Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Be kell ismerni, a női sofőrökkel kapcsolatos negatív... fórum

Be kell ismerni, a női sofőrökkel kapcsolatos negatív... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. szept. 14. 19:13
Az én "kedvencem" amikor az autós rástartol a zebrára kanyarban, közben NEKEM, a gyalogosnak van zöld, de 3-szor körül kell néznem, nem jön-e valami őrült, full sebességgel , mert akkor elgázol. 99%-ban férfi az "elkövető" ilyenkor.
2023. szept. 14. 18:49
Jaj, azt még imádom, amikor a melóhelynél icipici piros autó (tipukus női) másfél kocsihelyen parkol.
6. Charlize (válaszként erre: 3. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 14. 18:46
De sok nő bizonytalan. Nem mer kikanyarodni, amikor mehetne fél órája, 50 helyett 35-tel megy, és észre sem veszi. Nálunk van egy keteszteződés, 🛑📐 stoptábla és elsőbbségadás egymással szemben alsóbbrendű úton. Fingja sincs egyiknek sem, kinek kell elindulnia. Sajnos nekem kell rendszeresen kihajtanom szabálytalanul, hogy valami történjen. Iskola van a sarkon, szülők hozzák-viszik a kölyköket. Idegölő minden reggel!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. szept. 14. 18:31
Ez jó 😊 De a férfiakat is férfi tanítja 😏
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 18:27
Mert férfi tanítja őket! 🤷🏻‍♀️
2023. szept. 14. 18:21
Az, hogy ki milyen sofőr, nemtől független. Általánosítani nem lehet.
2023. szept. 14. 18:12
Inkább azt látom, hogy most már boldog-boldogtalan is autóhoz jut, és sok nő nagyon szarul vezet. A reggeli csúcson a felesleges balf@szkodás elég sokat ront. Pont mint a nyugdíjas papák, akik a mamákat viszik shoppingolni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook