Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bipoláris személyiségzavar, depresszió vagy mi állhat a háttérben? fórum

Bipoláris személyiségzavar, depresszió vagy mi állhat a háttérben? (beszélgetős fórum)

8. pteri (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 28. 17:57
Miért kellene segítened rajta? Nem a férjed, testvéred, gyereked. Csak egy ismerős. Ha jó passzban van beszélgess vele, ha van kedved, ha nem köszön, nem kell visszaköszönni. Diagnosztizálni se kell. Nem egy ismerős dolga az sem.
7. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 28. 00:39

Arról nem írtál, hogy hány éves körüli. Lehet esetleg a férfi klimax érte el és hangulatingadozások idejét éli.Ha idős, akkor akár emlékezeti probléma is lehet, agy érelmeszesedés. De az is lehet, éppen úgy ahogy nők között is van, egyszerűen egy hisztérika.

Az is lehet, hogy magánéleti válsága matt viselkedik így. Nem kell egyből személyiségzavarra gondolni.

Nem gondolom, hogy feltétlenül segítségre szoruló lenne.

6. 84ecae6ff6 (válaszként erre: 5. - MoulinRouge)
2021. ápr. 27. 21:03
Ez ma már népbetegség sajnos. Kiss városomban 50 éves nő vágta fel a könyöknél az ereit. A kádban ülve találtak rá már eszméletlen volt. Egy nagyon csinos nőről beszélünk. Szerelmi bánat úgy hallottam. Senkinek nem tűnt fel a bánata. 😒
5. MoulinRouge (válaszként erre: 4. - 84ecae6ff6)
2021. ápr. 27. 20:58
Annyit tudok, hogy a testvérével sokat orvosoltak, mert depressziós (volt).
2021. ápr. 27. 20:45
Hogy mi állhat a háttérben azt egy jó pszichológus szerintem fel tudja tárni.
3. libikóka (válaszként erre: 2. - F.frezia)
2021. ápr. 27. 20:20
Deja vu:))
2. f.frezia (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 27. 20:18
Jajj...
2021. ápr. 27. 20:01

Lassan egy éve ismerek egy férfit, akinek egyszerűen nem vagyok képes megérteni a viselkedését. Vannak periódusai, annyira jól ki lehet vele jönni, jókat lehet vele beszélgetni. Viszont vannak periódusok, amikor mintha kifordulna magából, veszekszik velem a nagy semmin, odaszúr, kitöröl az ismerősei közül, majd eltelik pár hét, lenyugszik, és úgy viselkedik velem, mintha semmi nem történt volna, minden szuper lenne. Egyik alkalommal messziről köszön, másik alkalommal csak néz, nem is köszön, mintha nem is ismerne.

Nem igazán tudom, hogy mi ez, hogy segíthetnék egyáltalán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook