Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barlang Terápia Szemlő-hegyi-barlang fórum

Barlang Terápia Szemlő-hegyi-barlang (beszélgetős fórum)

2. 9e9543800f (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2018. okt. 15. 14:43

Szia!

Van lehetőség sétálni, és ülni is. Gyermekeknek 1-1,5 óra a javasolt időtartam. Első vizsgálat/felvétel alkalmával elmondja a tündéri főorvosnő. Járnak ilyen korú gyermekek, nem mindig könnyű lekötni őket, de előbb-utóbb valamilyen módszerrel sikerül :-) Nem messzi a bejárattól van egy kerek kisebb terem, mellette a beugróban székek, labdák. Láttam már anyukát/nagymamát, akik telefonon elérhető játékkal, kirakós játékkal kötik le a kicsit. Néhány találkozás után egyiket-másikat elengedi velem sétálni/felfedezni az anyuka/nagymama. Elemlámpa sosem árt :-) Egy biztos, a gyógyhatás megkérdőjelezhetetlen. Sajnos augusztusban zárva volt, éreztem is a hiányát. Most valamilyen világítás szerelése miatt nem üzemel, úgy tudom jövő héten már igen, de biztosat csak akkor tudok. Ha van még kérdésed, akár privátban is megkereshetsz.

2018. okt. 15. 08:53

Sziasztok!


Tapasztalatok érdekelnének.

5éves kisfiammal mennék oda.

Ami érdekel:

Sétálni kell végig?Vagy ülni?

(Térdműtétem lesz es 2hetes leszek kb amikor vinnem kell ezert nekem ez fontos kérdés)

Mennyi ideig tart?

Letudja foglani magát addig egy ekkora gyerek?

Mennyire hatásos?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook