Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
627. huszka (válaszként erre: 625. - A.barbi)
2008. aug. 27. 10:12
Köszi :)
626. Henyke
2008. aug. 26. 20:39
Sziasztok Lányok! Kitartás mindenkinek! Sikerülnie kell!!! Én ma vagyok a 24. napon, a PÉ óta borzasztó hasi fájdalmaim vannak, illetve feszül a hasam, meg a melleim is érzékenyek. Meglátjuk... A 30.nap körülre tervezem a tesztelést. Remélem jó fejleményekkel jöhetek hozzátok!:-) Sok drukk Nektek!!! Puszi!
625. a.barbi (válaszként erre: 624. - Huszka)
2008. aug. 26. 15:34
csodálom a kitartásodat!
624. huszka (válaszként erre: 623. - A.barbi)
2008. aug. 26. 11:49
Sok bizony, de már nem vagyok/unk türelmetlenek. Még tavasszal és kora nyáron nagyon magam alatt voltam emiatt is, de most már nem.. :) Élvezem az életet és jön, amikor jönnie kell :)
623. a.barbi (válaszként erre: 622. - Huszka)
2008. aug. 26. 09:29

húú az nagyon sok!

nem tudom ettől annyira tartok, hogy mi van : mind a ketten nagyon nagyon szeretnénk gyereket, de ha nem jön össze és annyit kell várni rá!

nem tudom mi lenne!

Ezért próbálom úgy, hogy ha az a kis csöpség megakar érkezni akkor meg is fog és minden nap arra kérem, hogy jöjjön el hozzánk,mert mi már nagyon várjuk!

622. huszka (válaszként erre: 621. - A.barbi)
2008. aug. 26. 09:23
Huh...már évek óta... lassan 3, ahogy így utánaszámoltam :(
621. a.barbi
2008. aug. 26. 09:22
mióta próbálkoztok?
620. a.barbi (válaszként erre: 619. - Huszka)
2008. aug. 26. 09:22

mi akkor szeretnék ajándékba adni a képet a szülőknek! :)

Max párom születésnapjára (márc. 28)

619. huszka (válaszként erre: 618. - A.barbi)
2008. aug. 26. 09:15
Helyes....nekem karácsonyi ajándék lesz a babásodás....remélhetőleg :)))
618. a.barbi (válaszként erre: 617. - Huszka)
2008. aug. 26. 09:04
köci, igérem írni fogom a fejleményeket! :o)
617. huszka (válaszként erre: 616. - A.barbi)
2008. aug. 26. 08:59
Úgy legyen barbi ;o)))
616. a.barbi
2008. aug. 26. 08:53

Sziasztok!


Érdekélődöm ki hol tart?


Nekem van egy kedves történetem tegnapról.


Mivel a párom továbbképzésen van így telefonon beszéltünk. kitaláltuk, hogy meglátogatjuk a rokonokat, úgy hogy ott találkozunk, de csak úgy 2 hónap múlva. Mire én nagy boldogan, az tök jó mert a nővéremmel tudok lógni egy kicst végre elmehetünk teniszezni! :)

Mire a drágám: "de kicism a te állapotodban (remélem addigra összejön a kicsi- hozátette-) nem kellene teniszezned"


Szóval mi ennyire várjuk ami kis gyermekünk megérkezésést!


Remélem hallod drága gyermekem! :)

Apa és anya már nagyon vár téged!

2008. aug. 23. 16:34

Köszike lányok a válaszokat :) és szerintetek ha most beteg vagyok a következőnél már 10000L próbálkozhatunk? Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy szeintetek mennyire veszélyes egy tengerimalacka terhesség alatt?

puszi és mégegyszer köszike arik vagytok :)

614. huszka (válaszként erre: 613. - Henyke)
2008. aug. 23. 09:22
Szerintem meg befolyásolhatja olyan szinten, hogy nem egészséges "peték" érnek meg. Azért a petefészekben vannak a petesejtek és, ha gyulladásban van, nem hiszem, hogy jótékony hatással van a petesejtekre...hogy megérik-e, azt nem tudom, de biztosan befolyásolja őket.
613. Henyke (válaszként erre: 612. - Ágica1983)
2008. aug. 23. 09:17
Szia Ágica!Ezt mindenképpen kérdezd meg a dokidtól, nem hinném hogy befolyásolja, de ez nem biztos. A doki többet tudna mondani. Sokan mondják azt, hogy görcsösen nem szabad erre gondolni, mert akkor tényleg nem sikerül, csak a ki már huzamosabb ideje nem esik teherbe, persze hogy állandóan erre gondol. Sok sikert kívánok, drukkolok, hogy mihamarabb babócád legyen!
2008. aug. 23. 08:36

Sziasztok!


Véleményetek szerint egy petefészek gyulladás befolyásolhatja a peteérést? ugyanis a mostani hónapban (most lettem újra beteg) nem volt olyan szép a görbém mint ezelőtt. de ha most vége lesz akkor hajrá indul a babaprojekt :) bár annyira görcsösen nem akar tervezni,m mikor terveztük nem jött össze, mikor nem akkor igen csak sajnos szörnyű vége lett) na pápá és sok sikert mindenkinek!!! :)

611. Henyke
2008. aug. 22. 21:21
Sziasztok Jányok! Jól vagyok, köszönöm! Ma van a 20. napom. 2 napja szúrkál a pocim, de ma volt a legrosszabb. Szúrkál, puffadt, a melleim is érzékenyek, szóval biztos vagyok benne, hogy végre volt peteérésem. 2 napja a hőm is ugrott felfele 3 tizedet.:-)) Apával most sűrűbben vagyunk együtt, figyelünk erre az időszakra. Még 2 hét, és kiderül, hogy megfogan-e a babócánk.
610. a.barbi
2008. aug. 22. 11:49

Sziasztok! mi tagnap akartun akciózni, de hétfőn voltam szájszbészeten és kirántották az egyik fogamat és a varrataim annyira fájtak akció közbe, hogy le kelett fújni4 :(


Mivel ma van J napom így lehet hogy ez a hónap elúszott. :(


a varatokat meg hétfőn szedik ki , de a párom meg továbbképzésen lesz 5 hónapot és csak h.végén jön haza :((((((


Ha a mi kis gyerekünk meg akar érkezni, akkor így , ilyen ritka találkozás közepette is meg fog foganni, én mostmár csak a sorsra bízom!!!

2008. aug. 22. 11:38

Hahóó lányok itt vagyok én is újra!!

Remélem mindenki jól van és sok sok kitartást mindnekinek továbbra is...


Én még mostanság járok pé körül még nem

nyilatkozom...csak remélni tudok mint mindig..


Henyke,Barbi mizujs??

Na szép napot mindnekinek!!

2008. aug. 21. 16:21

Sziasztok lányok! Előkerültem én is. Nálam nem változott semmi, vagyis nincs menzi. Jövőhét csütörtökön megyek vissza a dokihoz és akkor elkezdődnek a kivizsgálások. Csak jót tudok remélni. Majd még jelentkezem, közlöm az eredményeket.

Mindenkinek eredményes babásodást!

607. a.barbi (válaszként erre: 606. - F848559bc2)
2008. aug. 13. 13:23

Szia! Köszia bíztató szavakat!


Nem is írok sokat!

Jó pihenést és erdményes babázodást! :)


Nekem nemsokára megjön és utánna nekifogunk! (:))

606. f848559bc2 (válaszként erre: 604. - A.barbi)
2008. aug. 11. 21:12

Syo

Aha értelek..akkor te sem vagy olyan könnyű helyzetben..de a lényeg h most beállt igy..

És ai még tényleg fontos amit te is irsz nem szabad rajt görcsölni nehéz de nem szabad...

És bizz bene h tényleg mindne ok lezs szuper lesz,mert h is lenne máshogy:)


Most megyek mert épp nyaralásunkat töltjk csak kicsit gép elé ültem és gyorsan irtam...

Legyél jó és kitartás:)


Pusy

605. f848559bc2 (válaszként erre: 603. - Henyke)
2008. aug. 11. 21:08

Syó Henyke


Kösy jól vagyok most éppen nagyon jól nyaralunk..

Én a ciklusom 3napjánál tartok tehát te előttem vagy:)Kicsit furcsa de 24napra megjött váratlanul de voltam olyan rosszul h alig éltem görcsöltem nagyon roszul voltam..ebből a szempontból rosszul is indult a nyaralásunk de ma már minden szuper már nem fáj a hasam nincs is annyira sok már ugyhogy uj hónap új remények...


Bizti elviszik a lakást ne aggódj és ahogy mondod minden rendben lesz:)


Fő a nyugalom és a sok sok kitartás:)de hát ezt te is tudod!


De most elköszönök met indulunk egy kis esti kiruccanásra majd még irok...


Legyél jó és vigyázz magadra!

pusy

604. a.barbi (válaszként erre: 602. - F848559bc2)
2008. aug. 8. 12:00

Szia!


Sajna nem mindug.

Még tini koromba 28+7-8 napra jött meg .

Fogigátlóval 21 napra.


már 2,5 éve nem szedek tabit és akkor kezdett beálni.


sokáig megszakítással voltunk együdt és akkor 34-36 napra jött, da nem maradt meg. :( ha volt egyáltalán.

De szerintem sokszor bebeszéltem magamnak a dolgot.


A műtét után - konizáció- olyan 31-2 napa jött.


De szerencsére amióta a párom itthon van és nicsen stressz annyi azóta 28 nap ez volt az 5 ciklu.


Mivel párom katona így sokat vagyunk külön és megviseli a szervezetem a dolgot :(


De remélem , sőt tudom most minde ok lesz!


Csak nem szabad ezzel a gondolattal kelni és feküdni!


Mert úgyi tudja hogy a kicsi gyerekünk mikor jön!



Kitartás mindenkinek4

603. Henyke
2008. aug. 8. 07:25
Szia Andyka! Mizus Veled? Jól vagy? Hanyadik napnál tartasz? Én még nagyon az elején, 6. napon. Most inkább a munkám fog lekötni 3 hétig, meg várom már, hogy elvigyék a lakást, aztán utána minden rendbe fog jönni.:-)) Puszika!
602. f848559bc2 (válaszként erre: 601. - A.barbi)
2008. aug. 6. 19:29

Szió


Hát akkor még tényleg van egy kis időd és tényleg pont belefér.

Na az szuper h 28napos a ciklusod valószínű akkor a peteéréssel sincs gond!

Mindig is 28napos volt??

Sajni nekem csak míg nem zsedtem fogigátlót meg fogi szedése alatt volt 28napos aztán miután abbahagytam felborult az egész azóta s enagyon tudják rendszerezni:(ezért is döntöttünk így h uj orvos elé állunk és sokkal komolyabban utánna szeretnénk járni az egésznek!


Én is csupa jót kívánok nektek és bízz magadban magatokban sikerülni fog!A kicasike tudja h mikor kell jönnie!


További szép napot!

601. a.barbi (válaszként erre: 600. - F848559bc2)
2008. aug. 6. 12:36

Szia!

Köszi a bátorító szavakat!


Szerencsére van még időnk,mert szep.ben akarunk nekilátni.


Addig meg van pont annyi idő, hogy egy cytologia beleférjen.


Sajnos tavaly volt egy konizációm ami miatt csúsztattuk az egészet.


Szerencsére azóta rendben vagyok 28 napos a ciklusom, de azt még nem tudom, hogy van-e petém4

ami igazán fontos a dologhoz! :)


Igaz aműtét elött volt uh. ott egy igan nagy PE-t találtak: 3 cm átmérőjű, de ez a piri elött volt pár nappal és azt modták ez egy kicsit nagyobb a szokásosnál, de minden ok. ja és a méhem kicsit előre döl, vagy mi a szösz.


De remélem most nem találnak semmit! :)


Kívánok majd nektek, azaz nektek is eredményes ...

együdt létet!


b:)

600. f848559bc2 (válaszként erre: 599. - A.barbi)
2008. aug. 5. 13:10

Na az szupi h sikerült találnod megfelő vitamint akkor azt csak szedd ugy ahogy előírták:)

Mi amikor elhatároztuk h neki látunk a baba projektnek egyből elmentem orvoshoz akivel közöltem h mi ujság és csinált cytológiát ami tökéletes volt és azt mondta nem lát semmi akadályt h próbálkozzunk így neki is láttunk és aztán sajni ugy jöttek a gondok..de a naplómban bővebben tudsz róla olvasni:)

Mi már 1,5éve próbálkozunk már talán el is múlt nagyon hosszú időnek tűnik pedig tudom h itt vannak sokkal de sokal többen olyanok akik már 2-3-4éve próbálkoznak minden elismerésem az övüké..nagyon sok erő kell hozzá...


Én azt tudom neked ajánlani h j ha minden vizsgálaton átesel még az elején mint h menet közben derüljenek ki mert akkor már annyira szeretnéd h annyira lassúnak fog tűnni az idő mire eljön egy egy vizsgálat ideje h csak na...mi most kicsi szünetet tartunk kicsit pihentetjük a dolgo és szeptembertől indul minden előröl megyünk endokrinológushot nőgyógyászhoz ujra hormonvizsgálat stb stb...


Szóval én ezt ajánlanám h ha teheted akkor csináltas meg mindne olyan vizsgálatot amit csak lehet jobb ha az elején derül ki mint menet közben...mi ha még egyszer ujra kezdenénk igy tennén az biztos..csak mi sem gondoltuk h ez ennyire nehéz lesz...


És nei zgulj ne stresszelj tudom h nem könnyű ezt mondani e az is nagyon befolyásolja a baba érkezését minél jobban görcsölsz rajta annál inkább nem sikerül...sokaknak lelki eredetű oka van a több éves sikertelen próbálkozásnak..


Úgyhogy sok sikert kívánok és ha továbi kérdésed van kérdezz bátran:)

599. a.barbi (válaszként erre: 598. - F848559bc2)
2008. aug. 4. 14:32

Köszi!


az Elevitről nem halottam túl sok jót, a gyógyszerész barátnőm, egy olcso, de hatásos vitamint ajánlott és azt mondta most még elég 2-3 naponta enni. (mikor eszembe jut), de maint megvan a 2 csík azzonal napi 1 tabira kell felvinni az adagot 3 hónapig, utánna vissza kell állni heti 2-3 szemre. Hogy ne legyen goliát babánk!


Épp most néztem az ovuláció számítást, ha minden igaz akkor aug 25. jó időpontnak számít!


Remélem így is lesz!


Tudtok abban segíteni, hogy csináltattatok cytológiát?

Vagy ráér? ki mióta próbálkozik?


Húúúú kicsit izgulok, pedig tudom nem szabad!


Mindenkinek eredményes próbálkozást!!!:)

2008. aug. 4. 13:02

Sziasztok


Henyke sajnálom de ne add fel sikerülni fog!

Barbi üdv itt közöttünk sok sikert kívánok nektek a babához!És én annyit tudok hozzászólni h a baba vitamint ha az Elevitre gondolsz elkezdheted mert nekem a doki mondta h ártani nem árt csak aki hajlamos rá az hízhat tőle..de fontos vitaminok vannak be amik nem ártanak sőt..

Méregtelenítő kúrát nem nagyon tudok ajánlani de itt vannak olyan topicok ahol ezzel fogllkoznak a lányok vagyis erről írnak nézz körül és biztosan tudnak segíteni..

Olyanokat tudok h málnalevél tea palástfű ezek segítik a peteérést meg ilyen egyéb dolgokat de ezeke nem méregtelenítő hatásúak ha jól tudom..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook