Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerek mellett újra babát várni fórum

Kisgyerek mellett újra babát várni (beszélgetős fórum)


30. Princess-x (válaszként erre: 29. - Sena)
2009. okt. 2. 17:53
Gratulálok!:))
29. Sena
2009. aug. 17. 21:58
December óta nem írt senki, majd most én! :) Lassan megszületik a tesó, elvileg 10 napom van még. A nagyfiam nemrég töltötte be a 2 évet. Hát nem lett annyira önálló mint ahogy decemberben gondoltam, de azért sokat fejlődött. De azt mondják a tesó születésekor sokmindenben visszaesik a nagyobbik gyerek. Hát, hamarosan meglátjuk.
28. 3a92f8d690 (válaszként erre: 26. - 3b41f6053f)
2008. dec. 31. 16:45
Hát a kocsiba én sem szeretem cipelgetni de apa már mindig segít mostmár :-))Boldog új évet nektek :-))Jövőre találkozunk!!!
27. Sena (válaszként erre: 25. - Danica16)
2008. dec. 31. 16:40
Én is abban reménykedem hogy mire megszületik a kistesó, a fiam önállóbb és értelmesebb lesz. Nekem mondjuk olyan szempontból könnyű a helyzetem hogy anyósék a szomszédban laknak, szinte bármikor tudnak vigyázni az ördögfiókára.
2008. dec. 31. 10:50

Sziasztok!


Én is babát várok.Az én fiam már idősebb,de ő is egy eleven ördögfióka.


Én azt nem szeretem ha megyünk valahova be kell emelnem az autós gyerekülésbe!!!Főleg kabátba nagyon nehéz,egyedül meg nem tud bemászni.....


Mindenkinek Boldog Új Évet!

2008. dec. 30. 13:49
Addigra nagyok és okosak lesznek, majd segítenek pelenkázni, meg fürdetni ;))
2008. dec. 30. 13:49
Szerintem ezen még kár aggódni :) addig még annyi minden változhat, én legalább is ebben bízom, mert az én fiam is egy zúzó gép :), rohangál egész nap, minimális alvással...
23. Sena
2008. dec. 30. 13:46

Arra gondoltam hamarosan átszokunk a földön pelenkázásra, hogy ne kelljen fölemelnem a pelenkázóra és ne rugdossa közben a hasamat. Talán lassan az etetőszéket is hanyagolni kéne.

Ja azt még nem is írtam hogy a fiam kifejezetten mozgékony gyerek, nagyon eleven. Én meg 48 kg vagyok. :( Tegnap teljesen bepánikoltam mert ismerősöknél voltunk babalátogatóban és kipróbálhattam milyen egy csecsemőre figyelni az őrülten rohangáló fiam mellett. :S Hát durva! Mit csinálok majd vele amíg szoptatok? Azt hiszem kénytelen leszek bezárni a szobáján az ajtórácsot, de azt meg utálja és biztos bőgni fog. Ha meg hagyom rohangálni, leamortizálja a lakást mire végzek. Húú, kemény meló lesz ez! :D

22. Danica16 (válaszként erre: 1. - Sena)
2008. dec. 28. 15:40
Akkor egy cipőben járunk, a fiam 14 hónapos és júliusra várjuk a következő trónörököst. Rengeteg figyelmet és emelgetést igényel, de remél nem lesz semmi gond belőle. És tényleg nagyon le tud fárasztani, amellett, hogy amúgy is egy álomszuszék lennék így a terhesség elején :))
2008. dec. 28. 15:15
Félre ne érts nagyon vigyázz magadra de egy erős életképes magzat nehezen hagyja el a pocit idő előtt :) Én sok sikert és boldoságot kívánok nektek :)
2008. dec. 28. 15:13
Az enyémek között 18 hónap van.:)) Azon kívül hogy most 10 és 8,5 évesen folyton ölik egymást, semmi gond nem volt kicsinek. Érdekesen néztem ki mikor mentünk valahova. Mint egy fenyőfa.:))) Lányom kenguruban rajtam, fiam babakocsiban előttem. És metró, busz, stb..
19. Sena (válaszként erre: 16. - Zseby-beby)
2008. dec. 28. 15:12

Azért igyekszem majd vigyázni magamra, mert az első terhességnél is vérezgettem néha, pedig nem cipeltem szekrényeket. :)

Azt mondják ha egy baba elmegy annak megvan az oka, valószínűleg már eleve hibásak voltak a gének, és akkor talán jobb ha elmegy , mint ha betegen születik. Aki nagyon nem akar gyereket annak meg tuti hogy összejön, bármit is csinál.

18. da5acc16b1 (válaszként erre: 17. - Sena)
2008. dec. 28. 15:08

:))))))) Akkor az augusztusiba, vagy hozz létre egy szeptemberit Te ;)))))))))))

Ha lesz, akkor gratulálok, és nyiss majd topikot :)))))))

17. Sena (válaszként erre: 5. - Da5acc16b1)
2008. dec. 28. 15:07
Még nem 100% hogy van baba, de 10 napja késik és a tesztem pozitív. De orvoshoz csak január 6-án megyek, most nem rendel. Ha már tuti lesz, lehet hogy benézek a júliusi-augusztusi topicba.
2008. dec. 28. 15:05

Én úgy gondolom hogyha egy baba meg akar maradni az megmarad ha nem akkor bármennyire is vigyázol rá kkor elmegy.Ez persze a én véleményem :)Leírom miért.

Anyukám engem az elején nem nagyon akart,kettő 4 éves gyereket nevelt (ikrek) a nővéreim.Apámmal nem voltak meg túljól.Szóval cipelt mindent , szekrényeket pakolt át a egész lakást átrendezte.Fórróvízbe ült egyebek.És mégis ittvagyok egészségesen.És örül hogy így alakult.


Én az első terhességemnél mindent elkövettem hogy a baba megmaradjon nem mentem sehova csak vitaminokat szedtem orvosi felügyelet mellett stb ..mégis a babánaeállt a szíve.Most újra tehes vagyok veszélyeztetett rettegek minden kis fájdalomtól ésbármitől.Persze most is vigyázok magamra.Azt muszály,de én már úgy vagyok vele hogy ez nem csak ettől függ.

2008. dec. 28. 15:02

Sziasztok!

Nekem most 26 hónapos a kislányom, most tervezzük a másodikat (ez azt jelenti, hogy már nem védekezünk). Kíváncsian várom a hozzászólásokat, mire készüljek?:D

2008. dec. 28. 15:01
:) nekem nagyon kicsi mindkettő, az egyik 2 hós a másik 15. tehát emelgettem végig, de nem lett baj. Vannak nehézségek, de egy kis türelemmel meg lehet oldani mindent. Főleg fáradt szoktam lenni, éjjel a kicsi kel, nappal meg a nagy van fent :)
13. da5acc16b1 (válaszként erre: 12. - 3a92f8d690)
2008. dec. 28. 14:56

:))))))))))))))))

Nekünk is jó :)))))))))

2008. dec. 28. 14:55
Az én Zsoltikám Februárban lesz 3 éves úgyhogy az a terhesség teljesen más mint az első akkor minden olyan nyugis most meg pihenni is alig bírok mert nem nagyon tudok heverészni mellette du jó hogy veletek lehetek:-))2-3 órát!!
2008. dec. 28. 14:53
Én 20 hónapos gyermekkel lettem megint állapotos. Én is végig emelgettem a kisfiamat, s bár nagyon fárasztó volt, azért nem történt semmi baj. Persze ez nem egy általános dolog, minden szervezet másképpen reagál a terhelésekre. Sokat segítettek a nagyszülők. Sokszor vitték el a gyermeket, hogy tudjak pihenni, vagy hogy el tudjam végezni a dolgomat itthon. Ha van ilyen segítséged, vedd igénybe.
2008. dec. 28. 14:53
2 ugyanolyan perc is volt amikor ugyanarra gondoltunk itt :D Na megállj.... :D
2008. dec. 28. 14:53

Szia!

Az én fiaim között 22 hónap van.Tehát alig múlt egy éves amikor terhes lettem.Nekem nem okozott semmi problémát.A végén már nem sokat cipelgettem, vagy ha igen, figyeltem rá,hogy hogyan.Ebéd után együtt pihentünk ez nekem is nagyon jól esett...Sokat sétáltuk, előbb csak babkocsisan, aztán gyalogosan....Vigyázz magatokra!!!

8. da5acc16b1 (válaszként erre: 6. - 3a92f8d690)
2008. dec. 28. 14:52
MOST IS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
7. da5acc16b1 (válaszként erre: 4. - 3a92f8d690)
2008. dec. 28. 14:52
Jajj Barbikám, hogy mi mindig ugyanazt írjuk :DDDDDDD
2008. dec. 28. 14:52
yoyo egyre gondoltunk!!!
2008. dec. 28. 14:51
Menj át Sena a 2009. júliusi babákhoz!!!!!!! Ott tuti mindenki válaszol, ha bekérdezed ezt :))))))))
4. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Sena)
2008. dec. 28. 14:51
Voltál már vádőnőnél??Van már topic 2009 júliusi és van Augusztusi babáknak is:-)))gyere dumcsizni oda is!!!
2008. dec. 28. 14:50
szia , én ha megengeded elmesélnék neked egy rövid storyt.
2. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Sena)
2008. dec. 28. 14:49

Azért ne nagyon emelgess...főleg az első 3 hónapban.

A többi nem árt amiről írtál, remélem sokan adnak majd tanácsot :)

1. Sena
2008. dec. 28. 14:46

A kisfiam 17 hónapos lesz és úgy néz ki újra lakik valaki a pocimban.:) Kicsit félek attól hogy ártani fog a babának hogy a fiamat még emelgetni kell, babakocsizni és folyton megyek és pakolok utána. Szóval rendesen le tud fárasztani.

Tapasztalatokat és tippeket várok, hogy hogyan tegyem könnyebbé a mindennapokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook