Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Barátok közt - így látjuk mi fórum

Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetős fórum)


3212. egypt (válaszként erre: 3211. - Heuretia)
2007. júl. 6. 12:31
De elméletileg Miki nem tud a gyémántbizniszről, nem?
3211. heuretia (válaszként erre: 3209. - Egypt)
2007. júl. 6. 12:05
Ezt bizony Géza sem érti, sőt, Zsolt sem. Valaki írta előttünk, hogy talán az anno közöttük lévő gyémántbizniszt akarja megkapargatni Miklós, nem kizárt, hogy tényleg így van.
3210. Szürkebarát (válaszként erre: 3209. - Egypt)
2007. júl. 6. 12:04
Ezt én sem nagyon értettem, pedig kétszer is elmondta a Gézának. Csak arra tudtam gondolni, hogy lehet hogy ő juttatta korábban börtönbe a Zsolttot. De erre meg mondhatta volna a Géza, hogy jó megkérdezem a Bartát, de a Pierre Berzsé-t is, mert őmiatta meg a Miki volt börtönben.
3209. egypt
2007. júl. 6. 11:37

Köszi, Joys!

Az első részt láttam, csak a másodikat nem, de úgy tűnik, nem maradtam le sok mindenről. Nem értem, miért küldte Miki Zsolthoz Gézát...

3208. Joys (válaszként erre: 3205. - Egypt)
2007. júl. 6. 10:02
Juli lelkiállapotára figyelemmel nem tűnik logikátlannak a gyanúja, hiszen Clau-a túlzott gondoskodásával, ügyeskedéseivel- már eddig is sok bosszúságot okozott neki.
3207. Joys (válaszként erre: 3206. - Joys)
2007. júl. 6. 09:47

..továbbá:


-Tilda bizalmatlansága nem enyhül férje iránt, értésére is adta, az kevés nála, hogy végre most őszinte volt hozzá és mindenről beszámolt, beleértve Erik simlis múltját is..ezzel nem kompenzálta vétségét.

Palika csendesen, rezignáltan vette tudomásul, hosszú lesz "vezeklésének útja"..

3206. Joys (válaszként erre: 3205. - Egypt)
2007. júl. 6. 09:41

Nem volt eseményekben gazdag a tegnapi két epizód.


-Juli ott tart, hogy meg tudna bocsátani Clau-nak, sőt, azt fontolja, maga kér bocsánatot tőle. Ez persze nem nyerte el Wanda lányának tetszését, aki igazolva érzi korábbi bizalmatlanságát.


-Miki-pontosan még nem tisztázott, miért- elszánt bosszút forral Géza ellen, ezért nemcsak kirúgta, de meg is fenyegette, hogy tönkreteszi..

Gézát ez a kérlelhetetlen indulata megdöbbentette, kérdésére Miki csak annyit mondott, érdeklődjön Zsoltnál, tőle megtudhatja az okát. Mikor Géza felkereste őt, az értetlenségének adott hangot.


-Juli felkereste Claut, mert őt vádolja azzal, része van abban, hogy lakásbérlése a tulajdonos visszalépése miatt-meghiúsult. Anyja közölte vele, téved, nem is tudott az egészről, napok óta ki sem mozdul a lakásából..


-Kérleklaci elhatározta, beszél a könyvelőjével, mert nem érti, miért kapta ezt a komoly összegű büntetést az adóhatóságtól.


-Zsófi bocsánatkérő levelet küldött Kingának és személyesen is megkövette, aki mindezt elfogadta, kibékültek.


-Imi lelkesen kísérgeti Sárát, látszik rajta, hogy messze többet érez a lány iránt puszta barátságnál. Kész vállalni őt-a gyerekével együtt.

3205. egypt (válaszként erre: 3193. - Heuretia)
2007. júl. 6. 09:12

De arra nem gondolt, hogy honnan tudná Klau, hogy hová akarnak költözni? Gondolom, Julin és Vandán kívül senki nem tudta. Úgyhogy teljesen logikátlan volt rögtön Klaura támadni.


Valaki össze tudná foglalni, mi volt a 2. részben?

3204. egypt (válaszként erre: 3195. - Joys)
2007. júl. 6. 09:09
Én ezzel csak akkor értek egyet, ha nemhez kötött genetikai betegség van a családban. Szerintem nem jó, ha istent akarunk játszani, és így felborulhat a nemek aránya is, amit a természet magától intéz. Most egyébként kisfiunk lesz, de ha a következő is az lesz, azt se fogom bánni, lényeg, hogy egészséges legyen.
3203. célia88
2007. júl. 6. 07:56
András :P
3202. célia88 (válaszként erre: 3191. - Heuretia)
2007. júl. 6. 07:55
Nem maradtál le semmiről :), ez csak az én tippem, hogy Anrás lesz a megmentő. Kell valami, ami miatt megint össze kell hogy fussanak. :P
3201. Joys (válaszként erre: 3199. - Szürkebarát)
2007. júl. 6. 07:35
Ez így igaz.
3200. Joys (válaszként erre: 3197. - Szürkebarát)
2007. júl. 6. 07:34
Bizony ráverhetik! Itt a könyvelő a hibás és büntetőjogilag is felelősségre vonható.
2007. júl. 6. 07:33
Juli is nagy hülyeséget csinált. Ennyire naív nem lehet, hogy csak szóban állapodik meg a lakás bérletéről, de már pakol és csomagol is, hogy költöznek. Ekkora könnyelműségre senki sem vetemedhet. Először megírják a papírt, kifizeti a bérleti díjat, kaukciót, utána kapja meg a kulcsot és utána költözhet. Nem előre.
3198. Joys (válaszként erre: 3188. - Célia88)
2007. júl. 6. 07:29

Szerintem nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk.

"Szép-és nemeslelkű" Imink örök csalódásra van ítélve, hiába a rokonszenves mosolya..

3197. Szürkebarát (válaszként erre: 3194. - Joys)
2007. júl. 6. 07:24

A könyvelővel kapcsolatban igazad van. A könyvelő felelősséggel tartozik az általa elkészített adóvallásért, és ha a Laci nem fizet mint helytálló a könyvelőre is ráverhetik a tartozást. Sőt tovább megyek. Ha Laci társasházban lakik bármelyik társtulajdonosra (végső esetben), és ez nem vicc.

A kilépő papírral kapcsolatban. Lehet hogy Gézát még azzal is bepalizta, hogy közös megegyezéssel váltak el.

3196. Szürkebarát (válaszként erre: 3192. - Heuretia)
2007. júl. 6. 07:18

Ja, ezt én is furcsáltam. Mit jön állandóan a Miki azzal, hogy kérdezd meg a Bartát? Hacsak nem az, hogy vmikor ő juttatta Zsoltot is börtönbe. Erre már nem nagyon emlékszem. Ti igen??

Géza meg hihetetlen fajej volt. Miki a családjával zsarolja. Egyszerűen annyit kellett volna mondania, hogy a Mikinek is van kit/mit féltenie. Erre mit mond, hogy neki is van ökle. Nem egy kategória.

3195. Joys (válaszként erre: 3187. - Egypt)
2007. júl. 6. 07:16

Itt még nem látszik semmi.


Sok sikert a pici kihordásához!

Olvasom, hogy rövidesen meghatározható lesz a születendő gyermek neme, bár máris nagy a vihar az elképzelés körül..


Mit választasz majd?

3194. Joys
2007. júl. 6. 07:12

-Van egy feltevésem,miért küldte Miki Gézát Zsolthoz.Valamiképpen tudomást szerezhetett hajdani közös gyémánt-üzletelésükről, amelyben -mint tudjuk-Bauer volt a fönök, aki azóta lelépett.

És most ezzel próbálja zsarolni.


-A másik észrevételem Kérleklaci adóügyéhez kapcsolódik. A múltkor Orsi szájából elhangzott, hogy férje "nem fizette be az adót"..ha ez így van, azért egyértelműen a könyvelő a felelős, őt kell fenéken billenteni-igaz, Lacinak kell tartani a hátát a mulasztásért.


-Azt sem értem, miféle "kilépő papír"-t iratott alá Miki Gézával, mikor ő mondott fel a fiúnak, ő rúgta ki! Ilyenkor semmit nem kell aláírni.


-Juli azt fontolgatja, bocsánatot kér Clau-tól.

Én ezt bizony nem sietném el, bármilyen bánatos képpel jár is az anyja.

Erre még bőven ráérne. Hadd főjön a saját levében Claudia.

3193. heuretia
2007. júl. 6. 07:08
Juli reakciója arra, hogy az új főbérlő lemondta az albérletet, teljesen nyivánvaló volt. (Mármint Clau meggyanúsítása). Furcsálltam is, hogy nem neki jutott eszébe előzör, hanem Vandának.
3192. heuretia
2007. júl. 6. 07:07
Én azt nem értem, hogy miért keveri bele Zsoltot Miklós a Géza elleni buliba?
3191. heuretia (válaszként erre: 3188. - Célia88)
2007. júl. 6. 07:05

Volt egy kis rész, amit nem láttam: ki siet Juli segítségére? (Csak nem András??! :) )


Az Erik-féle levélolvasás engem is felháborított, ez megint egy olyan jelenet volt, ami az életben valszeg sosem fordulna elő. Vagy az egyik nem lenne olyan bunkó, hogy kiveszi a másik kezébő a levelet, vagy a másik nem lenne olyan kuka, hogy még csak szóra sem méltatja. Mi köze volt Eriknek ahhoz, hogy Zsófi mit írt??!!! Felfoghatatlan...

3190. daroki
2007. júl. 5. 21:39

Én meg már úgy bírnám,ha nem az történne a sorozatban ami annyira nyilvánvaló:)Legyen egy kis csel,hogy amit gondolok,nem az lesz!

Én is meglepődtem Eriken,de Kinga nemhogy nem szidta meg érte,még neki állt vele"bájcsevegni".

Mikitől most megint hányingerem van:)Akkor megsajnáltam amikor a lányáért megejtett pár könnycseppet,de most megint a gyomrom felfordul tőle.Én a Géza helyébe mennék az Andihoz árulkodni:))

3189. célia88
2007. júl. 5. 21:32
jav.:Lehet és KÉT szerencsétlen. Már megint kapkodtam. :P
3188. célia88
2007. júl. 5. 21:31

Nah, már látom is, hogy ki siet a Juli segítségére....:P

Erik milyen bunkó volt már, hogy csak úgy kivette a Kinga kezéből a levelet és elolvasta. Én a Kinga helyében kiosztottam volna érte.

Magdi néni nagyon idegesítő ezzel az állandó hallgatózásával, de Klaudia tudta, hogy biztos a falhoz tapadva fülel, ezért gyorsan el is zavarta! :DD

Hát Joys, jehet igazad lesz és az Imi bimbózó kapcsolata nem lesz hosszú életű. Kit szerencsétlen. "Én úgy érzem, hogy te nem veszel komolyan...Nem, én meg hogy te nem...! Áááááá

3187. egypt (válaszként erre: 3186. - Joys)
2007. júl. 5. 19:30

Köszi!:)

Majd teszek fel újat, mert már sokat nőtt a pocim. Most vagyunk pont félidősek.:)

3186. Joys (válaszként erre: 3184. - Egypt)
2007. júl. 5. 16:55
Jó a közreadott fotód egypt, dögös-gratulálok!
3185. Joys
2007. júl. 5. 16:49
Ezt én is megírtam korábban:Mikinek valójában nincs oka félni Gézától, ez a bosszúvágya teljességgel motiválatlan, vihar egy pohár vízben, de úgy látszik, nagyon beleélte magát, hogy a hiúságán esett csorbát megtorolja, hogy senki és semmi nem tántoríthatja el ettől.
3184. egypt (válaszként erre: 3181. - Joys)
2007. júl. 5. 16:44
Nekem elég erőltetettnek tűnik ez a dolog, mert Géza úgyse köpte volna be, teljesen fölöslegesen töri a fejét Miki azon, hogy hogyan akadályozza ebben meg. A bosszú megint elég gyerekes dolog, azt meg most pláne nem értem, hogy akkor a Kinga-féle akciót elvetette Miki, és ehelyett találta ki a börtönnel való fenyegetőzést?
3183. Joys
2007. júl. 5. 16:36

Inkább Nórát kellene-legalább időnként-szerepeltetni-és nem Zsuzsát! Utóbbi témája kifújt, lecsengett, ill. akkor lehetne újra érdekes, ha Kollár valamilyen oknál fogva dobná őt,ezért visszakéreckedne András életébe..


Szívesen látnám ismét Miki életének egykori megkeserítőjét, a nagy kavarógép-Sipos Mayát, akinek legutóbb nem sikerült Mikit csőbe húznie a "gyerek"-meséjével, de azért még próbálkozhatna..


Hogy legyen valami izgalom, feszültség is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook