Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Be kell ismerni, a női sofőrökkel kapcsolatos negatív... fórum

Be kell ismerni, a női sofőrökkel kapcsolatos negatív... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
jan. 14. 08:16
nemcsak nokben,de ferfiakban is van rossz vezeto.
37. globus (válaszként erre: 30. - Titkoskert)
2023. szept. 16. 18:51
Egy darabig igen :) Szoktam mondani, ez a kereszteződés mínusz öt év az életemből. Rájöttem, nem kell így lennie.
36. Titkoskert (válaszként erre: 33. - Utolsó betyár)
2023. szept. 16. 18:16

Olyan nem volt, nincs és nem is lesz, hogy mindenkinek jó legyen.

Szeretek gyalogolni, nem ritka hogy 10-15 megállót is gyalogolok. De nem mindenki szeret, a személyautók 90% egyutasos. Ja, nem savanyú a szőlő, nekem is van kocsim, de araszoljon a franc dugóban.

35. Utolsó betyár (válaszként erre: 34. - 69fcad429e)
2023. szept. 16. 18:11
Az 1-es villamos vonalán utaztam. Egyszer a Stadionok megállóig, egyszer pedig a Közvágóhídig. Régebben elpisiltem volna, egyik megállótól a másikig olyan közel vannak egymáshoz. :))
34. 69fcad429e (válaszként erre: 33. - Utolsó betyár)
2023. szept. 16. 18:06
Nem tudom melyik részén voltál a városnak, de amit leírsz, az egyáltalán nem igaz minden villamosvonalra. Az idős, nehezen mozgó emberek biztos "örülnének", ha megszűnne minden 2. megálló 🤦‍♀️
33. Utolsó betyár (válaszként erre: 24. - Titkoskert)
2023. szept. 16. 14:58

Az elmúlt időszakban néhányszor jártam Budapesten, és mivel tudtam, ahova megyek nem lesz egyszerű a parkolás, leálltam Kelenföldön az Eetele pláza melletti parkolóban, onnan pedig tömegközlekedés.

Arra jöttem rá, hogy a budapesti emberek a legkényelmesebbek. Nagyjából 300 m-ként megálló. A villamos, alig indul el, már lassít és megáll. Én biztos megszüntetném legalább minden második megállót, úgy jobban lehetne haladni, az a kis gyaloglás pedig azt hiszem senkinek sem ártana.

32. Utolsó betyár (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. szept. 16. 14:49
Gondolom, mikor a szomszéd települést építették a szűk kis utcácskájával, senki nem gondolta, hogy egyszer az az út fogja majd mentesíteni az M1-es autópályát, ha baleset van.
31. Titkoskert (válaszként erre: 27. - Charlize)
2023. szept. 16. 14:41

Gratulálok!


A fővárosban akkor mennyire lennél ideges?

30. Titkoskert (válaszként erre: 25. - Globus)
2023. szept. 16. 14:39
Te legalább logikusan gondolkodsz, nem ideg bajoskodsz.
29. Utolsó betyár (válaszként erre: 27. - Charlize)
2023. szept. 16. 13:04

Három éve jártam ott. Ott is van forgalom az biztos. A tv-toronyhoz vezető út is elég érdekes. Ott vezettem először hanyatt fekve. Azt hittem nekem kell kivinnem majd a hátamon a kisautót, amilyen hegyen menni kellett felfelé. Pedig nem idegenek számomra az ekkora pattanások.

A Mátra környékén laktam mielőtt ide költöztünk, és ott is jártam Kékestetőn nem egyszer, de valahogy jobban megoldották az oda vezető utat.

28. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 16. 12:41
Azért a férfiakkal szembeni sem alaptalan.
27. Charlize (válaszként erre: 23. - Utolsó betyár)
2023. szept. 16. 12:34
Én pécsi vagyok.
26. Charlize (válaszként erre: 24. - Titkoskert)
2023. szept. 16. 12:31

Biztos, hogy nem fogok buszozni, pláne gyerekkel! Neeeem!

Rádobna minimum egy órát az utazási időmre a sétálgatás a megálló és az ovi meg a lakásom között. Plusz a bevásárlás, mert egy bolt sincs az ovi meg a lakás közelében.

25. globus (válaszként erre: 17. - Utolsó betyár)
2023. szept. 16. 12:19

Kb. 1-másfél éve elkezdtem kerülő úton járni munkába (biciklivel közlekedek), mert a régi kibírhatatlan lett. Erre mi történt? A kerülő út mellett felépült egy lakópark, hát ott aztán belvárosi forgalom lett azonnal, pedig elvileg a város egyik szélső utcája. Télen még erre megyek, de jövőre még eggyel odébb tekerek. Igaz, számomra kerülő, de ennyi mozgás nem fog megártani, tíz perccel korábban indulok és kész. Ahogy elnézem, ott talán nem lesz építkezés.

Legnagyobb baj, hogy sokkal több gépjármű van, amennyit az úthálózatunk elbír, és ez csak romlani fog.

24. Titkoskert (válaszként erre: 21. - Charlize)
2023. szept. 16. 12:15

Menjetek tömegközlekedéssel, hogy ne keljen idegeskedned...még velem sem.

Pont nem érdekel mivel jársz és mikor.

Egyébként a buszokat 99 %-ban férfiak vezetik, de időnként darabos gázolajat tankolnak nekik, olyanokat fékeznek legtöbbször indokolatlanul, hogy maximum háztartásvezetést engedélyeznék nekik.

23. Utolsó betyár (válaszként erre: 21. - Charlize)
2023. szept. 16. 11:48

Még az is lehet. :)) Komárom megyei város, ami az edzőtáboráról és az Öreg-tóról híres.

Innen megyek reggelente a megyeszékhelyre, ahol átélem ezeket a kalandokat. :))

22. Babi11 (válaszként erre: 7. - Charlize)
2023. szept. 16. 11:37
Sajnos ez sok helyen előfordult.
21. Charlize (válaszként erre: 15. - Titkoskert)
2023. szept. 15. 23:34
A gyereket viszem oviba reggel. Nem akarok előbb indulni, mert nem akarom előbb felkelteni. 9 után kap csak a hülye óvodában reggelit, otthon nem akar enni soha, ha megtehetem, nem fogom 7-re bevinni 2 órát éhezni. Ha megengeded. Ugye megengeded? Egyébként egy 6 km-es útnak talán nem kellene 30 percig tartania kevesebb hülyével.
20. Charlize (válaszként erre: 17. - Utolsó betyár)
2023. szept. 15. 23:28
Köszönöm, pontosan leírtad egy àtlagos utamat a melóhelyig. Lehet, hogy egy városban lakunk?
2023. szept. 15. 15:04
Szerintem nem lehet általánosítani,mert pont annyi béna sofőr van férfiak között,mint nők között. Persze meglehet tanulni vezetni,de akinek nincs érzeke hozzá az csak el teng-leng az utakon.... Rengetegen hajtanak,mert van a se...k alatt egy milliós autó és azt hiszik velük nem történhet baj,pedig de. Aztán vannak azok akik maguk sem tudják mit akarnak,olyan tempóval mennek kocsival hogy gyalog is kielőzik őket.
18. Titkoskert (válaszként erre: 17. - Utolsó betyár)
2023. szept. 15. 09:44
Én is vezetek, vasárnap 15 perc alatt 3 óriási balesetet láttam, magamban nyugtáztam, hova a francba sietnek? Annyi szabálytalan autóssal találkoztam azon a napon, hogy 1/2 év alatt nem találkoztam ennyivel, de ritkán tudnak kihozni a sodromból. Jobb lesz az nekem, ha én is ideges leszek? Nem.
17. Utolsó betyár (válaszként erre: 15. - Titkoskert)
2023. szept. 15. 09:33

Nem vagyok egy idegeskedő típus vezetés közben, de ami reggelente megy errefelé, mikor munkába igyekszem, az már nem vezetés, hanem kalandpark.

Egy tanulóvezetővel legalább találkozom, akinek valószínű ez az első napja a forgalomban. Az is szinte mindennapos jelenség, hogy a gyalogátkelőhelynél toporog valaki. Nem lehet eldönteni, hogy pisilnie kell, vagy át szeretne menni a túloldalra. Ha megállok, tuti jelez, hogy ő csak ott vár, ha nem adok neki elsőbbséget, integet felém az öklével. :)

Arról nem is beszélve, hogy a szülők minden reggel a csemetéjüket autóval viszik iskolába, és egy kisebb útról a főútra kanyarodni lehetetlen 07.00- 07:45 között, oda születni kell.

Sokszor mentő, tűzoltó, rendőr is feltűnik szirénázva vagy mögöttem, vagy a szemközti sávba, de mivel nagy a forgalom, mindenképpen le kell húzódni az útról, hogy helyet hagyjak neki.

Arról nem is beszélve, aki csak beszalad egy doboz cigiért a dohányboltba, ezért az útszélén hagyja az autóját.

Szeretem még az olyan sofőröket, akik a város túlső végén az utolsó kereszteződésnél szeretnének majd balra kanyarodni, de hogy biztosak lehessenek a dolgukba, ezért már a város elején a belső sávba húzódnak. Ami nem is lenne baj, azonban ők vagy nagyon törvénytisztelőek, vagy rutintalanok, de 50 km/h náluk a maximum sebesség. Ennél csak lassabban mennek. Így szinte minden második lámpa megfog minket...

Jó még, amikor a nyugdíjas papa, hogy megmutassa, attól hogy idős, még udvarias, át szeretné engedni a gyalogost a gyalogátkelőhelyen, csak azt nem veszi figyelembe, hogy a gyalogosnak tilos jelzése van,neki pedig zöld. Ilyenkor, mivel az ember azért nem tud elég felkészült lenni erre a hülyeségre, satufék, nehogy a papa autójának popóját közelebbről megismerje az ember.

Mindez nem egészen 20 km alatt történik. Valaki árulja el, hogy ne legyen ideges az ember?

Persze lehet én vagyok a hibás, hogy nem indulok el már 06:30-kor, hogy az összes akadályt átugorva simán beérjek a munkahelyemre 07:30-ra.

16. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 09:07
Én megköszönöm:)
15. Titkoskert (válaszként erre: 13. - Charlize)
2023. szept. 15. 07:51

Te sem lehetsz valami jó sofőr, a jó vezető nem csupán rutinos, hanem pszichésen is kész a vezetésre, aki meg naponta felbacca az agyát, ott baj van.

Indulj el előbb, hogy ne kelljen idegeskedned, az előtted totojázók miatt.

14. Alnisa
2023. szept. 15. 07:45
Sztem összeségében lett rengeteg béna sofőr, pasi is! Vagy mennek mint az állatok, senkit, semmit nem nézve vagy csak szöszmötölnek az úton. Fogalmuk nincs kinek van elsőbbsége, melyik a behajtani tilos tábla, vagy hogy kell 2 csík közé beparkolni a parkolóban.....
13. Charlize (válaszként erre: 12. - Titkoskert)
2023. szept. 14. 23:47
Mind a két nemben van béna, persze. De akik a reggeli forgalomban felcseszik az agyamat, azok legtöbbször nők, meg néha a ráérős taták.
12. Titkoskert (válaszként erre: 7. - Charlize)
2023. szept. 14. 22:33
Nekem pont egy pasi kollégám a legbénább, mindenki rettegve nézi, nehogy mellé parkoljon, meg ne húzza a kocsiját. Ennyit az ügyes pasikról.
11. Charlize (válaszként erre: 9. - Myra)
2023. szept. 14. 21:52
Max. mama leszek. 😜
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 20:50
Szerintem nem nem függő, van balfac nő és férfi is. Sőt vannak balfac időszakok mindenkinél. Én pár napja lezúztam a saját autómat egy olyan udvarban ahova már vagy ezerszer beálltam (igaz nem ezzel a géppel), előre, tolatva és mindenhogy is, ezeregyedszerre meg nem sikerült, figyelmetlen voltam. Ha azt valaki látta akkor gondolta na nő inkább a fakanál való neki, noha ugyanez a nő voltam előtte a sikeres ezer manővernél is 🤷‍♀️
9. Myra (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. szept. 14. 20:44
Reméljük te is leszel nyugdíjas "papa" na akkor szeretnélek megnèzni és meghallgatni😀
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook