Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
477. b46d5f3a55 (válaszként erre: 475. - Henyke)
2008. jún. 23. 16:34

Sziasztok csajok!


Mi a helyzet felétek?

Henyke, voltál ma UH-n?? MI volt?

Monoka, megjött már?

2008. jún. 20. 10:24

Sziasztok!


Én megvagyok köszönöm szépen! 6 napja késik a menzeszem, tegnap délután csináltam egy Gabriel tesztet, de szerintem negatív lett a szokásos nagyon nagyon halvány csík jelent meg, de az nem elszíneződés, csak ahol lennie kéne szerintem.

Na mindegy múlt hónapban is volt rajta és mégsem voltam babás. Bár apa nem is látja rajt. Lehet hogy képzelődöm.

De görcsöl a hasam, úgyhogy lehet hogy meg fogok betegedni. Én is nagyon drukkolok nektek!!!!!!!

Remélem mindenkinek összejön a baba!!! :) Pusy

475. Henyke (válaszként erre: 474. - B46d5f3a55)
2008. jún. 20. 07:42
Szia Ritus! Köszi, nagyon aranyos vagy!:-))) Mindent beleadunk apával, páran írtak már tapasztalatot, amiből azt a következtetést vontam le, hogy nem várok péntek estig, tegnap is összebújtunk apával.:-)) Ugyanis sok csajszinak azt írták, hogy a szuri beadása után 24, 36 és 48 órára rá kell együtt lenni. A szuri után 36 óra múlva van tüszőrepedés (remélhetőleg!), és jobb ha elötte is és utána is ....hm.:-)) Másik Ritus!(így bajba leszek) tényleg csináltasd meg újra a vérvételt, biztos ami biztos, nehogy agyon szúrkáljanak, aztán kiderül hogy nem is kellett volna. Nagyon-nagyon szépséges napot Nektek!!!Puszi
474. b46d5f3a55 (válaszként erre: 470. - Henyke)
2008. jún. 20. 07:32

Szia Henyke! Ez jóóóó hír! Most aztán mindent bele! :) :) Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!


Monoka, Veled mizu?


Velem most igazából semmi extra, szerdán lett vége a mensimnek, úgyhogy most gőzerővel koncentrálunk erre a hónapra. Ha nem jön össze, akkor pedig irány a doki.


Ritus, Neked ajánlom, hogy mégegyszer csináltasd meg a vérvizsgálatot! Egy barátnőmnek is rossz volt a vérképe, a doki már nyomni akarta bele a dózisokat, amikor gondolt egyet, és elment még egy vizsgálatra, az pedig teljesen jó lett. Szóval inkább mégegyszer nézesd meg, lehet, hogy nem is kellenek azok a szurik!


Szép napot mindenkinek!


puszi

473. Ritus79 (válaszként erre: 472. - Henyke)
2008. jún. 19. 21:03

Annyit már kinyomoztam, hogy ezt a szurit itthon is beadhatom magamnak (vagy a párom nekem), mert úgy működik,mint az inzulin beadása. De azért nem örülök neki. Lehet, hogy megcsináltatom mégegyszer a vérvizsgálatot, hátha mást mutat...

De most gőzerővel megpróbálok csak az államvizsgára koncentrálni! Puszi!

472. Henyke (válaszként erre: 471. - Ritus79)
2008. jún. 19. 19:51
Szia Ritus! Pff, ez nem túl jó hír, de a lényeg, hogy terhes lehetsz, és leszek is hamarosan. Kicsit fárasztó lesz minden áldott nap szurira menni, de a babáért MINDENT!:-)) Ne legyél elkeseredve, minden rendbe jön. Drukkolok a babaprojekthez, az államvizsgádhoz, és legyen szép a lakásotok!:-)) Pusyka!
471. Ritus79
2008. jún. 19. 07:19

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, úgy néz ki, hogy minden rendben. Az Elevitet ajánlotta rögtön a doki, már a próbálkozás előtt 3 hónappal kezdjem el szedni. Viszont, ami nem teljesen oké, tavaly heamtológushoz kellett mennem, mert a vérképemmel nem volt oké. Akkor kiderült, hogy nem szedhetek fogamzásgátlót, mert hajlamos lehetek a trombózisra. Elvittem neki ezt a leletemet, mert volt rajta valami terheség és műtét esetén, csak azt nem értettem aés a heamtológus se mondta. Na. ez aztt jelenti, hogy terhesség esetén hajlamos lehetek trombózisra és ha kismama leszek, akkor MINDEN NAP szurit kell kapnom, véralvadásgátlót. :( Na, ez szép lesz.... Van tabletta is, de az árt a magzatnak a szuri viszont nem. Még elmegyek a leletemmel egy másik heamtológushoz, hogy ő mit mond. Hát, hirtelen ennyi.

Készülök az államvizsgára (21 nap...), felújítjuk a lakást, aztán hajrá!!!! :)

470. Henyke (válaszként erre: 468. - B46d5f3a55)
2008. jún. 17. 21:36
Szia Ritus! Voltam UH-n, szerencsére az egyik pete szépen elkezdett növekedni, érni. Holnap kapok egy szurit, ami segíti a tüszőrepedést. Pénteken és vasárnap apával össze kell bújnom.:-), és hétfőn újabb UH, ott minden kiderül. Szóval van remény, hogy sikerül most. Veled mizuka? Pusy
2008. jún. 17. 19:57

Szia ritus!


Még nem jött meg! 14.-én kellett volna. Akkor csináltam egy Kék csík nevezetű tesztet, de negatív lett. Lehet még korai volt. Szombaton fogok csinálni még egyet. Persze ha addig nem betegszem meg.

Amúgy a has szurkáláson és a rosszulléten kívül semmi mást nem érzek.

De arra készülök hogy megbetegszem, és akkor nem csalódom akkorát! :)

Veled mi újság ritus? És a többiekkel? Pusy

2008. jún. 17. 17:40
És Veled mizu, Henyke??
467. b46d5f3a55 (válaszként erre: 462. - Monoka25)
2008. jún. 17. 17:40
Szia Monoka! Na mi a helyzet felétek? :) Megjött már? Nagyon eltűntél!
466. Henyke (válaszként erre: 465. - B46d5f3a55)
2008. jún. 12. 20:09
Szia Ritus! NAGYON SAJNÁLOM!!! Nem baj, ne aggódj, a következő hónapban összejön az a babóca! Azok a kivizsgálások nem ártanának, már sajnos tapasztalatból írom ezt Neked. Szerintem mindenképp el kellene menni dokihoz. Hormon, vércukor stb. Puszi, nem legyél elkeseredve!!!
465. b46d5f3a55 (válaszként erre: 461. - Henyke)
2008. jún. 12. 17:10

Sziasztok! Henyke, örülök a jó hírnek, maradj továbbra is ilyen pozitív!!!!! És az elkövetkező napokban sokat együtt lenni apával!! :)


Monoka, a Clearblue is kimutathatja már !Nagyon drukkolok, remélem nem fog megjönni, és pozitív tesztet produkálsz!!


Nekem megjött ma reggel :(, kicsit el vagyok keseredve, bár nem annyira, mint szoktam, mert tudom, előbb-utóbb lesz babócánk! És nektek is! :)) Júliusban telik le az 1 év próbálkozás, azt mondta doki, akkor érdemes elkezdeni a különböző vizsgálatokat, esetleg kezeléseket (Pl. Closti stb.).


További szép napot mindenkinek!!!!

2008. jún. 12. 11:45
amugy a Gabriel kimutathatja..
2008. jún. 12. 11:44
nekem már csak 1 nap:( eddig egy negativ teszt:( sok sikert Nektek!!
2008. jún. 12. 11:16

Sziasztok Lányok!


Most holnapután kellene megjönnie (remélem nem jön meg)

de most nem érzek semmit, nem fáj a derekam sem, a hasam sem görcsöl. Előtte pár nappal az mindig szokott lenni.

Nekem viszont a kislányomnál sem volt semmi tünetem csak a pozitív teszt jelezte hogy terhes vagyok. Kb a 8. héttől kezdtek csak tüneteim lenni.

És képzeljétek ez nem tudom mitől van, de olyan mintha legalul a hasam ugrálna. Olyan érzés, mint mikor a kislányomat először éreztem mozogni! De szerintem csak az idegek, mert ez ilyen korán még biztos nincs, akkor sem ha esetleg baba van a pocimban.

Na szóval nem tudom hogy most mi van, de menzesz előtt két nappal még szerintem egyik teszt sem mutatná ki!

Amúgy nekem ez a hőmérőzés dolog általában nem jött be, mert nekem alapban is 37 körül van a hőm.

Én általában a folyás alapján tudom megállapítani, hogy mikor van a peteérés, ebben a hónapban egybeesett az ovulációs kalkulátor által kiszámolt idővel.

Múlt hónapban nem.

Szóval reménykedem! :)

Még 2 nap... :)

Mindenkinek sok kitartást!

461. Henyke
2008. jún. 11. 21:30
Sziasztok! Kicsit boldogabban, bagyobb reményekkel írok most. Megjöttem az UH-ról, úgy tűnik, a Closti meghozta hatását, megindult a peteérés, de még elég pici, úgyhogy 5 nap múlva újabb UH, azt mondta a doki, addira már szép kövér gömbölyded petécskét szeretne látni.:-) Remélem így lesz. Szedem a Folsavat minden nap, és most felírt nekem egy gyógyszert a Prolaktin szint miatt, nagyon magas... Remélem pozitív tesztet produkálok a ciklus végén.:-) Mizus lányok? Monoka Veled mizu? Ritus? Reni?
460. Reni80 (válaszként erre: 459. - Henyke)
2008. jún. 9. 21:20
köszi a jó kívánságot,ne aggódj biztos jó lesz az eredmény és nem kell menned újra.
459. Henyke
2008. jún. 9. 21:12
Sziasztok Lánykák! Huh, kegyetlen reggelem volt. Ma megcsinálták a terheléses vércukor vizsgálatot. Kicsit haragszom a dokimra, mert mikor mondta, hogy érdemes lenne ezt megcsináltatni, egy szóval nem mondta, hogy szőlőcukrot kell oldani teába, és azt vinnem kell magammal. Mikor bejelentkeztem, mondta a nő, hogy akkor vigyem a teát, de nem tettem mást, csak porcukrot a teába, mert elfogyott a kristálycukor. Honnan tudjam a szőlőcukros receptet, ha életmbe nem voltam még ilyenen??? A dokinő mondta, hogy reméljük, tényleg megtudtuk terhelni a szervezetem ezzel a magam által készített porcukros teával, mert ha nem, akkor újból kezdhetjük az egészet. Akkor viszont felakasztom magam, nem szívesen csinálom mégegyszer végig, nem birom a vérvételt, főleg, mert alig van vénám, azt a vékonykát is alig lehet megtalálni. 3 kémcsővel vettek le, nagyon rosszul voltam. Még szerencse, hogy ott volt velem Tomikám. No mindegy, túl vagyok rajta, remélhetőleg lesz rendes eredmény... Még azóta is szédelgek ettől, lassan lepihenek. Szerdán kiváncsi leszek az UH-ra.Monoka azért vigyázz a kondizással, csak óvatosan, lehet hogy már egy kis babóca van a pocakban.:-) És legközelebb a leégésre is vigyázz!:-) Reni, nagyon gratulálok, örülök nagyon, de jó neked!...:-) Ritus, még ebből lehet babus, ne add fel a reményt!:-)) Milyen vizsgálatokra mész? Puszi Nektek!
458. Reni80 (válaszként erre: 457. - Ritus79)
2008. jún. 9. 20:47
Ezt még nem mondta a Doki,holnapra viszont már megtudom,de kb. annyi szerintem.
457. Ritus79 (válaszként erre: 452. - Reni80)
2008. jún. 9. 19:47
Gratulálok! Akkor a 3. hét körül vagy?
456. b46d5f3a55 (válaszként erre: 448. - Monoka25)
2008. jún. 9. 19:29

Szia! Ha ésszel csinálod, biztos nem lesz gond a kondival!A konditól az izmaid nőnek, és az izom nehezebb, mint a zsír, szóval lehet kilóban nem fog mutatkozni az eredmény! Mivel próbálkoztál eddig?

Drukkolok, hogy minimum 9 hónapig ne is jöjjön meg :)


Henyke, Veled mi a helyzet? Fejlemények?


Nálam amúgy semmi extra, még nem jött meg, 33.napon vagyok, de múltkor is 35 nap volt.. Már fáj a hasam, meg a cicijeim is, de valahogy nem reménykedem most. Annyiszor csalódtam már! Júliusban pedig úgyis kezdődnek már a vizsgálatok, kezelések stb.


Szép estét mindenkinek!

puszi

455. b46d5f3a55 (válaszként erre: 452. - Reni80)
2008. jún. 9. 19:21
Szia! Gratulálok! Nagyon örülök a boldogságodnak, vigyázzatok magatokra!
454. Dincsi88 (válaszként erre: 452. - Reni80)
2008. jún. 9. 18:57
Szia Reni80! Nagyon nagy Gratuláció!Örülök nektek, vigyázz magatokra!Puszi
453. liaandi (válaszként erre: 452. - Reni80)
2008. jún. 9. 18:02
Szia Reni!Nagy nagy gratula!Vigyázz magatokra!
452. Reni80
2008. jún. 9. 18:02

Sziasztok.


Jó hírekkel jövök.Voltam ma dokinál és a kis babócám 5mm-es.

Nagyon boldog vagyok.

Mindenkinek hasonló jókat kívánok.

2008. jún. 9. 11:27
Bocsi... azt hittem nem ment el, és sikerült kétszer elküldenem. :~
2008. jún. 9. 11:26

Ja mielőtt rosszra gondolnátok esetleg, nem viszem ám túlzásba a kondizást, hasizomgyakorlatot nem csinálok, és futni sem futok, csak olyan gépeken edzek, ami akkor sem árt ha esetleg terhes lennék. :)

Ez a leégés nem jött jókor, de azt mondták nyugodjak meg, ettől sem lehet baja a babának. Akkor van baj, ha valaki "hajlamos' a vetélésre, mert vérbőséget okoz.

2008. jún. 9. 11:25

Ja mielőtt rosszra gondolnátok esetleg, nem viszem ám túlzásba a kondizást, hasizomgyakorlatot nem csinálok, és futni sem futok, csak olyan gépeken edzek, ami akkor sem árt ha esetleg terhes lennék. :)

Ez a leégés nem jött jókor, de azt mondták nyugodjak meg, ettől sem lehet baja a babának. Akkor van baj, ha valaki "hajlamos' a vetélésre, mert vérbőséget okoz.

2008. jún. 9. 11:22

Sziasztok Lányok!


Mi újság? Írjatok hogy vagytok? Képzeljétek elmentem szombaton szolizni egyet, és annyira leégtem, hogy alig bírtam feküdni is. :(

Pedig alig voltam pár percet.

Kondizni is járok 3 napja, hátha a plusz 20kg-ból valamennyit még le tudok faragni, bár már mindent kipróbáltam, és eddig semmi.

Még 5 nap van a menzeszemig, bár 2 hónapja sohasem jött meg időben.

Remélem most meg egyáltalán nem jön meg, és van babócka a pocimban.

Most mennem kell, majd még jövök! pusy

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook