Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beachbody "termékek" fórum

Beachbody "termékek" (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
323. Shila
2011. szept. 12. 18:37

Koszi lanyok! Ma mar akartam kezdeni az edzest,de naon koran keltunk ess dog faradt voltam,igy elmaradt!

No de majd holnaaaap! :D

322. keszani
2011. szept. 12. 18:28
imádom Chalene Johnsont...nagyon energikus és anyni kedvet ad hozzá. főleg,h melette egy picit ducibb csaj áll és Ő is végig ugrálja az egészet és mosolyog és látszik,h élvezi...
321. Earenci
2011. szept. 12. 17:15
Na, elkezdtem a Ripped in 30-t (Jillian Michaels). :D Nagyon kellemes kis torna, végig bírtam, de azért kellett összpontosítani. :D
320. Earenci (válaszként erre: 318. - Shila)
2011. szept. 12. 13:25

Én egyszer csináltam tornacipőben, könnyebb volt. A parkettát viszont féltettem, ezért mezítláb csináltam utána.

Cipőben kisebb a sérülésveszély.

319. keszani (válaszként erre: 318. - Shila)
2011. szept. 12. 12:47
én igen. legalábbis míg az insanityt csináltam, addig szonyegunk volt és azon cipoben csináltam azt. azota parketta van mindenhol és mezítláb csinálom, de a TurboJam-et. probáld ki ígyis, ugyis és rájosy,h neked hogy jobb. dea cipo lényegesen segit a mozgáson
318. Shila (válaszként erre: 317. - Keszani)
2011. szept. 12. 06:38

Igen!


Ugy fest el is kell kezdjem a benti tornat,mert mar napok ota csak esik es mostmar nem kicsit. Szoval lehet a bicot vissza kell tennem a sufniba :( a futocipovel egyutt.


Lanyok,ti cipoben edzetek a szobaban?

317. keszani (válaszként erre: 316. - Shila)
2011. szept. 11. 21:15
akkor szemezgess azokkal, amiket már megemlítettünk. én most a Turbo Jamet csinálom, végig kell ugrálni, de simán lehetséges, max kisebb szünettel, de gond nélkül. nincs fekvőtámasz, egy sem..legalábbis amit eddig csináltam, abban nem volt
316. Shila (válaszként erre: 315. - Keszani)
2011. szept. 11. 19:56
Na ez az! en ugy erzem,ha nem tudom normalisan csinalni,akkor nem tudom csinalni es az szamomra nem egyenlo azzal,hogy meg tudom csinalni! :DDD Na ezt jol megaszontam :D De ez szamomra hosszutavon kudarcelmeny. Azert nem szeretnek belevagni,mert tudom,energetikailag es eronletileg nem tartok meg ott,hogy fele jol meg tudjam csinalni. Azert akarok valai lightosabbal kezdeni es felepiteni lassan,hogy eljussak odaig,amikor mar ez sem okoz majd gondot! :)
315. keszani (válaszként erre: 314. - Shila)
2011. szept. 11. 17:50
én sem tudtam az elején lemenni, sőt, talán csak a második honapba sikerült teljesen lemennem, utána meg nem tudtam anynit mint ők, de a lényeg,h csináltam...
314. Shila (válaszként erre: 313. - Keszani)
2011. szept. 10. 10:38
Ah,a fekvotamasz a halalom,de majd megoldom valahogy!
313. keszani (válaszként erre: 312. - Shila)
2011. szept. 9. 21:10
igen, ezért őrültség :D de igazábol a fekvőtámaszonkon kivül ebben sincs olyan, ami a vállat leterheli.
312. Shila (válaszként erre: 311. - Keszani)
2011. szept. 9. 19:58
Na igen,ilyet keresek :D Es az Instanityben,ha jol lattam,azert vannak erdekes dolgok :D
311. keszani (válaszként erre: 310. - Shila)
2011. szept. 9. 17:26
persze, de akkor probálj ki olyat, amihez nem kell sulyzo, v ami a vállad kevésbé trheli le.
310. Shila (válaszként erre: 308. - Keszani)
2011. szept. 9. 16:33

Nem vagyok elkeseredve,kozel sem!!!

de mint beszeltunk mar rola, a P90X-et mikor csinaltam meg par honapja, leserultem a vallammal..ezert elsore be kell magam vezetnem,az ismetelt leserulesnek semmi ertelme!


Igy erted,ugye?

309. keszani (válaszként erre: 307. - Shila)
2011. szept. 9. 14:11

nekem sem volt nagy hely, de majd idövel rájösz a tchnikájára, h minél halkabb legyél.


én most a Turbo Jamet csinálom... ehhez eddig nem kellett nagy hely és nem is zajongos, és olyan kemény izomlázam van a hátamban, egészen a fenekemig, h alig bírok menni. és ha sokáig ülök és fel kell kelni...ÓOOOOJAAAAj :S

308. keszani (válaszként erre: 306. - Shila)
2011. szept. 9. 14:09
nem szabad az elején elkeseredni semminél. minden kezdet nehéz, de idővel és gyakorlással mindig könnyebb és könnyebb lesz. bármibe is kezdj bele, járni se egy nap alatt tanul meg az ember :D
307. Shila (válaszként erre: 305. - Keszani)
2011. szept. 9. 12:48

Jah es a masik nagy bajom,hogy alig van hely a szobaban es az ugralasra mozog az egesz koceraj :DDD No de majd jovore az uj hazban rendben lesz a dolog..


Te msot eppen mit edzzel?

306. Shila (válaszként erre: 304. - Lya2)
2011. szept. 9. 12:47

Van alap,ugy gondolom.. De a mutkori serulesem miatt,felvezetem valami light-osabbal.. Lesz Zumba,Brasil Butt lift, Hip Hop Abs...es majd adja magat,hogy mikor jon el az Instanity ideje...talan addigra be is tudom majd szerezni.

Nem akarom,hogy elmenjen a kedvem az elejen azzal,hogy nem tudom megcsnalni..

Es amig jo ido van,addig futok,bicajozok es kicsit erositek idebent!

Most mar nem loverseny,majd lassan felkapom magam izomilag :)


Ti mit edzetek?

305. keszani (válaszként erre: 304. - Lya2)
2011. szept. 9. 11:58
nem feltétel, elotte én is csak Rékára tonráztam, abbol is csak hasra és akiknek eddig ajánlottam ok is kezdoként vágtak bele és 2en végig is csinálták
304. Lya2 (válaszként erre: 300. - Shila)
2011. szept. 9. 10:49
Korábban tornáztál valamit? Az insanityt csak akkor kezd ha már van valami "alapod".
303. keszani (válaszként erre: 301. - Lya2)
2011. szept. 9. 08:15
az tuti :D de ha vki lazábbal szeretné kezdeni akkor inkább Chalean edzéseikkel kezdje, de az biztos,h az Insanity megmozgat rendesen, javítja az állóképességed és nem mellesleg 2 hónap alatt látható eredménye van, föleg azoknál, akiken majdnem felesleg sincs
302. Earenci (válaszként erre: 298. - Shila)
2011. szept. 9. 07:45
Csatlakozom a többiekhez: állóképességhez az insanity a legjobb!
301. Lya2 (válaszként erre: 298. - Shila)
2011. szept. 9. 07:10
Ha izmosodni szeretnél + állóképességet növelni akkor az Insanityt neked találták ki. ugye keszani?? ;)
300. Shila (válaszként erre: 299. - Keszani)
2011. szept. 8. 08:38
Probalgatom en,azzal nincs is baj. Csak gondoltam,hatha van valakinek valami okossaga...
299. keszani (válaszként erre: 298. - Shila)
2011. szept. 8. 08:32
akkor a Réka is jo, de szerintem nagyon lassan látszodik meg valami is. de ki kell probálni,h neked mi tetszikmit tudsz csinálni, melyiknél érzed azt,h "igen,ezaz"
298. Shila (válaszként erre: 295. - Keszani)
2011. szept. 8. 08:13

Koszi!


Igen,pont az a 3 ami nincs meg :D


Egyebkent izmosodnom is kene,nem kicsit. Bar hal istennek nem vok lottyedt. Csak kritikus magammal szemben.


Az allokepesseget ugy ertettem,hogy a futassal akarom elerni. Mar nem a zsiregetes a fontos.

297. Shila (válaszként erre: 294. - Lya2)
2011. szept. 8. 08:10

Majus 2-an jott a "kattanas" es Julius 18-ig lement 9 kilo!


Kaloriaszamolas,szigoruan. Es mozgas! De semmit nem tiltottam meg magamtol.. Volt hogy este 11-kor sor volt chipsel,csokizas,sutizes...minden! De szigoruan beszamoltam a napi adagba. Es ha kivolt a napi kaloria,meg egy kavet sem voltam hajlando meginni.

De szerintem itt is fontos,hogy ne ehezz,en igy egesz nap ettem. Nem sokat,de legalabb 7x egy nap. Keveseket,par falatot. amit imadtam,hogy sosem ereztem magam ehesnek es sosem ereztem,azt a nehez ,bezabalt erzest sem. Heti 5x futottam,bicoztam,tornaztam.


Aztan hazamentem Magyarba 7 hetre...azt hittem,vissza fog jonni,de mar szamolas nelkul meg fogytam 1,5 kilot kb. Mar tudtam,mi az a mennyiseg,ami rendben van egy etkezesre es mentem futni is terembe rendszeresen.


A megtartas titka szerintem a merlegeles. Amint latod,hogy kuszik felfele,akkor kell megalljt parancsolni magadnak!

Te vagy a sajat tested ura es az akaratode,igy minden rajtad mulik.


Tegnap elott 61,9-et mutatott a merleg,tegnap elszallt az agyam es felfaltam egy tonna csokit,gulyast vacsiztam,nem kis adagot. Matol megint jo kislany leszek,ennyi a titok! Szerintem :)


Te is fogyozol? Milyen modszerrel?

296. keszani (válaszként erre: 292. - Lya2)
2011. szept. 8. 08:10
nem lehet,h csak bemagyarázod magadnak?:D mérd meg centivel, a a tuti :D
295. keszani (válaszként erre: 291. - Shila)
2011. szept. 8. 08:08

szia! üdv ismét itt!

előszöris GRATULA a 10 kilohoz, szép eredmény!!!


ha az álloképességeden szeretnél javitani akkor én Rékát nem ajánlom hozzá, mer sztem ahhoz nagyon kevés.

a Hip Hop Abs se nagyon erős edzés, a P90X-et nem csináltam, de mivel sok sulyzos része van és kellenek hozzá seédeszközök abba csak akkorvágj bele ha megvan mindened. a brasil Butt Lift tökéletes a popsi-comb-fenékre. naaagyon kemény izomlázat tud sinálni. a has részét imádom.


de ami k tuti jok, az az Insanity, Turbo Jam, Trbo Fire.

294. Lya2 (válaszként erre: 291. - Shila)
2011. szept. 8. 06:59

Vááááááá...10 kiló? Nagyon ügyes vagy!!! Megtartani se könnyű....sajna.


Mivel fogytál le és mennyi idő alatt?

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook