Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van bármiféle negatív tapasztalatotok újság előfizetéssel kapcsolatban? fórum

Van bármiféle negatív tapasztalatotok újság előfizetéssel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

2013. okt. 9. 19:34
megrendeltük az északot 1 évre szerződést még nem kötöttem írásosat csak telcsin kértem szerintetek lemondhatom? kifizetném csak azt a kb.5 ujságot amit eddig küldtek pedig már két hete küldeniük kellene szinte minden nap.
2011. jún. 9. 11:12

Panelházban nálunk mindent kilopnak a postaládából...

Ha sikerül nekem kivenni,tuti ajándék nélkül :(

Minden előfizetést lemondtunk már.

16. pteri (válaszként erre: 1. - Betticicus)
2011. jún. 9. 09:53

Csak negatív tapasztalataim vannak!

Többet költöttem reklamáló telefonokra már, mint amennyit megspóroltam az előfizetéssel. Már csak azt az előfizetést tartottuk meg, amit a megbízható postásunk dob be. amit a különböző hírlapkézbesítők hoznak, utána se lehet nyomozni, mert más cég a kiadó, más a kézbesítő, sok a hiba és ha szólsz egymásra mutogatnak, újság meg sehol.

15. Dolores007 (válaszként erre: 10. - Cstbrigi)
2011. jún. 8. 13:55

Olyanokra gondoltam, mint ajándék cumi, ilyesmi. Azt mondták a Bre...ba, hogy ott át lehet venni az előfizus ajándékot a kuponnal, de csak amíg a készlet tart. Akinek nem jut, az úgy járt...

Az első Glamourom én sem kaptam meg, vártam egy hetet, rájuk csörögtem, és 2 nap múlva nekem is ott volt.

A nagy ajándékos újságok amúgy is drágábbak akkor,amikor ott van az aji, a kis vackokért meg kárpólol, hogy olcsóbb így az újság. Ha meg annnyira hiányolja azt a mütyűrt vki, a különbözetből megveszi a legközeletti 100Ft-osban.. :DD

14. 902929e538 (válaszként erre: 13. - 902929e538)
2011. jún. 8. 13:34
sőt, szerintem akkor még 2hetes újság volt
13. 902929e538 (válaszként erre: 1. - Betticicus)
2011. jún. 8. 13:33
csak az van. sanoma kft-maxima magazin...minden hónapban rájuk kellett szólni, hogy ugyan már....az újságosnál már az összes példány elfogyott, mire megkaptam az előfizus példányt :((((
2011. jún. 8. 13:28

Igen, én is úgy tudom, hogy az előfizetőknek nem jár ajándék (ami nem teljesen igazságos :S ).

Én már hetek óta rohangálok a Glamour új száma után, eredménytelenül, mert már mindenhonnan elkapkodták. Ráadásul már jártam úgy, hogy megvettem egy áruházban, és otthon vettem észre, hogy alul egy kicsit kiszakították és kilopták belőle az ajándékot! :P:P :)

2011. jún. 8. 13:26
van :D
10. cstbrigi (válaszként erre: 7. - Dolores007)
2011. jún. 8. 13:24

Ez mondjuk meglepő, mert az AL-hoz, meg a Baba Magazinhoz éppen pont megkaptam mindent... :-)

Vagy ha nem volt benne (mert nagy volt), akkor volt mellette egy kupon, és meg volt adva melyik üzlet(ek)ben vehetem át.

9. cstbrigi (válaszként erre: 3. - Db82bed8d4)
2011. jún. 8. 13:22
Én utóbb megtudtam, hogy ajándék nem jár előfizetőknek, csak azoknak, akik újságosnál veszik...
2011. jún. 8. 13:22

Szerintem a helyi kézbesítőtől függ, hogy elégedett leszel-e vagy sem. Nálunk sajnos nem működött, mi napilapokat rendeltünk.

Magazint én inkább vennék újságosnál.

7. Dolores007 (válaszként erre: 6. - Dolores007)
2011. jún. 8. 13:16

Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert egyszer ott volt az ajándék szatyor az újság mellett.

Talán mert nem igazán volt vastagsága...

De a legtöbb újsághoz ezért nem küldik. (Pl. Anyák lapja, Baba Magazin)

2011. jún. 8. 13:14

Nekem is volt Glamour előfizetésem, semmi gond nem volt. Sőt, ha lejár, még csekket is küldenek, hogy meglegyen a folyamatosság.

Az ajándékok semmilyen előfizetéshez nem járnak, mert nem férne bele a postaládába úgy az újság.

2011. jún. 8. 13:13

Igen van.

Valaki mindig lenyúlja!!!

De ha beszólok, kiküldik újra, borítékban. :D

2011. jún. 8. 13:12
Hát a helyi sajtót fizetjük már elő, ez kevés kivételtől eltekintve mindig megjön. Anno fizettünk elő egy magazint, de azzal mindig csak a baj volt. Vagy nem jött meg, vagy kilopkodták a ládánkból. Úgyhogy jól lemondtuk és megvettük az újságosnál. Az a legbiztosabb...
2011. jún. 8. 13:10

Szia :) nekem a szám mindig megérkezett, csak az ajándékok lemaradtak róla :) :)

Ennyi volt a bajom...

2011. jún. 8. 13:07
Elő szeretnék fizetni a Glamour-ra (1 évre), de félek, hogy nem hozzák majd ki időben a számot, vagy más galiba jön közbe. :)
2011. jún. 8. 13:06
Van bármiféle negatív tapasztalatotok újság előfizetéssel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook