Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
422. dancingqueen (válaszként erre: 419. - Holdkő)
2009. márc. 11. 10:43

ja,jólvan akkor,megnyugodtam....ill,h párkapcsolati,amiatt nem,mert mindig olyan jókat mesélsz,hogy milyen jól megvagytok pároddal,meg minden...persze,konfliktok mindenhol vannak,és lehetnek,de remélem hamar túljustsz,túljuttok rajta.


Dehogyisnem:D(persze,nem musz CSAK massz miatt),de amiatt mindenképp kell találkoznunk:D"tök jó",mert holnap reggel 9-től este 9 ig vagyok beosztva...elhiszitek?!nem értem,hogy mikor van az a apont,amikor a főnök is azt mondta,hogy "te barom,menj már haza pihenni"...vagy,ilyen sosincs?:(

421. dancingqueen (válaszként erre: 418. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 10:41

"a korral jár":)sok mindenre szokták ezt mondtani:D


amúgy,én is észre vettem ám magamon,hogy megváltozott az ízlésem Csupa olyat eszem és iszom,amit korábban soha:)jól hangzik tejfölös zöldbab:)


de képzeljétek lányok,musz elújságolnom,de persze csak halkan,és még csak fél siker:D

MOSDÓ után 66,9-et láttam:D:D:Digaz,előtte 67,1-et,szóval,majd akkor lesz igazán nagy örülés, ha mosdó előtt,aztán meg ha majd este látok ennyi(mert reggelre úgyis mindig sokkal kevesebb:D)


Kár,hogy hétvégén ismét vendégeskedés...igaz,ebéd,úgyhogy akkor kiböjtölöm vacsival....

420. holdkő
2009. márc. 11. 06:14

Egyébként meg olyan büszke vagyok Rátok, hogy így kitartotok! Mától én is jó kislány leszek, mert az elmúlt napokban mindent felzabáltam, amit értem.


Az agyamban is helyre került néhány chip tegnap este, szóval a bánatevést elfelejtem. Már bicajjal járok dolgozóba, legalább ennyi mozgás van!


Ja, Dancingqueen! Feltettem magamról újabb fotót, mert reklamáltál, hogy a vörös már nem is fedi a valóságot. :-)

419. holdkő (válaszként erre: 412. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 06:12
Ne viccelj már Dancingqueen! Hogyan is haragúdhatnék Rád, amikor tökre örülök, hogy megismertelek. Ha soha többé nem jönnél hozzám, akkor sem történne semmi, mert ezen tisztára hülyeség lenne besértődni. És nem muszáj masszázs miatt talizni, lehet kávézni is, vagy csak simán dumálni. :-) Szóval nem Veled kapcsolatos a dolog. Párkapcsolati...
418. a9338a7669 (válaszként erre: 417. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 20:58

Lehet. Lehet, hogy a korral jár :DDD


Olyan finomat vacsoráztam, tejfölös zöldbabot... Ahhoz képest, hogy nem szeretem a zöldbabot, ez nagyon jól sikerült! :) Tök jó, mert most bővült a vacsorák lehetősége :)

2009. márc. 10. 14:19
érdesek...valahogy engem soha nem vonzott az óvilág...bár lehet,hogy pár év múlva megváltozik a véleményem
416. a9338a7669 (válaszként erre: 415. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 14:11

Jó kérdés, hogy mikor... Majd miután nyertünk a Lottón :D


Nem tudom megmagyarázni ezt a mániát, főleg, hogy pár évvel ezelőtt azt mondtam, hogy ha fizetnének, akkor se mennék el óóóóóómerikába :D

2009. márc. 10. 14:05

nekem valami sauna belt-em van otthon,tényleg izzadok alatta rendesen,csak nincs rá napi 2-3 órám:Degyébként szerintem"csak" vizet hajt..még anyu rendelte tv shop-bol,de mikor fázom az ágyban,jól melegít:D


és,mikor indultok óóóómerikába?:)honnan az új mánia?:)

414. a9338a7669 (válaszként erre: 411. - Holdkő)
2009. márc. 10. 13:45

Nekem is volt valahol olyan övem, tényleg jól izzaszt.


A szomszédok csak kibírják egy kis ideig :D Rajtam max. röhögnek az ablakból :D

413. a9338a7669 (válaszként erre: 412. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 13:44
Dehogy vagy tudatlan. Nekem mániám egy ideje, páromat is megfertőztem vele, szóval már egész útvonalterv is van. :D Már "csak" pénz meg idő kellene hozzá, szóval marad egy szép álom... De olyan jó :)
412. dancingqueen (válaszként erre: 409. - A9338a7669)
2009. márc. 10. 13:38

jaaa kérem szépen,csak nem amerikanisztika szakos hallgatóhoz van szerencsém?:)vagy csak én vagyok ennyire tudatlan:P


Holdkő: oksi,nem ám faggatózom,vagy ütöm bele az orrom más dógába(piruló jel)de remélem nem rám harizol,hogy nem tok menni hozzád a héten:(((pedig elhiheted,minden vágyam az volna,h kiszabaduljak innen!

411. holdkő (válaszként erre: 409. - A9338a7669)
2009. márc. 10. 13:36

Én most nem nagyon merek ráállni, bár még péntekig meg is emberelhetem magam. Meglátom.


Anyósod ari. Úgy látszik, az anyukák gondoskodnak a gyerekek sportolási igényeiről. :-) Az enyém még hozott egy öv szerűséget is, amit ha sportolás alatt használok, jól beizzadok alatta, és égethetem a zsírt. Majd azt is kipróbálom, meg az ugrókötelet is, bár a szomszédok biztos padlót fognak majd...

410. a9338a7669 (válaszként erre: 407. - Holdkő)
2009. márc. 10. 12:52
Jaaaaa, hát én kaptam anyóstól új kötelet kérlek szépen :))) Tombolán nyerte :) Szóval most már nem kell birkózni a széllel:)
409. a9338a7669 (válaszként erre: 405. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 12:50

Chicago-Los Angeles :DD


Pénteken lesz ám pattogás :) Kicsit merek reménykedni, mivel az övem egy lyukkal jobb :)) Meg is lepődtem rendesen.

408. holdkő (válaszként erre: 402. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 12:39
A lelki nyomort majd egyszer elmondom, most nincs kedvem. Valószínűleg magamat lovalom bele egy problémába, amiről egyelőre nem tudom, hogy vélt vagy valós. Kivárok...
407. holdkő (válaszként erre: 403. - A9338a7669)
2009. márc. 10. 12:38
Te is vettél végül? Le vagyok maradva. Még ott tartok, hogy széllel szemben bírkozol vaduil. :-)
2009. márc. 10. 11:40
holdkő: kérned sem kellet,és kaptál kötelet:D:Dez ám a telepária:)!
2009. márc. 10. 11:40

na jah,jogos,h nem szabad belelihegni magunkat,hogy le legyen csalódás, de azt is szokták mondani,hogy ha nagyon aakrod,és nagyon rákoncentrálsz,akkor összejön:Duh én ugy fogok pattogni a mérlegre,hogy 66-ot képzelek magam elé:D

segíts,merre megy a 66-os út?:)

404. a9338a7669 (válaszként erre: 402. - Dancingqueen)
2009. márc. 10. 11:30

Kíváncsi leszek én is a pénteki napra. Bár inkább nem fűzök hozzá nagy reményeket, és akkor nem ér csalódás. Tényleg az a baj, hogy ha nincs változás, akkor "mérgemben" többet engedek meg magamnak kajálás terén :S


A 66 engem is vonz baromira, csak engem az út :DD

403. a9338a7669 (válaszként erre: 401. - Holdkő)
2009. márc. 10. 11:29
Na tessék, neked is van már ugrálóköteled :) Még nem is avattam fel az enyémet :S
2009. márc. 10. 11:05

Sziasztok lányok!


Nagyon röstellem,de inkább el sem mesélem nektek a tegnapi napomat,mert csak lehúználak titeket (12 órűt voltam bent,abból 4-et a parlamentben,és még sorolhatnám:S)no,de most itt vagyok. Újra 67,3-at,de mosdó után 67,1et is láttam:D:D:Djaaaaaaj,csak jönne már az a 66os!


Lelki nyomor?Bocsi holdkő,de lemaradtam?:(mi a baj?Kérlek ne haragudj,nem tudom,hogy a héten mi és hogy fér bele,halál van,hogy kollégám otthon van babázni,immáron második hete(és nem az engedékenyebbik,hanem a dolgoztatósabbik főnökömmel vagyok persze:S)

Én ma szeretnék kicsit elmenni terembe...meglátjuk,mert igazából a tegnapi 12 óra után meghalni lenne kedvdem:(ráadásul az mp3 lejátszómat is othton hagytam:S


jaja,vendégségeket túléltem,viszonylat kultúrált kajálással. Azért egy ici-picit többet mutatott hétfőn,de megértem,én is többet mutatnék magamnak:Dmajd pénteken én is újra pattanok:)addig meg a lelki szemeim előtt úszkálnak a 66-osok:D

401. holdkő (válaszként erre: 400. - A9338a7669)
2009. márc. 10. 11:00

Szia! Végre valaki! Azt hittem, hogy már csak magammal fórumozok. :-(


Képzeld, Anyukám áthozta az ő ugrókötelét nekem csak úgy. Nem is beszéltem neki erről, csak neki már nem kell.


Én továbbra is bűnöző életmódot folytatok lelkinyomor miatt. Majd elmúlik.

2009. márc. 10. 10:12

Sziasztok csajok! Merre vagytok, hogy vagytok, hogy álltok? :)

Nekem megint pénteken lesz mérlegelés, addig talán rá tudom magam venni egy kis ugrálásra, ma elég szép idő van. Csak mire hazaérek általában eléggé hűvös lesz :S

399. holdkő (válaszként erre: 397. - Dancingqueen)
2009. márc. 8. 07:47

Szia Dancingqueen! Én már bent vagyok. Veled mi újság? Átrágtad magad a vendégségeken? Azt hiszem, hogy ma is lesz még ebéded. :-)


Nálunk pénteken volt vendégség, nem kevés édességet és kaját sikerült magamba tömnöm, és tegnap is egész nap rosszalkodtam. Ez volt a bosszú, amiért csak 40 dkg ment le. Az persze más kérdés, hogy ennek ismét meg lesz az eredménye!

398. holdkő (válaszként erre: 396. - A9338a7669)
2009. márc. 8. 07:44

Köszi, édi vagy, hogy bíztatsz! :-)


A futó lista még nincs meg, de tegnap már legalább eszembe jutott. Ez is valami. Úgy el ment ez a két szabadnap, hogy egy csöpp időm sem volt!

397. dancingqueen (válaszként erre: 395. - Holdkő)
2009. márc. 6. 21:29

fúúúúha:)gratu:)!ne haragudjatok csajok,h igy eltűntem mára(3-kor voltam először pisilni,annyira gáz volt ma bent:S)aztán rögtön terepre is küldtek,szóval,mégcsak gépközelben sem voltam...:S

a lényeg,hogy én hétfőtől mérek majd igaziból,mert most két családi ebéd,ill vacsi,szóval,nem is baj,hogy visszaállt a mérlegem a múlt hét péntekre:)


Így van,igaz van rosenak!én cigi miatt gömbölyödtem ki,te meg nem hogy stagnálsz,de még karcsúsodsz is:)csak így tovább:)


ui:csupa olyan dologra vagy hajlandó,amire én mondanám,hogy "nincs az apénz":Digaz,így ne is sírjak,hogy nincs eredmény...nem baj,majd hátha lejutok terembe,és akkor behozom a lemaradást:)


jó hétvégét nektek,vasárnap tudok jönni,m akkor melózom


pusz

396. a9338a7669 (válaszként erre: 395. - Holdkő)
2009. márc. 6. 19:41

Szerintem ez nagyon szép eredmény. Én úgy vagyok vele, hogy heti fél kilóval nagyon boldog lennék. Mínuszban persze :))) Ne aggódj, nézd azt is, hogy letetted a cigit és nem hízol, hanem fogysz!!! Ügyes vagy! :)


Futó lista megvan már? :)

395. holdkő
2009. márc. 6. 17:54

Sziasztok! Nekem -40dkg, tehát elvileg én nyertem, de én meg nem vagyok boldog ettől, mert tegnap gyümi-napot tartottam, és egyébként is jó kislány voltam 5 napja, szóval kevésnek tartom ezt a csökkenést...


Nem baj, úgy is itt a bringa szezon, meg vettem egy szép melegítő szettet is, szóval kezdődik a futó edzés. Sajnos cipőt nem sikerült, majd lesz az is.

394. a9338a7669 (válaszként erre: 393. - Dancingqueen)
2009. márc. 6. 10:08
Nálam is ugyanannyi :(( Ugyanannyi, mint múlt pénteken. Akkor is el voltam keseredve, és ráálltam szombaton is, akkor meg kevesebb voltam, szóval ha a szombatot veszem figyelembe, akkor még több is :S Azért holnap ráállok újra :))
2009. márc. 6. 10:06

aszitok!!!na,na,na???:)mérlegelés?:)


nekem ugyan annyi,mint múlt héten pénteken, 67,2:)szóval,egy hétvégi zabát 5-6 nap visszadolgozni:(((kár,hogy pont most jön tesóm szülinapja...:(


nálatok,mi a helyzet?:)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook