Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csinál valaki webáruházat használt rucikkal és van olyan is aki segítene a tapasztalataival? fórum

Csinál valaki webáruházat használt rucikkal és van olyan is aki segítene a tapasztalataival? (tudásbázis kérdés)

8. homern (válaszként erre: 1. - Julie&julia)
2011. júl. 14. 13:56

Ezen már én is gondolkodtam,de halogatom nagyon a dolgot :)

Nekem a webáruház adott lenne,párom programozó,csinált már kismilliót raktárkészlet-nyilvántartóval meg egyéb kütyükkel , grafikusunk is van aki a desing-t csinálná,de ez a céges-adózós része nekem is homály :S

2011. júl. 14. 13:45
értem....és a webáruház terén hogy induljak el?
2011. júl. 14. 13:27

Ezt főleg könyvelő tudja megmondani. Vállalkozói kell hozzá minimum, adózni is illik valamennyi után, számlát is szoktak adni a normálisabbak. :D

És vebes kerekedelmi csomagküldő tevékenységre engedély (v vmi hasonló) is kell, h ne kezdjen ki az apeh (sem).

2011. júl. 14. 13:23
igazából ezt nehéz megfogalmazni:-DDD,de hogy induljak el kell hozzá vállalkozói milyen engedély webáruzát hogy kell nyítni és adózni stb szóval ez nekem egy sötét folt...
2011. júl. 14. 13:21

Cég kell, webes felület, tárhely, átvételi lehetőségeket átgondolni: futár, személyes, ppp, posta. Elérhetőséget biztositani (telefon is/és/ vagy emil.), hirdetni. :)

3 évig dolgoztam benne, nyugodtan kérdezz.

2011. júl. 14. 13:16
Mire vagy kiváncsi?
2011. júl. 14. 13:16
Tudom hogy ilyenkor a konkurenciát látják az emberek a másikban de benne még csak az ötlet fogalmazódott meg és nincs senki akitől esetleg kérdezhették hogy kell elindulni és mik az előnyei hátrányai buktatói esetleg,nagyon köszönöm ha valaki segít ebben mégis...
2011. júl. 14. 13:14
Csinál valaki webáruházat használt rucikkal és van olyan is aki segítene a tapasztalataival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook