Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
687. orsi26. (válaszként erre: 685. - S700)
2008. szept. 6. 10:43
Megmondom őszintén januártól juniusig minden hónapban szinte ki voltam készülve,hogy nem jött össze és nem akartam elhinni.Párom már saját magát okolta,hogy vele lehet gond és miért pont ő,akinek nem lehet gyereke,meg nekem,hisz mindketten akartuk.Az igaz,hogy 7 évig szedtem gyógyszert szünet nélkül és bíztam benne,hogy amiatt nem sikerül hónapokon át a terhesség.Aztán végülis egy időre "feladtam",össze-vissza voltunk együtt nem figyeltem magam,csupán nem védekeztünk és vártunk..és amikor így letettem róla,villámcsapásként ért,hogy babánk lesz:)hisz nem is tettem érte semmit(ja előtte már szedtem hónapokon át az Elevitet,de semmi..)vagyis tettünk,de mégis,nagyon meglepődtünk,hog előtte mit ki nem próbáltam én is..
2008. szept. 6. 10:15
sziasztok! hőmérőzik itt valaki közületek? ha igen ment 37 főlé a hőtök? nekem tegnap 36,7 ma meg 37,1 volt.puszi
685. s700 (válaszként erre: 683. - Orsi26.)
2008. szept. 6. 09:59

Szia!

Teljesen igazad van, csak azt nem tudom hogy lehet ezt megvalósítani?

Hallottam már sok olyanról, hogy amikor abbahagyták a próbálkozást, akkor sikerült.

De ha én nem akarom abbahagyni, akkor mit tudsz tanácsolni?

Amikor a naptárat kell folyamatosan lesni, hogy most vérvételre kell menni, most szeretkezni KELL, most ultrahangra menni, ráadásul minden ismerős azzal fogad, hogy mi újság, hogy állunk.

Nagyon könnyű mondani, hogy nem szabad állandóan ezzel foglalkozni, de lehetetlen megvalósítani.

Remélem tudsz valami jó tippet adni!

Előző ciklus közepén voltunk pont nyaralni. Szállodában félpanzióval. Tényleg semmi gondunk nem volt, csak egymással foglalkoztunk. Nagyon bíztam benne, hogy most ideálisak a körülmények, mégsem jött össze...

Tegnap voltam az andrológián, következő cklusban inszeminációnk lesz.

De nem fogom feladni, lemondani róla! 35 éves leszek év végén! Mire várjak még???

684. Tundi14
2008. szept. 6. 08:43
KÖSZÖNÖM A BÍZTATÁST!Megpróbálom így kezelni.
683. orsi26.
2008. szept. 5. 19:48
Annó én is erre az oldalra jártam..tavaly január óta próbálkoztunk babával,de hiába az összes módszer,mindent végigcsináltam minden hónapban:hőmérőzés,Billings-módszer,Jónás stb. de baba sehol.Addig persze minden hónapban produkáltam azokat a bizonyos tüneteket..Aud-ban hazaköltöztünk,6 év után másik munkahelyet váltottam,szóval a babáról jó egy időre lemondtunk.És aug.23-án vártam,hogy megjöjjön..de nem jött,tünet semmi nem volt,csináltunk tesztet a 2.nap és erős 2 csíkos lett.Mindezt azért írtam le,hogy tényleg igaz az,hogy ha nagyon akarja is az ember,akkor nem jön össze,nem kell azon görcsölni,hogy mikor és miért nem sikerült..amikor nem gondol rá az ember,akkor jön,mert jönni szeretne!és a nyugalom nagyon fontos!Mindenkinek babásodást kívánok!
682. Tundi14
2008. szept. 5. 19:33
Henykének nagyon gratulálok és csak jót kívánok.
681. Tundi14
2008. szept. 5. 19:31

Sziasztok!

Mi a párommal ebben a hónapban álltunk rá a baba projektre.A ciklus.hu szerint a múlt héten kellett a leginkább próbálkoznunk, és éltünk is többször a lehetőséggel.Csakhogy egész héten folyamatos szurkáló fájást érzek a hasamban, a petefészkemnél, mindkét oldalon.Örülnék is ennek, csakhogy még több mint egy hetem van a menstruációmig és az egyik oldalon azt olvastam, hogy ezek a tünetek csak abban az időszakban jelentkeznek.Vajon ezek lehetnek a középidős fájások?De az nem szokott 5 napig tartani.A mellem is érzékeny és a mellbimbóm körül előjöttek mirigyek, több mint az ilyenkor megszokott.Ha minden összejött elsőre akkor ma vagyok a 14 napon.Attól félek, hogy annyira szeretném, hogy már tüneteket produkálok.Őrület, hogy mennyire nem ismerjük mi nők a testünket.Ti mit gondoltok?Olyan, de oyan jó lenne......

680. a.barbi (válaszként erre: 676. - 650ba6bdc0)
2008. szept. 5. 09:20
szia én nagyon drukkolok!
2008. szept. 5. 06:01

Jó reggelt mindenkinek! Képzeljétek elment totál a hangom. tegnapelőtt este berekettem, tegnap napközben már nagyon rossz volt, estére még rosszabb, most meg semmi hangom sincs. remélem egy tea után jobb lesz, csak még a torkom is megfájdult mellé, gondolom az erőltetéstől. :(

na mindenkinek szép napot!

Pusziiiiiiiiiiiiiii

678. Ágica1983 (válaszként erre: 676. - 650ba6bdc0)
2008. szept. 5. 05:59
Drukkolok nagyoooon :) aztán majd mesél ám el mindent! :)
2008. szept. 4. 22:45
Sziasztok! Nekem már 3 napja késik. Nem merek örülni, mert volt már egyszer hogy 34 napra jött meg, de az elmúlt 2 hónapban már beállt rendesen. Föl van puffadva a hasam, baromira. Kérdés: nektek mik a tüneteitek, akik babásak vagytok!:)
2008. szept. 4. 21:54
Sziasztok csajok!:)Jövőhéten megyek dokihoz,mert már nem bírom a bizonytalanságot, de eddig még nem volt pozitív tesztem..Viszont a cicim majd leszakad és szinte a vadász kutyák szaglása semmi az enyémhez képest.Kb.3mp alatt képes vagyok hányingert és ökledezést produkálni...Doki szerint túl korán csináltam tesztet(hiába türelmetlen voltam),de jövőhéten elvileg már látható hüvelyi uh-n ha babás vagyok:))))Drukkoljatok :)))puszi
675. Ágica1983 (válaszként erre: 674. - Henyke)
2008. szept. 4. 17:39
reggeliiiiiiig?
674. Henyke (válaszként erre: 673. - Ágica1983)
2008. szept. 4. 07:26
Szia Ágica! Na akkor most mindent bele, lehetőleg 2 naponta.:-) Tuti PÉ van!!! Jah, és egy jó tanács, ha lehet este bújjatok össze, és utána ne keljél fel ha lehet reggelig. Nekem bejött...:-)
2008. szept. 4. 06:08

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek! Képzeljétek ma reggelre felment a hőm a tegnapi 36,1-ről 36,6-ra és tegnap is már szúrkát kicsit a hasam meg ma is :) igaz a ciklus.hu tegnapra írta (ez miatt el is voltam keseredve kicsit) de hát nem működik mindenki úgy ahogy meg van írva. szóval most azért kicsit már jobb kedvem van. ugye ez szerintetek is jót jelent és nem azért emelkedett meg a hőm, mert fáj egy kicsit a torkom meg rekedt vagyok? :) ugyanis a 7 elején még szarul is voltam és hőmérsékletileg semmi

na puszi nektek és szép napot!!! :) irány a munka!

2008. szept. 3. 20:23
Sziasztok! Még mindig nem jött meg, már 2 napja késik!:) Ez nem tudom, hogy jó jel e, vagy nem! Nem merek reménykedni, nem merek bízni, csak egy kicsit:) Sajnos volt már egyszer hogy késett, és a 34. napra jött meg! Szerintetek?
671. Henyke (válaszként erre: 670. - B46d5f3a55)
2008. szept. 3. 18:06
Persze, ez jót is jelenthet!:-) Nekem a PÉ óta nagyon feszes a hasam, és szúrkál, és azóta is... Dokihoz jövőhét péntekre gondoltam, mert akkor már elvileg belépek a 6 hétbe:-)
670. b46d5f3a55 (válaszként erre: 669. - Henyke)
2008. szept. 3. 17:56

Hát remélem! A 19. napon vagyok. Egyébként szombat óta nekem is folyamatosan fájdogál az alhasam, meg szúrkál, egyszer a jobb, egyszer a bal oldalon.. Kicsit olyan, mintha meg akarna jönni. Lehet, hogy ez jót jelent? De jó is lenne!


Mikor mész dokihoz?

669. Henyke (válaszként erre: 668. - B46d5f3a55)
2008. szept. 3. 17:49
Köszi Ritus, aranyos vagy!:-) Bizti összejött a babó nyaralás alatt, fontos a pihenés.:-) Hanyadik napnál tartasz? Puszi
668. b46d5f3a55 (válaszként erre: 666. - Henyke)
2008. szept. 3. 16:47

Sziasztok, ezer éve nem jártam erre, és ilyen jó hír fogad!!! Henyke, nagyon-nagyon-nagyon gratulálok!! Tisztára boldog vagyok, olyan rég próbálkoztatok!! :) Jaj, de jóóó!


puszi nektek


Ui: velem még mindig semmi, bár most voltunk nyaralni,talán az segített :) Ha nem, én is bepróbálkozom a teával :)

667. a.barbi (válaszként erre: 666. - Henyke)
2008. szept. 3. 09:19
köszi . akkor most megvárom a pirit és elkezdem inni a teát! Remélem majd az elsőre össze fog jönni a mi kis gyermekünk4
666. Henyke (válaszként erre: 665. - A.barbi)
2008. szept. 3. 09:09
Első naptól, és PÉ-kor váltottam a palástfűre. A peteérésemet a hőmérséklet mérés miatt tudtam. Sok sikert!, drukkolok!:-)
665. a.barbi (válaszként erre: 664. - Henyke)
2008. szept. 3. 09:08
ááá ez az ARE féle teakeverék! húú megjön a pirim utánna röktöm nyomom a teát, de a piri első napjától ittad, vagy késöbb?
664. Henyke (válaszként erre: 663. - A.barbi)
2008. szept. 3. 09:02
Szió!Málnalevél teát ittam a ciklus első felében, a másodikban felében pedig palástfüvet. Ez volt az első hónapom, hogy mindkettőt ittam, és pozitív tesztet produkáltam.:-)
663. a.barbi (válaszként erre: 662. - A.barbi)
2008. szept. 3. 08:51
segíts!!!!!!
662. a.barbi
2008. szept. 3. 08:51
Henyke te milyen teát ittál?
661. Henyke (válaszként erre: 659. - A.barbi)
2008. szept. 3. 08:27
Szió, jó reggelt!
660. Henyke (válaszként erre: 658. - Ágica1983)
2008. szept. 3. 08:27
Szió!Ez attól függ, hogy mikor van a peteérés. Nekem a 17. napon volt a PÉ, és a 18. naptól ment felfele jó magasba:-) Ne aggódj, még bőven van idő a hőemelkedésre:-) Sok sikert!
659. a.barbi
2008. szept. 3. 08:19
sziasztok jó reggelt!
2008. szept. 3. 06:04

Jó reggeltmindenkinek! Ha van olyan aki hőmérőzik, hányadik napon megy fel nektek? Ma vagyok a 15. napon (mens. 1. napjától számtva) és nem ment fel ma a hőm. szerintetek? :(

Puszi!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook