Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bár soha ne lettem volna szerelmes!!! fórum

Bár soha ne lettem volna szerelmes!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 10. 21:26
"A szex, a fájdalom és a szerelem az emberi lét korlátait feszegető tapasztalatok. Csak az ismeri az életet, aki ismeri ezeket a határokat. Minden más felesleges időpocsékolás, unalmas ismételgetés, öregedés és halál, anélkül, hogy az ember megtudná, mit keres ezen a földön." (Coelho)
44. ina87
2011. aug. 8. 23:14
ha az ember válalja a közös élete azt is válalja hogy lesznek huzos napok pl veszekedések,söt nem szabad össze hasonlítani a járást az összeköltözésel,nem hiszem hogy lázad azt sem hiszem hogy csak pihenésre volna szüksége,ha már ezeken nem tudtok változtani akkor milesz ha nagyobb gondok merülnek fel,a gondok elöl nem elfutni ha nem meg beszélni kell,hagy egy kis időt neki és utána probálj beszélni vele ha nincs változás vagy nem lesz,bár menyire is fáj ájodéb.
43. e705905164 (válaszként erre: 43. - LENITE)
2011. aug. 7. 17:13
Nagyon örülök,hogy sikerült:)))
42. e705905164 (válaszként erre: 39. - Kagylo30)
2011. máj. 19. 18:48

:DD

köszi!csak kimondtam nem rég is,azt letámadtak..nem is egyszer..pedig semmi rossz szándék,csak őszinte beszéd..:(

41. Noarashi (válaszként erre: 40. - De6dcdc43c)
2011. máj. 19. 18:38

hja a legtöbb nő nem túl jellemes ha teszem azt elhagyták őt egy másik nőért :)

én úgy látom, de lehet fura emberek közt mozgok, hogy a nők sokkal tragikusabban élnek meg egy szakítást.legalábbis kifelé ezt látom. a férfiak eleve keményebbek.pl ha egy férfi megcsal egy nőt, a legtöbb nő megbocsát, de a legtöbb férfi nem teszi ezt meg. mert talán fél attól,h lepapucsozzák.pláne a többi pasi.

pl egy férfit felszarvaznak, de egy nőt? ha egy nőt megcsalnak arra mit mondunk?

40. de6dcdc43c (válaszként erre: 37. - Noarashi)
2011. máj. 19. 18:14

"a nő agonizál"


Egy jellemes nő, sosem agonizál. Magába intézi el a dolgokat.

39. kagylo30 (válaszként erre: 34. - E705905164)
2011. máj. 19. 18:02
Mond csak ki amit gondolsz!!!Én melletted vagyok!!!:)))
38. e705905164 (válaszként erre: 37. - Noarashi)
2011. máj. 19. 17:46
ott a pont..minden sor igaz...
2011. máj. 19. 17:33

én szeretem a pasikat, de rohadtul irigylem őket, már ami a konfliktuskezelési módszerüket illeti. és vhogy lelki téren is másképp állnak a dolgokhoz.

a nő agonizál, a pasi lemegy a barátaival egy sörre, és felmegy a lakásra egy vígaszcsajjal.

talán ott van az eb elhantolva, hogy a nők általában sokkal lelkisebbek. a legtöbb hagyományosan összerakott nőnek a szexhez érzelem kell. a pasiknak ez a legritkábban szükségeltetik.

nem hiába nem szokott működni a szex és más semmi kapcsolat sem. vagyis a pasiknak még menne, de a nő már kombinál, érez, féltékeny és a többi.

36. e705905164 (válaszként erre: 35. - Noarashi)
2011. máj. 19. 17:23
lehet meghurrognak,de én is így látom..vagy nem mutatják..:S
35. Noarashi (válaszként erre: 34. - E705905164)
2011. máj. 19. 17:22

Teljesen egyetértek!

Ilyenkor az ember lánya minden reménysugárba kapaszkodna, holott jobb tisztán látni, és lépni tovább!

Azért nagy általánosságban elmondható ,hogy mintha a pasiknak könnyebben menne a továbblépés, de cáfoljatok meg ha nem így van.

34. e705905164 (válaszként erre: 33. - Noarashi)
2011. máj. 19. 17:20

Tudod engem sokan félreértenek,hogy nincsenek érzéseim,meg ilyenek,csak azért,mert őszintén megmondom amit gondolok..a barátaim már megszokták,hisz ők kérik a véleményem,akkor el kell mondanom,azt amit igaznak látok,nem siránkozok feleslegesen,hanem megmondom ami a lényeg:)

persze ebben az esetben is sajnálom a leányzót,de tudom,hogy igazam van(igazunk van) és el kell felejtenie...még,ha rosszul is hangzik,jobb nem táplálni a reményeket,ha felesleges:(

33. Noarashi (válaszként erre: 32. - E705905164)
2011. máj. 19. 17:00

Igen, nekünk könnyebb. Eleve könnyebb (legalábbis nekem) belekotyogni a másik dolgába, meg okosabbnak lenni. De amúgy saját tapasztalat, nekem jól esett( lehet mazochista vagyok) amikor szakítás után barátaim nem tutujgattak, nem csöpögtettek belém hamis reményeket, meg illúziót, hanem jó keményen odamondták.

Nem szabad a fórumindítónak totál hagynia magát hogy elkeseredjen. A másik ami ilyenkor segít a büszkeség. Nem mindig jó tulajdonság, de ilyenkor sokat segít.

32. e705905164 (válaszként erre: 31. - Noarashi)
2011. máj. 19. 16:42

Észrevettem :)de az amit a belevaló mondott..azzal egyetértettem,általánosságban!

Egy idő után a lány is rájön,kívülállónak könnyebb érzelem nélkül átlátni a helyzetet..azaz nekünk!

31. Noarashi (válaszként erre: 30. - E705905164)
2011. máj. 19. 16:39
De itt sajna az egyik szeret a másik nem állapot áll fenn.
30. e705905164 (válaszként erre: 29. - Belevalósrác)
2011. máj. 19. 16:38
ez így igaz..
2011. máj. 19. 15:36
Egy kapcsolatban mindig jobban szeret az egyik fél. Szerencsés az, akit jobban szeretnek.
2011. máj. 19. 15:32

A pasi tipikus. 5évig jó volt a csaj ( jó háziasszony és jó a szex, szóval alapigények kielégítve. Majd megunta , talált vmi izgibbet , egy új nőt, aki a jelek szerint talán még jobb az ágyban. Sajnos ilyen az élet mostanában. Addig vagyunk együtt míg dúl a szerelem. Persze azt mindig elfelejtik, hogy az előbb utóbb elmúlik és vagy marad vmi, ha egyáltalán volt valami, amire az egész kapcsolat épült, vagy marad a semmi. Mint itt is. És sokkal könnyebb megoldás egy újba ugarni, mint megjavítani a régit. A fogyasztói társadalom a kapcsolatokban is megmutatkozik.

A fórumindítónak ajánlom, hogy felejtse el a pasit, nem kell meggyűlölni, oké szép volt jó volt, vége. Tudom, hogy rohadt szar most, mert sok időt voltatok együtt. De nem tudsz mit tenni. Előre nézz csak. Idővel pedig begyógyul a seb. De az adatlapnézegetés nem a legjobb módja a gyógyulásnak. Tudom mindannyian ezt csináljuk :) de tényleg nem hasznos :)

27. c7270ef381 (válaszként erre: 21. - LENITE)
2011. máj. 19. 14:24
Nehéz feldolgozni, de túl leszel rajta!
2011. máj. 19. 12:38
Nagyon fiatal vagy még most is, pláne mikor összejöttetek. Akkor még gyerekek voltatok. Eltelt 5 év, felnőttetek, összeköltöztetek, majd kiderült, hogy nem tudtok együtt élni. Gyakran megesik még az idősebb korosztály körében is. Nem csináltál te semmit rosszul, önmagad voltál, neki ez nem tetszett. Majd lesz más, aki úgy fogad el, amilyen vagy, együtt tud élni a kis rigolyáiddal. Ehhez is kell egyfajta érettség. Benne ez nyilván még nem volt meg.
25. e705905164 (válaszként erre: 22. - EsztyMorgan)
2011. máj. 19. 11:47
hát ez az..ezen agyaltam én is...tipikus.."menekülök ürügy"az ilyet jobb is elengedni...hiába minden erőfeszítés...S
24. e705905164 (válaszként erre: 21. - LENITE)
2011. máj. 19. 11:46
jaaa..már emlékszem rád..indítottál egy másik fórumot is..valami hasonlóval,erről a pasiról volt szó benne..hát a véleményem nem változott:D a pasiról..a véleményünket meg már tudod..:)a többi rajtad áll:)szép napot!
23. c7270ef381 (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 10:46
Szia! Nem akarlak felidegesíteni, de szerintem a kedvesed valaki más után kacsingat. Tipikus jegyei ezek amit leírtál. Tudom!! ( A barátom felesége is ezt tapasztalta, a viselkedés meg ua.) Nem biztos, hogy megcsalt de hogy valaki nagyon nagy hatást gyakorolt, vagy gyakorol rá, az szinte biztosra veheted.
22. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - LENITE)
2011. máj. 19. 10:40
Hmmm.. és erre öt év után jött rá? Hogy fel kell nőnöd egy ilyen kapcsolathoz? Ha öt hónapról lenne szó, de öt év az nem kevés, ennyi idő alatt már tudnia kéne, hogy milyen vagy, és hogy ezzel együtt "mit vállalt".
21. LENITE
2011. máj. 19. 09:49
Köszönöm a válaszokat!Igyekszem túl tenni magam rajta..Csak mégis 5 év és még mindig imádom!Na de majd jobban leszek idővel remélem!
20. LENITE (válaszként erre: 16. - E705905164)
2011. máj. 19. 09:45
Nem mondtam hogy nekem szólt!Tudom hogy a csajnak írta!:(
19. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 08:33

Szia!

Tudod ha igazán szeret valaki, mikor kidobod visszamászik az ablakon, nem hogy még Ő hagy el, és máris van valakije! Én a helyedben elfelejteném, fiatal vagy, és lesz majd olyan párod aki úgy fog elfogadni amilyen vagy! Itt a veszekedés csak jól jött neki, mert szeretnek kibújni a felelősség alól! A másik felmelegítve csak a töltött káposzta jó, vagy még az sem! Legyen szép napod, és ne szomorkodj miatta!

18. e705905164 (válaszként erre: 4. - LENITE)
2011. máj. 19. 08:18

ilyen van,volt nálam is..van is meg lesz is!!szerintem,ha szeret..akkor ezt észre se veszitek...ha már nincs szerelem,akár csak az egyik fél részéről,máris borul a bili és szakítás "mert,hogy én ezt már nem bírom" ilyenkor,van a kiábrándulás:S de nem a veszekedés miatt..hanem egyszerűen,nem kell neki a másik..ennyi..sajna ezt el kell fogadni,megemészteni..


adok egy tanácsot neked!

ne nézegesd az adatlapját...töröld ki a számát,mindent ami a pasihoz köt,kötött töröld ki és kezd újra,nélküle...kezdj másik kapcsolatba,de előtte rendezd el magadban! ennyit tanácsolok..megfogadod megfogadod,ha nem nem..

puszi

2011. máj. 19. 08:14
amúgy,az csak kacsa,hogy nem bírja a feszültséget,meg nem számított arra,hogy összeköltözés után veszekedtek ennyit,meg annyit..ilyen,meg olyan szinten..az élet nem habos torta,gondolom nem bunyóztatok..csak nem értettetek egyet!akkor meg?szerintem ez már csak ürügy volt..te még szerelmes vagy belé,nem sokat hat amit mi ide leírunk szerintem...nem fog az érzéseiden változtatni,pedig jó lenne,mert saját magadat emészted!ami a legrosszabb,hogy feleslegesen!:(
16. e705905164 (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 08:12

először is..ez nem jó!sajnálom:(

aztán a kicsim imádlak,valószínű nem neked szólt...

valamint,nem érez ő már semmit irántad,szóval kár erőltetni bármit is,lépj túl,kihűlt,ráadásul el is múlt,új szerelme van,olyan amilyen,de ő kell neki!:S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook