Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? fórum

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 12:26

Ez nem beskatulyázàs. Nem kötelező valakivel együtt maradni. Senki sem tart pisztolyt a màsik fejéhez, hogy ide mehet, oda nem. .Felnőtt emberek úgy választanak párt,hogy ebből semmi vita ne legyen. Vagy ha évek múlva jönnek rá, hogy ők csakazértis el akarnak menni abba a buliba, mert fontosabb az, akkor meg nem szégyen elválni. Nincs meg az a vonzalom, ami miatt fontosabbnak tartja a másikat, mint egy legénybúcsút.


Egyébként meg általában a barátok is hasonlóan gondolkodnak, szóval nem szerveznek olyan bulit, amire nem mindenki vevő.


A féltékenység meg nem hiszti, hanem egy ösztön,ugyanúgy kódolt bennünk mint a szexualitás. És fontos szerepe van a fajfenntartásban a féltékenységnek. Az állatoknál is van és nem hisztiből csinálják. Egy ösztönt pedig nem lehet kikapcsolni, lehet uralni, igen.


Úgy néz ki, hogy csak mert a fórumindítóban is megvan ez az ösztön,ő az övét kapcsolja ki, uralkodjon rajta, de a pasija meg szabadon kiélhesse az övét, mert amit ő tenne, az ugye barâtság,amit a csaj tesz, az meg hiszti, ugyanmár...


Szerintem meg az van, hogy ezeket a dolgokat lehet idejekorán tisztázni, ès senki sem lesz hisztisnek nevezve.


Apropó rátelefonálás, amivel példázol. Ez egy tipikus példa arra, amikor valaki megjátsza, hogy ő nem féltékeny, merthogy a társadalomban pontról pntra meg va szabva, hogy egy nőnek mit szabad gondolnia de mit szabad kimondani, mert különben mit gondolnak róla (hisztis, stb), ezért megjátsza azt, ami ő nem lesz soha,teszem azt, elengedi a férjet,megjâtsza, hogy nem érdekli, de aztán meg folyton rátelefonálgat.


Ismerek ilyen nőket szingliben, azzal akarnak bevágódni, hogy ők szabadság meg minden, mindenki azt csinál, amit akar, ők bizony nem féltékenyek.persze elég, ha a pasijuk nem veszi fel egyből a telót, ezek felrobbannak.


Nálam ez meg úgy működik, hogy megmondom előre, hogy ez és ez nem tetszik és ilyen és ilyen vagyok. Akinek nem tetszik, tipli. Aki menni akar, rá kell adni a kabátot.


És eddig még nem volt panasz, de szerintem olyan sok férfi van a vilâgon, hogy nincs értelme nem önmagunknak maradni egy kapcsolatban, csakhogy megtartsunk egyet, hosszú távon ez a dolog ùgyis felszínre tör.


Ez pedig összeillés kérdése is. Vannak férfiak, akiknek imponál, ha egy nő kimutatja az érzelmeit mintsem letagadnà, sőt nem tartják akkora áldozatnak kihagyni egy vetkőzős bulit, a kedvesükért (ha annak ez nincs ínyére). Itt felnőtt, önâlló gondolkodásról beszélek, mindenféle kényszer nélkül. Nincs senki bezárva, leláncolva, hanem önként dönt így.

68. massalhangzo (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 11:57

de amirol te irsz, az egyaltalan nem arrol szol, hogy ket ember osszeillik-e vagy sem. az az indokolatlan feltekeny asszonyrol szol, aki megtilt valamit a ferjenek, megha nem is ezekkel a szavakkal


mert ha egy barat meghiv a legenybucsujara, leanybucsujara, az nem arrol szol, hogy te akarsz-e vetkozos csajokat, pasikat latni vagy sem, hanem a baratodrol


ha nem mesz el, nem arrol szol, hogy te nem akarsz vetkozos csajokat, pasikat latni, hanem arrol szol, hogy nem akarod a hazsartos asszony vagy a tulfeltekeny ferj hiszteriajat hallgatni


ha egy felszines ismeros hivna el ilyen buliba, es nem lenne kedvem, nem mennek, mert senkim. ha egy baratom, baratnom hivna, elmennek, nem erdekelne, mi a program, mert nem az a feloras vetkozes a lenyeg


vannak ilyen nok, naluk osztalytalalkozora sem engedtek el sok pasit, volt akit igen, felorankent hivogattak. semmi kulonbseg ilyen teren nincs a programok kozott, csak vannak ilyen tipusu nok es ferfiak, aki beskatulyaznak par dolgot, hogy az ferto, es oda a masiknak nem szabad. ugy talalva persze, hogy az nem az o felelmuk, odzkodasuk, hanem a nagy mocsok valosag, amivel a parjuk is persze egyetert, es ez milyen remek :D

67. 8cc24eb355 (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 11:41

Az éremnek 2 oldala van.

Igen,otthon maradhat a párjával és így lehet hogy a legjobb barátját sérti vérig aki szeretné ha mellette lenne utolsó legény éjszakáján!

66. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Spinneli)
2017. jún. 27. 08:02

Ez így van, nem kell a megcsaláshoz ilyen buli, de most nem a megcsalás a téma, hanem hogy valakit szimplán idegesít.


Még szép, hogy nem dugják meg a lányt, mert azért általában hozzá sem szabad érni, ez csak mindent a szemnek. Ettől még ha nem tetszik valakinek ez a dolog, szerintem nem tragédia, ha valaki nem megy, hogy ne bántsa meg vele a másikat.

65. Panna.33 (válaszként erre: 61. - Spinneli)
2017. jún. 27. 07:32
Nekem a barátnőm keveredett egyszer legénybucsuba, egy másik csajjal. Pont ott buliztak, ahol a legénybúcsút tartották. Rendesen összecimbiztek a bandával, együtt ivós-oditva éneklős-dumálós összejövetel lett. A később érkező vetkőző táncoslány senkit nem érdekelt.:D
2017. jún. 27. 05:12
Kérdésre visszatérendő, aki nem megy félre (főleg nem egy kurvával), az nem fog, aki nem olyan, azt nem e legénybúcsú rontja meg.
63. bc681dac13 (válaszként erre: 4. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 05:08
Valaki még hisz a mesékben? :DDD Persze, hogy rva! vagy szerinted eleve hol találnak ilyem lányt: ami meg "egy bárban vetkőzik", az nem kefél?
2017. jún. 27. 01:51

Te ismered a párodat,ha tudod róla,hogy nem lenne hűtlen, akkor kár aggódnod.:)

Ha meg akarna csalni, megtette volna bárhol.

61. spinneli (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2017. jún. 26. 23:03
Hát nálunk a baráti társaságban mindig volt legénybúcsúkon táncolós csaj, és senki sem dugta meg soha.
2017. jún. 26. 23:00
ha meg akar csalni, akkor tök mindegy hová megy, megteszi.
59. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Anna1313)
2017. jún. 26. 21:40

Pont ez a lényeg. Ha Juliskát nem zavarja, Mariskát meg igen, attól mèg a te érzéseid a dologgal kapcsolatban nem változnak.


Nem az a fontos, hogy téged se zavarjon, ahogy a Juliskát, hanem hogy önmagad maradhass egy kapcsolatban.


A fene megette, ha csak azért kell rábólintanod,hogy nehogy berágjon rád. Ha te belül más vagy és ebben nem èrtetek egyet, ùgyis megmérgezi a kapcsolatot hosszú távon. Meg annyi férfi és nő van a világon, hogy mindenki tud találni olyat is, akivel meg összeillik ebben is, mert egyforma a véleményük.

2017. jún. 26. 21:28
Köszönöm a válaszokat,látom elég megosztó ez a "táncoslány jelenség". Én mindenesetre kicsit megbántva érzem magam, de elhiszem,hogy valakit ez nem zavarna,engem igen. Mindenképp beszélek a párommal ezzel kapcsolatban.
2017. jún. 26. 20:11

Manapság az a divat, hogy ilyen legény-és lánybúcsút rendeznek.

A lánybúcsún is vannak alulöltözött pasik, azaz x idő után mindenképp alulöltözött lesz. Alegénybúcsún meg alulöltözött lány:D

Nincs ebben semmi. Ezek a lányok nem kúrvák, hanem táncoslányok, és nem azért csinálják, hogy az összes ilyen bulin végig dugja őket az összes pasi.


Ha a párod nem a megcsalós fajta, akkor nem kell tartanod a bulitól, ha meg az, akkor meg azért ne tarts tőle, hiszen jobb ha az ilyentől megszabadulsz....

2017. jún. 26. 20:03

ökörködnek,esnek-kelnek.


Ezen kinyúlok. XD

55. gribedli*** (válaszként erre: 53. - 8cc24eb355)
2017. jún. 26. 19:49
Igen, elhiszem, de mi együtt dolgozunk úgyhogy nincs része ilyenben. Sokkal szoftosabb céges bulik vannak. Ja, nincsenek ilyen mai divatos izék, hogy csapatépítés, stb. "Hagyományosan" nyomjuk a melót:)
54. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Massalhangzo)
2017. jún. 26. 19:46

De nálunk nincs ilyen sztriptízbár, ami nyitva lenne nappal és nincsenek ilyen ügyfeleink, akik igényelnének ilyen megbeszéléseket, őszintén, nem CSI Miami:D. Mindig tudom,hogy hol van mert el tudok számolni az idejével. Meg nincs kiéheztetve, hogy annyira megpusztuljon egy kis punáért, szóval csak egyszerűen nem.


De mondom, ha valaki annyira nem bírja ki, nyugodtan válasszon olyan feleséget, aki minden ilyenre bólogat, vagy maradjon szingli. Nem minden férfinak van erre szüksége.


Aki normális lelkivilággal van megáldva és kielègítő, rendszeres nemi èletet él, az kiéli magát annyira otthon is,hogy nem érzi szükségét.

53. 8cc24eb355 (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2017. jún. 26. 19:40

Mifelénk a céges összeröffenések olyanok,hogy kb 10-15 hapsi elmegy piálni,bowlingozni.

Elbeszélgetnek a csajokról,seggrészegen ha elmegy mellettük egy jó nő kb annyi ki is jön belőlük hogy ez jó nő...

Elökörködnek,esnek-kelnek.

Persze,mindegyik állítja,hogy Ő egy Adonisz,bárkit megkap..És ennyi!Mindegyik hazamegy józanodni!

Ezen valahogy nem tudok felháborodni!

Persze,lehet pánikolni,meg rémeket látni,de úgysem az lesz belőle!

52. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2017. jún. 26. 19:37

en akkor is azt mondanam, 100 szazalekra biztos vagyok benne, hogy miota egyutt vagytok, azota is megfordult ilyen helyen a parod. es nem azert, mert ot baromira erdekelne az ilyesmi


te 100 szazalekra biztos vagy abban, hogy a parod, ismerve a te hozzaallasodat a temahoz, megmondana, hogy szivike, ma ugyfelekkel beugrottunk egy sztriptizbarba, mert oda akart menni a jani? mert abban biztos lehetsz, ha tudod, hogy doncike legenybucsut tart, ahova vetkozos csajt is hivnak, a ferjed tutira azt mondja, o nem megy, mert nem erdekli (es persze milyen tiszteletlenseg :D), vagy ha tudja, hogy doncike mariskaja elszolhatja magat nalad


ne haragudj, de rohej azt mondani, vagy akar gondolni, hogy aki megfordul ilyen helyen vagy buliban, azok tutira dorgoloznek meg egymast csaljak meg tiszteletlenek


es pont azok a ferjek, baratok nem szoktak semmi ilyesmirol beszamolni, akiknek a parja igy all hozza, mint te. nem azert, mert barmi titkolnivalojuk lenne, hanem mert francert akarjak vegighallgatni a hisztit a semmiert

2017. jún. 26. 19:30

Mi általában olyanokkal bulizunk, akiknek szintén vannak gyerekeik és mindenki hozzaa sajátjait. Ezt nevezném inkább összeröffenésnek az én olvasatomban. Vagy ha gyerekek nélkül vagyunk, akkor a többiek is,de mindig mindenki párban. Én nem látok ebben semmi rosszat.


Akik meg nyitottban vannak,ott nyilván mindent szabad, és egyikük sem rinyál sztriptíztáncosnő miatt, mertmindketten azt csinálnak, amit akarnak, közös megegyezésből és ahhoz dörzsölik magukat, akihez akarják. Szerintem az sem rossz, ha ők így döntöttek közösen, mert ők épp ezt akarták ès pont.

50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Massalhangzo)
2017. jún. 26. 19:25

Amióta velem van,nem volt ilyenen. Céges bulin is együtt voltunk mert egy helyen dolgozunk, úgyhogy ez pipa:D


Igaz, nálunk a céges bulik nem erről szólnak. Összeröffenésekre nem megyünk. Nem ítélem el, ha valakinek ez nem gáz, nekem az lenne, és többmilliárd férfi van a világon, úgyhogy ha valakinek ez feltétel, akkor viszlát.


Nem prűdség. Nem a meztelenséggel van bajom, hanem hogy ne dörzsölgesse valaki a meztelen valagát a pasimhoz. Meg ne is riszáljon előtte meztelenül. Mert foglalt, ennyi. Akinek ez nem tetszik, az ne kezdjen velem:DDDD

49. massalhangzo (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2017. jún. 26. 19:16

nem gondoltam, hogy ilyesmiben ennyire prud vagy :D 100 szazalekra biztos vagyok benne, hogy a te parod is volt mar ilyen buliban, vagy akar melos osszeroffenesen


nincs ebben semmi gaz, ha valaki nem olyan tipus, hogy ilyesmitol hanyattdobja magat, annak ez semmi extra. egy buli kelleke kabe, amivel nem is foglalkozik. nem arrol szolnak az ilyen bulik, hogy az osszes pasi koruldongja a vetkozo csajt, meg a csaj is mindegyiknek odariszal

48. massalhangzo (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:14
de ha az zavar, hogy titkolta, az egeszen mas problema. beszeld meg vele, ne magadban ragodj, ugysem tudna senki olyasmit mondani, ami megnyugtatna, csak a parod
47. zebracsikó (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:12

A férfiak nem női aggyal gondolkodnak.

Meg se fordul a fejében az a mondat, amit elvárnál tőle.

46. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
2017. jún. 26. 19:12

:DDDD


Az alkohol értágító is:)

45. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:11
Tényleg? Mit változtat, ha elmondja őszintén? Ha neked oké, hogy mâs csajok vetkőznek előtte (akár pénzért, akár nem), akkor mit változtat, hogy ő eltitkolta vagy sem? A tett számít. Biztos rosszabb, ha titkolja, de szerintem ugyanezt éreznéd, ha elmondta volna. Valljuk be, hogy nyitott kapcsolaton kívül nem a legtermészetesebb szitu.
44. gribedli*** (válaszként erre: 39. - 8cc24eb355)
2017. jún. 26. 19:07

Igen, biztos megnéz mindenki mindenkit. Én is megnézem a pasikat,nem vagyok vak. De azért ne dörzsölgesse senki a seggét a pasim/férjem ölébe, úgy, hogy meztelen. Sőt, felöltözve sem.


Mondjuk mi egymás előtt nem nézegetünk másokat. Vagy aki nem bírja megállni, az menjen mindenhova egyedül mert nem érdekli az, akivel éppen sétál, hanem minden más érdekli. Ennyi erővel egy szatyor is lehetne mellette.


Ez nem féltékenység, hanem a másik iránti tisztelet.


De komolyan, ne vonjunk pàrhuzamot egy táncoslány punalebegtetése arcba kontra utcán valaki megy és megnézed. Van egy lepkefingnyi különbség.


Meg itt a fórumindítóról van szó. Őt zavarja, akkor a másik hozhat ennyi áldozatot.

43. mmacus (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:04
Nyugi, pontosan ez fog történni, amit leírtál.
42. 31bc25d879 (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:02
Hát akkor beszélj vele, mondd el a félelmeidet ha ennyire komolyan tartasz ettől.
41. 8cc24eb355 (válaszként erre: 40. - Anna1313)
2017. jún. 26. 19:01
Akkor ezt így vele közöld!
2017. jún. 26. 18:59
Nem szoktam féltékenykedni, kb. ez az első alkalom, de valami borzasztó. Nem szeretném,ha részegen más nő bújna oda hozzá, adna neki öltáncot. Vagy akár még ezt is tolerálnám,ha elmondaná nekem őszintén. De jobban zavar az,hogy titkolja az egészet,ahelyett hogy megmondaná,"figyelj, lesz csaj a buliban, megnézem a többiekkel,de ennyi lesz,aztán úgyis melletted leszek éjszaka" Én ennyit várnék.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook