Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bútorvásárlás webáruházból - tapasztalatok fórum

Bútorvásárlás webáruházból - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6. Margaret Margret (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2019. máj. 7. 01:09
Az andanteban van.
2019. máj. 7. 01:07

[link]


Először valami ilyen oldalakon próblnám meghatározni, milyen matracfajtát is keresek, ezután jönne nálam a próbafekvés.

Az ágyrács meg maga az ágy majd azután.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Pocccy)
2019. máj. 6. 19:28

Úgy látom, ennek a webáruháznak nincs üzlete, bemutatóterme.

Keresnék egy olyan boltot, amelyiknek van és olyan ágya is van, amit meg szeretnék venni. Aztán elmennék megtapizni, kipróbálni.

Azért nem mindegy, hogy milyen bútorral él együtt az ember évekig. Főleg nem mindegy a fekhely minősége.

Ismerősöm bolti látogatás után vett fekhelyet és 2x cserélték benne a matracot, mert nem volt jó a fekvés benne. De ezt a lehetőséget nem minden bolt ajánlja fel.

3. birebora (válaszként erre: 1. - Pocccy)
2019. máj. 6. 16:15
Nincs tapasztalatom egyikkel sem. Szeretem látni, megfogni kipróbálni, megnézni, körbejárni az ágyat amit megveszek. De bármivel így vagyok. Mondjuk vettem már neten keresztül 1-2 dolgot, nem volt baj velük.
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Pocccy)
2019. máj. 6. 16:11
Konkrétan ezzel az áruházzal nincs tapasztalatom. De vásároltam már francia ágyat is és étkező asztalt is a neten. Hibátlanok!
2019. máj. 6. 15:31
Szeretnék venni egy franciaágyat az Alaba bútortól. Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalat ezzel a webáruházzal kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook