Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beachbody "termékek" fórum

Beachbody "termékek" (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2011. okt. 23. 17:02

Köszönöm Keszani! :) Én is így láttam, megpróbálom, aztán meglátom. Biztos használni fog! Legalábbis remélem! :)

Már megvan, elvileg csak nem indul. :S Mindegy, akkor máshonnét. :)

Tia, akkor egész ügyes vagy. :) Én, ha keveset eszem, akkor két óra múlva éhes vagyok, vagy le sem ért a kaja, és máris. :) Mondjuk most szoktatom magam a napi 5 étkezésre, majd meglátom milyen sikerrel. De ha mozgok is, szerintem utána felfalok majd egy tehenet is akár. :) De erre meg jó lesz a shake. :)

2011. okt. 23. 15:55

értem én, hogy 5szor kéne keveset ennem, de annyira összeszűkült már szerencsére a gyomrom, hogy beérem a hárommal!

Reggel eszem mint egy király, délben mint egy szegény, vacsorára mint egy koldus! vagy valahogy így van ez a mondás! :)

alakulok szép lassan, nekem a cél szilveszterre 10 kg minusz!

441. keszani (válaszként erre: 440. - Aceec9f2b5)
2011. okt. 23. 15:27
értem. a brasil butt lift az cmbra és has-csipore an inkább szoavl pont neked valo...sztem
2011. okt. 23. 15:16

Na, én azért nem vagyok ez a drasztikus önsanyargató. :) Mondhatom, hogy szerencsés vagyok, mert 5 hónapja nem mozgok, és étvágyam pedig van rendesen :), de ennek ellenére kb 3-4 kiló rakódhatott rám maximum. Azért ugye a kövértől jócskán messze vagyok, de itt kint a finom édességek miatt jönnek a kilók, na meg az a fránya narancsbőr. :S Uuuutálom. Szóval a felesleget akarom leadni, 54 kg körül már jól érezném magam, csak az oldalamon a hurkák, meg a hasam ne dagadjon ki a nadrágból. :)

Fehérje turmixom van bőven, de valahogy úgy kell magamba tuszkolnom. Valahogy nem jönnek be, de ugye, ha ettől jobb lesz, akkor muszáj. :)

Köszi, hogy leírtad ezeket. :)

Mondjuk azért nem vagyok kezdő, mert otthon 1,5 évig konditerembe jártam, rendes edzéstervvel, amit egy testépítő ismerősöm állított össze.

Szépen haladtunk is vele, súlyzózások, és kardio, ami többnyire futás volt, de sokszor ellógtuk. :)

Szóval oda nem tudok járni, itt nagyon drága a konditerem, tehát marad az itthoni ugri-bugri. :)

439. keszani (válaszként erre: 438. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 23. 15:09
de pont azért kell többszö keveset enni, h beinduljon az emésztés. mert ha kkivárod,h éhes legyél akkor a magahoz vett ételek nagy részét rezerválja a szervezeted,m azaz elraktározza zsirnak, mert tudja,h ritkán kap tápanyagot
2011. okt. 23. 15:06
Szia! Nézd, én 3szor próbálok enni valami keveset, nem megy az 5szöri étkezés, nagoyn ritkán be tudok summansztani egy joghurtot vagy egy gyümit 2 étkezés közé! este semmi szénhidrátot nem eszem, egy nap legalább egyszer eszem zöldséglevest, vagy 2naponta, de minden héten! folyadékból napi 2 liter iszom, víz formájában! semmi alkohol, gyümölcslevek
437. keszani (válaszként erre: 436. - Aceec9f2b5)
2011. okt. 23. 15:04

hát irigyellek. én 167 vagyok és 63 kilo, nahjo,nekem igyis jo, ha formásabb lennék.


tegnap megtudtam párat, napi 5-7x kell enni keveset, és mindig legyen benne szénhidrát és fehérje is, de a szénhidrát mindig fele legyen a fehérjének egy étkezés alkalmával. vmint keveset enni. ééés fehérje port venni amit edzés után inni vmint vacsi helyett

2011. okt. 23. 14:56

Tia, Keszani, köszönöm a segítséget! :)

Azért gondoltam amúgy a fast and forious-t, mert az csak 20 perc, azt talán naponta túlélem. :) És mellette meg a brasil butt lift, az tetszik. :)

De majd megpróbálkozom vele, és ha nem megy, akkor jöhet a rockin body, már azt is megszereztem. :)

És még egy kérdés. Ha lehet... :)Turbo jam-ről mik a tapasztalatok? Ha valaki esetleg próbálta.

Tia! 168 cm vagyok, és 56-67 kg, sajnos itt nincs mérlegünk, de szerintem jobb is. :)

Comb, fenék, derék, tehát szinte mindenhonnét szeretnék fogyni. :)

Most ráálltam a napi 5x-i étkezésre, és igyekszem figyelni arra is, mit eszek meg.

Esetleg valami jó tanács? :)

435. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 434. - Keszani)
2011. okt. 22. 22:26
erről a body gospelről hallottam, de sehonnan nem tudtam még letölteni! :(
434. keszani (válaszként erre: 431. - Aceec9f2b5)
2011. okt. 22. 22:13
az Insanity fast and furious is nagyon kemény, ott 20 perc alatt csinál ki, neked nem ajánlanám. de ott a brasil butt lift, naaagyon erős izomlázat tud hozni :D a Rockin Body jo, táncolsz benne, de le is izzaszt, stem jobban a hip hop abs-nál. van a lim 6, sztem senki nem csinálta itt még. v akár a body gospel. de ez utobbi 2rőlsemmit nem tudok, de nem nézem ugrálosaknak
433. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 427. - Shila)
2011. okt. 22. 22:02
Szia! Én annyira nem félek ettől, még nincs babám,de szeretnék majd, de még gazdatestem sincs hozzá! tervezni nem szeretek, de megpróbálom akkor is majd legalább hip hop abs-t beiktatni, mert az rövid valamennyire, 20-30 percesek...vagy valahogy megoldani, de hát mondani könnyű akkor más lesz persze, de nem akarom majd, hogy utána megint ilyen legyek mint most!
2011. okt. 22. 22:00

Sziasztok! ma kihagytam, mert piercingeshez kellett mennem, mert begyulladt és nem akarom h valami gond legyen vele, reggel voltam nála, utána suli, majd megint visszahívott és estére értem haza, nem is ettem, mert egyszerűen rohanás volt az életem ma, de holnap bepótolok mindent!


Paquita, szerintem Rockin Body, vagy Hip hop abs, ezek nagyon jók! Brazil Butt Lift-et nem ismerem! mennyit szeretnél fogyni? diétázol? mit eszel? segítünk csak mondj el mindent!

2011. okt. 22. 19:23

Felmentem a Beachbody oldalára. Van Insanity Fast and forious. Letöltöttem 700 mb. Valami sántít. :( Elvileg abban is több cd van.

Ha olyan, mint az insanity, csak 20 perces blokkok vannak, akkor azt talán meg tudnám csinálni.

Valaki csinálta már azt? Illetve a Brazil Butt liftet? Belenéztem mindegyikbe, ezek a legszimpibbek nekem. :)

Köszi a válaszokat, és segítséget előre is! :)

2011. okt. 22. 18:00

Sziasztok!


Én is jöttem, nem akarok a másik fórumon zavarogni. :)

Olyan mozgásformát szeretnék, ami nem túl megterhelő, tehát nem ugri-bugri :)(sajnos valószínűleg kiújult egy betegségem, és ezért nem terhelhetem magam nagyon), de formál és fogyaszt.

Kiköltöztem Angliába 5 hónapja, és hát az édesség .....hmmmm, felragadt egy jó pár kiló. :) És persze semmi mozgás. :S

Keszani írt a másik fórumon, mik jöhetnek szóba a beachbody-n belül. Én hiszek ebben! :)

Szóval Brazil Butt Lift vagy Rockin' Body? Vagy van még valami, akit bárki ajánlana?

Köszi a segítséget előre is. :)

429. Shila (válaszként erre: 428. - Lya2)
2011. okt. 22. 16:05

:) igaz,es tudom is!

De nem lehet tulzasba vinni,ugymond?

Bar en kicsit tulzasba akarom,karacsonyig bomba forma a cel!

Helyes taplalkozas,sok mozgas.

Meglatjuk!

Hetfon a kuldetes indul..addig zabalok :D

428. Lya2 (válaszként erre: 427. - Shila)
2011. okt. 22. 15:53
Nálam nincs már ilyen "probléma"....1 fiú - 1 lány...a terv teljesítve :)))) És a példa is hogy szülés után is lehetsz olyan mint előtte ;) Amúgy nem kell abbahagynom a tornát sem, csak ésszel csináld!
427. Shila
2011. okt. 22. 15:36

Lanyok,eddig azon panikoltam,ha sokat mozgok es meglesz az eredmenye,netan abba kell hagynom-mondjuk babavaras miatt-akkor mi lesz vele,ehizok mint allat?


Ezzel nem vagytok ti igy?

426. Shila (válaszként erre: 424. - Bvulgari)
2011. okt. 22. 15:35

Welcome nalunk!

En Jam-ezek,de meg csak amolyan szerencsetlenkedek..nincs eleg hely a szobaban a rugasokhoz...

De hetfotol osszekotve futassal,vagy zumbaval fogom kombinalni...


Utana lehet instanity lesz!

Most toltogetem a dolgokat le a netrol ..no meg az uj zumba is izgatja a fantaziamat!

425. Lya2 (válaszként erre: 424. - Bvulgari)
2011. okt. 20. 11:59
Én igen...holnap végzek vele.
2011. okt. 20. 10:36

Sziasztok,

keszani kedves invitálására jöttem hozzátok, remélem befogadtok, látom jó kis csapat van és jól nyomjátok a tornát.) korábban én is csináltam az insanityt, 2 hét híjján végig is csináltam, csak kényszerpihit kellett tartanom, aztán újra elkezdtem óvatosan mozogni, bicó, gyaloglás, rr, czanik, Jilien Michels, most a Turbo Jamet csinálom, van hozzá órarendem is, az első héten csak 3 edzés jött össze, a két rövid 20 perces helyett viszont a súlyzós 40 perceset csináltam, talán így egál:) a héten tegnap volt először mozgás, cardio party, mert hétfőn a lányom rékázni akart, azt csináltuk, kedden semmi, de szerdától vasránapig elvileg meglesz az 5. :) csinálja még vki a jam-et?

423. keszani (válaszként erre: 422. - Piciici)
2011. okt. 20. 08:10
azért érdemes, mert a Turbo Jam mozdulatai vannak a turbo fire-be. kovetés szempontjábol ajánlatos, viszont ha a TJ-t kihagyod attol még tudod csinálni a TF-t csak jol kell figyelned a mozdulatokra, mert ott nemnagyon mutatja lassan
422. piciici
2011. okt. 19. 23:42
A jól értem, akkor a Turbo Fire előtt érdemes a Turmo Jam-et csinálni?
421. Lya2 (válaszként erre: 420. - Keszani)
2011. okt. 19. 19:51
A Turbo Jam-mel a héten végzek. Jövő héttől szeretném a Turbo Fire-t ;)
420. keszani (válaszként erre: 415. - Lya2)
2011. okt. 19. 15:27
én elkezdtem, de lobb a Turbo Jamet kezdtem el, mert azon alapszik. de nagyon jo kis torna, végig ugrálsz benne és 12 hétre van rá naptár, legalábbis én olyat találtam. de ha másnak van más, akkor elkuldheti nekem, adok e-mail cimet privátba
419. Lya2 (válaszként erre: 418. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 19. 15:24
Nem is 4 hét...5 hónap...jáááááááááááááááááááááj!
418. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 417. - Lya2)
2011. okt. 19. 15:17
igen van, mindegyik beachbody-hoz van ha jól tudom
417. Lya2 (válaszként erre: 416. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 19. 15:15
Ha jól látom ehhez is van naptár...4 hétig a torna megoldva :)))
416. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 415. - Lya2)
2011. okt. 19. 12:20
még nem de most töltöm le :)
415. Lya2
2011. okt. 19. 12:19
A Turbo Fire-t csinálta már valaki??
2011. okt. 19. 12:15
és a hip hop abs-nél meg csukló súlyt is használok, de lehet, hogy ha van olyan rész az insanity-ben ahol lehet és érdemes akkor ott is! a karomat szeretném nagyon formálni még a hasamon meg a többin kívül, mert egyszerűen nem bírom ezt az integető izét! :(
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook