Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Belefásulás a mindennapokba - hogyan küzdjünk ellene? fórum

Belefásulás a mindennapokba - hogyan küzdjünk ellene? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 11:46
fél órát/órát a picike is kibír nélküled.szoptatás után rá kell bízni a mamára vagy az apjára és te addig keres más elfoglaltságot magadnak, ami nem a gyerekeidről szól. 2hetente , 3hetente belefér az ilyesmi. nekem is minden napom egyforma itthon a két kicsivel, de időnként az apjukra bízom őket és rögtön jobban érzem magam
2010. aug. 4. 11:40
Munkába járni sem éppen vigasz, mert akkor meg utána nyargalás haza és kezdődik az otthoni műszak. Én is ettől szenvedek, pedig nekem nagyon sokat segít a férjem, csak hát mi sem tudjuk megoldani, hogy legalább néha kettesben menjünk valahova, bár a férjem sem szeret a gyerekek nélkül kimozdulni. Az embernek meg az állandó hajszos napoktól elkopik a baráti köre, legalábbis az enyém, mert arra meg nem telik, hogy a távolabbi barátokat meglátogassam.
18. 3b41f6053f (válaszként erre: 14. - Boribari)
2009. jún. 30. 07:34

Szia!


Nekem is 4 hónapos a legkissebbem:)


Ő is szopizik.


Én úgy szoktam megoldani a kikapcsolódást,hogy viszem neki a lefejet anyatejet cumisüvegbe, és anyu vagy a nővérem odaadja neki amíg én elugrok bevásárolni,vagy ügyet intézni.Nekem már ez is kikapcsolódás.


Néha el tudunk menni együtt is valahova,2 hete sikerült eljutnuk a veszprémi állatkertbe(évente egyszer megyünk),vagy egy kisebb kirándulásra.



Néha muszáj kimozdulnom itthonról,nem vagyok az az otthon ülő típus

2009. jún. 30. 07:12

A tennivalók monotóniája bizonyos szempontból nem rossz dolog. Van, aki szereti az állandóságot, én pl. a váratlan történésektől, eseményektől, akadályozó tényezőktől megőrülök :)

Inkább az rossz, hogy pont akkor kell munkába állni, amikor a legédesebb a bébi, 3 éves korára.

16. Mocori (válaszként erre: 9. - Boribari)
2009. jún. 29. 23:00
Persze, hogy értjük!
15. 9cb35398ff (válaszként erre: 9. - Boribari)
2009. jún. 29. 23:00
hát ez most ilyen időszak...a társaság feldobja a hangulatom, ha van kivel beszélgetni, és főleg ha még humor is van benne, nem csak a hányszor büfizett a bébi szöveg!
2009. jún. 29. 22:59
A gyerekek nélkül? A nagy nélkül még úgy ahogy, de a picit nem tudnám fél órára sem másra bízni, mert ha sír kizárólag én tudom megvígasztalni. Nem eszélve a szoptatásról:)!
2009. jún. 29. 22:59

sziasztok!

Nekem is elkelne néhány jó tanács,nekem három,három éves manom van.

Igaz nem unatkozom melletük.

12. csutkababa (válaszként erre: 1. - Boribari)
2009. jún. 29. 22:59

szia, irj naplot, sokat segit, kiadni magadbol a depit, a banatot, az oromot, es ugy alltalaban mindent, es olyan jo atolvasni neha, felderit hidd el.


setalj sokat, csinalj olyan dolgokat, ami jol esik, amihez kedved van.

az en fiam 17 a masik fiam a kicsi meg 12 eves, akkor en mint mondjak, mennyire van sokszor elegem mindenbol,es 10 eve egyedul nevelek 2 fiut, es egyedul teremtek be nekik mindent.


nincs is idom ra, hogy belefasuljak barmibe is, mert 1001 gondom bajom van,es megoldasra varakozo feladataim.


meg midig kodos?? :)


gondold at az en helyzetem,es rajossz, neked nem is olyan rossz.


udv

2009. jún. 29. 22:58
hello. sajnos én is igy élem a napjaimat. semmi másrol nem szól az életünk csak a hajtás a pénz után meg a gyerek. hiába mondom hogy menjünk el kicsit kettesbe a párom nwem akarja senkire hagyni a kisfiunkat, pedig lenne aki vigyázzon rá.. én is igy érzem hogy teljesen befásulunk igy de nem tudok mit tenni. hiába vágyok kicsit kimozdulni amindennapokbol.. nincs rá lehetöségem...
2009. jún. 29. 22:58

egy két öltet engem is érdekelne...


nem ismerem a környezeted milyen helyen laktok...mi lakótelepen de sok zöld van körülöttünk, sétálunk, keressük más anyukák társaságát. de néha én is unom minden nap egyforma...alig várom a hétvégét sokszor...de Apa akkor is dolgozik néha:(

2009. jún. 29. 22:58
Nem a munka hiányzik, mert imádom őket, hanem sokszor az, hogy történjen valami, vagyis ne mindig ugyanaz. Értitek ugye?
8. emf2007 (válaszként erre: 1. - Boribari)
2009. jún. 29. 22:57

nem tudsz neha kimozdulni a gyerekek nelkul?

Egy kis seta,vagy csevej a baratnokkel a gyerekek nelkul biztos jot tenne

7. Mocori (válaszként erre: 5. - Boribari)
2009. jún. 29. 22:56
Hm... Az az igazság, hogy sokszor én is hosszúnak éreztem a napokat, de most visszamentem dolgozni, a férjem azt mondta, nem ismer rám! De mivel neked még a második picike, ezt hiába írom.
6. Mocori (válaszként erre: 3. - Emf2007)
2009. jún. 29. 22:55
Na! Szia! :)
2009. jún. 29. 22:55
A kicsi 4 hónapos, a ngy pedig 2 éves.
4. emf2007 (válaszként erre: 2. - Mocori)
2009. jún. 29. 22:54
szia:)
3. emf2007 (válaszként erre: 1. - Boribari)
2009. jún. 29. 22:54
ezzel en is igy vagyok neha,jol jonne par tanacs
2. Mocori (válaszként erre: 1. - Boribari)
2009. jún. 29. 22:52
Szia! Mennyi idős a gyereked?
2009. jún. 29. 22:52
Vannak napok, amikor nagyon nehéz a gyerekekkel, kedvtelen vagyok, minden olyan ködös. Amúgy optimita vagyok. Hogyan előzzük meg a belefásulást a hétköznapokba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook