Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beigazolódott Down-kór, terhességmegszakítás a 23. héten fórum

Beigazolódott Down-kór, terhességmegszakítás a 23. héten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2011. okt. 20. 11:44
Nagyon sajnálom!!!! :( De én biztos vagyok benne,hogy fogunk még olyan videót látni,mint a "Kicsi szív"!!!!:)
2011. okt. 20. 11:37

Sajnálom :(((megkönnyeztem én is.......

Sok erőt és egészséget Nektek!!

Kívánom én is hogy mielőbb egészséges babátok foganjon.....

50. hemej
2011. okt. 20. 11:31

Sajnálom:-( én is megkönnyeztem!

Sok -sok eröt kívánok nektek!

49. szimonic (válaszként erre: 46. - Pocok:))
2011. okt. 20. 11:28
köszi, Szilvi:)
2011. okt. 20. 11:27
Én is megkönnyeztem! Minden jót kívánok nektek!
2011. okt. 20. 11:27
2011. okt. 20. 11:27

jaaj még most is pityergek,de biztos vagyok benne h nemsokára kárpótlásul jönni fog egy makkegészséges bébi ebbe a csodás kis családba:))

Pussszzzzz!

2011. okt. 20. 11:17

Olvasni sem lehet sírás nélkül, nemhogy átélni!Őszintén sajnálom!

Én nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek! Lélekben, ismeretlenül melletettek vagyok!

2011. okt. 20. 11:10

Nagyon erős vagy én összeomlottam volna az biztos!Elsírtam magam mert ez nagyon szörnyű lehetett!Én egy babát vesztettem el,de még a terhesség elején kicsivel több mint 2hónapos terhesen elhalt!

Most van egy 3hónapos kisfiam!

Idő kell hogy az ember feldolgozza,kívánom hogy mielőbb beköltözzön a kistestvér a pocidba!

2011. okt. 20. 11:08

Őszintén sajnálom, ami veletek történt!

Sok-sok erőt és szeretetet kívánok Nektek!

42. Derya
2011. okt. 20. 11:02
Nagyon sajnálom, ami veletek történt, de jól döntöttél. én is így döntöttem volna.
41. szimonic (válaszként erre: 40. - PAnncsika)
2011. okt. 20. 11:01
köszönöm. az erőmet megsokszorozta/sokszorozza a csodálatos férjem, aki mindvégig velem volt és támogatott, megerősített... na meg a csodálatos kislányom, akiért újra meg újra hálát adok a sorsnak!
2011. okt. 20. 10:59

Végigsírtam a cikkedet, pedig a karomban alszik a 6. hónapos kisfiam.

Mi is átmentünk hasonlón, igaz a mi mesénk vidáman végződött, pedig igencsak voltak benne nehéz dolgok.

3 elhalt terhesség után, az afp mutatott rossz eredményt. küldeni akartak amniocentézisre, de én éreztem, hogy nem akarom. örlődtem, de nem bírtam rávenni magam. Elmentünk 4d-re. ott mindent rendben találtak, de ha nem így lett volna, azt hiszem, hogy nem vetettem volna el, bár ki tudja, hogy mi a jobb. Egy életen keresztül nézni a down- kóros babámat, vagy elengedni szegénykét. Tisztellek, hogy volt erőd döntést hozni és végigcsinálni, főleg egy pici gyermekkel. Nincs joga senkinek elítélni titeket! Szerintem inkább mindenki együtt érez veletek, hiszen ez hatalmas veszteség.

Biztosan lesz kistestesó nemsokára. Igazán megérdemlitek. Minden jót kívánok nektek.

ölellek.

39. maya80
2011. okt. 20. 10:59

Ezt végigolvasni is szörnyű volt... hát még átélni!

Csak hogy tudd: én is, mi is a férjemmel ugyanígy döntöttünk volna. Kitartást, és minél hamarabb egészséges terhességet és kisbabát kívánok nektek!

2011. okt. 20. 10:58
Annyira sajnálom... :( Megkönnyeztem az írásodat... Kívánom hogy amint lehet, egy egészséges, szép, okos kistestvért kaphasson a lányotok! Neked pedig mielőbbi megnyugvást kívánok és jó egészséget!
2011. okt. 20. 10:49

Őszintén sajnálom ami veletek történt!

És talán egy hangyányit át is érzem, ami zajlik most benned, ugyanis épp most vesztettem el a babámat. Szombat vasárnap pozitívat teszteltem, nagyon boldogok voltunk, mert június óta próbálkoztunk, de csak pár napig örülhettünk a babikánknak. Spontán vetélés történt. Jelenleg is még tart a feldolgozás folyamata, de nehezen bírkózom meg vele. Pedig csak parányi kis embrió volt még, nekem akkor is fáj az elvesztése. És ezzel a tudattal el sem tudom képzelni, te mit érzel. Kitartást neked is, talán legközelebb sikerül mindkettőnknek!

2011. okt. 20. 10:46
Hát megsírattam:-(
35. Erika8
2011. okt. 20. 10:42

Teljesen megértem, hogy így dontottetek, és nagyon sajnálom...

Sok erot, kitartást kívánok !!!

2011. okt. 20. 10:40

Együttérzésem!


Én kicsit a másik véglet vagyok, mert koromnál fogva (38) javasolták a genetikát, de mi úgy éreztük most is (ő a harmadik közös, összesen az ötödik baba), hogy ez a gyerek azért jött, hogy mi legyünk a szülei, és ezt vállaljuk, így nem végeztek semmilyen "szúrós" vizsgálatot. Kívánom, hogy a következő babátokkal minden rendben legyen! Testi-lelki gyors felépülést!!!

33. szimonic (válaszként erre: 29. - Bdioda)
2011. okt. 20. 10:39
igen, sajnos, az ember főleg itt neten gyakran fut bele szörnyű történetekbe, de arra gondol, miért pont vele történne meg ilyen...
32. szimonic (válaszként erre: 30. - Szimonic)
2011. okt. 20. 10:36
bocsi, a 23-as hsz-re reagálva...
31. szimonic (válaszként erre: 28. - Lisa35)
2011. okt. 20. 10:36
jajj, Istenem... sajnálom:(
30. szimonic (válaszként erre: 25. - Fishyke)
2011. okt. 20. 10:35
a magzatvízmintavétel 99,8%-os pontosságú...
29. bdioda
2011. okt. 20. 10:30
Megrendítő a történeted... remélem, az élet kárpótol a veszteségért egy egészséges kistestvérrel. Hasznos a cikked, mert többen kerülnek sajnos ilyen helyzetbe, mint gondolnánk...
28. lisa35
2011. okt. 20. 10:28

Nagyon sajnálom, ami veletek történt. :-(((((


Én abban a cipőben jártam, hogy nekem még a magzatvízvétel sem mutatta ki, hogy a kislányom Edwards szindrómás, mivel ikreket vártam és mindkét magtatvizet a másik, egészséges baba burkából vettek.

Így pici lányom egy élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenességgel jött világra, ami csak életének a harmadik hetén derült ki és életének harmadik hónapjában angyalka is lett................

2011. okt. 20. 10:27
Libabőrös testtel olvastam végig könnyeimmel küszködve a történeted. Kitartást és boldogságot kívánok nektek az elkövetkezendő sok-sok évre. :)
2011. okt. 20. 10:26
Sajnálom,hogy így alakult,de leszel még boldog kismama:):)A helyetekben mi is így döntöttünk volna!!Nehezen,de így...
25. Fishyke (válaszként erre: 23. - Df8cdba3b2)
2011. okt. 20. 10:23
A genetikai vizsgálatnál nem tudnak tévedni, vagy down-os, vagy nem, az egyértelműen kimutatja.
24. Fishyke (válaszként erre: 21. - Szimonic)
2011. okt. 20. 10:22
Hozzáteszem, a kórházban is dettó ugyanígy jártunk: reggel bementünk, felvettek, dél körül közölték, hogy kell az a jegyzőkönyv vagy mi a fene, de a védőnőjük házon kívül van...így délután 3-ig vártunk, majd hazamentünk. Másnap vissza. Akkor már szét tudtam volna tépni mindenkit az idegtől!
2011. okt. 20. 10:21

Nekem van egy barátnőm, aki 39 évesen esett teherbe, előtte is szerette volna a babát, de azt mondták, nem lehet neki.

A vizsgálatok során megállapították, hogy nyitott gerinccel fog születni a baba, ha egyáltalán élve megszületik, és javasolták, hogy vetesse el.

A barátnőm azt mondta, hogy az a baba ott van bent, és annyi idő jut, amennyi jut, tudomásul veszi, de nem veteti el.

A kislány azóta 3 éves és makk egészséges. Egészségesen is született.


Természetesen nem ugyanaz az eset, de biztosra mondták, hogy baj van. Soha nem derült volna ki, hogy tévedtek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook