Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? fórum

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
9. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2017. jún. 26. 17:59
de nyilvan ha o menne lanybucsura, ahol vetkozos pasik vannak, a baratjanak se kene paraznia, hogy akkor tutira megcsalja ot, nem?
8. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2017. jún. 26. 17:46
Nem is az ő esküvőjük lesz, sehol nem írt vetkőző fiúkról.
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2017. jún. 26. 17:44
XD
6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. jún. 26. 17:42

ha a te lanybucsudon chippendale sracok lengetnek elotted a szerszamukat, a leendo ferjednek kellene aggodni a huseged miatt?


no para, ezzel a hozzaallassal vegig idegbajoskodhatod az egesz kapcsolatot, hazassagot


hidd el, hogy az ilyen csajok sem elvezetbol riszalnak tokreszeg palik elott, hanem a penzert, ha hozzajuk erne a parod, sem tortenik semmi

5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. jún. 26. 17:04

Én úgy vagyok vele, hogy aki meg akar csalni, nem egy ilyen alkalommal fog :) A megcsalások jelentős része akkor történik, amikor a másik nem is gyanakodna :)


Ha nem akar, nem nyúl a táncoslányhoz, senki se kötelezi rá.

4. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. jún. 26. 17:03

Egyébként miért kell titkolni a programot?


Ezek a lányok szerintem nem k*urvák, hanem olyan "profi" csajok mint a lány búcsún a chippendale fiúk. Ők is vetkőznek, de nem kötelező őket "tapogatni".

2017. jún. 26. 16:58

az én férjem ugy berúgott, mint egy á...t. Még az esküvői képeken is elég c&rul néz ki a más-

naposságtól.

Ahol nem részeges a csapat, ott meg elég erőltetetten működik az ilyesmi.

Ne idegeskedj !

2017. jún. 26. 16:57

Húha:)

Az nem túl biztató ha te ennyire tartasz a megcsalástól.


Hát...amennyire tudom a vőlegény a főszereplő egy ilyen bulin a haverok mellékszereplők. Persze megtörténhet bármi. Ez több tényezős.


Azért bízzunk benne, hogy nem csal meg a barátod.

2017. jún. 26. 16:53

Hűséges a barátom, eddig soha nem voltam féltékeny vele kapcsolatba, de most nagyon az vagyok. Tudom,hogy lesz meglepetés csaj is a bulin.(nem ő mondta el, hanem egy haverja, a barátom titkolta a programot) Mi szokott ilyenkor történni? Rosszul vagyok a tudattól,hogy este egy k*rvát fog fogdosni,aztán hazajön hozzám. Ő csak vendég lesz. Ők is kiveszik a részüket a buli ezen részéből? A csajok szexet is vállalnak?

Kérlek nyugtassatok meg,magamra sem ismerek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook