Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? fórum

Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. Erika25 (válaszként erre: 58. - Nemmese)
2007. máj. 25. 11:09

Digitális mérlegem van és ma még 10 dekával többet is mutatott. >: :)

Én is sportoltam tegnapelőtt is és tényleg én is alig bírtam menni utána. De semmi eredmény. Lehet, hogy a sok víz miatt?!?! Nem hiszem. De mindegy, csinálom tovább, valami eredménye csak lesz. Ha más nem, akkor az hogy összeszűkül a gyomrom és könnyebb lesz folytatni a jövő héten.

Tudom, hogy mindenki maga érzi, de sztem 166 cm-hez tök jó a 63, bocsánat 62 kg. :) De azért csak csináld tovább, ne hagyj magamra. :)

Én különben csináltam már az amerikai diétát is, az is igér egy csomó fogyást és én azzal is csak másfél kilót fogytam, pedig betartottam szigorúan mindent. Valami baj lehet velem... :)

2007. máj. 25. 10:38

Viszont -sztem- kisebb lett a fenekem, bő rám a nadrág. Kár, hogy nem mértem le magam az elején, de azt hittem, hogy cm-ben alig lesz mérhető a fogyás, így aztán nem is érdemes.

Képzeljétek, ma reggel osztogattak az Őrsön ilyen Nescafé 3 in 1 kávét (amiben köztudott, hogy cukor van...)és ittam egyet. Hátha az kell a fogyáshoz, hogy egy kis cukrot kapjon a szervezet... :)

58. nemmese (válaszként erre: 57. - Erika25)
2007. máj. 25. 10:31
Helyes! Amúgy digitális mérleged van, vagy sima mutatós...? Mert lehet, hogy egy digitális már mutatna valamit, de nem akarok okoskodni...Nekem ma még 1 kg-mal kevesebb, de szerintem ebben nagy szerepe van a minden napi eg órás kemény spinningnek, amikor szétizzadom magam és nem marad jártányi erőm sem (mert így végülis a leves 500 kcal-ja elvileg lemegy) plusz a mályvateának...Ja, amúgy 166 cm magas vagyok, úgyhogy nagyon rámfér a fogyás, mert voltam 55 is és senki nem mondta ,hogy túl vékony lennék... azért kicsit mérges vagyok, hogy csak ennyit hülyeséggel a leves mellett megy le valami...
2007. máj. 25. 09:41

Sziasztok!

MA SEM VAGYOK KÖNNYEBB!! :(((

De azért sem hagyom abba. >:

2007. máj. 24. 22:11

Képzeljétek, vendégségben voltam és nem ettem és nem ittam semmi tiltott dolgot. Megettem a levesem és csak vizet ittam. Nagggyon ügyi vagyok. ;-) Ezért már igazán mutathatna valami biztatót holnap reggel a mérleg. :)

Annak örülök, hogy teljesen jól vagyok, olyan mintha nem is diétáznék. Sem éhségérzet, sem fáradtság, sem fejfájás sem semmi. Nem is nagyon kívánok más kajákat és ami a furcsa, hogy a KV-t sem kívánom. Remélem ez így marad vasárnapig.

55. csomag (válaszként erre: 54. - Csomag)
2007. máj. 24. 12:28
Bocsi, most olvasom a reggeli hozzászólásod benne van minden, akkor tárgytalan az előző kérdés
54. csomag (válaszként erre: 53. - Erika25)
2007. máj. 24. 12:27
Megkérdezhetem, hogy mennyi ment le eddig? Hány napja eszed?
53. Erika25 (válaszként erre: 52. - Csomag)
2007. máj. 24. 11:36

Szia!

Üdv a csapatban! :) Olvastam, hogy le lehet turmixolni nyugodtan, nem lényeges az állaga. De én azért is eszem így, mert legalább lehet rágni. Valahogy hiányzik a rágás. :) De lehet, hogy az esti utolsót én is leturmixolom, mert mindig az a legnehezebb. A reggeli első nagyon jól esik, aztán a többit már csökkenő étvággyal eszem.

52. csomag (válaszként erre: 22. - Fcsili)
2007. máj. 24. 11:22
Sziasztok! Újabb hős a csapatban, én ma kezdtem el a leveskét és egyenlőre vegyes érzelmeket táplálok vele szembe. Annyira tényleg nem gáz mint a káposztaleves de ebben is túl sok a zöldség és nagyon nagy darabokban majdnem 3 perc mire szétrágom, lehet hogy összeturmixolom, úgy is lehet szerintetek?
51. Erika25 (válaszként erre: 50. - Nemmese)
2007. máj. 24. 10:27

Ejnye-bejnye... Kivi vagyok, hogy így is fogysz-e 4-5 kilót?! Az lesz a szép, ha te lefogyod az ötöt, én meg -aki nem bűnöztem- semmit. :)

Hány centi vagy a 63 kilódhoz? Nem lehetsz túl kövér...

50. nemmese (válaszként erre: 49. - Erika25)
2007. máj. 24. 09:49
Lányok, szerintem ne csüggedjetek, mert be kell hogy induljon az anyagcsere, ami nem kis ügy a szervezetnek...rólam a mérleg szerint lement 1. kg, így már "csak" (aah) 63. kg-ot mutat, de ez még mindig horror...(jaés bevallom, hogy tegnap előtt bűnöztem 2 db milky way csokit....)
49. Erika25 (válaszként erre: 48. - Fcsili)
2007. máj. 24. 09:35

Jó reggelt!

Nekem ez már a 4. napom, de még én sem fogytam. :( De én sem adom fel. Kizártnak tartom, hogy ne fogyjak semmit a 7 nap alatt. Ráadásul már egész jól érzem magam, sztem mostanra szokott hozzá a szervezetem, hogy keveset kap.

És ha a vércsoport diétát nézzük, akkor nekem pont ezek azok a zöldségek amik fogyasztanak. Úgyhogy mindenképpen lenni kell valami eredménynek! :)

Mondjuk a hasam laposabb és már ez is valami. Eddig ezt sem sikerült elérnem.

Én megeszem mind a 4 levest hősiesen. :) És még eddig nem is bűnöztem, semmi mást nem ettem. Hát majd meglátjuk...

48. fcsili
2007. máj. 24. 09:13

Sziasztok!

Nekem ez lesz a 3. napom. Nem ment le még egy deka sem nekem sem és ez egy kicsit elkeserít, de nem adom fel. A 4 levest én nem bírom megenni csak 3 csúszik le egy nap és mellé rengeteg folyadék. Én is lemondtam arról, hogy még 1 hetet végigcsináljak inkább áttérek a salátákra és egyéb ilyen nyalánkságokra jövő héttől. Kiváncsi vagyok azért, hogy hét végére mi lesz az eredmény.

47. nemmese (válaszként erre: 46. - Erika25)
2007. máj. 24. 09:01
Aranyos vagy, de azért várj a dícsérettel, mert hétvégén nem tudom csinálni, mert nem leszek Pesten, de persze csak gyümit és némi leveskét fogok enni, plusz spinning.A mályvateát én már elég rég iszom, néha 1 hetet nem és akkor tök rossz. Amúgy elég nagy hatása van, de nagyon gyorsan percre pontosan kiszámíthatóvá válik (nekem legalább is )
2007. máj. 24. 00:08

Én 4-re tippeltem... :) De ez biztos attól is függ, hogy kin hány kiló felesleg van.

Te komolyan csinálni akarod a jövő héten is ?!?! Csodálom az akaraterődet!

A mályvateával együtt nem túl durva ez a kúra? Nehogy valami bajod legyen. És a mályvatea csak reggel hajt meg? Többször nem a nap folyamán? Mert én azt hallottam róla, hogy igen erős hashajtó hatása van.

Csilla, te hogy bírod?!

45. nemmese (válaszként erre: 44. - Erika25)
2007. máj. 23. 22:08
Én fogytam 1 kg-ot...de nem tudom, hogy mennyi köszönhető az ún. mályvateának, ami tény, hogy reggel eléggé "kikönnyíti" az embert...jővő hére is megrendeltem. amúgy szerintem amikor 3-5 kg-ot ígérnek, akkor kb. max 3 kg-ra kell gondolni...
44. Erika25 (válaszként erre: 43. - 9415115efd)
2007. máj. 23. 21:04
Én mértem magam ma reggel, de még semmit nem fogytam, mint ahogy azt írtam is.
2007. máj. 23. 19:57
Még nem mértétek magatokat?Vagy csak a végén akarjátok?
42. Erika25 (válaszként erre: 41. - 9415115efd)
2007. máj. 23. 19:54

Szia!

Még sajnos nem tudjuk a végeredményt, mert hétfőn kezdtük, azaz ez a harmadik nap. Egy hétig kell csinálni és az igért eredmény 3-5 kiló fogyás. Hasonlít a káposztaleves kúrához, de ez a leves finomabb sztem. Ha érdekelnek a részletek olvasd el a Gastroyal honlapján a rizsleves-kúráról írtakat. ...és nézz vissza a hétvégén, akkor már meg tudjuk mondani, hogy mennyit fogytunk. :)

2007. máj. 23. 19:28

Sziasztok!

Mennyit lehet ezzel a diétával fogyni?Mármint az érdekelne,hogy Ti aki kipróbáltátok,mennyit fogytatok?

Én most Norbizok,de kéne valami pár napos "gyorsító".

40. Erika25 (válaszként erre: 39. - Nemmese)
2007. máj. 23. 12:16

:D

Én is csak mérem magam azért naponta, hátha egyszercsak kevesebbet mutat... Az olyan jó érzés, és erőt ad a továbbiakhoz. :)

39. nemmese (válaszként erre: 38. - Erika25)
2007. máj. 23. 12:12
Szia! Becsapós a mérleg-dolog, lehet hogy holnap 2 kg-mal fog kevesebbet mutatni, nem tudhatod, a szervezetünknagyon bonyolult, és sokszor nem is ajánlják a napi mérést, én persze reggel és este is mérem magam...;)és pánikolok, ha 1 dkg-al is többet mutat vagy nem mozdul...
38. Erika25 (válaszként erre: 36. - Nemmese)
2007. máj. 23. 10:13

Ja és én is öt kilót szeretnék leadni. Aztán már lightosabb módszerrel -ha sikerülne- még vagy kettőt hármat...

De ma reggel ráálltam a mérlegre és egy dekával sem vagyok kevesebb. :( Ti méredzkedtetek már?

37. Erika25 (válaszként erre: 36. - Nemmese)
2007. máj. 23. 10:11

Sziasztok!

Hát én nem érzem túl energikusnak magam ma. :( De büszke vagyok, mert tegnap főztem és nem ettem belőle. :) Épp csak megnyaltam a fakanalat, hogy érezzem a kaja ízét, mert anélkül nem tudtam, mennyi só meg citrom meg egyebek kell bele.

És már megrendeltem a jövő heti -diétás- menümet is, csupa finomságot. Ez egy kis örömmel tölt el. :)

Annak viszont nem örülök, hogy még öt nap van hátra... :(

2007. máj. 23. 10:05

Sziasztok!

Ki hogy van ma...?

Én tegnap meghagytam egy adag leves, hogy ma délelőtt ehesek, amíg a tökfej futár ki nem ér...Amúgy szerintem egészen jól tartható ez a diéta, más kemény diétákhoz képest, bár nem mondanám, hogy nem tudnék este 11-kor bevágni egy szaftos pizzát... Amúgy ki mennyit akar leadni(he nem túl indiszkrét kérdés..)? Én még 5 kg-ot... Na kitartás:)!

35. Erika25 (válaszként erre: 34. - Fcsili)
2007. máj. 22. 17:08
Én is most állok neki főzni. :) Nehéz lesz. De, ERŐSEK VAGYUNK ÉS KI FOGJUK BÍRNI!!! :))Ma egész jól esett a 3. leves is. Mostmár bizakodóbb vagyok, mint tegnap este. És a közérzetem is jó, nem vagyok éhes és a fejem sem fáj egyáltalán. Én is bízom benne! :)
34. fcsili
2007. máj. 22. 15:37
Megettem a 2.adag levest is. Hála Istennek még mindíg izlik. Csak az estétől félek otthon.Főznöm kell a fiúknak és azt nehéz megállni kóstolgatás nélkül. Bízom nagyon ebben a kúrában.
33. Erika25 (válaszként erre: 32. - Nemmese)
2007. máj. 22. 15:03

Igen, finom volt ma. Csomó zöldség volt benne.

Én tegnap este a 4. doboz után mentem wc-re... Pedig a kúra előtt még azon izgultam, hogy hogy fog ez a dolog megoldódni, mert a legtöbb fogyókúránál gondok vannak ezzel a témával kapcsolatban. :)

A káposztalevessel nekem az a gondom, hogy nagyon puffaszt és nem is olyan finom mint ez. De azért lehet, hogy majd az is sorra kerül még... :)

Lehet, hogy neked tartalékolnod kellene egy levest másnap reggelire, hogy azért ne legyél addig sem levestelen. :) Habár, ha kibírod egy almával... Én tuti nem bírnám ki.

Most indulok haza, majd otthonról még jelentkezem.

32. nemmese (válaszként erre: 31. - Erika25)
2007. máj. 22. 14:32
Hozzám csak dél körül szokott kiérni, addig éhezem (kivéve az egy db zöldalma...:( A csere szerintem nem tett kárt, mert - bocsánat ha ízléstelen vagyok - fél órát ültem a wc-n 1 doboz rizsleves+ káposztaleves után... Plusz nézzüka jó oldalát, kipróbáltam - egy jövőbeni estleges káposztalaves kúrára gondolva - hogy milyen ízű..egyébként nem rossz de a rizsleves sokkal finomabb (ma valamiért különösen az volt)
2007. máj. 22. 14:10

Milyen egyszerre írtatok... :) Hát ez tényleg bosszantó lehetett. Én is mindennap félek, hogy mi lesz ha nem kapom meg a levesem időben és ÉHEN FOGOK HALNI?! :) De szerencsére ide reggel hét körül már szokta hozni a az ebédet a futár.

Csilla, akkor te délig semmit nem ettél?!?! :O Kíváncsi vagyok, mit fogsz mondani holnap mikor már megetted mind a 4 dobozt?! :)

Hát Emese, lehet hogy még jobban is jársz, mert legalább lesz egy kis változatosság. :) De persze, igazad van, én sem értem, hogy hogy nem bírnak annyit főzni, amennyi megrendelésük van?! Remélem azért a fogyásodban nem tesz kárt ez a csere!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook