Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


414. G... (válaszként erre: 413. - C88e7034b7)
2009. dec. 23. 23:53

Az jó akkor elhelyezhető vagy.

Én tegnap fejeztem be a profilom, remélem gyorsan ellenörzik és én is placeabl leszek és akkor csekkolhatnak.

2009. dec. 23. 23:30

hali!

nekem az állapothoz "Placeabl" van írva, ez para? :)


Másik kérdés, újak hogy álltok az elhelyezéssel, nekem még mindig negative...

412. NagyMesterB (válaszként erre: 408. - Samantha1)
2009. dec. 23. 18:43

Szia!

Téged automatikusan visszahívtak vagy Te írtál rájuk? Ők ajánlották a 2500-öt vagy Te kérted? szerintem nem rossz:)és a CampLeaders által mész ki újra?

411. Golem84 (válaszként erre: 408. - Samantha1)
2009. dec. 23. 15:04

A profilomat már megbeszéltük és az az Alex azt mondta hogy az már rendben van ! Ezért nem igazán értem a dolgot!

De azért köszi szépen!

410. ego006
2009. dec. 23. 14:15
Hyyy! Nekem most írtak h javítsak a profilomon! Valaki tudja hogy a background mintát hol találom???előre is kössz:D
409. Ivy4U
2009. dec. 23. 13:26
Redmax gratulálunk! Amúgy nekem a skillek: a lövészet, azt már nagyon rég óta csinálom, de idén tudtam csak elkezdeni hivatalosan is edzeni. A rádiózást, azt már majdnem 2 éve csinálom folyamatosan, és nagyon szeretem...gitározni 7 évet gitároztam...úgyhogy sztem nem lenne gond vele, a dráma is régi szenvedély, meg az éneklés is...de nyilván, ha megtudom, hogy melyik skills kell, akkor majd rágyúrok arra :D
2009. dec. 23. 10:51

Sziasztok,


Először az újaknak, utána az "évismétlőket kérdezném"!

Az accept az annyi, hogy ők készen vannak veled, csak a te önéletrajzod nem megfelelő még!Sztem gyorsan hívdd fel őket!


Nem tudom, de a mi táborunkba se rajzot sem éneklést nem tanítottak....csak és kizárólag vizisportok, falmászás meg ilyenek voltak!


Ja meg Miamaiba nehogy lerepüljetek 2 nap miatt, az hülyeség....


Takarításnál van wc takarítás is, de fizikálisan egyáltalán nem volt megerőltető.


VISSZATÉRŐK!!!!Én megkaptam a szerződésem, 2500 usd-t kapok és a tábor fizeti a biztosításom!Ez igy korrekt sztetek????

407. Golem84
2009. dec. 22. 17:38

Egy kérdés!

A status-hoz nekem most az van írva hogy Accept.

Ez most mit jelent? Tudja esetleg valaki?

406. RedMax
2009. dec. 22. 13:47
Nekem meg közben megjött a Kennybrook-tól a szerződésem finom, ropogós levélben :D 1254 dollárt fizetnek a nyárra. Már csak a nevemen gondolkodom, hogy azzal kell-e valamit kezdeni a szerződésen, mivel a hosszú ő-t nem szereti a rendszer :D
405. biolimo
2009. dec. 22. 12:39

Igen, én is úgy érzem, hogy tudnék vigyázni rájuk.

Lovaglást egész kicsi korom óta, táncokat is (egész különbözőeket, néptánc, jazzbalett, társastáncok, hiphop stb :D ). Röpit hát az annyi, hogy játszottam a sulim csapatában pár évet. Ezüstművességet meg ékszerészetet tanultam, és a legjobb, hogy angol nyelvterületen tanultam meg, szóval a szaknyelvvel meg szerszámok neveivel sem lesz gond. Bár nem hiszem, hogy a gyerekeknek ezt túl magas fokon meg kellene tanítani, mert a még annyira nem is durva dolgok készítésekor is nagyon csúnya baleseteket lehet szenvedni... Festés, rajzolást is nagyon sokáig tanultam.



És te? Rádiózás? az tök érdekesen hangzik. Mesélj a megjelölt skilljeidről valamit:)

404. Ivy4U
2009. dec. 22. 12:07

A felelősség az nagy az biztos, de én le is írtam a skillseknél, hogy ezzel tisztában vok és hogy úgy gondolom, hogy tudok fegyelmet tartani. Mert lovaglásnál és fegyvernél is akár a gyerek életébe is kerülhet. De sztem meg fogjuk tudni oldani.

Mióta csinálod azokat, amiket írtál és milyen szinten?

403. biolimo
2009. dec. 22. 09:31

Én szeretnék lovaglást, röpit, talán táncot oktatni, meg ilyen arts&crafts dolgokat is pl ezüstművesség/ékszerészet, festés, rajzolás...


Egy kicsit ijseztő, nem? Mármint hogy ugye neked is a lövészet van bejelölve, nekem lovaglás, és elég nagy a felelősség, főleg ha hat vagy hét éveseink lennének....

De én azért bízom benne, hogy király lesz a nyár :D

402. Ivy4U
2009. dec. 22. 08:18
Szia! Nekem a lövészet, a rádiózás, a gitározás, a dráma és az éneklés van megjelölve. Remélem, hogy valamelyikre szükség lesz...te mit oktatnál?
401. biolimo
2009. dec. 21. 23:58

Szia!

Örülök, h nem vagyok egyedül ezzel:)

Mit fogsz oktatni?

Igazából valakinek a tapasztalatai érdekelnének, h milyen volt meg ilyesmi, mert ha nem jó, akkor esetleg én is inkább a staffal próbálkoznék...

400. Ivy4U
2009. dec. 21. 21:49
Szia biolimo! Én is gyerekfelügyelőnek jelentkeztem..idén mennék először, úgyhogy csak azt tudom esetleg továbbítani, amit az irodában mondtak, illetve a saját táboroztatói tapasztalatokat...de ha ez érdekel akkor kérdezz bátran :D
399. biolimo
2009. dec. 21. 15:14

Én gyerekfelügyelőnek szeretnék menni, nem általánosnak, hanem sportoktatónak. Nem tudtok erről mondani valamit?

Végignéztem majdnem az összes hozzászólást a fórumon, de az emberek leginkább staffnek mennek ki, és inkább erről volt szó.

Mit gondoltok, megéri? Mármint kevesebbet keres...

398. G...
2009. dec. 20. 20:14
Még az is érdekelne hogy a takarító meló mennyire szívás?
2009. dec. 20. 18:03

A kapuban ülsz, nézel ki a fejedből, és ha jön valaki felemeled neki a sorompót. Gondolom nem egy meccshez, vagy egy diszkóhoz hasonló a munkakörülmény, ez mégis csak egy gyermektábor :))De kérdezz utána....

Sztem amúgy jó meló, csak én valami többre vágyom :)

396. G...
2009. dec. 20. 17:15

Hát én jun 10.-két írtam be indulásnak, de még lehet változtatok rajta.


Szóval akkor te nem ajánlanád a security melót, vagy a munka amit csinálni kell az miben merül ki?Mert gondolom nem sokkolóval meg vokitokival rohangálok bent a táborban? :D

2009. dec. 20. 14:18

12, az a 10.-e nálam :)

Security 3 műszakban nyomja, az éjjeliőr, meg éjjel....

NagyMesterB: Nem lenne 3 hét, csak 7 nap, 2 nap miami, 1 nap nigara, 1 nap washington, 3 new york.

Reményeim szerint ezek összesen 1000-ből kijönnek.

394. Golem84
2009. dec. 20. 12:18

Én a karbantartó munkaköréről hallanék szívesen információt!

Előre is köszönet a segítségért!!

Van aki június 10.-én indulna még esetleg??:)

393. G...
2009. dec. 20. 10:05

Én azt szeretném megtudni a veterán campezőktől hogy a vízuminterjú az hogy zajlik, mire kell ott számítani?

Ja és hogy a tábori security munkája miben különbözik az éjjeli őrétől?

Ha valakinek van az írhat tapasztalatot is securityra.

A másik pedig a takarító lenne, milyen nehéz a meló jó e vagy sem?

Előre is köszönöm :D

Viva la CAMP!

2009. dec. 20. 09:39

jaja legyetek türelemmel! még az utolsó napokban is fognak embereket elhelyezni...

Bankártyát is fognak ajánlani nekünk az Erste bankkártyát rendelték, ezzel nincs gond, a többivel sok probléma van pl OTP-s stb .

2009. dec. 20. 09:39
Peet01: ha Te haza tudsz vinni egy kis pénzt és még 3hetet kint utazgatól akkor le a kalappal:) nekem se sikerült pedig én nem ettem és nem ittam 3hétig(75centes sütiket ettem minden nap és csapvizet ittam)!!!!és mégsem tudtam hazahozni 1$-nál többet:) a termékek után adózni kell, a szállások után is adózni kell... ha láttok olcsó szállást akkor az azt jelenti h plusz 10dollár... naponta...
390. Ivy4U
2009. dec. 18. 19:52

Én is kb 2 hete supspend vok, pedig papírokat meg mindent feltöltöttem. Alex azt mondta a héten, hogy rengeteg a szerződés, igyekeznek nagyon, de sokan vagyunk. Úgyhogy sztem várjunk türelmesen :D

A bankkártyáról, a telefonról meg ilyenekről sztem mindent el fognak nekünk mondani az irodában...úgyhogy kár előre ezen aggódni :D

389. d62e05fd57 (válaszként erre: 388. - Golem84)
2009. dec. 18. 12:53

Hali!

Nekem is lassan több mint 1 hónapja volt az interjú, ill. a profilom is kész van, de még mindig suspend...

388. Golem84
2009. dec. 18. 09:54

Helló mindenki!

Tudja valaki hogy az interjút mikor töltik fel az adatlapomra? Vagyis a véleményüket az interjú alapján, mert már vagy 1 hónapja megcsináltuk és még mindig semmi.

Előre is kösz! Remélem sokakkal találkozom a nyáron!! :)

2009. dec. 18. 09:54
Valaki megtudja esetleg mondani nekem hogy kint milyen telefonkártyát lehet venni? =)
386. RedMax (válaszként erre: 385. - Dodika87)
2009. dec. 18. 04:01
Szerintem erről bankoknál kellene inkább érdeklődni, nem hiszem, hogy mindenkinek olyan típusú számlája lenne, mint neked. Amit én tudok, hogy dombornyomott kártyát érdemes vinni, mivel azt mindenhol elfogadják, ellenben az elektronikusat nem feltétlen.
2009. dec. 18. 00:46
Sziasztok! Mi a helyzet a kinti pénzfelvétellel? Milyen bankkártyát tudunk használni kint? Mennyibe kerül a pénzfelvétel kb.? Érdemes deviza számlát nyitni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook