Hadare)
2009. jún. 9. 12:28

Grat az elhelyezésedhez!

És gratulálok annak a néhány idióta parasztnak is, aki még ilyenkor is képes tábort visszamondani.

Tegnap ugyanis beszéltem Alexal, mivel egyre jobban közeledik az a bizonyos dátum, és átbeszéltük mi is legyen.

Szomorúan hallottam hogy még ~70 ember nincs elhelyezve, és ezek között, KÖZÖTTÜNK!!!!, vannak olyan emberkék is, akik már a MÁSODIK táborukat mondják vissza különböző mondvacsinált "indokok" miatt!!!!! Mert lánytábor, meg mert nem New York melletti meg hasonlóak. Könyörgöm!!! Én ezért halasztottam több vizsgámat, mert ha végzek jövőre már nem tudok kimenni velük. Ti meg képesek vagytok táborokat visszamondani mert nem tetszik.....??? Na ne mááááááár gyerekek!!! Ez undorító!

Más örülne, hogy elhelyezik végre, ti meg kétszer is visszamondjátok? Nem gondoljátok, hogy ez a táborok szemében sem kelt jó fényt a magyarokról?

Mivel már csak napi 2-3-4 elhelyezést tudnak produkálni ha ebből kettőt visszamondják

az okos kollégáink, akkor a táborok lehet keresnek inkább mást a "válogatós magyar" helyett!!!!


kelemenbandi

151. hadare
2009. jún. 9. 11:23
A dátumom jun 10 volt, de 13án kell repüljek majd!
150. cl.dori
2009. jún. 8. 20:34
Grat nektek fiúk/lányok! Irigykedem:) Mi volt a kiutazási dátumotok eredetileg?
149. hadare
2009. jún. 8. 14:50
MEGVAN A TÁBOROM!MEGVAN A TÁBOROM!MEGVAN A TÁBROM!Igaz már van diákmelóm itthon is nyáron, de a borítékolást inkább lecserélem Bostonra!Elmondhatatlanul boldog vagyok!!!!!Vannak még csodák....most már semmi nem állíthat meg, 13án repülök....Ja 13:30kor kaptam az emailt a campleaders automata rendszeréből és már a repjegyem is megvan!Nem tudom hogy csinálták...repkedek ide - oda örömömben....
2009. jún. 7. 21:01

Ne adjátok fel, rengeteg embernek találtak munkát és még nincs vége az elhelyezéseknek. Ha jön lehetőség, akkor ragadjátok meg!

Egyébként az jutott eszembe, hogy kb egyszerre lesz vége az összes tábornak, ami azt jelenti, hogy egyszerre fogjuk ellepni az amerikai turista célpontokat! Kíváncsi vagyok hány emberrel fogok összefutni, akiről kiderül, hogy CL-es! ;-)

2009. jún. 7. 20:56

Hello! :-)


Pénteken csörgött a telefonom... :-) És már pakolom a bőröndöm!!! :-) Úgy néz ki, hogy konyhán leszek. Szerencsére még van időm beszerezni a dolgokat, mert pl. még nincs hálózsákom, meg veszek szerintem ilyen mosózsákot is, meg kell még munkaruha. Tegnap átpakoltam minden szekrényemet, szerencsére találtam egy régi edzőcipőt, az jó lesz. :-) Azt néztem, hogy elég közel leszek Chicagohoz, úgyhogy remélem többször is eljutok oda a nyáron! :-) Meg csináltatok nemzetközi diákot, hátha kapok rá kedvezményt a belépőknél. Még lesz egy vizsgám is kedden, aztán már tényleg csak erről szól a nyár! Jut eszembe naptej is kell... :-)

2009. jún. 6. 18:27
Sziasztok, téma volt itt a mosózsák. Akinek még nincs: A MediaMarktban alaptermék (azaz mindig van). Csak mosóháló néven keressétek.
145. matte
2009. jún. 6. 11:10
Én tegnap beszéltem velük autóbérlés miatt, és kérdeztem mi újság egyebként...hát energia nem sok, de lelkesedés meg volt a hangjukban. Azt tudom szerdán 3 fő ment el,csütörtökön 6, de azokmind olyanok hogy 3-4 napon belül indulni kellett nekik.Szóval sztem még a január első hetében indulókat kpotatták...az egyik évfolyamtársamnak sincs még helye,de ...mindegy ő a link-táborvisszamondós kategória.Remélem nektek előbb lesz táborotok.A beígért email este 11:28kor kaptam, szóval próbálkoznak az kurvaélet...De ha számoltok, akkor ha napi kb 3megy el, akkor meg kb 30-40ember fog elkelni...tehát ha van más lehetőség..ez nekem többnek tűnik mint 30%,de ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook