Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

27. kszisz (válaszként erre: 26. - BarboraViki)
2007. ápr. 16. 19:16

:)

Várom ám a képeket!

A lényeg,h minden alkalmat ami adódik ki kell használni, aztán úgyis a sors dönti el, mikor lesz belőle baba :) És persze a folyamatos akarás, reménykedés sokat segít. De ti ebben már profik vagytok, és hidd el, nemsokára teljesülni fog ez a vágyatok is :))

Én mindenesetre nagyon szurkolok nektek :)))

Mi most iszonyú aktívak vagyunk, mert már mindketten nagyon vágyunk rá, h egy kisbabó szuszogjon közöttünk :))))

Ha gondolod kukkolj át másik topicokba, van pár babára várós, ott lelkesítjük egymást folyamatosan :)

26. BarboraViki (válaszként erre: 18. - Kszisz)
2007. ápr. 16. 12:34

:))


Ha tul aktivak nem vagyunk ..ehhh dehat ami tolunk telik megtesszuk...:))

Meg szulhetunk egyutt is akar..:))



Hannah -Veda nagyon jol fejlodik ,holnap lesz 1 eves! Rohangal ,erdeklodik ,pasizik es ha valami nem tetstszik neki hangot ad erzelmeinek:))

En nem vagyok hive a gyerek "idomitasanak" theat minden ugy tortenik ahogy a termeszetes igenyei diktaljak ..mondjuk mar "beallt " egy "rend" ami azt illeti hogy mikor kel vagy alszik el...de ezt O maga hatarozta meg .Ha ehes,hat eszik ...de olyan is van hogy nem kivan enni ,es akkor nem eszik..hat ez ilyen ..ehhez kepest gyonyoru ,eros egszseges baboca akit mindenki csodalkozva nez ...

Gyonyoru szemecskei vannak es mar lassan 5 foga:))

Majd teszek fel par Hannah-Veda kepet ide ...

25. lamoni (válaszként erre: 22. - Csibe78)
2007. ápr. 15. 20:05
Szia Csibe. Gratulálok a picihez. Légyszi nekem is írd már meg milyen táplálékkiegészítőt szedtél.
24. Csibe78 (válaszként erre: 23. - Gyebitimi)
2007. ápr. 14. 19:02

Szia!


Elküldöm üziben

23. gyebitimi (válaszként erre: 22. - Csibe78)
2007. ápr. 14. 15:23
Szia Csibe.Gratulálok a gyermekedhez.Elárulnád hogy mi az az étrendkiegészítő???Köszi.
2007. ápr. 14. 12:47

Sziasztok!

Mi a párommal három évig próbálkoztunk, és sajnos nem jött össze a baba. Ezután döntöttünk a lombik program mellett. De a sors úgy akarta, hogy a beültetésig ne jussunk el, ugyanis a hormonokat a szervezetem nem bírta, és az orvos úgy döntött, hogy le kell állnunk. Persze a gyógyszereket már megvettük, és ugrott 100 ezer forint. Nagyon el voltam keseredve.

Ezután az egyik ismerősünk ajánlott egy természetes alapú táplálékkiegészítő készítményt amit el kezdtem szedni. Ugyan nem sok reményt fűztem hozzá, de úgy voltam vele, hogy ki tudja...

Ráadásul két hónappal később a sógornőm bejelentette, hogy terhes. Nagyon örültem, de a lelkem mélyén "gyűlöltem", hogy neki ilyen zökkenőmentesen összejött. Lelkileg összetörve, de bizakodva egy szép decemberi estén a férjemmel összebújtunk. És meg is lett az eredmény. A karácsonyfa alá már be tudtam rakni az első ultrahangos felvételt. Nekem azóta is ez volt a legszebb karácsonyi ajándék.

Azóta a kisfiam már 20 hónapos, és igazi kis rosszcsont.

Lehet, hogy ha hamarabb ajánlják a táplálékkiegészítőt, akkor megspóroljuk a lombikkal járó "fájdalmat", és költségeket. De az is lehet, hogy lelkileg el kellett jutni a gödör mélyére...ki tudja? De nekem bejött!!!

21. monika1225 (válaszként erre: 20. - 279430c980)
2007. ápr. 13. 12:55
Mindenképpen számolj be! várjuk!
2007. ápr. 13. 12:11
Köszönöm mindenkink a szurkolást, én kitartó vagyok és igyekszem nem görcsösen rá gondolni, remélem összejön, mert ez minden vágyam. Írok ha van valami
19. 55c3a03ee7 (válaszként erre: 8. - Evy.ke)
2007. ápr. 12. 20:03
Az abortuszos dologgal tök egyet értek, nagyon igazad van. Én is babát várok, október elejére, bár még csak 17 vagyok én sem terveztem,és a haverom sem, csak sokat ittunk...én meg úgy döntöttem, hogy megtartom kispillangót, s ha kell egyedül felnevelem. Majd csak eljön a szőke herceg fehér lovon,és azt mondja: Helló, Fenyő Iván vagyok. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de jó lenne:)
18. kszisz (válaszként erre: 16. - BarboraViki)
2007. ápr. 12. 18:30

A fájdalmat mindig könnyebb feldolgozni, ha beszélhetsz róla másokkal és nem magadba zárod. Ezt elfelejteni sosem fogod, de irigylésre méltó a hozzáállásod, sokan példát vehetnének rólad.

és biztosan hamarosan összejön a hőn áhított kisfiú is. És a kislányotok szépen fejlődik?


Ja, és ha együtt akarunk szülni akkor legyetek nagyon aktívak, mert mi ezerrel dolgozunk az ügyön :))))

17. monika1225 (válaszként erre: 8. - Evy.ke)
2007. ápr. 10. 22:55

Szia!

Olvastam a cikked is és örülök hogy vannak még hozzád hasonló felelősségteljes fiatallányok a te korosztályodban!

Sok sikert és boldogságot kivánok!

16. BarboraViki (válaszként erre: 15. - Kszisz)
2007. ápr. 10. 22:37

Igen ...Jolesik errol beszeléni ,bar tudom .neha mornidnak hangzik de amikor errol beszelhetek olyan erzes ,mintha egy kisse meginkabb eltudnam fogadni a tortenteket.Bar teljesen sem elfogadni se feldolgozni nem lehet.


Most en is "probalkozom" egy kisbabaval.Ezuttal kisfiut szeretnek :)Remelem sikerul:)


Drukkoljunk egymasnak.akarnak mehetunk egyutt szulni is:)

15. kszisz (válaszként erre: 11. - BarboraViki)
2007. ápr. 10. 17:49
ez egy nagyon szomorú, fájdalmas és nagyon tanulságos történet. Sajnálom, h mindezt át kellett élned, nem lehetett könnyű. Köszi, h elolvashattuk
14. Vica26 (válaszként erre: 11. - BarboraViki)
2007. ápr. 9. 17:36

Nagyon megható és tanulságos volt a történeted!

Köszönöm, hogy megosztottad velünk!:)

2007. ápr. 9. 17:03
Az biztos,hogy a stressz és a az,hogy nagyon akarjátok a babát befojásolja azt,hogy nem jött még össze.Velem is pont ez volt a baj,több mint fél évig hőmérőztem és amikor a karácsonyi ünnepek alatt megfeledkeztem róla végre sikerült.Most 16 hetes terhes vagyok.
2007. ápr. 9. 16:52
én hallottam olyanról, hogy nem szabad szeretkezés közben gyerekre gondolni,és nem csak azokon a bizonyos napokon kell próbálkozni,amikor peteérés van.máskor is lehet próbálkozni, persze higgadtan gondolni arra, hogy talán most sikerül. aztán lehet venni olyan terhességi tesztet ami a 10 napos terhességet 99 százalékban kimutatja. sok szerencsét a babához.
2007. ápr. 9. 14:47

hmmm kitartas kitartas..

en 16 evesen mentem ferjez es a ferjem het ev utan azert valt el mert nem lett gzerekunk az orvosok szerint miattam ....bar szerintem ez parkerdes...


meggzozodesemben hogy meddo vagyok jott az elkeseredes meg miegymas ahogy lenni szokott...


aztan jott egy gyonyorui srac,szex,meg jatekossag es a terhesseg...kisfiu lett ...Milan.7 honapos terhes voltam amikor autobalesetet szenvedtem es a kisfiam meghalt bennem .Milan.2005 aprilis 16-an.


Olyan szinten fajt hogy konnyeim se voltak ...de meg ma is nincs nap hogy ne gondolnek ra ,hogy nem besyelnek hozza..a gyonyoru kisfiamhoy.Es buntudatom van hogy miert igy tortent mit tehettem volna hogy ..de ez mar ilyen ...


Ket honapra ra terhes lettem.Megint.Erdekes az elet .A Meddo no ,akitol elvaltak aki megsebyett aki megalayott ,tele csalodasokkal de akinek elniakarasa nagy ...lass csodat ...megint gyermeket var ...egy angyal jott kozenk egy honappal hamarbb mindenfele komplikaciotol mentesen szuletett..egy evvel es egy nappal Milan halala utan .

Nekem...

2005 aprilis 16 a halal napja

2006 aprilis 17 az elete


Isten ad idod a gyasz napjara es ad remenyt a szuletesre is.De..az igazsaghoz az is hozzatartozik hogy ha valaki megkerdezi hogy hany gyerekem van ,mindig azt mondom ...Ketto


A kisfiam Milan

Es a kislanyom Hannah-Veda


Igen ....es faj .

Es eyt nem tagadom .De tudnod kell elni es akarni es felvallani azt ami tortenik es ugy ahogy.

Es jonni fog a babatok ,mert ennek igz kell lennie..csak nem kell egy feladatnak tekinteni ezt .

Ajandeknak kell....elfogadni kell.

10. mimo (válaszként erre: 9. - Tünde733)
2007. ápr. 8. 22:26

Hihetetlen milyen sztorikat bir produkálni az élet.DDDD

Gratulálok nektek, és sok boldogságot a gyerkőcökhöz.

2007. ápr. 8. 21:32
Első gyermekemre házasságunk után 2 évet kellett várnunk.:)A másodikra 6 évet!!Nem jártunk orvoshoz,nem számolgattam,ugy voltam vele,ha a jóisten akarja ugyis jönni fog a baba:)Igy is lett:9Harmadik gyereket már nem terveztünk.Képzeljétek el,hogy fogamzásgátló mellett lettem terhes!:)Le voltunk döbbenve!
2007. ápr. 8. 21:21

Syastok! Először is én is nagyon sok sikert és kitartást kivánok nektek! Szerintem nagyon igazságtalan, hogy sokan abortuszra mennek, mig mások mindent megtennének egy babáért! De ezen lehetne filózni, hogy miért! Az emberek többsége azt javasolja ilyen esetben, hogy tényleg nem szabad csak a babára gondolni, hanem kiegyensulyozottan és boldogan kell élni!

Én 18 éves vagyok és 17. hetes terhes... ez sem egy könnyü helyzet, de már minden ok! :-) Egyáltalán nem terveztük a barátommal, éltük az életünket... És most kisbabát várunk.. :-)

Még egyszer nagyon-nagyon sok sikert!!!

7. mimo
2007. ápr. 7. 21:36

Mi is szinte 3 éven át próbálkoztunk, bár mióta férjnél vagyok(5 ) éve azóta soha nem védekeztünk, és nem lettem terhes.Amikor tavaly megszállottan Norbi update étrendbe kezdtünk, semmi más nem foglalkoztatott csak a kódok, a kaják, olvastam a Norbi könyvet, és akkor terhes lettem.De a terhességem 20 hetesen megszakadt, azóta ujra próbálkozunk...sikertelenül((((((((((

Kitartást mindenkinek, mert sajnos nem sikerül mindenkinek olyan könnyen ahogy a nagykönyvbe meg van irva.((((((((

2007. ápr. 7. 17:05

Sziasztok! Mi a második gyermeket tervezzük már tavaly nyár óta, sikertelenül. A kisfiam első alkalommal sikeresen megfogant. Úgy gondolom, ha egy évig nem lesz sikeres a próbálkozás, akkor egy orvosi kivizsgálás mindkettőnk részére szükségessé válhat. Bízom benne, hogy nem lesz rá szükség.

Kitartást kívánok mindenkinek és egy csodálatos picibabát. Hajrá lányok és fiúk! Sok sikert!

2007. ápr. 6. 21:52
Hasonló helyzetbe vagyok, úgyhogy nagyon drukkolok nektek.
2007. ápr. 6. 19:21
mi szeptember ota vártuk hogy mikor essem teherbe.minden honapban izgultam hogy vajon sikerült e.már más nem is foglalkoztatott.aztán márciusban volt egy nagy balhénk.kibékültünk ugyan de végre nem csak a bébi izgatott...és terhes vagyok..
2007. ápr. 6. 19:17

Tudom, konnyu mondani, de nem szabad gorcsosen akarni. Nalunk egy evig tartott a probalkozas, mire terhes lettem. Szerencsesnek mondhatom magam, mert az orvosom hamar megtalalta, miert nem lehettem addig terhes.

Nektek is sikerulni fog!:) Sok sikert!

2007. ápr. 6. 16:15
Igaz, hogy nekem nincs gyerekem, de a "bölcsek" szerint a türelem és a kitartás nagyon fontos dolgok. Amúgy lelkileg-testileg is készen kell rá állni. Amikor minden körülmény ideális lesz, meglátod sikerülni fog! Sok szerencsét!
2007. ápr. 3. 13:34
A párommal tavaly október óta próbálkozunk, eddig semmi sikerrel.
Már mindent megpróbáltam bevetni, de egyszerűen nem jön össze. Lehet a stressz hatására és a túlzott gyermek utáni vágy miatt, nem tudom.

Ugrás a teljes írásra: Babát tervezni, várni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook