Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hétfőtől belevágok a tojásdiétába.Velem tart valaki? fórum

Hétfőtől belevágok a tojásdiétába.Velem tart valaki? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 26. 12:46
Lehet,hogy jó a tojás diéta, de még jobb ha előtte, megnézik, hogy nincs e tojásérzékenység.Én szénhidrátszegény diétával próbálkoztam, és közben kiderült, hogy a tojássárgájára érzékeny vagyok.
2010. máj. 26. 13:24

Szerintem semmi elítélni való nincsen az efféle diétákban, ha nem arról szól, hogy eszed, amit előírnak, de mellette egész nap csak ülsz a fotelban. Ha mozog is mellette az ember, szerintem ez is ugyanolyan elfogadható diéta, mint a többi. Nem igazán értem azokat, akik ideírogatnak kedvet szegni:)

Na mindegy!

Hajrá!

16. 448f1a930a (válaszként erre: 15. - Fadigflo)
2010. ápr. 25. 16:56
Nem híztam vissza,egy súlyos műtét után jöttek rám a kilók az öt kiló tényleg így ment le .A céklához nem csak főt tojás volt. Virsli,hal,csirke,marhahús,de a cékla az maradt.A maradék 3 kiló már keservesebb volt.Egy éve tartom a súlyom,annyi vagyok amennyi voltam 174 magas 57 kg,de nem hagyom elszaladni a szekeret,ha feljön egy kiló akkor akcióba lépek.Sokat kerékpározok,minden más mozgást utálok.
2010. ápr. 24. 11:24

Diéta- korlátozott idő, kaja.

Nem hatásos. Hosszútávon főleg nem ...


"Kezdj bele bátran, bár én céklával együtt csináltam, hatásos volt 5 kilót fogytam. Főt tojás, főt cékla!"


És gondolom mind vissza is híztad, sőt..

2010. ápr. 23. 22:48
Kezdj bele bátran,bár én céklával együtt csináltam,hatásos volt 5 kilót fogytam.Főt tojás,főt cékla!
2010. ápr. 23. 21:54

Én veled tartanák, de betegségem miatt tilos a fogyókúra. Valamikor egyszer sok diéta /narancsos, citromos, káposztaleves, Atkins,

szétválasztó, 90napos..stb/ után végig csináltam a szegedi klinika által javasolt tojásdiétát.Attól sikerült lefogynom kb 10 kg, de utána folytattam, de nem a szigorú tojás diétát, hasonló diétás étkezést és szép lassan fogyogattam tovább. Nem éheztem, de normál testsúlyú lettem fél év alatt.Akkoriban a koleszterinem a normál tartományban volt.

Egy-két év múlva megint jöttek rám a kilók, a cigi elhagyása után, és megint csak a tojásdiéta segített.Aki bírja én annak ajánlom, de közben méressen koleszterin szintet, a saját megnyugtatása miatt.

Bevallom most is szeretnék fogyni, de csak 3 év múlva kezdhetek neki, ha tünetmentes leszek.

Ha elkezdem, a tojásdiétát fogom csinálni. /Most, hogy kevés tojást eszem, a koleszterin szintem magasabb, mint amikor a tojás diétát csináltam./

Amikor még dolgoztam kolléganőim között sokan diétáztak, és szinte mindenkinek más diéta jött be.Szerintem minden diéta az egyén szervezetétől is függ.

2010. ápr. 23. 20:12

Ideje lenne a tojást rehabilitálni, [link]

a benne lévő zsír sem mumus, meg a koleszterin sem az.

De ezzel nem azt mondtam, hogy jó az egyoldalú táplálkozás. Hol van erről a tojásdiétáról valami forrás?

11. fadigflo (válaszként erre: 9. - Iviiiiii)
2010. ápr. 23. 18:50
A diéta szerint azt is megeszed.
10. fadigflo (válaszként erre: 8. - 480a1bea09)
2010. ápr. 23. 18:50

Mondjuk azt nem tudom.

Párom is imádja a tojást, baja még nem volt ilyen szempotnból belőle, de allergiás lett tőle.

Egy időben én is ettem nagyon, de nem tett jót. :S De nem diéta miatt..

2010. ápr. 23. 18:50
A tojásnak csak a sárgájában van zsír. Én így tudom :) Ettől függetlenül, nem bírok két nap egymás után tojást enni.
2010. ápr. 23. 18:48
én azon nevettem, hogy mint mondtam elég "gázos" diéta lehet :)))
7. fadigflo (válaszként erre: 6. - 480a1bea09)
2010. ápr. 23. 18:47
Nem egészséges, ez a lényeg. A koleszterintartalma is magasabb, mint fehérje.. Komolyan nem értem ezeket az egyoldalú diétákat !!
2010. ápr. 23. 18:46
aham, hormon, olvass utána! komolyan
5. fadigflo (válaszként erre: 3. - 480a1bea09)
2010. ápr. 23. 18:45
Hormon?
2010. ápr. 23. 18:45
Neee... annyiszor leírtam már. Veszélyes. Hízol tőle. A szervezet éhezik. CSUPÁN EGY TOJÁSBAN 70 kcal és majdnem 5 g zsír van ... számolj utána.. Keveset ennél, azt is szinte zsírból. Miért nem jó az életmódváltás?
2010. ápr. 23. 18:44
én ugy tudom egy héten MAX 10 db-ot szabad enni, mert magas a hormon tartalma!!!
2010. ápr. 23. 18:44
nem félsz hogy nagyon felgázosit a sok tojás?
2010. ápr. 23. 18:41
Hétfőtől belevágok a tojásdiétába.Velem tart valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook