Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Benőtt köröm, vadhús fórum

Benőtt köröm, vadhús (beszélgetős fórum)


11. vikii263884 (válaszként erre: 10. - Felhőcske**)
2022. nov. 20. 12:27
Persze, egyértelműen már megtörtént! Amikor itthon voltam hagytam szellőztetni, amikor elmentem valahova Betadine-oztam meg bekötöttem.
2022. nov. 18. 16:46
Betadine oldattal azért le kellene fertőtleníteni.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Channa*)
2022. nov. 18. 07:24
Jó darabig az volt,,aztán szerencsére elengedték.
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Vikii263884)
2022. nov. 18. 06:41
Tetrán kenőcs: Nem régen vettem patikában. Csak úgy véletlenül kérdeztem meg, hogy ugye vényköteles? Erre mondta, hogy nem...
2022. nov. 17. 23:25

Köszönöm akik a tetrán kenőcsöt írták, holnap megpróbálom beszerezni.


A svédcseppet is lehet kipróbálom. Mindenkinek köszönöm!

6. apeeng (válaszként erre: 5. - Channa*)
2022. nov. 17. 22:27

ok. Igazad lehet. Nekem minden búra, bánatra, sebre kiváló, én nem vagyok semmire sem allergiás. A kiíró ha elolvassa, akkor majd dönt.


Akartam javasolni a yutubon található videókat, ott talán (ha megérti) sikerrel jár.

A TikTokon is van pedikűrös videó számtalan.(sajnos nem magyar)

5. Channa* (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2022. nov. 17. 22:15

A svédcsepp is biztos jó, de én nem ajánlom, vagy előtte mindenképp valami próbát kell tenni.


Én allergiás vagyok valamire benne és egyszer tettem a fürdővizembe 2 cseppet (valaki javasolta, hogy nagyon jó derékfájásra és ezt tegyem), és ezután 2 hétig úgy néztek ki a lábaim, mintha leforráztam volna, pedig 10 másodpercnél nem volt több, hogy hozzámért. Nagyon heves allergiás rohamom lett tőle.

2022. nov. 17. 21:59

ha van otthon nagy svéd csepp, a 40% alkoholtartalmú zöldkupakosból, akkor vattát itass át, és azzal kenegesd. Ez néhány másodperc, aztán hagyd szabadon..fél óra múlva újból...az sem hátrány, ha nem ér hozzá semmi, úgy alszol. Reggel újból svéd csepp, aztán egy óra múlva ismét...egy nap múlva már

látni a hatását. Ha el kell menned, akkor ragaszd le,alatta átitatott svédcseppes vatta.

Jobb tippem nincs

2022. nov. 17. 21:05
Szintén a tetrán.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Vikii263884)
2022. nov. 17. 20:52
Tetrán kenőcs.
2022. nov. 17. 20:15
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Előre is elnézést a helyesírási hibák miatt. Szóval benőtt a körmöm, vadhús is keletkezett kb 2hete. Én erre későn jöttem rá, már nem lehetett megoldani csak sima kivágással sajnos. Már 2hete mindig piszkáltam, vagdostam hátha kijön, de sikertelenül jártam, mai napig, azt hiszem! Ma lejjebb vágtam a körmömből, és sikerült kivágnom egy nagyon kemény, erős, szúrós köröm darabot. Én úgy gondolom, ez volt mindennek az okozója, de ugye kb fél órája vágtam ki(19:30körül) és még fájni mindig fáj, de érzem hogy kicsit megkönnyebbült, és 2napja meg csak úgy lejjebb ment a vadhús, már csak egy nagyon kicsi hús van. És hogy valaki tud valami jó módszert rá, hogy hátha gyorsabban gyógyulna be? Orvoshoz-pedikűröshöz még nem szeretnék menni, csak akkor ha sikerült bebizonyosodnom arról, hogy akkor most ki jött-e a benővés, vagy maradt. Bárhogyan is lesz, mindenképpen szeretnék menni, de még 3-4napig figyelgetni-pihentetni szeretném. Szóval, valaki valami jó tipp?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook