Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen negatív tapasztalatod volt internetes aukciós oldalakkal kapcsolatban? Vagy más internetes vásárlásaról. fórum

Milyen negatív tapasztalatod volt internetes aukciós oldalakkal kapcsolatban? Vagy más internetes vásárlásaról. (beszélgetős fórum)


2010. dec. 15. 19:52
Nekem a sok negatív élmény miatt lett elegem a vaterából,csomó szar minőségű cuccot árulnak,és a fényképek nagyon megtévesztőek.
2010. dec. 2. 17:04

a csalókat meg fel kell jelenteni

[link]


csak hogy lehet ilyen naív valaki? hogy gondolhatja azt, hgoy nem találják meg??

2010. jan. 30. 08:32

nekem van jó és rossz is.

a rosszak: a megbeszélés ellenére az kívánta, h a lakására menjek átvenni a cumót. a kurva anyjába - jó messze lakott. de jól lehúztam.


aztán volt egy nőci akitől pár pakolást vettem - volna. cseszett válaszolni, mobilja örökké rögzítőtőn volt.

és csak akkor reagált mkor azzal fenyegettem meg, h negatívot írok róla vagy bejelentem, h nem veszi fel a kapcsolatot a V,,,nál volt ez.

na akor ribanc jelentkezett és ő írt negatívot mert türelmetlen vok....na adtam neki.

2009. máj. 11. 10:12
Én is sokat vásárolok a teszveszen és a vaterán is,sok pozitiv tapasztalatom van, és egy negativ,mikor is karácsonyra rendeltem a lányomnak játékot és vártam,de nem jött semmi,aztán mikor telefonáltam az illetőnek,közölte,hogy amire lecsaptam az nincs is,de tud helyette mást küldeni!Küldött is egy babát...na hagyjuk!nem arra számitottam!
2008. dec. 8. 10:03
Nekem egy pozítiv tapasztalatom volt. Megrendeltem egy könyvet, majd néhány nap mulva egy kedves hölgy fölhívott, hogy az általam megrendelt könyvnek a kiszállítása többe kerül mint maga a könyv, így is kérem-e. Majd ajánlott egy lakóhelyemhez közeli címet, ahol beszerezhetem a könyvet,
13. Lilly1
2008. dec. 8. 09:58
Nekem volt pozitív és negatív, de sokkal több a pozitív! Teszveszen szoktam vásárolni, és egy ideje már eladni is. Igaz, hogy nem lehet sokat kérni a cuccokért, de az is egy plusz nyereség, hogy több a hely a szekrényekben! :-) És én is olcsón tudok vásárolni. Vettem már kosztümtől a melltartóig mindent, és a kisfiam ruhatárát is nagyrészt onnan gyarapítom. Senki meg nem mondaná, hogy nem új cuccok...
2008. nov. 25. 13:43

Csak pozitív élményeim vannak, szerencsére. Aukciós oldalakról nem vásároltam még, de egy csomó webáruházból igen. Rendeltem már karácsonyi ajándékokat, gyerek autósülést, mindenféle babafelszerelést, vitamint...mindent!


Ja, egyszer egy könyvcsomagom nem érkezett meg, nem tudom miért. Egészségügyi könyveket rendeltem és nem jött. De annyira nem volt fontos, nem kellett előre kifizetni.

2008. szept. 27. 15:51
tesz veszen van most is eladni valóm, és vásároltam is. Nem volt semmi rossz tapasztalatom.:)
10. cilus
2008. aug. 7. 15:22
Kizárólag pozitív tapasztalataim vannak.Eladok és veszek is a teszveszen és a vaterán.
2008. júl. 4. 14:35
Nekem csak pozitív tapaszalataim vannak, mint eladó, mint vevő egyaránt...
2008. júl. 4. 14:33
Nekem már volt olyan, hogy megrendeltem valamit, vissza is igazolták a megrendelést, de nem küldték amit kértem, sőt utána el sem lehetett érni őket. Még jó hogy készpénzben fizettem volna a futárnak és nem utalni kellett.
2008. jan. 20. 18:05
Olyan nem volt hogy előre utaltad valamire a pénzt és nem kaptál semmit?
2008. jan. 6. 11:52
eddig még negatív tapasztalatom nem volt, színházjegyet vettem neten és szalvétatechnikás cuccokat, meg a vaterán is vásároltam párszor
2008. jan. 6. 11:37
Én is teszveszelek, de álltalában minden rendben van.Volt két olyan esetem amikor a vásárló fizetési haladékot kért és nem jelentkezett. Mikor rákérdeztem, nyersen közölte,hogy már nem aktuális a dolog.Persze ez neki negatív értékelést jelentett.
2007. dec. 18. 08:09
Én teszveszelek, szerintem nagyon jó!
3. Nike
2007. dec. 16. 14:04
Vásárolok is, eladok is, de eddig szerencsére nem volt negatív tapasztalatom.
2007. dec. 16. 13:37
Nem szoktam túl gyakran vásárolni neten, de szerencsére még nem volt negatív tapasztalatom. Általában olyanoktól vásárolok, akikről pozitív visszajelzések vannak és már sok eladást lebonyolítottak.
2007. dec. 16. 13:33

Szeretném ha megosztanánk egymással negatív tapasztalatokat a neten történő vásárlásokról.Vagy a poziítvakat is hogy segítsünk egymásnak.

Nehogy más is beleessen a csapdába.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook