Barátok közt - így látjuk mi (beszélgetés)
Laci egy akkora majom úgy szájba kellene már takarítani valakinek. Talán majd Gergő megadja neki. Vili bácsi is irritál. Tipikus öreg.. Mindenbe bele pofázik amihez semmi köze és ossza az észt ész nélkül a fiataloknak akkor is ha azoknak sokkal több van mint neki. Mondjuk szépen példázza..
Luca és a havi 200ezres marketing munka
Persze nem kereszt, hanem vezeték, családi név
Akkor is a másik sorozatban szerepel
Az egy hétben lehet igazad!
Hogy beszélnek ezek, én nem vagyok különösebben álszent, de minden mOndatban sz.r , s.gg, Mi az Isten, ujabban már igy káromkodnak / Krisz / a való világban nem beszélnek igy az emberek, éppen egy TV sorozatban kell.
falat kell bontani, azt vissza kell rakni, le kell festeni annak meg kell száradnia, egy napot várni hogy ne érjenek hozzá
nem keresztnév, hanem a mosogató része
Unom már ezt a Nóra családi nagy fogadkozást és ölelkezést
Hogy került a rendőrtisztire Lara?
Egy csőrepedés meg nem egy hét javitás. Max a burkolás elhúzza az időt
Aszongya a pincér/szakács hogy a Szifon a büdös
Szifon egy másik sorozatban van
Azt sem ertem,hogy Vili.ba miert nem tudta.megnelegiteni.az.ebedet,nem nyomorek hogy ne csinaljon.semmit.
Olivér mennyit töketlenkedik! Csodálom, hogy Gigi bírja cérnával.
Normális frizurával is lehet hozni az excentrikus figurát.
a szerepe miatt lett ilyen
igen 8 utánra, hiszen a Drága örökösök pénteken lesz az évadzáró epizódja, csütörtökön meg véget ér a Bátrak földje
hogy lehessen választani, ha valaki azt szereti
Nekem sosem tetszett ez a nő, de ha valamivel normálisabb frizuja leenne, nem ilyen szétálló szénakazal, talán elfogadhatobb volna, és decensebb normális ruhákban járna
Bocsi Hölgyem! de én ezt honnan tudtam volna???? :)
Azok papírpoharak voltak.
Igen, Vanda előadta a tipikus nőt. Erősebb jelzőt direkt nem használtam
Juli hogy néz már ki abban a svájcisapkában?
A Rózsából száműzték a műanyag szivószálat, most meg nagy halom műanyag pohárat hurcolt Aliz
Egy étteremben amugy is minek műanyag pohár?
Minden nap várom, hogy jobb lesz. Csak nem akar sikerülni egy kis pozitívumot belevinni. Ma Simon pedig nagyon igyekezett... erre jön Vanda nagy ötlete.
Bár Nóra és Juli talán kibékülnek...
Hamarosan új időpontra teszik ismét.
Lara sose jár be a rendőrtisztire dolgozni?
Persze szakács, de annyit rohangált a vendégtérben mint egy pincér. Vicc volt ahogy az új ízeket kóstoltatta Gigivel
Gigi helyében már leléptem volna "mellőle"
A Torma!
Ismerős volt, de szerintem nagyon csúnyán/rosszul sminkelték
[link]
Szegény Szerencsi Éva
[link]
Még csak 65 éves, de szegény csupa ránc, sokkal idősebbnek néz ki.
Sem a frizurája ,sem a smink nem jó .
Bánfalvi Ágnes korához képest egy szép nő lenne.
Legalábbis egy éve még az volt.
tényleg,hát ő sem lesz fiatalabb,
További ajánlott fórumok: