Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? fórum

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
99. fincsi5 (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 15:22

Te nagyon furcsa, tök bizalmatlan vagy. Már miért kombinálnék, mikor leírtad világosan a felállást?!


Tudod, ha 1-2 témában eltér a véleményünk, még nem kellene eleve a rosszindulatot sejtened, ha meglátod a nevem.

De semmi gond, ennyi.

98. kicsimanóci (válaszként erre: 92. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 15:17

Hogy te mennyire sötét vagy megint, az már fáj.

Tényleg ennyire nem érted, hogy mit akar érzékeltetni gri... ?

97. gribedli*** (válaszként erre: 91. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 15:12

Miért gondolod, hogy csak annak a férfinak van önálló akarata, aki kanbuliban fitogtatja a férfiasságát?


Én úgy állok hozzá, hogy mindenki egy önálló akarattal rendelkezö ember, és nem pincsikutya. Nem az asszony dirigál neki, hanem ö dönt, hogy mit tesz, ha épp nemet mond egy ilyen bulira, azt is ö dönti el. Nem kell ebbe belemagyarázni, hogy az asszony nem engedi. Szabad akaratból teszik, nem kell öket félteni

96. 8cc24eb355 (válaszként erre: 90. - 61a61656b0)
2017. jún. 27. 15:06

Mindenkinek más a jó!

Az,hogy valakinek mi adatott meg az nem feltétlenül jelenti azt hogy a Te kapcsolatod jobb lenne a másiknál!

Ez a mondatod lett szánakozó nem a rád pillantó tekintetek...

95. gribedli*** (válaszként erre: 89. - 61a61656b0)
2017. jún. 27. 15:06
Köszi, hogy leírtad:)
94. gribedli*** (válaszként erre: 88. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 15:03
Szerintem csak az van, hogy szokás szerint félreérted. Mintha??? Igen, a mintha szó mindent elmond rólad, kombinálsz a semmire
93. fincsi5 (válaszként erre: 85. - Channa*)
2017. jún. 27. 14:46

Mi is így jártunk, igen. De nem is tudtuk volna másképp megoldani, mert ugye a házasság óta is szerzett mindkettőnk új barátokat.

S van, akit az övéi közül nem is tudnék elviselni 10 percig sem, és ő ugyanígy van néhány új "szerzeményemmel".

Nálunk is én voltam a menősebb, szerintem örül, hogy már inkább itthon szeretek lenni.

De bármelyikőnk megy el valahova, nem kérdezzük, mikor jön, mert tuti; ha időt mondunk, belefutunk valakibe és lőttek a pontosságnak.

HA pl. ő 10-kor elindul konkrét helyre, bele van kalkulálva, hogy 14:kor jön meg.

Vagy: ő vár, mert beszaladok a fodrászhoz, ami normál esetben 25-30 perc. De találkozom valakivel, és rácsörgök, hogy menjen haza, majd én is valamikor.

Hát, valahogy így.:)

92. massalhangzo (válaszként erre: 73. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 14:45

de latod, nalatok sem arrol van szo, hogy a parod esetleg nem erezni jol magat pusztan a haverjaival egyutt. hanem te az a tipus vagy, aki kerekperec megmondta, ultimatumot adott, nem mehet kanbulizni, ferjnek az asszony szoknyaja mellett a helye :D


ez a ti dolgotok, nektek igy jo, vagy muszaj ugye. de attol meg azok, akik neadjisten elmennek egy lanybucsura vagy legenybucsura a barataikkal, nem fertoben elnek, es nem csak ugy tesznek, mintha nem tartananak attol, hogy akkor a ferjuk meghag egy tancosnot, csak mert egy legterben tartozkodik


lehet tiltani egy palit legenybucsutol, exektol, az osszes jobb notol a vilagon, de nem ettol lesz huseges vagy boldog egy pali vagy jo egy kapcsolat

91. butterfly87 (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. jún. 27. 14:44

Szerintem eltúlzod. :)

Gondolom, hogy rossz érzés, de ha hűséges a barátod, és tudod, hogy szeret téged, bízz benne kicsit jobban.

Meglátod, semmi sem fog történni.

Mindkettőtöknek jó, ha gond nélkül el tud menni egy programra a barátaival, te nem idegeskedsz, ő pedig jól érzi magát.


Az én férjemék éppen odavannak egy másik országban egész héten, kanbulin - egyébként gusztustalan ez a szó -, munkatársak, haverok együtt buliznak.

Eszem ágában sem lett volna megtiltani neki, örülök hogy jól érzi magát.

Oltári ciki, de vannak olyanok, akik azért nem mentek, mert az asszony megmondta, hogy itthon a helyük. Na, az ilyenek nem férfiak, csak idomított pincsik, papucsok. És legtöbbször olyan szinten el vannak tiltva mindentől, a nő rájuk van ragadva, mindenért számon kérik őket, hogy emiatt megvannak a kis titkos ügyeik. 😁


Szóval, lazíts kicsit! Legyen több önbizalmad, pozitív, vonzó tulajdonság.

90. 61a61656b0 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 14:39
Akinek még ez nem adatott meg, az nem tudja elkepzelni.
89. 61a61656b0 (válaszként erre: 86. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 14:37

Az én férjem is olyan csodabogar, mint a gribedli férje.

Sokan nem hisznek nekem,meg kaptam már szánakozó pillantasokat is,merthogy alomvilagban élek és minden férfi egyforma. Ez egyáltalán nem igaz,volt több kapcsolatom előtte, megeltem ezt azt.

Ha bárhova megyünk, azt mindig együtt,azért mert nem szeret nélkülem elmenni.Az ilyen vetkozos műsoroktól rendkívül viszolyog,magától sem menne el rá, ha meglenne az esélye annak, hogy egy vadidegen nő az arcába tolja a mellét, vagy belül az ölébe.

A mi kapcsolatunkba ez egyszerűen nem fér bele, én sem mennék vetkozos fiúkat nézni, egyrészt nagyon gaznak találom, másrészt meg azért mentem hozzá a fejemhez, mert ő az egyetlen férfi aki innentől kezdve érdekel, abszolút hidegen hagy más férfiak teste, meg úgy az egész téma.

Ha megkernem, hogy ne menjen,akkor nem menne, mert az sokkal fontosabb neki,hogy engem ne bantson meg.Egyebkent neki pont vannak ilyen barátai, akik élik ezt a fizessünk nőnek szolgáltatásokert témát,de soha nem tartott velük az ilyen "buliba“.

88. fincsi5 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 14:33

Dehogy akarom összehasonlítani, csak az, hogy mindenhova együtt...egyébként egy vásárlás is, vagy egy mozizás is beleérhet estébe.

De én a kanbulit is " "-be tettem, mert ha elmegy 1 barátjával teniszütőt venni, beülhet 1-2 órára valahova, de mintha nálad ez sem férne bele.

Ismétlem, engem nem zavar, és tudom, vannak ilyenek. Bár nehezen kivitelezhető, mert ha elmegy valaki fodrászhoz, vagy varrónőhöz, összefuthat barátnővel és már van egy kis kitérő.

Komolyan mondom, nem a te személyed miatt írok,

csak ez a "közösen megyünk mindenhova" hozta.:))

87. gribedli*** (válaszként erre: 86. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 14:22

Ezt hogy érted? Esti kimaradás kanbuliban kontra újszülött meglátogatása délután? A kettôt miért akarod összehasonlítani?


Igen, megyek shoppingolni, akár barátnôkkel, akár vele (mert szeret elkísérni oda is), megyek újszülöttet is lâtogatni, miért ne mehetnék? Ismétlem, nincs egyikünk sem leláncolva, pisztollyal fenyegetve, hogy nem mehet sehova, csak szimplán mi szeretünk együtt menni.


Kanbuli kizárt. Együtt járunk bulizni. Vagy gyerekek is jönnek, vagy ha csak felnôttek, akkor együtt. El tudod képzelni, hogy vannak olyan párok, akik szeretnek mindig együtt bulizni és ez nincs kikényszerítve, hanem közös döntés? Kettejük közös döntése. Semmi belemagyarázás.

86. fincsi5 (válaszként erre: 84. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 14:10

Vágom.

És te sem mégy sehová csak barátnőkkel? Most nem arra a tipikus / számomra nem tetsző/ csajos estékre gondolok, hanem pl. meglátogattok egy anyukát, babát. Vagy olyan cuccot akarsz vásárolni, amiben érdekel 1-2 nő véleménye?

Vagy, hogy karácsony előtt járjátok a boltokat, ajándékokért, közben be lehet menni egy kávéra, koktélra?

2017. jún. 27. 14:07

Mi lassan 30 éve vagyunk együtt. Szoktunk közösen és külön is bulizni. Mi nem korlátozzuk egymás szabadságát, nem telepedünk rá egymásra. Nem féltékenykedünk, a bizalom maximális volt mindig.


Így is meg van a szeretet, tisztelet, ragaszkodás,stb., ráadásul nem érezzük magunkat börtönben....


Nálunk én vagyok menősebb. Tuti frászt kapnék, ha a férjem belekezdene egy féltékenységi jelenetbe, vagy egy jó kis érzelmi zsarolásba. Nálam azt hiszem, ez lenne a váló ok.

84. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 13:55

Én akkor még egyâltalán nem tudtam, hogy hány évig leszünk együtt,csak azt tudtam, hogy nekem nem bejövős az ilyesmi és ezt ott és akkor lekomunikáltam. Mondhatta volna, hogy màrpedig kanbuli marad, mert senki sem kényszerítette. Vágod? Neki tetszett a határozott hozzáállásom és az őszinteségem, ennyi. Lehetett volna az is, hogy nem tetszik neki, akkor pedig elvàlnak ùtjaink, szép volt jó volt, csá.


És cseppet sem az volt a fejemben, hogy mi lesz majd 20 év múlva. Felőlem ha akár 6 hónap múlva irányt vált, akkor is elintéztem volna annyival, hogy nem illünk össze, viszlát.


De ugyanúgy, ha ez a dolog sok év múlva történik, akkor sincs értelme a szarban maradni. Akkor is meg lehet mondani, hogy ja, ha te úgy, akkor én meg így, ne raboljuk egymás idejét.

83. 8cc24eb355 (válaszként erre: 82. - Fincsi5)
2017. jún. 27. 13:47

16 éves korunk óta vagyunk együtt.Sokat buliztunk!

De soha nem szabtam meg Neki semmit.

Menjen ha igénye van rá,én annyit kérek,ha nem ő vezet és bepiál legyen kedves a kanapén aludni,mert nem szeretem a pia szagot.

Előfordul egy-egy kanbuli,de érezze jól magát! :)

2017. jún. 27. 13:43

A fórumindító megköszönte a válaszokat, részéről lehet, ennyi. Végeredményben sokféle választ olvashatott.

Aki olyan előrelátó, hogy házasság előtt kiköti, mit lehet 10-20 év múlva, hát nem tudom, minek kellett ahhoz vele történni.

Én nem vagyok mai fiatal, de eszembe sem jutott huszonévesen ultimátumot adni, hoyg mindenhova együtt kell mennünk, "kanbuli" kizárva.

De ha megbeszélték, betartják, áldásom rá.:)))

Max. olyat szoktak kikötni; ha más megtetszik, szólj előre...mondjuk ez a másik nagy hülyeség, mert úgysem szól, csak ha kipróbálta.

Már a piacon is megkóstoljuk pl. a cseresznyét, mielőtt kérünk egy kilót. D

81. Channa* (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 13:32

Én pont nem rég voltam egy ilyenen, mert az egyik barátnőm oda volt érte. Megemlítette, hogy meg akar nézi egy ilyet, és elmennénk e vele. Elmentünk. Én halálra untam magam, de sok nő, amit ott művelt....


Tehát, a kedvéért elmentünk, a férjek meg otthon maradtak. Nem volt benne semmi. Féltékenynek sem kellett lenni, hiszen csak azokat tapizták a pasik, akiken látták, hogy vevők rá.

80. 8cc24eb355 (válaszként erre: 79. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 13:27

Vérre mehetünk a feltételezéseinkért,de attól az még nem lesz igaz!

Mind a két részről kell a bizalom!

Hogy miért titkolta azt nem tudhatom de a lehetséges okokat amire én gondolok,már vázoltam.

Majd ha jön a fórumindító,már ha jön...elmondja,hogy mi is a szitu!

79. gribedli*** (válaszként erre: 78. - 8cc24eb355)
2017. jún. 27. 13:24
Bizalom kell. Akkor a srác miért titkolózik? Első körben a srác volt az, aki nem bízott a lányban, hogy elmondja neki. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Most a csaj hibája, hogy a barátja nem akarta elmondani neki? Ne màr. A csaj aki nem bízik? Ezek után, hogy titkolva volt, lehet, hogy jogos.
78. 8cc24eb355 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 13:19
Kis bizalom kell én azt mondom! :)
77. gribedli*** (válaszként erre: 76. - 8cc24eb355)
2017. jún. 27. 13:17
Ja, semmi sem biztos és minden lehet:D
76. 8cc24eb355 (válaszként erre: 75. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 13:13

Ez is két esélyes!

Annyit tudunk,hogy idegesíti és,hogy titkolta a srác!

Nem ismerjük a lányt,lehet,hogy tényleg hisztis és jobbnak látta eltitkolni,mint rohanni a zsepiért,mert rájött a hoppáré és patakokban folyik a könnye.

De az is lehet,hogy más is van a háttérben és azért titkolózott.

De az is lehet,hogy nem lesz semmiféle lány,csak tök részegen egy szál f.szban fognak rohangálni az utcán!

Semmi sem biztos!

75. gribedli*** (válaszként erre: 74. - 8cc24eb355)
2017. jún. 27. 13:08

Épp ez az, hogy az én kapcsolatomtól teljesen függetlenül írtam a fórumindítónak, hogy megértem.


Mert neki tök nyolc, hogy én miben élek vagy ti miben élek.


Csak megpróbáltam rávezetni, hogy ha itt leírják húszan, hogy màrpedig el kell engedni mert különben ő egy hisztis pitsa, attól ő nem lesz nyugodtabb.


Mindenki maga dönti el, hogy neki mi fér bele. Ő leírta, hogy maga a tudat is idegesíti. Akkor meg a legjobb az lenne, ha találnának egy köztes megoldást, megbeszélni az illetékessel. Aki titkolta is. És nem volt szó leánybúcsúról,így még az sincs, hogy kicsit kompenzálva érezné a szitut.

74. 8cc24eb355 (válaszként erre: 73. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 13:00

Én tisztelem a Te álláspontodat is,csak arra kérlek hogy láss tovább a saját kapcsolatodon!

Nem mindenki van "összenőve" a párjával.Van akinek fontosak a fiatal éveiből szerzett barátságok is!

És ha ez a srác szeretne elmenni,akkor miért ne tehetné meg?

Nem lesz ott semmi extra!

73. gribedli*** (válaszként erre: 71. - 8cc24eb355)
2017. jún. 27. 12:57

Speciel az ő barátai nekem is a barátaim, ezért együtt szoktak minket meghívni. De mi màr az elején tisztáztuk, csak annyit mondtam neki anno, hogy számomra no kanbuli. Ha ez neki oké,akkor oké,ha nem,viszlát. Én nem láncolok senkit magamhoz, de nem is rabolom az idejét annak,akivel nem gondolkodunk együtt erről. Neki teljesen oké volt és bármilyen buliba mi együtt megyünk. Ahol természetesen ott vannak ezek a barátai, akik nekem is barátaim, senki sincs eltiltva senkitől.


Egyébként én nem ítélem el, akik külön buliznak, csak mi nem tesszük mert mi meg ilyenek vagyunk. Úgyhogy ha én tisztelem más álláspontját, szerintem elvárhatok hasonló tiszteletet az enyém iránt.

72. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 12:49

De ő nem az a típus. Nemcsak olyan férfiak léteznek, akiknek lételeme az ilyen buli. És igen,sok feleség nem tudja, hogy a férje prostihoz jár, vagy szeretőt tart, ezek a palik ilyen lelki nyomoronc típusok, szóval jobb meg is szabadulni tőlük. De ezen semmit nem változtat, ha a feleségük féltékeny vagy éppen nem, mert az ilyen pasik gyárilag defektesek, vagyis tipli nekik is.


Azért írtam a szingliket mert szerintem az örökös szingliknél gyakoribb az, hogy megjátszák magukat. Mert ha nem így van, ha őszinték és tudják mit akarnak, akkor nem is maradnak olyan sokáig szinglik. Eleinte megjátszák,hogy nekik csak szex, utána meg meg vannak sértődve, ha a másik is úgy gondolja, hogy jó,akkor csak szex.


És a kivétel erősíti a szabályt, biztos vannak olyan szinglik is, hogy ők akarnak azok maradni, mert tisztában vannak azzal, hogy ők ilyen típusok, hogy nem fekszik nekik a tartós kapcsolat. De ők nem is görcsölnek rá, logikus.

71. 8cc24eb355 (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 12:38

"Ez nem beskatulyázàs. Nem kötelező valakivel együtt maradni. Senki sem tart pisztolyt a màsik fejéhez, hogy ide mehet, oda nem. .Felnőtt emberek úgy választanak párt,hogy ebből semmi vita ne legyen. Vagy ha évek múlva jönnek rá, hogy ők csakazértis el akarnak menni abba a buliba, mert fontosabb az, akkor meg nem szégyen elválni. Nincs meg az a vonzalom, ami miatt fontosabbnak tartja a másikat, mint egy legénybúcsút."

Ez most komoly?

Ha a legjobb haverja meghívja élete fontos eseményére,és ő mégis úgy dönt,hogy számára is fontos hogy a barátja mellett legyen akkor rögvest el is kell válni?MErt egy ilyen döntés máris azt jelenti hogy nincs meg a tisztelet feléd?

Lehet hogy a fórumindító és a párja x éve együtt vannak a házasulandó baráttal pedig együtt nőttek fel...Ezért dobjon el egy barátságot?

LEhet,hogy én látom másként a dolgokat,de ez abszurd számomra.

70. massalhangzo (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 12:34

ez csak ilyen magyarazom a bizonyitvanyomat hozzaszolas :D :D :D


nyilvan egy kapcsolatban az azonos ertekrend fontos. de hogy ha a paromat meghivja egy baratja a legenybucsujara, nem fogom azt mondani, hogy nem mehetsz, mert megy arra egy tancos csaj is :D te igen, te ilyen vagy, es megmondod. es nyilvan a parod nem akarna balhekat, es akkor nem megy. ha nem hiszteriaznal, kabe annyi tortenhetne, hogy elmegy a baratja legenybucsujara, dumalnak, buliznak, es ennyi. aki rakattan tancoscsajokra vagy prostikra, az stikaban rendszeresen jar ilyenekhez, nem veletlen, hogy annyian vannak, es nyilvan sok feleseg sem tud arrol, hogy prostikhoz jar a ferje. az nem azon mulik, tiltja-e az ember vagy sem


engem peldaul inkabb zavarnak a vetkozos show-pasik, semmint szorakoztatonak talalnam, de ha egy baratnom elhivna a lanybucsujara, es levagnanak ilyen sracok egy musort, az szamomra nem jelentene semmit az egvilagon. nem bevagodas meg nagy szabadsag es megjatszasa nem feltekenysegnek :D ez a feltekeny nok magyarazkodasa csak, mert bezzeg a szinglik :D


ugyan, ezt te sem gondolod komolyan

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook