Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? fórum

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
129. gribedli*** (válaszként erre: 127. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 17:41

Mármint magadat sajnálod, hogy fáj az igazság, hogy nem tudod eldönteni egyedül, hogy milyen táskát veszel, mert annyira függsz mások véleményétől és ezt kivetíted másokra?


Ezt én is sajnálom.

128. butterfly87 (válaszként erre: 125. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 17:38
Azért fiatalabb korban ezt nehezen tudom elképzelni. :)
127. butterfly87 (válaszként erre: 124. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 17:37
Sajnálom, ha fáj az igazság.
126. gribedli*** (válaszként erre: 122. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 17:37
Jól összefoglaltad. És akkor te érted, mert tudod saját tapasztalatból is, hogy nem hazudok, nem hazudunk, akik azt írjuk, hogy nincs kikényszerítve, hanem az ilyen férfiak ők is ezt akarják, és szabadon döntik el. Ahogy én is szabadon döntök úgy, hogy együtt jobb.
125. 31bc25d879 (válaszként erre: 123. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 17:33

Mi már lassan abban a korban vagyunk:)


Nem mondom, hogy néha nem barátnőzöm vagy ő még ennél is ritkábban nem megy el egy kávéra a régi baráttal, de ez már egyre kevesebb és ritkább.

És ez így van jól. Nincs többre igényünk. Ha és amennyiben lenne, mennénk.

124. gribedli*** (válaszként erre: 121. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 17:33

Ami azt illeti, én írtam lejjebb több helyen is, hogy nem minősítem azt, aki másképp csinálja, ha lehet, visszafelé is elvárható.


Ha te nekiállsz pincsikutyázni mindenkit, meg komplexusosnak, csak mert másképp élnek, akkor ránézek az illető adatlapjára, igen.


És ott már lejön, hogy van ott sok ellentmondás, legalábbis komplexusosnak a te hozzáállásodat nevezném inkább

123. butterfly87 (válaszként erre: 122. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 17:28

Szerintem nem ettől lesz valaki papucs.

Az én férjem is segít mindenben - kivéve a főzés, mindketten jobban járunk -, vásárolni is együtt megyünk, mert autó híján nehezek a táskák.

És tényleg, mi is azért csinálnjuk, hogy minél több időnk maradjon.


El tudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után az embereknek nincs kedve másokkal lógni, bár, itt a környéken még az idősebb nénik, bácsik is összeülnek néha traccsolni egy kicsit.

A szüleim is mennek, van, hogy külön, máskor együtt.

2017. jún. 27. 17:19

Minden van.

Papucsos is meg komplexusos is, meg megértő is meg olyan is aki éppenpont lesz@rja a társa érzéseit, kéréseit és fordítva. Minden van, sőt annak az ellenkezője is.


Egyébként az én férjem sem akar már nélkülem sehová sem menni. És ezt így meg is fogalmazza és fel is vállalja. Sőt együtt megyünk vásárolni, ő hozza szatyrokat, mert én ne cipeljek. Igaz csak az autótól kellene de akkor is. Elmosogat, összesepreget, kiporszívózik, ablakot pucol, lemossa az autómat merthogy...csak. Ő azt mondja akkor előbb kész leszünk és előbb tudunk együtt leülni olvasni, tv vagy elmenni bárhová, mozi, színház, gyerekek, szülők, strand, kirándulás, beszélgetés, bármi. Együtt...mert úgy akarja, mert úgy akarom, mert úgy akarjuk. Mert nekünk így jó.

És ezt nem most mondja, nem tegnap óta, de nem is a múlt hét óta, hanem 25 éve.

Bizony, ilyen van. Tudom, hogy kevés, tudom, hogy nem sok. De én azért választottam őt és azért mentem hozzá mert nekem ez tetszett, imponált és azóta is tetszik. Hál' Istennek nem változott meg.

És nem azért akar velem mert nélkülem nem mehet. Ugyan! Mehet, de nem akar. Nincs kedve.

Most akkor mit csináljak vele?

Ő ezért papucs?

Szerintem nem.


De hát mindenki maga tudja, maga érzi, milyen társ mellett érzi jól magát.


Egyébként így belegondolva "nehéz" a fórumindító helyzete. Hiszen azt már még se mondhatja, hogy ne menj el mert be vagyok rettyenve, hogy megcsalsz vagy az öledbe ülnek vagy a mellei az arcodhoz érnek. Vagy igen?

Hovatovább...azt gondolom, hogy ez tényleg egy legénybúcsú, ott a haveroknak, barátoknak van ott a helye. Miért ne legyen ott ha meghívták és a vőlegény szeretné, hogy vele együtt bulizzon.


De ha meg a barátnőt ez ennyire frusztrálja?!

Szerintem mire a fórumindító első álmából felébred a barát már otthon is lesz és megint béka lesz mindenki szívében, lelkében.


Szóval...bizalom...

121. butterfly87 (válaszként erre: 120. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 17:17

Muhaha! :D

Ilyenkor jön a "nézzük meg a kiírt fórumokat" című történet. :DDD

120. gribedli*** (válaszként erre: 119. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 17:10
Komplexus? Hogy is van ez? Azt se tudod egyedül eldönteni, hogy milyen táskát vegyél, mások döntsék el helyetted és te beszélsz komplexusról??
119. butterfly87 (válaszként erre: 117. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 16:46

Persze, nincs is ilyen.

Meg komplexusos nők sincsenek, akik papucsot csinálva a férjükből korlátozzák őket szabad akaratukban, még saját magukkal is elhitetve, hogy az a férfi soha sem akar magában, vagy a barátaival kikapcsolódni.

118. gribedli*** (válaszként erre: 109. - Anna1313)
2017. jún. 27. 16:34
És miért nem kérdezed meg tőle?
117. gribedli*** (válaszként erre: 107. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 16:33

Mièrt fogná a retikülöm, amíg shoppingolok?


Még senkinél nem láttam ilyet, pedig sok pasi van, aki elkíséri a feleségét vagy a barátnőjét ilyenkor (vagy a szeretőjét bugyit venni) és nem fogják a retiküljét. Ha te ilyeneket sűrűn látsz, fura helyen élsz.

116. Channa* (válaszként erre: 109. - Anna1313)
2017. jún. 27. 16:30

Ááá, azt hitte tudod, hogy ezzel jár a legénybúcsú:DDD

Ne agyalj rajta!

115. Channa* (válaszként erre: 89. - 61a61656b0)
2017. jún. 27. 16:20

Én nem tartom adománynak az ilyen férjet, bár akinek ez a jó, az éljen így.


Én szeretek szabad lenni, és miért ne tehetném?

Miért kellene mindent a férjemmel csinálnom? Miért rossz az szerinted, ha valaki nem vágyik erre? Miért legyek pl. én boldogtalan egy kapcsolatban, mert úgy érzem, hogy meg vagyok béklyózva?


Neked nem tetszik az, ami nekem, de attól, hogy neked az az adomány, hogy örökösen egymáson lógtok, másnak lehet ez átok. És nem azért, mert nem jó a kapcsolatuk, hanem azért, mert minden ember igénye más.

Ha vacak lenne az ilyen kapcsolat, amiben én élek, akkor elhiheted, hogy nem lennénk együtt 30 éve.


Majd mindenki írja meg 30 éves házasság után, hogy bejött e neki az amit ő jónak talált....


Nekem igen. Nem érdekelnek más férfiak, hiszen nem azért mentem férjhez. A férjemet sem érdeklik más nők. Ha így lenne, akkor nem lennénk együtt, de mindenkinek van egy egyénisége, ha van és miért kellene kivetkőznie belőle azért, mert megházasodott? Miért gondolod azt, hogy mert van aki nem csak a házastársával megy el valahová, hanem másokkal is, akkor fizet lányoknak a szolgáltatásaiért, vagy engedi bármelyik, hogy dörgölódzenek hozzá?

Én voltam férfi táncos műsoron és elhiheted, hogy nem mindenkihez mennek oda, csak ahhoz, aki akarja, illetve jellemzően a törzsvendégekhez. Volt olyan nő, akihez odament a pasi, a nő meg közölte vele, hogy keressen mást. A srác nem erőltette.


Tehát, én úgy érzem, hogy az olyan férfi, amilyen az én férjem az adomány, hiszen nem azért van velem, hogy felügyelje minden mozdulatomat, hanem azért, mert szeret és megbízik bennem, ahogy én is teszem vele.



Remélem érthető, amit el akartam mondani.

2017. jún. 27. 16:19
Szerintem ehhez nem kell legénybúcsú, ha meg akar csalni, akkor bármikor megteheti.
113. butterfly87 (válaszként erre: 109. - Anna1313)
2017. jún. 27. 16:19

Lehet, hogy nem merte elmondani, mert nem tudta hogyan fogsz reagálni.

Beszéld meg vele, hogy legközelebb inkább legyen őszinte, de szerintem biztos nem azért titkolta el, mert ki tudja mit akar csinálni azzal a nővel. :D

112. 31bc25d879 (válaszként erre: 109. - Anna1313)
2017. jún. 27. 16:17
Egyébként megnyugodtál már?
111. lapbarna (válaszként erre: 109. - Anna1313)
2017. jún. 27. 16:16

Lehet, hogy ő pontosan tudta, hogy EZ lesz a reakciód, és remélte, hogy esetleg megúszhatja a kínlódást.

Megértem, hogy zavar a dolog, de csak magadnak okozol sok-sok kellemetlen percet.

Egyetértek az előttem írókkal, akik azt mondták, hogy ha meg akar csalni, akkor is meg fog, ha nincs előre bejelentett programja.

2017. jún. 27. 16:12
*elnézést
2017. jún. 27. 16:12

Elnézését,csak dolgozom napközben és nem volt időm eddig válaszolni.

Én semmit sem tiltom a páromtól, örülök,ha jól érzi magát nélkülem is, sőt tudom,hogy szüksége is van egy kis beszélgetésre/iszogatásra a barátaival. Van,hogy meg vagyok hívva, de ha nincs kedvem menni ő,akkor is mehet nyugodtan, ez teljesen természetes nekem. Itt igazából azóta elgondolkoztam ezen és rájöttem,hogy nem is maga az zavar,hogy lesz sztriptízes produkció,hanem az,hogy ezt nem mondta el. Nem haragszom rá,ha megnéz mást(úgysem lehet eltiltani ettől,csak rosszabb lenne), csak örültem volna ha őszinte velem és megnyugtat,hogy bámészkodáson kívül nem lesz semmi. Ígyis úgyis el fog menni, de jobban szeretném,ha mindezt úgy tenné,hogy tudom mit fognak csinálni és nem titkolózna feleslegesen.

2017. jún. 27. 15:59

Én egyszer voltam olyan lánybúcsún, ahol volt chippendale fiú. Vetkőzött, dörgölőzött, aktust imitàlt.

A menyasszony, aki egy egyébként nagyhangú csaj, pedig úgy pirult, mint egy szűzlyàny. :D

Én egy lánybúcsúra mentem. Az, hogy pont volt vetkőző fiú, az nem az én érdemem, de nem különösebben zavart, vagy villanyozott fel. Jókat röhögtünk, jól éreztük magunkat.

Én, személy szerint bárhová elengedem az uramat, akár moziba, szalonnasütésre, de volt legénybúcsún is. Jól érzi magát, elmondja, mik voltak, ha meg nem, akkor elmeséli azt is, miért. (Én is voltam jó párszor bulizni nélküle, ő meg otthon volt a gyerekekkel.)

Mondjuk csak egy adhoc jelleggel összehozott "krvázást" (pucér csajok erotikus tánca, stb) nem tolerálnék, de egy legénybúcsú nem hatna meg. Mert itt nem a táncos csaj a lényeg, az max 15-20 perc (kötött programjuk van általában), hanem hogy meghívta a vőlegény, mert a barátjának tartja.

107. butterfly87 (válaszként erre: 105. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 15:56

Sajnos sokan inkább megalkudnak, nők s férfiak egyaránt.


A férjed fogja a retikülöd, míg te shoppingolsz? :D

Mikor ilyet látok, nem tudom sírjak vagy nevessek.

106. gribedli*** (válaszként erre: 102. - Kicsimanóci)
2017. jún. 27. 15:40

:DDD


Frappáns volt a srác válasza!

105. gribedli*** (válaszként erre: 101. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 15:39

Aki hagyja, hogy korlátozzák, az az ô baja. Az ajtó mindig nyitva van, bármikor ki lehet sétálni a másik életébôl, ha valami nem tetszik.


A focival meg beletrafáltál, mert én járok meccsekre is mert szeretem a focit:DDD


Sôt, sok nôt ismerek, akik szintén szeretnek meccset nézni.


És nem gondolom, hogy ti nem szeretitek egymást, ettôl még nem pincsikutya az, aki szeret együtt lenni a feleségével

104. gribedli*** (válaszként erre: 99. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 15:33

Igen, kombinálsz, tovább fûzögeted, hogy akkor biztos nem "mehet" egy teniszütôt sem venni. Jómúltkor még az volt, hogy biztos ki sem mehetek az utcára, most meg hogy biztos szegény nem mehet el budira sem egyedül.


Az, hogy be vagyok sózva, mert unom a kristálypalota sikálását, az nem rosszindulatú, ugye? És azt is csak úgy kitaláltad, kombináltad a semmibôl a múltkor, most megint olyan érzésem van, hogy bele akarsz magyarázni ilyen erôviszonyokat, pedig csak leírtam egyszerûen hogy mi együtt bulizunk, nem külön.


Ezzel együtt semmiféle kritikát nem írtam azokra, akik külön buliznak. Akkor jogosnak tartom, hogy visszafelé is elvárom.


Nem mondtam, hogy tedd azt, amit én, de ne magyarázz bele valótlan következtetéseket

103. kicsimanóci (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 15:28
Valószínű az a baja, hogy ő nem tisztázta az elején, neki mi fér bele a kapcsolatba. Most pedig szív:))
2017. jún. 27. 15:26

Amúgy becsatlakozom gribedli és adgr.p 90 mögé.

Az én férjem is ilyen. Tartalmas, élhető vele az élet.

Ja, még egy. Lányom vőlegényét kiküldetésen hívták kollegák külföldön kanbuliba.

"Mé nem jössz, lesznek csajok is, rázzák a p..jukat". Mondá szó szerint az egyik, évek óta kint dolgozó magyar kollega.

A srác pedig azt mondta, van neki otthon, aki rázza, és nem ment a buliba.

Vannak férfiak, akiknek az ingerküszöbét ez nem éri el.

Persze biztosan nehéz ezt feldolgozni a nők többségének, akiknek a nagy átlag jutott:)

101. butterfly87 (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 15:25

Önálló akarata mindenkinek van, csak néhány (sok) szerencsétlent korlátoznak. 😁


Nekem ne mondd, hogy ne akarnának olykor haverokkal kikapcsolódni. Mi a férjemmel szeretjük egymást, sokat vagyunk együtt, de teljesen természetes dolog, hogy az emberek önállóan is elmennek ide-oda. Én is érzem, hogy szükségem van erre, nem lehet állandóan összeragadni.


Pl. jelen helyzetben én nem mentem volna vele, mert egyáltalán nem érdekel a foci. Sőt. De könyörgöm, miért mondjam azt, hogy nem mehet? Csak megfosztanám egy élménytől.


És igen, a többi megszívta, mert nagyon is mentek volna, csak otthon kuss a nevük, az asszony hordja a nadrágot. 😁

100. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 15:22

Ultimátum? Jézusom, azért engedtessék már meg, hogy valaki elmondhassa, hogy mit akar az élettôl! Igen, van még 3 milliárd nô rajtam kívül, nem kaszárnya ez, megmondtam neki az elején, hogy no kanbuli, és kész. Ez Szerintem egy kapcsolat korai stádiumában semmiképpen nem fordítható úgy le, hogy az asszony szoknyája mellett a helye, vagy ultimátum meg ilyen belemagyarázások.


Nem is írtam én, hogy fertô, ezt te ismétled folyton, hogy akkor Szerintem a legénybúcsú, leánybúcsú egy fertô. Nem az, de én az elején tisztáztam, hogy semmi kanbuli. Neked ez miért bajod?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook