Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes venni webáruházból babakocsit? Tapasztalatok? fórum

Érdemes venni webáruházból babakocsit? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 10. 20:24
köszönöm..
2011. júl. 10. 14:16
ja, a bertoni egy klassz márka, Én foxyt vettem, ide-oda rohangálós kocsinak kiváló, de bertoni a mellszívóm, a cumisüvege, a pihiszéke, és nagyon jók.
2011. júl. 10. 14:14
én csak úgy vennék, ha előtte megnéztem élőben, bár most látatlanba vettem egyet, minden simán ment és szerencsére a kocsi is jó.
2011. júl. 10. 13:25

Már megvan a fiam. 2 hónapos, bár 1 hónappal hamarabb jött.

Brendon az van, de ami tetszik az majd 100 000 ft. Annyit pedig nem akarok adni érte.

2011. júl. 10. 13:23
Mi is zöldet rendeltünk, az unisex is :) Vagy Ti már biztosra tudjátok mi lesz? Brandon baba áruház sincs a közeletekben, mert ott szokott még többféle márka előfordulni!
2011. júl. 10. 13:20
Igen. Nekem is nagyon tetszik. Olyan kis könnyűnek tűnik és mivel a férjem jár az autóval, ezzel én is könnyedén tudnék közlekedni. Meg a színe is szép. Nem akarok feketét, valami kis vidámat szerettem volna. CSak ezt a márkát nem ismerem. Tőlünk min. 120 km-re van a legközelebbi bolt, ahol meg lehet vásárolni.
2011. júl. 10. 13:15
Amúgy nagyon szép ez a babakocsi, kényelmesnek tűnik:) A kerekei miatt, és az ára is nagyon kedvező!
2011. júl. 10. 13:07
Köszi.Én is arra gondoltam. Utánvéttel küldenék, futárral.
2011. júl. 10. 13:02

Szia!

Mi is webáruházból rendeltünk babakocsit és kiságyat is. Én meg voltam Velük elégedve, nagyon rendesek voltak, hamar ki is hozták! Annyi, hogy a fizetési opcióknál a helyszínen, átvételkor való fizetést válaszd! :)

2011. júl. 10. 12:54

.........webáruházból......:))


Kinéztem egy babkocsit, amit a környékünkön nem lehet kapni. Nem rendeltem még a neten, nem tudom érdemes e.


Ismeri valaki ezt a fajta kocsit? Vélemény?

[link]

2011. júl. 10. 12:51
Érdemes venni webáruházbók babakocsit? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook