Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
567. Henyke
2008. júl. 31. 19:22
Bocsi, 28. napomon járok.
566. Henyke
2008. júl. 31. 19:19
Sziasztok Lányok! Segítsetek! Ma vagyok a 27. napomon, napok óta feszül a hasam, és néha olyan nyilalásokat érzek a pocimban, és a köldököm is fájdogál. Nem is tudom leírni, milyen érzés, picit hasonlít is arra, amikor hasizom gyakorlat után kicsit izomlázam lenne. Viszont most volt egy kisebb barnás foltom. Ez mitől lehet??? Akkor már nem lehetek terhes? Puszi, és köszönöm!
2008. júl. 31. 13:37

Kukucs lányok


Ne haragudjatok h mostanában nem voltam de sok volt a meló meg most itt nyaralnak nálunk unokaöcséim 3 igazi ördög fióka és nem nagyon van időm gép elé ülni mivel minden energgiámat elveszik:)))

Amugy peteérés környékén járok majd ma megyek UHra megnézzük mekkora az a petécske..remélem elég nagy és akkor haza jövök és neki esek az én kis Drágámnak:)))

Jövö héttől leállás van a cégnél tök jó lesz itthon lesz Geri is én is mehetünk nyaralni már nagyon várom ránk fér a pihi!


Remélem veletek is minden okés,BABÁSODIK MINDENKI:))


Yiella nagyon nagy gratula a két csíkocskádhoz ügyi vagy:)vigyázzatok magatokra és szorítok h a dokinál minden rendben legyen:)


Henyke neked pedig megy a drukk h a teszt nálad is 2csíkot mutasson!!


Többiek pedig kitartás már lassan mi is sorra kerülünk!!


További szép napot mindenkinek most mennem kell sajni:(


Puszika

564. Yiella (válaszként erre: 563. - Huszka)
2008. júl. 31. 08:54
Köszi huszka, én is remélem, hogy minden rendben lesz!
563. huszka (válaszként erre: 559. - Yiella)
2008. júl. 30. 22:57
Hú...ez nagyon jó hír :)) Remélem, hogy az orvosi vizsgálat után is csak jó híreket hozol...hatalmas gratula ;o))))
562. Yiella (válaszként erre: 561. - Henyke)
2008. júl. 29. 22:07
Szia Henyke! Igen, én azon szerencsések közé tartozom, akiknek halál pontos (volt) a ciklusa. Szeptemberben hagytam abba a fogit, az utána következő pár hónapban csúszott 3 napot, aztán beállt pontosan 28 napra. Azóta nem volt csúszás.
561. Henyke (válaszként erre: 559. - Yiella)
2008. júl. 29. 21:47
Szia Yiella!Gratulálok!!! Tuti, rendbe lesz minden. Hány naposak voltak a ciklusaid? Ennyire pontosan jött meg, hogy tudtad, hogy pont 2 napot késett?
560. Katka83 (válaszként erre: 559. - Yiella)
2008. júl. 29. 13:37
Ez nagyszerű hír,biztosan minden rendben lesz.
559. Yiella
2008. júl. 29. 12:25
Sziasztok! Képzeljétek mi történt velem! 2 napot késett a menszeszem, meg más furcsaságokat is tapasztaltam magamon, ezért tegnap úgy döntöttem, hogy csinálok egy tesztet. POZITÍV lett!!! :) A dokim azt tanácsolta jövő héten menjek megnézetni, úgyhogy most várok. Keddre vagyok bejelentve. Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!! Hasonló szépet és jót kívánok MINDENKINEK!
558. Henyke
2008. júl. 29. 07:17
Sziasztok Lányok! Mizus? Kicsit eltűntem, bocsi. Nagy dolog elött állunk a párommal (azon kívűl hogy várjuk már, hogy jöjjön a babóca), első közös lakást keresünk. Már két lakást megnéztünk, nagyon tetszett, majd meglátjuk. Az az igazság, hogy hiába szerelmesedek bele az egyikbe, ezt, ahol most élünk, elöbb el kell adnunk. SOS. Már felraktam pár helyre a hirdetést. Szóval egyelőre ennyi. Jah, hétvégén tesztelek!:-)) Jól elment megint egy hónap.:-) Puszika!
557. huszka (válaszként erre: 556. - Flady)
2008. júl. 27. 08:17
Nem :) Mivel nekem nagy valószínűséggel peteérésem sem volt...
556. Flady
2008. júl. 26. 20:18

Meg lesz minden, ne aggodjatok! Nekunk mar van haz, es eskuvo 2 het mulva. Jobbra nem is vagyhatnek! Mar csak a baba :) Szurkolok nektek!

Öszinten szolva nem hittem volna hogy ilyen regota probalkoztok, köszi, hogy megosztottatok velem.

Az összes letezo modszert kiprobaltatok mar, hogy a peteerest kiszamoljatok?

Kellemes pihenessel teli vasarnapot!

555. huszka (válaszként erre: 554. - F848559bc2)
2008. júl. 26. 17:13
Hát igen... én is szeretnék már majd családi házban lakni és ott felnevelni az utódokat :))
554. f848559bc2 (válaszként erre: 553. - Huszka)
2008. júl. 26. 16:02

Ja értelek...

Akkor jól van örülök h nincs semmi komoly mmár kezdtem aggódni...


Így van a fő a baba midnenfélképpen ezzel mi is íyg vagyunk vagyis mi mis már 1,5éve igy vagyunk..nekünk az elős a baba lett volna mindenképp aztán építkezés és esküvő..hát az építkezés az meg lett kész is a ház..aztán az esküvő tervben van de mindezek előtt a baba a minden az lenne az igazi csoda az életünkben a legboldogoabbá az tenne az tuti...

553. huszka (válaszként erre: 551. - F848559bc2)
2008. júl. 26. 08:31

Nincs semmi komoly..csak abból kifizetnénk a lakást meg a kocsit és annyival többel tudnánk gazdálkodni egy hónapban..sok az a közel 90ezer ft.. de egyébként nincs semmi baj ;o)

Most az első a babásodás...perszse ezért majd ősszel kell komolyabban tornászni :)) Mert most még megy a fogamzásgátló..


Ja..mi 2-2,5 éve próbálkozunk..az elején nem "szándékosan", csak egyszerűen nem védekeztünk..most meg már tervezett lenne, amióta házasok vagyunk..sőt már előtte is azért gondoltunk rá.

552. f848559bc2 (válaszként erre: 549. - Flady)
2008. júl. 25. 19:55

Igen ez a jelszó:))


Hát mi már lassan 1,5éve próbálkozunk sajni...

551. f848559bc2 (válaszként erre: 547. - Huszka)
2008. júl. 25. 19:52

Ugye miket nem tudok én:))


Látjátok de jó h itt vagyok kicsit feldobom a hangulatot:))

Nem is szomorkodunk ám lányok egy percig sem!!

Itt vagyunk együtt vagyunk izgulunk egymásért szorítunk egymásért akciózunk ezerrel és csak ugy potyognak majd a babyk!!!


Szetm mindenkit kihuzná:))))

De valami nagy baj van h ezt írod avgy csak uyg írod?remélem nincs semmi komoly...

550. Alexa00
2008. júl. 25. 17:52
Sziasztok! Nekem segítségre lenne szükségem... 4 hete együtt voltam egy fiúval, 2 hete normálisan megjött a mensim is... De most reggel nagy alhasi fájdalmat érzek, nagyon félek h lehetnék-e méhen kívüli terhes... Semmi más jele nincs, csak tartok a dologtól. Voltam ultrahangon de azon semmi nem látszódott... Lehet h ez a bajom?
549. Flady
2008. júl. 25. 17:50

Köszi mindenkinek a kedves szavakat! Ez a "babat termes" jelszo, ez tök jo :)Mindenkinek szivböl drukkolok! Es igerem minden tanacsot megfogadok! Ti csajok miota probalkoztok? Ha illik ilyet kerdezni.

Az elet mas teruleten ertek mar engem is csalodasok, szoval tudom milyen varni, varni, varni, nem adom fel!

2008. júl. 25. 16:58
Hát a 15 milla minket is kihúzna a csávából. Nem csüggedek, valahogy ilyen eredményre számítottam.
547. huszka (válaszként erre: 546. - F848559bc2)
2008. júl. 25. 14:43

A "Türelem Türelem Babát terem" jelszó nagyon tetszik :))) Észben tartom én is :) Végülis nem lettem babás..nem tudom, tudsz-e róla... de most vhogy nem lepődtem meg.. mindjárt itt az ősz..a mi időn, aztán a tél. De jövőre lepetézek..az tuti :))

No..ha valakinek van/lesz felesleges 15 millája, akkor szóljon. Az kihúzna a csávából..az tuti :)

2008. júl. 25. 14:03

Sziasztok!

Huszka a 15 millát nekem is ide dobhatná vaéaki:))Baba ügylet eljön a mi időnk!!!nem adjuk fel bármiylenn ehéz is küzdünk!!


Hercerika:nagyon sajnálom de ameddig még nem jön meg van remény lehet korai volt a teszt vagy ha még sem akkor se csüggedj sikerülni fog!!Tudom nehéz!!


Flady:Üdv a csapatban!!a jelszó nálunk TÜRELEM TÜRELEM babát terem:)))bármi kérdésed van nyugodtan kérdezz ha tudunk segítünk!


Henyke:üdv neked:)

545. Katka83 (válaszként erre: 544. - Katka83)
2008. júl. 25. 11:42
Bocsi,azt már tudom mióta késik.
544. Katka83 (válaszként erre: 542. - Hercerika)
2008. júl. 25. 11:42

Sziasztok!


Hányadik napon vagy és mióta késik?

543. huszka
2008. júl. 25. 10:53

Sajna hercerika :( Majd legközelebb biztosan sikerül ;o)

Flady...üdv itten :) És hajrá..mi mindanynian babásodni szeretnénk..és előbb utóbb sikerül :) Neked is, csak legyél türelemmel ;o)

2008. júl. 25. 09:33

Na csajok megcsináltam a tesztet, és sajna negatív lett. Csak akkor jönne meg hogy újból legyen esélyünk.

Üdv Flady a csapatban és mindenkinek nagyon szorítok!!!! :)))

541. Flady
2008. júl. 25. 09:25

Sziasztok!

Belepnek a csapatba, olyan jo hangulat van itt koztetek olvasva soraitokat! Mi is babaprojektbe kezdtunk 2 honapja, mivel a türelem nem erösségem, hat meg fogom tanulni!!! Kivulallokent olvastam a hozzaszolasokat: iszonyu nagy erot adtok egymasnak :) Ez nekem nagyon tetszik!

Lanyok! Mindenkinek drukkolok nagyon innen messzirol is es kitartast!

540. Henyke (válaszként erre: 536. - Hercerika)
2008. júl. 25. 07:20
Szió! Nagyon várjuk a fejleményeket!!!:-)) Drukkolok!!!
539. Yiella
2008. júl. 24. 21:46
Sziasztok! Még két ilyen esetről hallottam, ahol azt mondták nem lehet az illetőnek gyereke. Az egyiküknek 3 született, a másik pedig a 2-at várja... Hát ennyit a diagnózisról... Egyébként lehet benne valami,hogy ha az ember nem várja, könnyebben jön... Kitartást mindenkinek! Hercerika, Katka szorítok!
538. Katka83 (válaszként erre: 536. - Hercerika)
2008. júl. 24. 21:15
nekem is egy hete késik,kiváncsian várom a fejleményeket.szorítok.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook