Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Gastroyal-os algás diétát? Tapasztalatok esetleg? fórum

Ismeri valaki a Gastroyal-os algás diétát? Tapasztalatok esetleg? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 4. 06:01

Sziasztok!


Hol vagytok ? Senki nem jelentkezik?

Talán nyaraltok?


Szeretném Veletek megosztani, hogy már az algás diétávalAz ABC12-vel már -32 kg-nál tartok éhezés nélkül boldogan február 1-je óta. Csak eszek és eszek, a kilók meg csak mennek lefele. A bőrömön meg se látszik ez a hatalmas súlyveszteség.

Valami FANTASZTIKUSAN JÓ EZ A DIÉTA!

Nekem már csak 16 kg van az álom súlyig!

Próbáljátok ki , aki még nem próbálta! Nem fogtok csalódni!

További szép napot!

2010. júl. 31. 22:16
Kedves Mindenki! Még soha az életben nem sikerült fogynom semmilyen diétától. 10 kg-tól kellene megszabadulnom. Van valami ötletetek?
2010. júl. 31. 21:12

Sziasztok!

Én mos zárom a harmadik hetet. Fogytam: 68,5 voltam, most 65,7 kg vagyok. Kúra: ABC12 Full max étrend, van benne Megadrink és lúgosító víz.

Szóval mikor először megláttam az algás kaját, hát el kell mondjam nem valami bizalom gerjesztő. Sőt. Inkább undorító. De, mivel elhatároztam, hogy megpróbálom ezt a diétát, ezért megettem amit küldtek. Nem volt ehetetlen, csak szokatlan.

Jó tanács: nem kell néz, csak enni, hiszen nagyon fura, de íze nincs. Van viszont előnye: tisztult a bőröm, sokkal szebb, a gyomrom megnyugodott (refluxos panaszaim voltak), mindenem feszesebb lett (ez óriási :). Ezekre a dolgokra nem számítottam, narancsbőröm is sokkal szebb, megdöbbentő, de a dudorok elzedtek visszahúzódni.

Vágj bele nyugodtan!!!

25. mirella2010 (válaszként erre: 24. - Szancsogó)
2010. jún. 24. 16:10

Szia!

Az én anyukám 6 hónapig csinálta az ABC étrendet amibe úgye elég sok algás étel is volt!Az elején hozzá kellett szoknia az ízéhez illetve az étel színéhez is de tény hogy 25kg-ot adott le ezzel a táplálkozzási módszerrel!

2010. jún. 22. 10:29
Jaaajj,de jó hogy van ilyen fórum :) Üdvözlök mindenkit! Én tegnap kezdetem a diétát,de az ebéd valami undorítóan rossz volt!!A többi az elment(vagy túl éhes voltam délutánra...) Remélem ér valamit,van olyan aki végig csinált 2 hetet?Tap?
2010. febr. 26. 12:10

Sziasztok!


Eltelt egy kis idő, milyen tapasztalatotok volt a diétával kapcsolatban? Érdemes belevágni?

2010. jan. 19. 07:22

Sziasztok!


Én jövő héten szeretném kezdeni ezt az algás diétát. Szerintetek meddig érdemes csinálni? Egy hét elegendő, hogy valamit használjon is? MOndjuk elsősorban méregtelenítés miatt szeretném és hogy esetleg 1-2 kg-t elindítson :-)))


Olvastam, hogy érdemes mellé inni az algás teát, gondolom ezt külön kell megrendelni??? És még egyet nem értek, a reggeli mindig a következő naphoz jár, akkor első napra külön kell reggelit rendelni???


Ha valakinek van már tapasztalata, jól jönne, ha megosztá velünk.


D.

21. Pegasus0629 (válaszként erre: 20. - Shocki)
2010. jan. 8. 17:09
Fuu lehet majd Én is kipróbálom:) Felbuzdítottál:)
20. Shocki (válaszként erre: 19. - Pegasus0629)
2010. jan. 8. 16:31

De igen, de valamit valamiért.

4 adagot küldenek, reggeli, ebéd, snack és vacsi.

El vagyok vele, persze tudnék még enni de inkább lefoglalom magam mással.


Most olvastam, hogy az alga jó a narancsbőr ellen is. Még egy újabb ok, hogy ne hagyjam abba :))


Túl vagyok az 5. napon. Az eredmény -2 kg. Most hétvégére nem rendeltem, de a jövőhetit már igen.

19. Pegasus0629 (válaszként erre: 16. - Shocki)
2010. jan. 8. 12:43
Szia! Nem vagy éhes mellette?
18. xti_ (válaszként erre: 17. - Xti_)
2010. jan. 8. 12:33
megtaláltam, gastroyal diétás ételek - turbó fogyókúra (hátha mást is érdekel).
17. xti_ (válaszként erre: 16. - Shocki)
2010. jan. 8. 11:42
milyen néven fut ez az étrend? nem találom a honlapjukon.
16. Shocki
2010. jan. 7. 20:48

Sziasztok!


Nekem egy ismerősöm ajánlotta aki 3 hónap alatt 12 kg-ot fogyott, úgy hogy evett közben mást is, nem tartotta be szigorúan a diétát. Mástól is hallottam, hogy hatásos. Nem csak az a lényeg, hogy fogyaszt, hanem hogy méregtelenít.


Természetesen ezek hatására én is fellelkesültem, úgyhogy bele is vágtam. Hétfőtől eszem az algás kajákat, ez a 4. napom.


Az ételek kinézete háthadnemondjam, elsőre azt hittem, hogy a leves romlott :) Zöld gyümölcslevest ugyanis még nem ettem. De gondoltam, ha ettem már zöld ketchupot és ittam már kék kólát akkor egye fene.

Szerencsére kellemesen csalódtam, mert nagyon finom volt, olyan ízű mint amilyenek a gyümilevesek általában :)


Azt tervezem, hogy 2 hétig csinálom, aztán 1 hétre megrendelem a szénhidrátszegény menüt.

15. 61501eb5e2 (válaszként erre: 14. - Pegasus0629)
2010. jan. 6. 14:44

Egy ismerősöm megrendelte magának, neki ízlik.Megvárom mennyit fogy vele! :-)

Nem lehet valami jó szerintem, ha minden kaja zöld!!

Biztos sötétbe vagy csukott szemmel kell megenni!!

2010. jan. 5. 20:22
Nem sajnos még mindig nem rendeltem meg... Szólj ha te bevállalod:)
2010. jan. 5. 19:46
Azóta próbálta már valaki????
2009. okt. 29. 18:37
Szerintem az hogy algás nem azt jelenti hogy kevesebb,hanem az összetételét.Miért akarod megrendelni pont ezt??
2009. okt. 29. 13:42
Jövőhétre lehet megrendelem, de nem bírom az éhezést, szóval még gondolkodok rajta:)
10. 2d5a00656a (válaszként erre: 4. - C20c593f1c)
2009. okt. 27. 18:28

Akkor a doktornőnek bele kéne olvasnia a keleti kultúrák táplákozási szokásaiba.Egyébként ha ilyen mértékben túlszaporordjuk a Földet,kénytelenek leszünk hozzászokni,az ócánok által felajánlott kajákkal,mert a szárazföldi termelés enyhény kevéske a földi lakosság fenntartásásra.Az alternatíva vagy a tengerek termelésre fogása/óriási terület!/vagy a szintetikus táplálékok.

Én személy szerint inkább az algát választanám,mint egy 35 tagú képlelt elfogyasztását☺

2009. okt. 27. 18:18
Szerintem meg finom. Na jó, a színe nem túl szuper, de az ízével semmi bajom.
8. giorcub (válaszként erre: 4. - C20c593f1c)
2009. szept. 24. 11:17
meg gumiarabikumot, poliszaharidot, E-4xx-et sem...
2009. szept. 23. 17:55
Én is kipróbáltam. Eléggé laktató. Az esti levesek nem jöttek be. Egyébként minden kaja kék az alga miatt. Én 2 hétig csináltam, de a 2. héten már beri-beri-m volt, hogy nem csinálják változatosra.
6. a74de3d08a (válaszként erre: 5. - Negyvenfelé)
2009. szept. 21. 10:10

én kipróbáltam, az ízével nem volt gondom, és fogytam is tőle, de rettenetesen éhes voltam pár nap után, úgyhogy abbahagytam.

nekem nem volt elég.

5. negyvenfelé (válaszként erre: 4. - C20c593f1c)
2009. szept. 21. 08:23
Elolvastam, hogy mi minden van benne, és én meg azt hallottam, hogy valamelyik keleti népség fogyasztja mindenféle formában. Tudomásom szerint íze nincs, kiváncsi vagyok hatása milyen lehet. Várom már, hogy hozzák, és eldöntöm, hogy visszamondjam a rendelést vagy sem.
2009. szept. 21. 08:09
Csütörtökön voltam egy előadáson, ami az emésztéssel kapcsolatos volt. Ott a doktornő elmondta, hogy az ember soha nem evett algát.
3. negyvenfelé (válaszként erre: 2. - Grepike)
2009. szept. 21. 08:04

Szia!

Jesszusom, kolleganőmmel berendeltünk egy heti adagot, hogy így legalább biztosan megesszük majd, remélem kibírom, egyébként volt valami ígért hatása?

2009. szept. 21. 08:00
ÉN rendeltem nyáron, de nem bírtam megenni a kajákat. Lehet, hogy én vagyok finnyás (így kell leírni???), de szerintem ehetetlen!!!
2009. szept. 21. 07:58
Ismeri valaki a Gastroyal-os algás diétát? Tapasztalatok esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook