Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsibe azzal fogadtak, hogy be van dagadva a gyerek arca az egyik oldalon, írom tovább... fórum

Bölcsibe azzal fogadtak, hogy be van dagadva a gyerek arca az egyik oldalon, írom tovább... (tudásbázis kérdés)


20. lisa65 (válaszként erre: 19. - Sajert)
2010. szept. 26. 07:29
Szia! Remélem már jobban vagytok! Örülök neki, hogy elvitted az orvoshoz, igy legalább Te is nyugodtabb vagy a hétvégén. Neked is jobbulást kivánok.
19. sajert
2010. szept. 25. 20:57

Még mindig dagadt belül az arca, tegnap voltunk a háziorvosnál, ő is valószínűsíti, hogy allergiás reakció valamire. Nincs rajta sérülés, semmi. Most már kívülről nem dagadt, csak belül. Fenistil cseppek, Ca.


Közben én betegedtem le, tegnap géphez se ültem, most erőt vettem magaom.

18. pemete
2010. szept. 25. 08:25

Na, mi lett, kiderült mi a baj?

Remélem minden rendben!

2010. szept. 23. 19:45
Jobbulást Kívánunk.
16. sajert
2010. szept. 23. 19:24

Voltunk az ügyeleten.


Azt mondták allergiás valószínűleg(!!) (ki vagyok ettől a valószínűlegtől, most igen vagy nem???), adjak neki Fenistil cseppet meg Ca-ot. Ha nem megy le neki reggelre, akkor vigyem át a háziorvoshoz. Megkocogtatta a fogait, nem fájdította sehol. Ha lázas lenne éjszaka, vagy még jobban dagad akkor meg hívjak ügyeletet. A torka meg nem dagadhat, mert ha dagadni akart volna az allergiától, akkor már dagadt volna.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, jelentkezem holnap, hogy mi lett a gyerekkel.

15. mimmo33 (válaszként erre: 10. - Sajert)
2010. szept. 23. 18:39

:O

Tehetnek egy szívességet!

Azért van ügyeletben hogy megvizsgálja a gyereket!

(Én is jártam már így.Vasárnap esti film nézés közben zavartuk meg az orvost, és hogy is mondjam elég flegma volt...de eléggé ideges voltam, úgyhogy nagyon gyorsan helyre tettem)

2010. szept. 23. 18:12
Biztos hogy a foga miatt dagadt fel az arca,én elvinném a fogorvosi ügyeletre.Csak kifúrják és kitisztítják.
13. pemete (válaszként erre: 10. - Sajert)
2010. szept. 23. 18:11

Közölni kell velük, hogy ők azért vannak ott, hogy ellássák a gyereket, ha tetszik, ha nem. És ha nem hajlandóak a legjobb tudásuk szerint ellátni, akkor meg fogod keresni a dolgoknak a jogi oldalát.

Amúgy igenis foglalkozniuk kell vele. Mian ha allergia, és éjjel valami baja lesz, mert bedagad a torka is, vagy mittudomén. Jobb ha látja egy orvos.

12. lisa65
2010. szept. 23. 18:07
Nekem volt a fiamnak fog miatt dagadás és nem fájt.
2010. szept. 23. 18:07

A fiamnál is ez volt, és elvittem gyerekorvoshoz. Közölte: Mumpsz

Figyeld nehogy lázas legyen. Szerintem ráérsz holnap elvinni gyerekorvoshoz, ha normál a testhőmérséklet. De ez csak az én véleményem.


Viszont próbálj meg belenézni a szájába, hogy az ínyén nincs-e fehér pukli, mert attól is lehet.(Az nem fáj neki.)Ha van, fogorvoshoz vidd.

10. sajert (válaszként erre: 5. - Pemete)
2010. szept. 23. 18:06
Ezzel egyátalán az ügyelet foglalkozik?? Húsvétkor a kötőhártya-gyulladásánál is tették a megjegyzéseket meg a grimaszokat.
2010. szept. 23. 18:06

Kapnak, csak nem mindenki adatja be a kötelező védőoltásokat. -((


Vidd be az ügyeletre, Heimpálba is viheted rögtön.

2010. szept. 23. 18:05
én fogra tippelek, lehet, hogy még nem fáj
7. sajert (válaszként erre: 2. - Lisa65)
2010. szept. 23. 18:03

Fogra gondolok én is, de akkor minimum fájna...


Mumpszra nem kapnak már védőoltást? 2,5 éves múlt a fiam, már minden kötelezőt megkapott, kivéve az iskolásokat.

6. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Lisa65)
2010. szept. 23. 18:03
Mumpsz ellen már be vannak oltva a gyerekek..az tehát nem.
2010. szept. 23. 18:02
A mumpsznál nem az arc dagad fel, hanem a nyak. Esetleg allergia? Azzal viszont én nem várnék holnapig, vidd el az ügyeletre!
2010. szept. 23. 18:02
Áááá, az ügyelet se veszi fel, mi a francnak ülnek ott...
2010. szept. 23. 18:01

Orvos már a látóhatáron nincs, már vagy ötöt felhívtam...


Nem fáj neki semmi, se a foga, se az arca. Nem piros az arca. Nekem nem nyitja ki a száját, de a gondozó nénik mondták, hogy egy kicsit piros a nyálkahártyája belül. Holnap milyen orvoshoz vigyem?? Gyerekorvos, fogász??


Nem ütötte meg, nem csípte meg semmi. Mi a szösz lehet? Délután kezdett neki dagadni, most úgy néz ki, mint egy kis hörcsög, vagy mint aki cukrot tartogat a szájában.

2010. szept. 23. 18:01
Hát eddig két dolog lehetséges: mumpsz, vagy foggyulladás
2010. szept. 23. 17:58
Bölcsibe azzal fogadtak, hogy be van dagadva a gyerek arca az egyik oldalon, írom tovább...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook