Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
452. a9338a7669 (válaszként erre: 451. - Holdkő)
2009. márc. 12. 14:16

Én is hasonlóan tervezem majd a futást :) Csak már ott tartanék...


Chalange Day... valami dereng :))

451. holdkő
2009. márc. 12. 12:25

Egyébként meg tök jól alakul a holnapi napom, mert ugye a kozmimmal megyünk futni, utána megmasszírozom, és megbeszéltük, ha marad idő rá, akkor beülönk 30 percre az infra szaunába is. Szóval a holnapi nap igazi Chalange Day lesz. Emlékeztek erre? :-)


Tegnap letöltöttem a netre futással kapcsolatos edzéstervet, hogy ne haljak bele a dologba. Majd beszámolok. Nem túl sokat várok magamtól... 20 percet kéne úgy edzeni, hogy 1 perc futás, 2 perc séta. Régebben már csináltam ilyet, és tök jó. Persze köv. héten változnak az arányok, egyre kevesebb a séta, és egyre több a futás, míg egyben fél órát le nem tudsz futni. Szóval nagyon tuti!!!! Meglássuk.


Sajnos a közvetlen mellettem ülő kolléganőm kitett az asztalára egy vagon kókuszgolyót meg sajtos rudat, és nem bírom megállni, hogy ne egyek időközönként belőle. Áááááááááááááá!!!!!!!!!!

450. holdkő (válaszként erre: 449. - Dancingqueen)
2009. márc. 12. 12:19
Nagyon gáz, hogy ennyit dolgozol!!!! Sztem azért szólj a főnökeidnek, ha beadod a kulcsot a sok melótól, és betegácsiba kerülsz két hétig, az sokkal roszabb lesz nekik, mint ha most elengednének két napra.
2009. márc. 12. 10:30

Sziasztok fitness lady-k:)én meg csak pironkodom,pironkodom...(De mentségemre legyen mondva,h ma is 13 órát fogok egyben lehúzni melóban,ill külső helyszínen). Szóval,szerintem nektek azért nem mozdulnak a kilók,mert rögtön izommá alakítjátok a párnácskákat,és az bizony tudjuk,hogy nehezebb,mint a háj-báj!Szóval,amíg ti formásodtok,addig én megaszok az íróasztal mögött. De!Annyi vígaszom legyen,hogy ma 66.8-at láttam:D:D:Dnem érdekel,hogy ez víz,vagy zsír,vagy izom,vagy bármi,de örülönk a 66-tal kezdődőnek.


No,route66 cigi?:)csak nehogy elcsábulj!egyébként egyszer talán szivtam olyat,nagyon rossz volt az ize-legalábbis ha jól emlékszem. Képzeljétek,kolleganőm is annak a gyügyszernek a segítségével nem bagózik 3 napja,amivel én is letettem!nagyon örülök neki:)Meg annak is,hogy ezerrel süt a nap:)annak vizosnt kevésbé,hogy szerintem megint leszek vasárnap(márc15 miatt):S:S:Sami azt jelentené,hogy 17-18 napot nyomok két nap pihenővel:((((szurkoljatok,h ne igy legyen!


majd jovok még!pusza

448. holdkő (válaszként erre: 447. - A9338a7669)
2009. márc. 12. 08:30

Izomlázam valóban nincs, viszont éreztem reggel a lábam, amikor betekertem melóba. Kicsit nehezebben ment, mint szokott. Ezen persze még rontott, hogy erős szembe szélben jöttem. Na mindegy. Nem hagyom magam. Ma munka után még megyek át Anyumhoz, és akkor egy egész szép túrát teszek kerékpárral. Holnap meg futás!!!!!! :-)


Szerintem ne aggódj a sullyod miatt, biztos átbillensz majd ezen a stagnáláson. Próbálj meg pár napig valami szigorú diétát, hogy kibillenjen a szervezeted a megszokott dolgokból. Vagy válassz valami teljesen más mozgást!!!!

447. a9338a7669 (válaszként erre: 445. - Holdkő)
2009. márc. 12. 08:17

Nem könnyű az biztos, és milyen izomlázad lesz... Jajj :) Nekem úgy volt, hogy nem is igazán másnap, hanem harmadnap lett olyan, hogy nem tudtam reggel lábra állni.


Most már tényleg én is nekiállok, mert egyre jobban el vagyok keseredve. Ma ráálltam a mérlegre, és ugyanannyi. Nem tudok szabadulni a 62,3 kg körüli állapottól... Nem értem komolyan. Oké, ma jött meg, meg tegnap estére bekajáltam (bár csakis update 1-es kaját), de akkor is csökkenhetne igazán már ennyi idő után, főleg, hogy tényleg egyre jobban odafigyelek, mint a kezdetekkor.

446. a9338a7669 (válaszként erre: 442. - Dancingqueen)
2009. márc. 12. 08:14

Route 66 cigit mondtam, hogy veszek a páromnak poénból :)


Ügyvédi irodában titkárnő :)

445. holdkő (válaszként erre: 434. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 17:25

Leborulok a lábad elé!!!! Én most itthon ugróköteleztem, és nem bírtam tovább 5 percnél!!!! Nagyon durva! Pedig nem a leggyorsabb páros lábbal ugrálósat csináltam, hanem váltogattam. Mondjuk lehet, hogy némi pihi után lehetett volna még egy kört csinálni, de úgy éreztem, hogy meghalok. Majd holnap.


Ezt még gyakorolnom kell. Minden esetre találtam egy olyan zugot a gangon, ahol minimális nézőközönség kaphat csak röhögőgörcsöt, ha ilyet csinálok, szóval hajrá. :-)

444. holdkő (válaszként erre: 443. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 17:22
Ne aggódj, sütögetni lehet kalóriaszegényen is. Én nem egyszer szoktam alufóliás packot vinni, amit a hamuban sütök meg: kis husi vagy hal (mirelit), karfiol, hagyma, pici sajt, gomba, stb... Ezek jól összepárolódnak a csomagban, és kész is. Persze a fűszereket sem kímélem. Ha meg nyársaltok, ott is lehet húst nyársalni zöldségekkel (nem krumplival), vagy füstli virslit zöldségekkel. Én szoktam magammal vinni hungarocellt is, hogy ne kelljen kenyeret ennem. :-)
2009. márc. 11. 15:48
"de jó"....:(méghogy a vacsit fogom vissza:(most hivott párom,h egyik cimborájánál sütis-sütögetős este lesz...még,jó,hogy épp h megláttam a 66,9et:(
442. dancingqueen (válaszként erre: 439. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 15:19

milyet veszel te is?-bocsi,lemaradtam:Psmoz-t kéne vennem,de nem tudom,h a herbária boltomban van e már..majd felhivom őket...


ügyvédi irodában?:)wow!és,mint mit?(már ha megkérdezhetem:)

441. dancingqueen (válaszként erre: 438. - Holdkő)
2009. márc. 11. 14:59

de jóóóó:)tök örülök,h párod is bírja a cigi mentes létet!én korábban ha kellett hóban,szélben,benzinkútra is kigyalogltam,csak hogy legyen cigi...olyan nem volt,hogy NINCS.


Itt még elég borús,akkor erre ne gyere,mert itt megázhatsz:)


Bénázás:abszolút megértelek,nekem a fitness terembe nincs kedvem menni,m ott a sok csini vékny csajszi,akik millió fekvőt csinálnak,meg háromórát futnak a gépen,én meg??!!!

440. holdkő (válaszként erre: 439. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 14:36

Ez a jobbik variáció. Az enyém simán lement volna vásárolni. Én is nagyon büszke vagyok rá!!!!


Már nagyon rég nem láttam ilyen cigit, lehet, hogy megszűnt...

439. a9338a7669 (válaszként erre: 438. - Holdkő)
2009. márc. 11. 14:33

Na olyan is van? Ha valahol látok, veszek a páromnak.

Tök jó, hogy nem cigizik már a párod, nagyon helyes! :) Jó lenne már az enyémnek is megjönne az esze. De tényleg nem értem, mert valamelyik nap is, hogy otthon volt, nem kellett mennie dolgozni, nem volt cigije, és inkább nem gyújt rá, csak ne kelljen elmenni boltba :)

438. holdkő (válaszként erre: 437. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 13:37

Így lesz. :-)


Végre elállt az eső, legalább amiatt nem kell aggódnom, hogy megint csurom vizesen bicajozok haza. Ez is valami.


Erről a 66-os út témáról jutott eszembe, hogy drágám vett magának régebben Route66 cigit egy darabig. Na mindegy, mert szerencsére már ő sem cigizik másfél hete. Ye!!!!

437. a9338a7669 (válaszként erre: 436. - Holdkő)
2009. márc. 11. 13:10

El tudom képzelni, hogy milyen hangja van :) Nekem a hullahoppomnak is érdekes hangja van a rizs miatt...

Szerintem ne parázz azon, hogy "szerencsétlenkedsz". Én mindig, amikor láttam valakit futni (és nem profi futókról beszélek) az utcán, már-már irigykedve néztem, hogy neki legalább van annyi akaratereje, na meg ereje, hogy fusson. Ellentétben velem... Szóval tessék büszkének lenni arra, hogy futsz! :) Én is az leszek ám magamra, csak győzzük kivárni :)

436. holdkő (válaszként erre: 434. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 13:03

Legalább Ti ne!!!!! :-)


Oksa, én is kipróbálom így, ártani nem árthat. Gumi ugrókötelet kaptam ám, tök vicces hangja van, mikor az ember nagyon gyorsan ugrál vele!!!! :-)


A hideg miatt nem mentem eddig én sem futni, meg tényleg ez egy tök új hely nekem, és kicsit gátlásos vagyok az egyedül szerencsétlenkedéshez. Egy picit rágyúrok ugrókötelezéssel meg taposógéppel a pénteki nagy futóakcióra, hogy ne legyen akkora égés ez a produkció. Bár, bizonyára senkit nem érdekel, ha én 200m futás után kilehelem a lelkem. :-D

435. a9338a7669 (válaszként erre: 433. - Holdkő)
2009. márc. 11. 13:00
Tudom, azt ki is nyomtattam már, csak még nem próbáltam ki :) De megteszem, tuti! :)
434. a9338a7669 (válaszként erre: 432. - Holdkő)
2009. márc. 11. 13:00

Ügyvédi irodában vagyok. Szóval veled lehet üvöltözni, ha sok a számla? Jó tudni :))) Csak viccelek.


Az, hogy szoktam ugrálókötelezni az túlzás még sajnos. Kb. 4-5 percig ugráltam, aztán kis szünet, séta, aztán újra. De nem sokáig csináltam a hideg miatt, viszont éreztem, hogy így tök jól ki lehet bírni :) A tempó szerintem közepes.

433. holdkő
2009. márc. 11. 12:00
Imádom a kelbimbót!!!! Van fent egy receptem is, ami kelbimbiből van. Nagyon szeretjük!!!!!
432. holdkő (válaszként erre: 431. - A9338a7669)
2009. márc. 11. 12:00

Te mivel foglalkozol egyébként? Én a masszírkázás mellett ügyfélszolgálok telefonon sajnos. :-( Nálunk a számlázási időszak szokta megdobni a hívásszámot, amikor csövön üvöltenek az emberek, hogy miért lett ilyen magas, stb. Egyébként akkor szoktunk még túlórázni, ha sok az akció.


Te mennyit, és hogyan szoktál ugrókötelezni? 5-6 percig, vagy tovább? Gyorsan, vagy közepes tempóban?

431. a9338a7669 (válaszként erre: 426. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 11:53

Nekem általában lehet tudni, hogy mikor kell tovább maradni. Általában olyankor esik be valami, amikor már két héttel korábban bejelentkeztem pl. a fodrászhoz... Néha van csak olyan váratlan, hogy bent kell maradni, de szerencsére nem ez a jellemző.

Neked előbb-utóbb szerintem eljön az a pont, amikor kész... Mármint nem úgy áll le az agyad, de nem lehet ezt hosszú távon csinálni, totál kimerül az ember, és az meg csak a munka minőségének a rovására megy... Remélem tényleg kapsz szabit, és tudsz pihenni valamennyit.

430. a9338a7669 (válaszként erre: 424. - Holdkő)
2009. márc. 11. 11:51
Nekem is meg kellene már indulnom. Most már nem nagyon tudom, de nem is akarom halogatni. Csak tényleg egy kis jó időt szeretnék már. A szél már kötél szempontjából ugye nem akadály :DD
429. a9338a7669 (válaszként erre: 428. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 11:49

A kelbimbóval még nem tudtam megbarátkozni, de a zöldbab után már mindegyiknél bepróbálkozom :DD

Látjátok, meg lehet tanulni szeretni az egészséges kajákat is :))


Én mostanában újra szoktam kávét inni, de csak azért, hogy talán akkor így van esély a mosdóban...

428. dancingqueen (válaszként erre: 425. - Holdkő)
2009. márc. 11. 11:02
nálam a grapefruit is ilyen,de a kelbimbi is ilyen. Nem utáltam egyiekt sem,de én sem kértem volna soha magamtól...hiába,változunk:)Cigi sincs,kávét is mellőzöm....megboldonultam:D
427. dancingqueen (válaszként erre: 424. - Holdkő)
2009. márc. 11. 11:01
futni?:)hát,bolondok vagytok ti?:Dhihi,akkor nemcsak az arcod,de la lelked is kondiban tartja:)jók is ezek a barterek!bárcsak mehettem volna fodrász suliba....!:)
426. dancingqueen (válaszként erre: 423. - Holdkő)
2009. márc. 11. 11:01
nálatok lehet előre tudni(""),hogy mikor kell tovább maradnotok?sajna,én még számolni sem tudok rá,annyira kiszámíthatatlan ez az egész...pláne,hogy...áh,szoljatok hozzá: nem elég,h kollegám otthon van a csajával két hetet,de a szerk helyettes sincs egy hete...a négy főből ketten vagyunk,abból én avgyok egyedül "iró",és ráadásul a hisztisebbik,és lustábbik főnököm jutott így nekem:(én nem is értem...két hete,egy szünnapom volt,és most lesz a héten a második 12 órám...:(((elhiszitek?:(pont azon gondokolkodtam,hogy mikor jön el az a pont,amikor befüstöl az ember agya,és leáll,hgy kész...passz...nem megy tovább.Remélem jópár szabad napot kapok majd,és szigorúan nem ám az éve szabiból!
425. holdkő (válaszként erre: 421. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 10:57
Egyébként nekem is van olyan dolog, amit régen nem szerettem, most meg folyamatosan azt enném! Az ananásszal vagyok így, nem szerettem soha. Nem utáltam, de nem kértem volna se kajára, se önmagába. Most meg alig várom, hogy vegyek újabb és újabb adagot, mert nagyon szeretem!!!!!
424. holdkő (válaszként erre: 423. - Holdkő)
2009. márc. 11. 10:55
Ja, a párkapcsolati konflikt tegnap sokat javult, ma már 100-szor jobb kedvem van, és már meg is beszéltem egy barátnőmmel, hogy pénteken masszázs előtt megyünk futni. Végre jól felavatjuk ezt a pályát. Együtt jobb szerencsétlenkedni, mint egyedül! :-) Egyébként tök jó, mert ő a kozmetikusom. Ő rendbe tartja a fejem, meg mindenem, én meg masszírkázom. Jó üzlet mi? Egy kicsit tudok rajta spórolni...
423. holdkő (válaszként erre: 422. - Dancingqueen)
2009. márc. 11. 10:53
Én is túlórázok ma, két óra kötelező. Elvileg tegnap is lett volna +2, de végül engem haza küldtek, mert mégsem volt annyi hívásunk, mint amira számítottak. Sajna ma nem úgy áll a dolog. :-(
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook