Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megbízható webáruház a pepita.hu? Érdemes onnan rendelni? fórum

Megbízható webáruház a pepita.hu? Érdemes onnan rendelni? (tudásbázis kérdés)


febr. 15. 16:14
Nekem is rossz tapasztalatom van. Vállalkozásra kértem a számlát. A megrendelt terméket egy román cég adta fel végül nekünk és felszámították a 27%-os magyar áfát. Gondoltam nem gond, majd visszaigénylem. A könyvelőm szólt, hogy nem lehet visszaigényelni, mert a szállítást végző cégnek nincsen magyar adószáma, így a 27%-os magyar áfát jogalap nélkül számolták fel. Írtam az ügyfélszolgálatnak, egy hónapig semmi válasz. Újra írtam, akkor annyit válaszoltak, hogy a szállító cég válasza az én megkeresésemre: "A kiállított számlát nem tudják megváltoztatni. A dokumentumokat elküldték a könyvelőjüknek, és a visszatérítés nem indokolt." Nem kértem visszatérítést, annyit kértem, hogy jogszerűen kiállított számlát biztosítsanak. No comment!
10. KLM
2023. szept. 28. 20:27
Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalatom van. Rendeltem egy KÉZI masszírozót 14 ezer Ft-ért. Olyan nehéz , hogy vissza akarom küldeni. Jelezték, hogy Bulgáriába kell visszaküldenem - ez 8250 Ft lenne, több mint a termék értékének fele, és négyszerese a magyarországi postaköltségnek. A Fogyasztóvédelemhez fogok fordulni, mert szerintem ezt előre fel kellett volna tüntetni a honlapon!
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - 6c4c06cf1a)
2023. máj. 26. 19:24

Ezt csinálja minden webes piac, ahol nem közvetlenül a kereskedő oldalán vásárolsz. pl. az emag is.


Számtalan dologról mondtam már le emiatt. Többe kerül a szállítás, mint a termék.

8. szömörce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 17:33

300.l-es fagyasztóládát rendeltem. Megvoltam elégedve, semmi probléma nem volt.

A szállítási költséggel együtt sokkal olcsóbb volt, mint abba a bizonyos nagy áruházba ahol meg néztük.(gorenje )

2023. máj. 26. 12:29
Én pont ma reggel akartam rendelni tőlük 3 dolgot. Mind a hármat külön csomagban küldenék, persze mind a háromra felszámolva a szállítást összesen 5570 ft-t. Inkább sztornóztam.
2023. máj. 26. 11:09
Igen, nagyon rendben vannak.
5. elbb
2023. máj. 26. 10:42
Rendeltem ruhaneműt, elektornikus eszközt, előre fizettem, minden rendben volt. Egy terméket kellett visszaküldenem mert nem tetszett, visszautalták az árát a 14 napon belül.
2023. máj. 26. 10:17
Köszi!!!!!!
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 10:12

Igen

Elektromos Vileda felmosót.

Korrekt cégnek tűnik.

2. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 10:10
Rendeltem már onnan. Mindig utánvéttel rendelem, nem volt semmi gond.
2023. máj. 26. 10:09
Sziasztok, pepita.hu oldalról rendelt már valaki? Megbízhatóak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook