Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények az About You webáruházról? fórum

Vélemények az About You webáruházról? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 25. 20:07

Sziasztok😊


Ha esetleg valakinek szüksége van rá van egy korlátlanul felhasználható kódom ami nincs értékhatárhoz kötve 😉 CS-GJPHXV

31. 9bbc382386 (válaszként erre: 26. - Mogyorósi)
2022. jan. 24. 14:00
Ahogy visszaért arrol email és 14 napon belül megérkezett az utalás.
2022. jan. 21. 17:08

Többször rendeltem már, de csak akcióban.

Sok cikk jóval drágább (még leakciózva is), mint a márka saját oldalán/webshopjában, erre figyelni kell. De az akcióknál megéri rendelni.

Még sosem kellett semmit visszaküldenem, de most, hogy olvasom a nehézségeiteket, még jobban meggondolom a rendelést. Csak biztosra megyek. :)

2022. jan. 21. 16:38
Sziasztok! Én is hetente többször levelezek velük, mert szintén túl vagyok a 14 napon. Elegem van az automata es/vagy Google forditos valaszaikbol, uh ha egyszer visszakapom a pénzem, törlöm az ugyfelfiokom.
28. NomNom
2022. jan. 18. 19:31

Külföldön rendeltem egy ezüst nyakláncot amit már más weboldalakon régen nézegettem. Itt nem csak 20% akció volt és de friss regisztrálóként kaptam rá még 10%-ot. Sehol máshol nem lattam ennyiért.

Szóval vannak jó akciók…

2022. jan. 18. 19:01
Többször rendeltem. Nem volt gond.
26. Mogyorósi (válaszként erre: 25. - 9bbc382386)
2022. jan. 18. 18:54

Szia! És Te mennyi idő alatt kaptad vissza a pénzed?

Utánaolvastam és elég sok a panasz, hónapokat várnak az emberek a pénzükre.

2022. jan. 18. 11:51
Lehet szerencsés vagyok,de eddig mindig minden rendben volt,visszaküldésekkel is.
24. Mogyorósi (válaszként erre: 21. - S.Eva777)
2022. jan. 18. 10:47
szia! Úgy látszik ez nem az erősségük! (lásd amit Neli84-nek is írtam) Mi sem kapjuk vissza december 13 óta és nem kevés összegről, 79 990 Ft-ról van szó!
23. Mogyorósi (válaszként erre: 22. - Nelli84)
2022. jan. 18. 10:43

Szia! Mi is ugyanezen a napon küldtük vissza a kabátot, (2021. december 13) mert nem jó volt a méret. Rendeltünk egy másikat ami jó lett, így kétszer fizettünk, mert december 13 óta nem jött vissza a pénz!

Érdeklődésünkre azt mondták, hogy december 28-án érkezett meg a kabát a külföldi raktárukba és onnan számolják a 14 napot. A pénz nem jött vissza a mai napig. 14 munkanap is lejárt. Bezzeg a médiában megy a hírdetés, hogy milyen jó, visszaküldhetsz bármit, de azt nem reklámozzák, hogy a pénzt nem kapod vissza az ígéretnek megfelelően. Ma még egyszer beszélük velük, aztán ha szép szóval nem megy, csinálok én is reklámot nekik mert ez már dühítő! Fogysztóvédelem, média és társai....

2022. jan. 17. 13:33
2021. 12.13-án visszaküldött két termékem árát egy hónap alatt nem sikerült visszautalniuk. A cég német. Próbálkozott valaki már a fogyasztó védelemnél?
2022. jan. 4. 09:50
A visszaküldött termék árát hetek óta nem utalják vissza.
2021. dec. 9. 13:10
A Lascana márkát,amit ők is forgalmaznakyismeritek?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bazinga)
2021. máj. 31. 19:46
Szuper, remélem tényleg jobbak mint a régebbi vélemények. Mondjuk már a választék is jobb lett az évek alatt.
2021. máj. 31. 19:27

Én egyszer rendeltem volna egy táskát, ami 10 ezerről volt leértékelve 5 ezerre. Kiszallitas napján kaptam smst, hogy 10 vagy 11 ezret fizetek a futárnak. Nem vettem át. 😐 Azóta nem merek rendelni.

Ismerősi körben valakinek bejött valakinek hamisat küldtek.

2021. máj. 30. 18:34
Többször rendeltünk már, főleg nagy akciók keretében, mindig,mindenben korrektek voltak. Egy alkalommal a rendelést nem tudta feldolgozni a rendszer,mi pedig előre fizettünk (50 %-os akció keretében), de korrekt ügyfélszolgálattal gyorsan megoldották a problémát és kaptunk egy újabb 50 %-os kupont. A termékekkel minőségben elégedettek voltunk, pedig fehérneműt, alkalmi ruhát, cipőt, pólót is rendeltünk, ahol a méret nem stimmelt simán visszaküldtük.
2021. máj. 30. 17:14

Eddig háromszor rendeltem onnan, de csak cipőt.

A cipők nem drágábbak ott, mint akárhol máshol. A ruházati termékeket viszont drágának tartom és az ízlésemnek sem felel meg.

Amit rendeltem, mindig hamar megjött, olyan volt, amilyet vártam. Szóval összességében elégedett voltam velük.

15. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 16:04

Én mindig azt kaptam amit kértem, kb 10-szer is rendeltem már. Egyetlen egyszer adódott méretprobléma, kicsit nagyobb volt a nadrág amit vettem.

Az ár és méretezés a márkától függ. Valóban van ami rohadt drága, de teljesen elfogadható árakat is ki lehet fogni. Rengetegtermék van, jól körbe kell nézni.

14. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 15:57

Sokszor rendeltem..

Gyorsak, ha valaminél nem vagyok biztos a méretben több félét rendelek.Öltönyt, cipōt is rendeltem már a férjemnek.

Visszáru küldés ingyenes, egyszerű, akár már másnap házhoz jön érte a GLS. Így a pénz viszafizetés is gyors.

13. Miss Angel (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 11:17
:((
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2021. máj. 30. 11:00
A tanulópénz már nálam is volt egy másik webáruházban. Ott ugyan már többször rendeltem az egész családnak (gyereknek is) jók is voltak a minőségek. Magamnak legutóbb fürdőruhát és icipicit kicsi volt, elkövettem azt a hibát, hogy visszaküldtem. Persze az árát vissza se küldték. Azóta a weboldal is megszűnt. Többen is így jártak, ahogy utána olvastam. Bár igaz ők nem is magyarországi székhellyel rendelkeztek.
11. delbuk
2021. máj. 30. 10:35

Tobb dolgot rendeltunk mar, minden rendben volt. Igaz mind olyan marka volt, amit ismertunk (Gap, Ugg, Esprit, TH, Ck, UA…).

Rendben volt a meretezes is, es jo aron is voltak.

10. NomNom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 10:31
Engem az zavar, hogy több "influenszer" is reklámozza, nyilván jól megfizetik őket. Bár ez is lehet akkor gyanús, hiszen ha olyan jól futna a szekér nekik, nem kéne ennyit reklámozni.
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2021. máj. 30. 10:29

Én sem merek rendelni. Néha néha a Zalando lounge nagy akciói elcsábítanak, meg hogy 100% visszafizetés van ha nem jó, de az is csak macera visszacsomagolni, elvinni...

De ha rendelés akkor vagy onnan, vagy H&M, ők mindent tisztességesen visszafizetnek és elég hamar is.

8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. máj. 30. 10:25

ha ismered a márkát,előfordulhat hogy sikerrrel jársz,valóban.

bár ez se 100 százalékig biztos,.mert tudnék olyan márkát mondani,amiből egyszer rendeltem x webáruházbol és aztán még 1x ugyanazt a fazon ugyanazt a méretet és az már nem volt jó.

teljesen mindegy amúgy,tény hogy nekem netről nem szabad ruhát rendelni,megvannak azok az üzletek,márkák a,mik nekem beváltak.

csak ezen a vásárláson azért döbbentem meg,mert egy xxses alsó ami még ráadásul állítható is,és még úgy se jó...na mindegy.És információt sem tudnak adni méretekről,mondjuk páthossz,szélesség,stb stb ,ha próbálod az ügyfélszolgálatnál megérdeklődni


mindegy,jó kis tanilopénz volt,elengedtem...

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. máj. 30. 09:27

Sajnos több olyan régebbi vélemény volt, hogy nem azt kapta, amit kért. Ha cserélni kell méretet, azt megoldják-e. Bár a leírásban, ha jól láttam ott van, hogy a modell mekkora és milyen méretet visel.

Nekem az oldalon több minden tetszik, rendelnék is, de sajnos a negatív vélemények miatt nem merek.

6. NomNom (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2021. máj. 30. 07:41
De ott rengeteg márka van, függ attól is a méret. Talán akkor megéri, ha az ember olyan márka ruháját rendeli amit már alapból ismer és akkor nem fog úgy mellényúlni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2021. máj. 30. 07:10
Na igen, valóban drága, sajnos sok negatív véleményt olvastam, de azok 2019-esek voltak, gondoltam, hátha változott valami.
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 23:24

drága,ez tény.de elsősorban a méretezés,ami nagyon gáz,egyszer próbáltam ,sose többet.

Egy nagyon szép,csipke,duplapántos női alsót rendeltem tőlük,mivel egy ilyen nagy vágyam volt már,első látásra beleszerettem.Gondoltam,mivel a méret is stimmel,xxs,plusz még a pántjait állítani is lehet,baj nem lehet.Nos ,ha a leges legszűkebbre állítom a pántjait,akkor épp még jó rám,de pár mosás után nem tudom,milyen lesz.Igencsak drága volt ez is ,de gondoltam egyszer megengedem magamnak.


felháborító ,hogy ilyen drága termékeknél nem figyelnek a méretezésre,hogy az xxs valóban xxs legyen,az s méret az valoban s és így tovább.......ha rendelsz,számolj ezzel,fehérneműt 100x gondold meg,rendelsz e mert azt vissza se tudod küldeni.

3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 23:08
Rohadt drága! 😬
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook