Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bizarr szépségápolás! fórum

Bizarr szépségápolás! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 9. 19:36

Sziasztok!

Én a csiganyálka szépészeti kezelésről hallottam.

2009. dec. 9. 18:12
Mennem kell.Szióka:)
12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Re87)
2009. dec. 9. 18:02
Kiváncsi lennék,hogy hogy nyilatkozna pl a Tv-nek,ha megkérnék,hogy mondja már el.:Mit is ken végülis a fejére?!Azért csaknem egy ebihalról van szó.
11. Re87 (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2009. dec. 9. 17:53
Pedig Eva Longoria biztosan elmondaná,hogy milyen klassz érzés halott magzattal kenegetni az arcodat.Láttam róla egy smink nélküli képet,olyan rajta,mint egy nem mondom ki,hogy mi,de rettenetesen csúnya.A foltos bőrén biztos sokat segít az a sok szerencsétlen elhalt magzat.
10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Re87)
2009. dec. 9. 17:42

Nagy az Isten állatkertje!

Soha nem lennék rá képes,mármint amit írtak a cikkbe,abból az elsőre semmiképpen.A másik kettőért meg nem fizetnék.:o)

9. Re87 (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2009. dec. 9. 17:40

Hát igen,van,aki a saját pisijét issza..

Múltkor láttam a tv-ben,hogy hatalmas nyálas csigákat tettek a nőre és annak a nyálával kenegették.Nyami:)

2009. dec. 9. 17:37
Elsőnek amikor elolvastam azt hittem ,hogy én vagyok túlságosan földhözragadt..,de az első sztem egyenesen elítélendő..a másik kettő pedig elég gusztustalan.Ennyi erővel a párja spermáját is a fejére kenhetné vagy egy madársz.rba belefejelhetne.
7. Re87
2009. dec. 9. 17:30
Inkább "pipamocsokkal,meg pókhálóval" kenegetnék a hülye fejüket:)!
6. Levybaba (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. dec. 9. 17:27

Az első az nagyon fújjj, még olvasni is szörnyűűű. Nem is hiszem el hogy ilyen létezik/létezhet!


Az utolsón meg csak nevetni tudok. És ezért még fizetnek is egyesek??? Fogasjunk, hogy otthon meg a párjukétól írtóznak. Pedig azért még fizetni sem kell.


Bocsi ha a hozzászólásommal valakit megbotránkoztattam.

5. Re87
2009. dec. 9. 17:26
Ez nem bizarr,ez egyenesen beteges!Nem tudnak már mit kezdeni magukkal jó dolgukban,ezért halott magzatot,kakit,meg spermát kennek az idióta fejükre!
4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - 9379ff445f)
2009. dec. 9. 15:23
Én is ezen háborodtam fel a legjobban.
3. 9379ff445f (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. dec. 9. 15:15
ez nagyon durva! ha valaki kakit akar az arcára kenni, hát tegye, de hogy halott magzat...!
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. dec. 9. 15:06
Hát tényleg meredek.... én, az elsőt nem próbálnám ki ha választani kéne.
2009. dec. 9. 14:54

Arckrém hallot magzatból

A kozmetiaiparba nincsnek tabuk,bizonyság erre a Neocutis nevű cég,amely elhalt magzatokból kivont bőrfehérjéből készít arckrémet.Állandó vásárlójuk közé tartozik a Született feleségek sztárja(Eva Longoria),aki ezzel a PSP nevű,kollagénben gazdag krémmel igyekszik megőrizni fiatalos báját.



Arcápolás madárürülékből

Nincs olyan szépészeti módszer,amit Beckhamné ki ne próbált volna.Nem sokkal ezelőtt Japánban talált rá arra a szerinte verhetetlen arcápoló szerre, amely pacsirtaürülékből készül.Egyedül ez a pakolás vált be a pattanásosodásra hajlamos bőrére,azóta már a férje,Davis Beckham is használja.A pletykák szerint a módszer igen régi,a gésák is ezt használták,hogy makulátlan legyen a bőrük.



Spermapakolás

A színésznő (Kate Hudson) sosem tartozott a prűd nők közé,így azt sem titkolja,hogy ragyogó arcbőre titka egy különleges kezekés: spermapakolást használ.Egy norvég cég készít ilyen terméket,amely rendkívül gazdag fehérjében,táplálja a bőrt,és még pórusösszehúzó hatása is van.Aki használja,annak bababőre lesz,állítja a színésznő.


//Részlet a Best magazinból//


Engem nagyon megbotránkoztatott ez a cikk,főleg az első és az utolsó kezelési forma.Nem hiszem el,hogy nincsenek tabu dolgok,és hogy mindent a szépség alá kell rendelni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook