Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni és várni, 2. rész fórum

Babát tervezni és várni, 2. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni és várni, 2. rész

2009. febr. 2. 08:45

Sziasztok!Szeretnék tőletek segítséget kérni.Szeretnénk kisbabát a kedvesemmel, sajnos tavaly októberben elvesztettem a kisbabánkat, de újra szeretnénk.Jelenleg munka nélkül vagyok,(én is pont abban a korban vagyok hogy gyermekem legyen, a párom meg ha várunk, kiszalad az időből) álláskeresői járadékot kapok, nem tudjátok , abból lehet táppénzre menni a terhességgel?Remélem pontosan fogalmaztam, és érthető amit írtam.

Nagyon megnyugodnék, ha tudna valaki valamit erről, ha már példát mondd, az is megfelel.Köszönöm előre is.

9. 61f3d27819 (válaszként erre: 8. - 279430c980)
2008. nov. 14. 17:04

Szia!

Nagyon sok boldogságot a picikédhez,remélem minden rendben zajlott a szülésnél, már gondolom be sem tudsz telni a babáddal.

Mégegyszer gratulálok.

Évi

2008. szept. 11. 06:42
nincs mit! Most vagyok 32 hetes és már csak pár hét van hátra és a kisfiamat a karomban tarthatom. Nagyon boldog vagyok és kívánom, hogy mindenkinek teljesüljön szíve vágya
2008. szept. 3. 12:13

Szia!


Hát csodás ez a történet. Engedd meg, hogy gratuláljak a kis pocaklakódhoz. :-)

Nagyon sok örömöt, egészséget és boldogságot kívánok Nektek.

Ha majd lelkierőre lesz szükségem el fogom még olvasni néhányszor.

6. 279430c980 (válaszként erre: 5. - 638b17703e)
2008. jún. 8. 19:21

Szia filona82!


jelenleg a 19. hetet tapossuk. Holnap megyek uh-ra és remélem már megmutatja a nemét a kis maszatkám. A múltkor erősen összezárta a lábát és nem lehetett látni.

Köszönöm szépen a jókivánságokat.

2008. jún. 7. 10:17

Szia. Gratulálok. Tetszett az írásod.

Most hol tartasz, tartotok? Remélem minden rendben.Bébike?

Kisfiú, vagy kislány?

MInden jót és sok-sok boldogságot és örömöt.:-)

4. Anita123 (válaszként erre: 3. - 279430c980)
2008. ápr. 23. 12:27
Erot egeszseget kivanok nektek!
2008. ápr. 20. 17:17

Köszönöm. Azért is írtam ezt a cikket, hogy sok lányzó aki már nagyon aggódik, fél és kétségbe esik, az ne tegye, mert mindig van kiút. Mindig ott a probléma ahol nem is számítunk rá. Most őszintén. Ki gondolt volna a mandulámra... Soha nem is fájt a torkom....

De a lényeg, hogy baba van a pocakomban. Bár még mindig nagyon nehéz elhinnem de így van

2008. ápr. 19. 08:07

Nagyon megható a történeted !

Tanulsága : Ne add fell.

2008. ápr. 8. 17:03
Már írtam egy cikket erről a témáról, de most már vége is van. Hosszú szenvedések és kínok eredménye a mi kis manócskánk. Sokszor az a legjobb, ha nem a megszokott orvosához megy az ember, mert egy másik doki lehet éppen jobb orvos. Nekem minden bajomra akkor derült fény, amikor a háziorvosom szabira ment és egy másik dokihoz voltam kénytelen menni. Azonban mindez mit se számít most már, hiszen jön a Baba!

Ugrás a teljes írásra: Babát tervezni és várni, 2. rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook