Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
482. dancingqueen (válaszként erre: 481. - Holdkő)
2009. márc. 17. 14:51

szerinem ér(het):))))de igazából én auzt mondom,ahogy neked jól esik:)hiszen sportolsz is,és akkor azért teljesen más kaja kell,m nekem,aki tespedek egész nap az asztal mögött...


amikor elfogy a zabkorpás süti,szerintem azt fogok már venni(korpovit),csak nem sok helyen láttam:slegalábbis azokban a kisközértekben,ahová reggelente szoktam beszaladni,nem nagyon láttam sajnos:S

de majd jól utána járok:)

481. holdkő (válaszként erre: 480. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 12:06

Mi is korpovitozunk. Azért is, mert olcsóbb is, 54 cal helyett csak 16 cal-t tartalmaz egy darab, és tényleg kevésbé tesz függővé, mint a zabpelyhes keksz. :-)


Estére ér hamletet enni?

480. dancingqueen (válaszként erre: 479. - Holdkő)
2009. márc. 17. 11:40

hihi:)fincsi nagyon az a keksz:)én csak 2-3 szeletet szoktam enni uzsira,vagy tízóraira(most be is nyomtam az előbb kettőt, de lehet,majd korpovit-ra váltok,ahgy elnéztem,abban kevesebb a kalórai), reggelire pedig fincsi csokis gorfit ettem(előre csomagolt ugyan,de a célnak,hogy ch legyen,megteszi)

ebédre hoztam csülök husit,meg két paradicsomot, uzsira meg majd megeszem a zöldalmát és a műzli szeletet. Vacsira szoktam levest,vagy salit,de remélem azt ma kihagyom


ne is mondd,én már lassan a kutyakakit is a hajamra kenem,csak hogy szebb legyen...:(

479. holdkő (válaszként erre: 478. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 11:30

A győri édes zabkorpás kekszéből én egy rúddal bevágok, de értem mire gondolsz.


A lényeg az lenne, hogy este már csak light kaját, napközben meg rendesebben, hogy délutántól ne jöjjön a farkaséhség. :-)


A haj témához annyit, hogy régebben én is hetente csináltam, de már nagyon rég elmaradt ez a dolog, pedig nem ártana...

478. dancingqueen (válaszként erre: 477. - Holdkő)
2009. márc. 17. 10:20

vettem műli szeletet,almát,de van a győri édesnek is zabkorpa keksze,nagyon finom:)abból 2-3 szem max(többet nem is tudnál,mert jó tömény).tegnap még vacsiztam zacsis levest,meg bűnöztem műzli szeletet és egy pár szem chipset(fiúk bontották ki!),és szerintem ezt bosszulja tovább a mérleg:(no,meg hogy hétvégén "nagylány" leszek:S


most próbáltam ki először:)tudod,mindent bevetek,hogy szép,ill szebb és erosebb legyen a hajam!:)mindenféle hajkütyü van otthon,és végre vett párom tojást,gondoltam kipróbálom...hajmosás után még balzsamot is kapott,finom sima lett:)biztos nem rtana azért hetente egyszer,de legaláb két hetene...majd rászokom:)

477. holdkő (válaszként erre: 476. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 10:11

Köszi! :-)


A hajkúra király, én csak olivát és tojást szoktam összekeverni, de majd rakok bele mézet is. Milyen sűrűn szoktad ezt így megcsinálni?


Az evéssel nekem is problémáim vannak, nem bírok róla leszokni. :-( Most megpróbálom a Te módszered Dancingqueen. Délelőtt eszek ami jól esik, ebéd, aztán könnyű uzsi és vacsi. Mik a szíbályok vacsira és uzsira? Miket szoktál enni?

476. dancingqueen (válaszként erre: 472. - Holdkő)
2009. márc. 17. 10:03

szia te kis futógép:)!



egy tojást,egy kicsi mézet és egy löttyintésnyi oliva olajat kentem a fejemre,kb fél órát ázott,oszt ennyi. Muszáj,mert rettenetesen kiszárítja a festék a hajamat,ráadásul nagyon kemény otthon a víz,ami csak még jobban rontja az amúgy sem túl fényes helyzetet.


Nagyon ügyike vagyol,csak így tovább futkorászással:)))!!!!


Én nem is mondom meg mennyit láttam ma:(szerintem két nappal a bűnözés után haragszik meg igazán a mérleg:(((((de majd ma jól belehúzok,és ha éhen is pusztulok,akkor sem eszem egy falatot sem a délutáni uzsi után!:(

475. holdkő (válaszként erre: 474. - A9338a7669)
2009. márc. 17. 09:51

Köszi, nagyon édi vagy! :-)


Ma is voltam, ma már jött velem a barátnőm is, és hihetetlenül jól éreztem magam! :-) Nem voltak fiatal kissrácok feszes naciban, csak mi, meg egy picit idősebb hölgy, aki sprintelt. Ma már 8 kört mentünk, 1 perc futás 1 perc sétával, de sokkal jobban bírtam is mint tegnap, amikor nem mértem az időt.

474. a9338a7669 (válaszként erre: 473. - Holdkő)
2009. márc. 17. 09:15

Nagyon ügyes vagy!! :) Biztos hamar meglesz az eredmény! Régen egy ismerősöm hihetetlen, hogy mennyit fogyott futással.


Azt meg felejtsd el, hogy szégyenkezned kellene, igenis büszke legyél rá, hogy elmentél futni! Nekem kéne szégyenkezni, hogy mióta csak mondogatom, hogy megmozdulok...

473. holdkő
2009. márc. 16. 19:14

Muszáj eldicsekednem, tényleg elmentem futni. Nem voltam valami ügyes, mert 22 perc alatt tettem meg 7*400 m-es kört, de lesz ez még jobb is, sokkal kevesebb sétával! :-)


Mondanom sem kell, hogy egy férfit kivéve, aki ugyancsak szép nagy felesleggel futott és sétált, mindenki más cingár helyes fiatal srác volt, akik úgy futottak, mint a nyuszi. :-) Nem győztem magam szégyellni, de lesz ez még jobb is! :-)


Azt hittem, hogy ezek után nem tudok visszaszállni a bringámra és haza tekerni, de sikerült, sőt, még átmentem Anyukámhoz is, ugyancsak kétkeréken! :-)


Holnap meló előtt megyek futni, meglátjuk, milyen lesz! :-)

472. holdkő (válaszként erre: 471. - Dancingqueen)
2009. márc. 16. 19:08
Otthon voltál tehát? Milyen hajápoló kúra?
2009. márc. 16. 17:46

hajrá holdkő!:)mesélj majd milyen volt,hogy birtad:D


én most épp egy hajápoló kúrn vagyok túl-plusz melót mára lemondták,mosogattam,meg ilyesmi...végülis,ez is mozgás:D

470. holdkő (válaszként erre: 468. - A9338a7669)
2009. márc. 16. 14:42

Pénteken sajna nem jött össze, de nem rajtam múlt, vagy legalább is egy kicsit. Most megyek 3 perc múlva, holnap beszámolok! :-)


Sok puszi!!!

469. a9338a7669 (válaszként erre: 462. - Dancingqueen)
2009. márc. 16. 14:37
Én is nagyon jókat ettem hétvégén :D Sült krumpli light ketchuppal :DD Ó, meg felsorolni sem tudom, mert ugye anyuék is jöttek hozzánk, (bár az a nap még egész jól sikerült), meg aztán vasárnap mi mentünk barátnőmékhez, akik csupa csupa finomsággal vártak minket... De én most nem bánom legalább, és ettől jobban érzem magam :) Oké, mérlegre nem álltam, azt azért nem mertem volna, majd pénteken!
468. a9338a7669 (válaszként erre: 463. - Holdkő)
2009. márc. 16. 14:35
Szerintem nem fognak mosolyogni, így kezdi mindenki :) A másik fórumon Villers is ezt ajánlotta, aki személyi edző. Vagy lehet, hogy csak nekem akart kedvezni, nehogy összeessek futás közben??? :DD
467. a9338a7669 (válaszként erre: 464. - Holdkő)
2009. márc. 16. 14:31
Igazán nincs mit! :) És voltál már futni is? :) (még nem olvastam vissza, lehet már írtad is)
466. holdkő (válaszként erre: 465. - Dancingqueen)
2009. márc. 16. 13:17
Az gáz. Én a telefonomon hallgatok egyébként zenét...
2009. márc. 16. 12:28
én meg elhagtam az mp3 lejátszómat:((((
464. holdkő
2009. márc. 16. 10:26

Rose!


Csináltam futózenét is ma reggel! :-)


Köszi a tippet!

463. holdkő (válaszként erre: 462. - Dancingqueen)
2009. márc. 16. 10:25

Szia!


Én eldöntöttem, nem mérek jövő hét péntekig, mert addig egy csomót tudok mozogni.


Persze mit kellett csinálnom tegnap? Palacsintát sütöttem!!!!! Nyilván nem diétásat, szóval nem tudom, hogy mi lesz velem, kibírom-e, hogy nem eszek ma belőle. Hozhattam volna reggelire, de más mellett maradtam.


A mai futás abszolút nagy izgalommal tölt el. Kicsit félek, hogy mások majd jót mosolyognak rajtam, hogy 1 perc után 2 percet fogok sétálni, de legalább csinálok valamit.

2009. márc. 16. 10:04

sziasztok lánykák!


ahogy sejtettem,"jajj bizony jött a hétvége" nagy zabálással,amit meg is bosszúlt a mérleg ma reggel. de nem baj,tudom h ezek csak vándor dekák,és ma szigor lesz,tehát kedd-szerdán már megint örülés lesz:)


hajrá holdkő,akkor ma már igazán futhatsz!Nem tudom,mennyire lesz pörgés ma,de utána még a plusz meló kapcsán is lesz egy találkám,szóval ma sem végzem szerintem este 7-8 előtt...de legalább már a kollegám visszajött babázásból,igaz,marha fáradt,m nem tud aludni a kicsitől,de legalább be tud segíteni egy kicsit...

461. holdkő
2009. márc. 14. 16:23
Ja! Viszont ma egy csomót bringáztunk a párommal. :-)
460. holdkő
2009. márc. 14. 16:22

Sziasztok Lányok! Nagyon ügyik vagytok!!!! Rose ne keseredj el, csak szerintem tényleg változtass valamit!!!! Dancingquen, előted meg le a kalappal, hogy ilyen sok meló mellett fogysz. Én nem mérlegeltem, mert nem bírtam magammal egész héten. Szerintem az a baj, hogy jövő héten meg fog jönni, ilyenkor éhesebb vagyok...


Nem voltam futni, és semit nem csináltam végül. :-( A kozmi barátnőmmel történt egy kis baj, neki kellett segítenem, aztán meg elszüttyögtem az egész napom. :-( Nagyon szomorú vagyok, mert tényleg nagyon rákészültem agyilag. Még az eső sem bántott volna, mert direkt el kezdetem futással kapcsolatos blogokat olvasni, és ez tökre megerősítette az elhatározásomat. Nem baj, hétfőn meló után irány a futópálya, kedden meg munka előtt ugyancsak.

459. dancingqueen (válaszként erre: 458. - A9338a7669)
2009. márc. 13. 17:03

ne is mondd,szinte szárnyalok:)csak ilyenkor aggódom,hogy "jajjjj,jön a hétvége",ráadásul családi muri....de majd kiokoskodom:)igen,sokkal könnyebb így tartani,hogy "nem akarom elrontani" az eddig megszerzett eredmény,ugyanakkor be kell vallanom,hogy csábít is,hogy "ugyan már,ennyit elértem,mi baj lehet egy kis csokiból,bűnözésből délután"...de utána szerencsére behúzom a kéziféket,hogy nem ér annyit a dolog


Oh,attól még alkatilag lehetsz olyan,hogy az ideális súlyod nem a modellekével vetekszik:)Én sem leszek soha modell,max formásabb,de balerina sosem:PDe ha elkezdesz mozogni,tudod h nem a kilókat kell nézni,hanem a centiket,és a fotmákat,mert az izom nehezebb,m a háj-báj!ezt ne feledd:)!


lassan azt hiszem végzem melóból,nem tudom,hogy a hétvégén jutok-e géphez,de addig is hajrá csajok,menni fog:)jön a tavasz,zsizsegunk,és nyárra bomba csajok leszünk:)!

458. a9338a7669 (válaszként erre: 457. - Dancingqueen)
2009. márc. 13. 16:38

Hát azért nem ennyi az ideális súlyom szerintem, mert akkor nem lógnék ki itt-ott a nadrágból, meg a fölsők nem csúsznának a nyakamig :DD

Na majd elkezdek mozogni és akkor talán lesz eredmény.


Te viszont tényleg ügyes vagy, csak így tovább! :) Gondolom Neked is erőt ad, ha látod az eredményt.

457. dancingqueen (válaszként erre: 456. - A9338a7669)
2009. márc. 13. 15:43

én nagyon örülök,el sem hiszem,hogy mi van a mérleggel:)lehet,hogy tényleg,ahogy elkezdett fogyni a hold,úgy indult be nekem?!:)ma reggel 66,7 et láttam(mosdó előtt!!!!). Ez ám a nem semmi,mi?:)de korai még az öröm,messze a cél,és nem kiabálom,de főleg nem lébecolom el a dolgot. Bizony-bizony,hogy a piskóta megvonást meghálálta a mérleg:)azt hiszem,tényleg rátaláltam a saját diétámra...mert másnap reggel ne tudjátok meg mennyire jól esett betúrni:)de így csak délelőtt eszem ch-t,és ezekszeirnt az én szervezetem erre van ráállva,hogy déltől,estétől nem szabad bűnözni,de délelőtt,reggelire és tízóraira nyugodtan ehetek péksütit,meg kekszet(így nincsenek elvonási tüneteim legalább,és mégis hatásos)


Szerintem azért nem mész lejjebb,mert ez a tökéletesen ideális súlyod,nem gondolod?:)lehet,hogy a tested jelez,hogy te így vagy jó,ahogy vagy:)))))sőt,ebben biztos vagyok:)


Holnap nekem is családozás,de majd igyekszem sutyiban sok levest szedni,és akkor a másodiknak már "alig marad hely":Dde mivel ebéd,az még nem olyan gáz,majd max ahogy múlt hétvégén,kibekkelem a vacsit,azaz elpasszolom,m múlt hét szombaton,és akkor nem állt bosszút a mérleg:P

456. a9338a7669 (válaszként erre: 454. - Dancingqueen)
2009. márc. 13. 14:33

Nekem a mérleg szokás szerint változatlan, vagyis 62,3 kg. Nem tudom miért nem változik. Komolyan, ha akarnám se tudnám így dekára tartani a súlyomat...


És Te hogy állsz?

Látom, hős voltál, ügyes vagy! :) Holnap jönnek anyuék hozzánk, de én könnyen leszek hős, mert csak is update kajákkal várom őket :))) Tesómnak majd biztos leesik az álla, hogy ez tényleg nem hizlal :))

2009. márc. 13. 12:49

na mi van lányok,ennyire be vagytok havazva?


Holdkő: náéunk már ragyogóan süt a nap,lehet mégsem kell elnapolnod a futást?:)

2009. márc. 13. 09:58

sziasztok lányok!


Nyugi holdkő,lesz még elég alkalmad futni tavasszal,nyáron:)!még a végén a maratonra is gyúrhatsz majd:)egy nap nem a világ(ill. délután!)de megértelek persze,tudom milyen bosszantó,mikor rákészülsz valamire,és keresztbe húzzák(az időjárás,vagy más)...fel a fejjel,már a hétvégére is jobb időt mondanak,csak a mai nap lesz ilyen visszaesés.


És,mérlegeltetek?:)mik az eredmények?:)

453. holdkő
2009. márc. 13. 05:24

Sziasztok!


Mire ébredtem ma reggel? Hát persze, hogy esik az eső!!!! Egy picit sem vízlepergetős a cipőm, szóval nem tudom, hogy mi legyen a futással... Talán eláll 9-ig. Ha nem, veszek egy napijegyet egy konditerembe, és ott futok egy sort. Olyan peches vagyok!!!!!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook