Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? fórum

Barátom szombaton legénybúcsúba megy. Nagyon félek, hogy megcsal. Hogy zajlik egy ilyen buli? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
159. spinneli (válaszként erre: 156. - Globus)
2017. jún. 28. 14:39

szerintem ez telejsne szabad választás kérdése, egyszerűen vannak emberek,kapcsolatok amelyek így működnek jól, és vannak amik máshogyan.

és ennyi.

158. Channa* (válaszként erre: 156. - Globus)
2017. jún. 28. 13:57

Szabin mi is együtt vagyunk és rengeteg dolgot együtt csinálunk, de vannak külön programjaikülön, amihez nem kell engedélyt kérni, nem rendezünk jelenete, stb.

Ja és nem is válunk el emiatt.:)

157. gribedli*** (válaszként erre: 156. - Globus)
2017. jún. 28. 11:23

Szerintem ez tök jó:)


Mi is együtt szoktunk kertészkedni. Én imádom is a zöldet, természetet. Vett nekem spéci vastag kesztyűt (pink), aminek a tenyér része gumi, nem böki meg semmi, nem teszi tönkre. És sokszor aláveszek egy ilyen kézpakolást (illatszerboltban lehet kapni), ez egy ilyen kesztyű, ami át van itatva krémmel. Mire végzünk, pihe puha a kacsóm:DDD


Megosztva a melót fele annyi időben van és utána meg napozok egy jót.

156. globus (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. jún. 28. 11:08

Mi szeretünk mindent együtt csinálni.

Nem én kértem, de férjem direkt úgy igazítja a munkahelyi szabadnapjait, hogy együtt mehessünk kertészkedni. Kéz alá hozza nekem a hűtött vizet, frissen szedett gyümölcsöt, szerszámokat, kesztyűt, hogy vigyázhassak a kezemre. Minden szabadnapot együtt töltünk, munka után siet haza. Ő visz el kocsival hétvégente tesóimat látogatni, pedig itthon heverhetne. Elválaszthatatlanok vagyunk önként, evvan... :)

155. gribedli*** (válaszként erre: 148. - 61a61656b0)
2017. jún. 28. 11:02

Nyugi, mi értettük:)


Ne is magyarázd, mert nem érdemes. Nem olyan bonyolult ez, mindenki értette,az a pàr ember, akik bele akarnak magyarázni mást, azok nem. De ettől még az úgy van.

2017. jún. 28. 10:59

Nálunk senkinek sem kell engedélyt kérnie, sőt, akik itt példáloztak hasonló kapcsolatokkal mint amit én írtam, náluk sem kér engedélyt senki.


Megjelennek itt olyan kifejezések, amelyeket senki sem írt le, de már szállóige lett:

Ultimátum(senki sem írta), engedélyt kérni (puff,ez mekkora baromság!), tutyimutyiság, levakarhatatlanság, béklyó??!


Lyézusszűzmária:DDD

153. Channa* (válaszként erre: 152. - Massalhangzo)
2017. jún. 27. 21:47

Pontosan:)

Elvonatkoztatva az ő kapcsolatától:

nekem fura, ha egy házasságban engedélyt kell kérni valamire bármelyik félnek is, illetve ez nem is tudom minek nevezhető függés is.


Természtesen mindaddig engem nem érdekel, amíg más kapcsolatát nem minősítik.

Kinek a pap, kinek a papné...


Nincs kedvem tovább ragozni...

152. massalhangzo (válaszként erre: 150. - Channa*)
2017. jún. 27. 21:15
jaj mar, azert nem kell tulzasokba esni :D attol, hogy egy par ossze van nove, es egymassal vannak el jol, nem jelenti, hogy tutyimutyi vagy barmi mas, ok ezt az eletet szeretik. de szerintem szamukra sem kene, hogy valami borzalom legyen, ha egyikuket elhivja egy baratja legenybucsujaba vagy leanybucsujaba :D
151. Channa* (válaszként erre: 150. - Channa*)
2017. jún. 27. 21:06
Ja bocs. Nem áldás, hanem adomány. De mindegy, mert kb. ugyan azt jelenti....
150. Channa* (válaszként erre: 148. - 61a61656b0)
2017. jún. 27. 21:05

Ha nem vetted volna észre, akkor te kezdted el minősítgetni a másik tábort.

Mert szerinted a te párod az áldás. Mitől?

Én agygörcsöt kapnék egy levakarhatatlan pasitól. Nincs szükségem egy sziámi ikerpárra, tök jól elvagyok nélküle, én jobban szeretem a férfiakat.


Te ezt választottad, örülj neki, veregesd a válladat, hogy de jól jártál, de ne tartsd áldásnak és ne mond, hogy irigyek azok, akiknek nem ilyenjük van. Nekünk nem kell az ilyen, ha kellene, akkor ilyet szereztünk volna, mert nem nagy kaland beszerezni egy tutyimutyit....



Na látod!? mennyivel másabb az, hogy leírod: nincs igényed a lakáson kívüli programokra.

Másnak meg van:)

149. 61a61656b0 (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. jún. 27. 20:10
Olyan dolgokat is a számba akarsz adni, amik el sem hangzottak...
148. 61a61656b0 (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. jún. 27. 20:07

Úgy érzem,picit tulliheged ezt.Nekem aztán hót mindegy, hogy kinek milyen a házassága.

Amit nem értek,hogy miért kell azt feltetelezni azokról a házastársakrol akik mindenhova együtt szeretnek menni,hogy beklyoban élnek???

Mi ezt választottuk, én soha nem tiltottam semmit, nem hisztériaztam ilyenek miatt, mert az ő saját döntése,hogy nem megy nélkülem.

Amúgy is jobban szeretünk otthon lenni,mint elmenni valahová.

147. massalhangzo (válaszként erre: 146. - Spinneli)
2017. jún. 27. 20:06

szerintem itt nem a bulizasrol van szo, valoszinuleg egy ferfi vagy egy no sem olyan parra vagyna, aki folyton nelkule megy az ejszakaba


egy legenybucsu nem a romlas kezdete es a vilag vege :D nem is olyan esemeny altalaban, ami hetente zajlik egy barati tarsasagban. ha valaki attol fel, mint a forumindito, hogy ilyen szituban biztos megcsaljak, ott bizalmi problema van, es meg kell beszelni, hogy rendezodjenek az ilyen dolgok. kisertesek mindig johetnek, legritkabb esetben egy tancos csajtol egy bulin, ahol nem is a pasikae a foszerep.

2017. jún. 27. 20:01

itt megint az van, hogy mindenki a saját helyzetét akarja ráerőltetni a másikra, miért ne lehetne jó olyan kapcsolat, ahol a felek szabadon mehetnek, illetve olyan is, ahol egymás társaságában mennek csak bulizni?

minden kapcsolat mélysége és jósága két emberen múlik nagyon kevés abszolút igazság van, kár azt hangoztatni, hogy csak az enyém a szuper.

145. spinneli (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 19:55
Nekem ez teljesen belefér, én nem azzal oldanám emg a dolgot, hogy akkor ne menjen a másik, hanem beszélgetnék az egymás felé támasztott elvárásokról és valós félelmekről, ezek a szituk, helyzetek jó alkalmak arra, hogy nyíltabbá, őszintébbé tegyenek kapcsolatokat.
144. lapbarna (válaszként erre: 143. - Ina87)
2017. jún. 27. 19:29
Néha megfogadhatnád ezt.
143. ina87
2017. jún. 27. 18:49
azért nem írok semmit mert néha jobb hallgatni
142. ina87
2017. jún. 27. 18:49
:)
2017. jún. 27. 18:44

Medve anyám...


Látszik, hogy nagyon meleg van

140. 124637ff9b (válaszként erre: 139. - Ina87)
2017. jún. 27. 18:43

Nem fog történni semmi.

Ez csak egy buli.

Röhögés, pia, barátok.

Általában egyszer van az életben, nem a nők miatt megy oda senki.

Akkor állandóan megragadna minden lehetőséget, hogy legénybúcsúba mehessen :D

139. ina87
2017. jún. 27. 18:41
Megnyugtatni ez most komoly?Kit akarsz becsapni,magadat.legény búcsú egyik alapja a nők direkt nem szeretnék semmi más jelzőt rájuk akasztani,és abba is biztos lehetsz h fog is valami történni max annyi h lehet h hűséges lesz a párod,de ha már titkolta a csajokat vagy a csajt,akk el gondolkodnék h miért tette,persze benne van h ismer és tudja h féltékeny lennél és nem szeretett volna,újabb konfliktust felvetni...
138. gribedli*** (válaszként erre: 136. - Lapbarna)
2017. jún. 27. 18:09
:D
137. vacsa (válaszként erre: 122. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 18:04
Mintha én írtam volna. Csak nem 25, hanem 24 éve :)
136. lapbarna (válaszként erre: 134. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 18:01
Pedig pont mondani akartam, hogy milyen csodálatos dolog egy lózsaszín lakk magassarkú, de télleg!
135. gribedli*** (válaszként erre: 133. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 18:01

Jó, akkor ne vergődj te se és ne szólj többet hozzám!


A szint, hát ha megnézzük, már az első hozzászólásod a topikhoz, az már önmagáért beszél...

2017. jún. 27. 17:52

Lányok!


Ilyen hülyeség miatt veszekedni. Komolyan már lassan a bundáskenyér recepten is vita van:)


Azt kell(ene) tudomásul venni, tiszteletben tartani és elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák. És a házasságok, társas kapcsolatok, gyereknevelés sem.


Én szeretem a mákos tésztát és a pink lakk magassarkút és a hozzátartozó táskát mást meg ettől a víz kiveri.


És?

Akkor most öljük egymást?


(egyébként hülye a példa mert egyiket sem szeretem):)

133. butterfly87 (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 17:48

Gribedli, te jó példa vagy arra, hogy mindig van lejjebb, ami a fórumozást illeti. :D


Szánalmas vergődés, amit itt előadsz.


Mellesleg, eredetileg nem szóltam hozzád, úgyhogy nyugodtan lekophatsz.

132. 31bc25d879 (válaszként erre: 130. - Gribedli***)
2017. jún. 27. 17:48

Igen, emberfüggő. Ember, beállítottság, világlátás, vehemencia, intelligencia, otthonról hozott értékek, példa, haveri társaság és még sorolhatnám.

Fiatalabb korunkban is közel hasonlóképpen gondolkodtunk és éltük az életünket. Soha nem volt ebből gondunk.

131. 8cc24eb355 (válaszként erre: 127. - Butterfly87)
2017. jún. 27. 17:44

Neked mi bajod van?

Nekem is egész más az életvitelem mint Neki mégsem mászok rá és idegesítem!

A fórum nem erről szól hanem arról,hogy a kisasszony pánikol és fél!

Nem Grib életéről és arról,hogy te mit gondolsz!

130. gribedli*** (válaszként erre: 125. - 31bc25d879)
2017. jún. 27. 17:44
Mi 18 éve vagyunk együtt, nem vagyok még a te korosztályod, de szerintem ez nem is korfüggő, hanem emberfüggő.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook