Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? fórum

Belevág valaki hétfőtől a Gastroyal rizsleves-kúrájába? (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. nemmese (válaszként erre: 28. - Erika25)
2007. máj. 22. 13:00

Szia Erika!


Őrjöngök,mert a futár gyerek 3 doboz rizslevest hozott + 1 doboz káposztalevest. Azt mondta, sorry, csak a rizsleves elfogyott. Hát ezt nem értem. Egy ekkora cég, akinek ez a diéta ráadásul a legújabb húzása és már pénteken le kell adni a rendelést...Nagyon mérges vagyok maga a magatartás és nem a káposztaleves miatt....huh. Na most elkezdek enni végre, mert eddig rengeteg munkám volt...

29. fcsili (válaszként erre: 28. - Erika25)
2007. máj. 22. 12:58

Sziasztok!

Kicsit mérges voltam mert 1/2 1-re jött az ember a kajával és már nagyon éshes voltam. De! Megettem az első adagot és tényleg nagyon jó volt és teljesen tele lettem tőle. Azt mondta reggel 1, délben 2 és este 1 az adag. Most még izlett, remélem továbbra is így marad.

28. Erika25 (válaszként erre: 27. - Nemmese)
2007. máj. 22. 11:36

Én is így voltam vele. :) De a ma reggeli már jól esett megint.

Én is próbáltam diétázni az utóbbi időben, de valahogy most nem ment. Fogytam már én is így, pusztán odafigyeléssel és sporttal, de most valahogy nincs meg az akaraterőm hozzá. Ezért is választottam ezt a kúrát. Utána már könnyebb lesz megtartani az elért súlyt, vagy esetleg tovább fogyni... :) Te mindenesetre nagyon ügyi vagy, hogy fogytál hét kilót. Én ennyivel már elégedett is lennék. :)

Jól csinálod sztem, hogy néha eszel olyat is ami nem diétás (no nem ezen a héten...), mert csak így lehet kibírni. Éhezni meg tényleg nem szabad, az sosem vezet eredményre (raktározás effektus). Én is így fogom csinálni utána. :)

Csilla?! Helyzet?! :)

27. nemmese (válaszként erre: 25. - Erika25)
2007. máj. 22. 10:19

Szia Erika!


A 4. adag levest már én sem ettem olyan lelkesen, de nem is azért, mert nem ízlett,hanem az első 3. doboz után már kicsit untam az ízét...De most nagyon lelkesen várom a mai adagot:)! Nekem ne mfáj a fejem, bár lehet, hogy ez azért van, mert az utóbbi 2 hónapban diétáztam (folyamatosan próbálkozom mindenféle diétával, amiket a női honlapok tálalnak...van amelyik egész jó volt) és sokat spinningelek, és megszokta a szervezetem. Azért hetente, másfél hetente beesik egy evős-nap, amikor finom gyrost, vagy akár meki kaját is eszem, fagyi...stb., egyrészt mert ennyi idő után muszáj pszichésen, másrészt ha a szervezet tartósan éhezik, akkor lelassul az anyagcsere, mert azt érzi, hogy baj van és a rossz időkre a beszívott levegőt is elraktározza...és képzeld, hogy az evős napok ellenére is fogytam már 7 kg kb. másfél hónap alatt...


ma de.ettem egy zöldalmát, azán megpróbálom alma nélkül, mér csak a levessel kibírni...


SOK SIKERT a mai napra is:)

2007. máj. 22. 09:16

Sziasztok!

Ma már egész jól vagyok, frissen és energiával telve kezdem a napot. :)Kíváncsi vagyok milyen lesz az estém...

25. Erika25 (válaszként erre: 24. - Fcsili)
2007. máj. 21. 23:00

Üdv fcsili a rizslevesezők között! :)

Remélem nem kedvetlenítelek el, de én már a 4. levest alig bírtam megenni, egyáltalán nem kívántam, pedig tényleg jóízű.

Ráadásul a fejem is fáj, pedig soha nem szokott. :( Emese, neked nem?!

Abban bízom, hogy megszokja a szervezetem, hogy kevesebb kalóriát kap és az első 2-3 nap után már jobb lesz a helyzet. :)

24. fcsili
2007. máj. 21. 16:06
Remélem bírni fogom! Ha nem csak egy lötty az tényleg szuper.
23. nemmese (válaszként erre: 22. - Fcsili)
2007. máj. 21. 15:58
szuper...tényleg nem vészes a leves (nagy a szám, ez még csak az első nap...)egész tartalmas, nem lötty jellegű, bár ugye minden relatív, de kívánok magunknak kitartást:)
22. fcsili
2007. máj. 21. 15:44

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok, bár kicsit lemaradtam mert csak holnap kezdem!

Remélem bejön!

2007. máj. 21. 14:49
én is szomjas vagyok...és míg régebben nem tartottam be, hogy sokat igyak, már simán megiszom 2-2.5 l vizet...hú, nekem van még 2 doboz leves a mai adagból:) amúgy nem is vagyok éhes (azért édességet bármilyen mennyiségben el tudnék puszítani...)sosem fogom az evolúciónak megbocsátani, hogy a férfiak egészen egyszerűen nem híznak (kevés kivételtől eltekintve)és egyfolytában szendvicseket esznek csokival...
20. Erika25 (válaszként erre: 19. - Nemmese)
2007. máj. 21. 14:19

Igen, ez lesz még nagy próbatétel, ez a főzés. :) De majdcsak megoldom valahogy... A héten a legegyszerűbb kajákat kapják, semmi faxni, semmi süti... :)

Tudod, az én fiam még este 10-kor is nekiáll enni zsömlét téliszalámival, és mégis vékony. :) Igaz, hogy serdülőkorban van, akkor még én is ehettem.

Vizet iszok, sokat, valahogy szomjas is vagyok erre a levesre, te nem?!

19. nemmese (válaszként erre: 18. - Erika25)
2007. máj. 21. 14:10
hát 3 gyerkőc mellett le a kalappal...:) meg közben a családnak főzni a finomabnáll finomab dolgokat...a férfiak bezzegg ehetnek este 8-kor is zsemlét téliszalámival...stb.stb.:( szerintem a koffein káros hatását kivédheted azzal, ha megiszol napi 2-2.5 l ásv.vizet, de gondolom ezt te is tudod...jó tornát!
18. Erika25 (válaszként erre: 17. - Nemmese)
2007. máj. 21. 14:04

Én is minden reggel meg szoktam inni egy tejeskávét, de most megpróbálom kibírni nélküle. Csak édesítős hosszú kávét iszom. Naponta kettőt engedélyeztem magamnak. :)

Én azért nem eszem mást, mert ha már szenvedek, akkor legalább legyen látványos eredménye. :) Én kétszer megyek tornázni egy héten (most is megyek 3-tól...) és otthon van ilyen spinning-gépünk, jó lenne a többi estére azt beiktatni. De ez nem nagyon szokott összejönni. :( De igyexem... :)

Teát én is csak zöld- vagy gyümölcsteát iszom, de a KV az nem koffeinmentes. Az az igazság, hogy elég keveset szoktam eludni (3 gyerekem van :))és engem ébren tart a koffein itt a melóhelyen. Bízom benne, hogy attól még lehet fogyni...

17. nemmese (válaszként erre: 16. - Erika25)
2007. máj. 21. 13:53
Igen, én is most olvastam utána, hoy elvleg nem lehet mást enni...illetve ha úgy csinálom, hogy de. gyümölcsöt eszem, utána pedig (6-ig) megeszem a levest, akkor nem heti 3-5 kg , hanem 2-4 kg a várható fogyás... szerintem én ezt fogom csinálni, mert így legaláb talán még egy hete kibírok, és heti 6 alkalommal járok spinningre, tehá csak nem okoz annyi bajt az a kevés zöldalma és ananász... Én is imádom a tejeskávét, és a minden féle teákat, de 1 hónapja csak a nescafé koffeinmentes kávéját iszom és zöld teát(a pickwick egészen jó.... a kávé valószínűleg csak pszichésen kell reggel..:)
16. Erika25 (válaszként erre: 15. - Nemmese)
2007. máj. 21. 13:41

Helló!

Örülök neked! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :) Nekem is ízlik a leves!

Én úgy olvastam, hogy semmi mást nem szabad enni. :( Mondjuk én annyiban szegem meg a szabályokat, hogy iszok KV-t. Mert állítólag azt sem lenne szabad. De még így is álmosos vagyok...

15. nemmese (válaszként erre: 1. - Erika25)
2007. máj. 21. 13:33

Szia!


Én ma eszem az első adagot, sokkal rosszabbra számítottam, egészen ízletes, normális "leves ízű" szerintem...remélem, ha eszek a mai naon pár almát is, attól még eredményezni fogja azt a pár kg fogyást...

2007. máj. 21. 13:01
Helyesbítek, nincs benne káposzta. Amit annak néztem, az hagyma volt. Éhes nem vagyok tőle, de álmos igen. :)
13. Erika25 (válaszként erre: 12. - Dee)
2007. máj. 21. 11:38

Sziasztok!

Jelentem, megettem az első levesem. :)

Finom volt, de nem vagyok túlságosan jóllakva tőle. :( De nemsokára itt az ebéd!

Ami a legtöbb volt benne, az a brokkoli, aztán volt még benne gomba, sárgarépa, hagyma, talán egy kis káposzta is, na és még barnarizs. Az alaplé fűszeres húslevesre hasonlít. Az íze tényleg nagyon jó, de akkor sem tudom hogy fogom bírni egy hétig csak ezt enni... ;)

12. dee (válaszként erre: 11. - Erika25)
2007. máj. 19. 12:32
Köszönjük!
11. Erika25 (válaszként erre: 10. - Dee)
2007. máj. 19. 12:24

Köszi!

Gratulálok a kisfiadhoz! :) Nagyon aranyos! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak! :)

10. dee (válaszként erre: 9. - Erika25)
2007. máj. 19. 12:22
Sok sikert és kitartást a leveshez!
9. Erika25 (válaszként erre: 8. - Dee)
2007. máj. 19. 11:20

Szívesen!:)

Ezen a héten én is azt ettem. Jó volt! Csak az a baj, hogy este itthon már nem tartottam be a szénhidrátszegény diétát. ;)

Mondjuk egyenlőre azt is nehezen tudom elképzelni, hogy a jövő héten kibírom, hogy nem eszem semmi mást a rizslevesemen kívül... Közben persze a családnak meg főzni kell. Na, de majd meglátjuk... :)

8. dee
2007. máj. 19. 06:31

Köszi az infókat Erika.Várom hétfőtől a véleményedet a rizslevesről.

Közben rendeltem magamnak is Szénhidrát szegény diétás menüt.Keddtől én is azt eszem.:)

7. Erika25 (válaszként erre: 5. - Erika25)
2007. máj. 19. 00:15
Rosszul írtam... Jokerfood a neve. :)
6. Erika25 (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 19. 00:14
Ja, és az adag... Szerintem még sok is. Szóval mindenki jól szokott tőle lakni. Mi többen is esszük a melóhelyen és szeretjük. Ha a pontos dkg/adagok érdekelnek, azt hiszem, hogy fenn van a honlapjukon valahol.
5. Erika25 (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 19. 00:12
Én már nagyon rég eszem a Gastroyal kajáit, jó ízűek és a minőségre sem volt panaszom soha. Igaz, hogy most a Joekerfoodtól rendelek, de az ugyanazt az ételt adja, mint a Gastroyal (egy cég), csak olcsóbban. Írok hétfőtől!
4. dee
2007. máj. 19. 00:00

Ettél már más kaját is a Gastroyaltól?

Mekkora az adag,milyen a minőség?Írj ha van tapasztalatod!

3. Erika25 (válaszként erre: 2. - Dee)
2007. máj. 18. 23:41
OK!
2. dee (válaszként erre: 1. - Erika25)
2007. máj. 18. 23:37
Meséld el milyen a leves és később döntök!
2007. máj. 18. 22:48

Sziasztok!

Van a Gastroyalnál ez az újfajta fogyókúrás menü, a rizsleves diéta. Én megrendeltem egész hétre. Valahogy jobban tetszett, mint a káposztaleves-kúra. És most az ára is barátibb... :)Esetleg volt valaki ilyen bátor mint én?! ;)Jó lenne együtt csinálni, megosztani a tapasztalatokat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook