Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bár soha ne lettem volna szerelmes!!! fórum

Bár soha ne lettem volna szerelmes!!! (beszélgetős fórum)


1 2
15. 9f98008a3b (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 05:45

Pfff!


Na igen, más együtt lenni valakivel, és más együtt élni.

Te/Ő élt már együtt valakivel?

Mert senki nem mondta, hogy minden szép, meg jó lesz.

Haj!

Nálunk is vannak dolgok, amiken barátnőmmel csak mosolygunk, mert ők ugye: pasik... :)))


Máshogy működünk, máshogy látunk dolgokat, de azt azért tudjuk, mit akarunk, és hogy együtt akarjuk-e.


Véleményem szerint: Tedd a felejtős dobozba exedet, Te meg lépj tovább.

Ez sem könnyű, de én nem kezdeném vele újra.

És most bocsánat Mindenkitől, aki nem így gondolja, ezt én gondolom.


Mert a cipőboltban sem cserélik ki azt a cipőt, ami megfelel addig, amíg csiri-viri új, de ha megsérül futunk a boltba cserére, és ha a másik még annyira sem jó, akkor meg kérem vissza a régit!???

Tudom, sarkított példa, csak most ez jutott eszembe.


Te meg olyan kis fiatal vagy még!


Miért fektetnél energiát egy ilyenbe?

Később amúgy is letisztul, akkor már csak mosolyt csal az arcodra ez a történet. ;)

2011. máj. 19. 05:34
*helyes
13. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 05:33
Az a elyes, hogy ami nem megy, aztnem kell eröltetni, bár mennyire is fáj.
12. LENITE (válaszként erre: 9. - Dorisia)
2011. máj. 19. 00:44
Feltettem neki is ezt a kérdést!de azt mondta hogy gondolkodott 2 hétig hogy együtt maradjunk vagy ne?De ha nem szeretek valakit akkor min gondolkodom??Ő határozott egyéniség!Megmondta volna,csak 2 hétig vacilált hogy mi legyen.De amikor veszekedtem vele miért nem mondta(nyitotta volna fel a szemem)hogy fejezzem be mert ő ezt nem bírja!Meg ő nem az a hú de kimutatom az érzelmeimet típus.Vagyis kimutatta de nem beszét róluk..
11. Dorisia (válaszként erre: 8. - LENITE)
2011. máj. 19. 00:39
Megyek aludni majd délelőtt valamikor jövök és beszélgetünk addig is kitartás és jó éjszakát!
10. LENITE (válaszként erre: 7. - 02db590b2c)
2011. máj. 19. 00:38
Soha nem veszekedtünk úgy hogy esetleg undorító trágár szavakat vágjunk egymáshoz,meg ilyenek..Például ilyen határidős dolgokat én soha nem siettem el.Ő meg hogy csináljam nem a határidőre kell,hamarabb is lehet..Tudom hogy igaza volt.meg hogy nekem mindig fogni kell a kezem hogy elintézzek valamit,pedig el tudom intézni,ha nem is egyből.Meg van egy olyan hozzáállásom,ha valami nem megy akkor le..m,aztán kifújom magam és újra neki kezdek.ez sem tetszett neki.azt mondta hogy nekem még fel kell nőnöm nem vagyok elég érett egy ilyen kapcsolathoz.
9. Dorisia (válaszként erre: 8. - LENITE)
2011. máj. 19. 00:37

Akkor az van hogy ő már ezt jóval az előtt eldöntötte, mielőtt közös cuccokat vetettek, csak nem tudta hogy adja elő!

Az a baj hogy ez annyira tipikus, megvárta a veszekedést az most mindegy hogy kis vagy nagy dolog miatt, és akkor neki könnyebb a végszó!

8. LENITE (válaszként erre: 5. - Dorisia)
2011. máj. 19. 00:32
Köszönöm hogy felajánlottad a segítségedet.Csak azt nem értem hogy a szakítás előtt nem sokkal vettük meg a közös mosógépet pl.szerintem ez a nem szeretlek dolog nem egyik pillanatról a másikra ment!Akkor minek kellett halmozni a közös cuccokat?Meg épp kanapét készültünk venni.Anyagilag kezdtünk helyrejönni..
2011. máj. 19. 00:30

Mindenki veszekszik neha a parjaval,olyan nincs aki nem,csak nem mindegy,hogy hogyan es min.

Lehet az osszekoltozes megvaltoztatta az erzeseit.


Bar nekem mindig fura volt az ilyen,mikor valaki egy tobb eves kapcsolat utan csak ugy talal maganak valaki mast,akit mar egy kozossegi oldalon is reklamoz.


Mirol szeretnel beszlegteni?Marmint...erted?

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - LENITE)
2011. máj. 19. 00:27
keress mást, jobbat. lassan én is ezt kéne már hogy tegyem
5. Dorisia (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 00:27

Szia!

Nálunk is volt ilyen, de ő akkor felvitt egy lányt a közös albérletünkbe, nem részletezem de nálunk is az volt hogy a lány előtt az mondta hogy már nem szeret, aztán elment a lány és akkor egyből megváltozott a véleménye. A lényeg hogy most házasok vagyunk, és 6 éve vagyunk együtt de már nem tudok úgy bízni benne. Habár te azt írtad nem csalt meg a történeted mégis hasonlít a miénkhez, én is eljöttem vele egy másik városba, csak azért hogy minden jó legyen, de amióta megszületett a fiunk, azóta nem ugyanaz semmi!

Ha beszélgetésre van szükséged keress meg nyugodtan, megpróbálok tanácsot adni, de szerintem felejtsd el, ez nem lázadás, csak egyszerűen nem tudja mit akar, ha neki egy olyan lány kell aki felelőtlen és iszik akkor hajrá emiatt ne fájjon a fejed!

2011. máj. 19. 00:25
Bocsi,de nagyon elkeseredtem.Tudom nem lehet ennyi alapján véleményt mondani,de gondoltam hátha valaki ír.Köszönöm hogy írtál!Apróságokon felkaptam a vizet,ha nem úgy szólt ilyesmi.Sajnos már pontosan nem tudom,de nem egetrengető dolgok!
2011. máj. 19. 00:23

Mi az amire itt valaszt varsz?

Te ismered,te tudod mik hogy tortentek.Lehet az agyara mentel es besokalt,most meg egy lazabb lannyal mulatja az idot.Nem lehet tudni mi van a hatterben.Lehet a masik csaj bufelejto,vagy csak siman ujdonsag,az is lehet,hogy mar ismerte mikor ti meg egyutt voltatok.


A volt paroddal azota nem beszelsz?O lehet,sot biztos korrektebb valaszt tudna adni.Mi itt max csak talalgatni tudunk,az meg ritkan jon be.

2. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - LENITE)
2011. máj. 19. 00:19
Eloszor is,miken veszekedteted?Az nagyon nem mindegy.Meg hat 5 evet nem lehet par sor alapjan helyesen megitelni,vagy ennyi alapjan velemenyt irni.
2011. máj. 19. 00:13
Kérlek segítsetek!!!összejöttem a párommal 5 évvel ezelőtt nagyon jó volt minden!majd januárban összeköltöztünk!Ő kezdeményezte hogy több lehetőség van ebbe a városba nekem is stb.nagyon jó volt minden aztán a harmadik hónapba jöttek a veszekedések.Nagyon elrontottam tudom!sokat dolgoztam,tanultam meg pont akkor raktam le a cigit is érte.és feszültebb voltam.Nem mentegetem magam tudom az én hibám!van egyfajta természetem.Kérdeztem is az összeköltözés előtt hogy biztos akarja-e,hisz ismer.Azt mondta hogy igen nagyon szeretné!szóval a veszekedések én azt hittem hogy az összecsiszolódási folyamat..felkaptam a vizet aztán 10 perc múlva puszi puszi.és aztán volt 1 konfliktus amikor kicsit eltávolodtunk én azt vártam hogy ő jöjjön oda ő meg hogy én!aztán megkérdeztem tőle hogy mit akar döntse el!erre ő megkérdezte hogy szeretem-e?Mondtam hogy nem remeg a térdem ha meglátom,hisz minden nap találkozunk,de szeretem nagyon és hogy sokkal mélyebben érzelmeket táplálok iránta:pl:törődés stb.azt mondta ilyen nincs.Mondta hogy beszéljük meg.Kérdezte látom e még értelmét?Mondom igen.erre ő hogy ő már nem.Ideig óráig jó lenne minden aztán kezdődne minden előröl.Hogy ő szeret de nem úgy mint ami elég lenne egy kapcsolathoz.kibuktam sírtam és azt mondta hogy velem nem lehet beszélni.aztán másnap rákérdeztem dolgokra hogy mondja meg őszintén mit gondol!Azt mondta szeretett,imádott.(közösen terveztük a jövőnket)De hogy olyan dolgok buktak ki az összeköltözés után amire ő nem számított.Azt mondta a kisebb problémákat mindig megoldottuk,de ezek nem kis problémák,amiket el lehet intézni egy puszival.Azt mondta az utóbbi 2 hétben érezte hogy valami nem oké.Nem nézett a szemembe 1x sem mikor azt mondta hogy már nem szeret,vagy mikor a szakításról beszéltünk.Azt mondta háziasszonyként nagyon jó voltam,meg a szex is nagyon jó volt,de ami nem megy azt nem kell erőltetni.Ha a sors úgy akarja leszünk mi még együtt.Meg nem csalt ez biztos!Én el mondtam neki hogy nagyon szeretem,mindent megtennék érte,de azóta nem tettem semmit nem könyörögtem.ez volt több mint 1 hónapja.összeszedett 1 lányt,aki egy...és ezt nem én mondom.a fb.adatlapján írja a csaj hogy kikkel ment el meg hogy berugott..Most a szerelmemmel együtt isznak..(a párom nem igazán ivott előtte)én tűrök nem reagáltam semmit sem.Közbe meg a volt párom kitesz az adatlapjára ilyen depis,megbánós zenéket.De ma kiírta a hogy kicsim imádlak!!Hát megforgatta bennem a kést!!A családja azt mondja,hogy csak lázad!!Én már nem tudom mi a helyes!!!Vélemény??Kiábrándult belőlem a veszekedések miatt??Besokallt?Bocsi ha nagyon hosszú voltam!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook