Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
507. Henyke
2008. júl. 22. 18:35
Sziasztok Lányok!Na végre:-))) Gyertek csak vissza.:-) Én a 19. napomon vagyok, és rajta vagyunk apával a babaprojekten (már amennyire az időnk engedi), mert érzem, hogy mostanában van peteérésem. :-) Hercerika!Bizti még korai a tesztelés. Hány naposak a ciklusaid? Monóka puszi, majd mailen...:-)
506. hercerika (válaszként erre: 505. - Monoka25)
2008. júl. 22. 14:32
Sziasztok! Én is szinte minden nap felnézek ide és sehol senki. Merre vagytok? Nálam az van, hogy vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jelentkezett. Hétfőn csináltam tesztet és negatív. Várok még és majd valószínű pénteken csinálok másikat, ha negatív akkor irány a doki és majd meglátjuk mi a helyzet. Tartok attól hogy a régi probléma még nem egészen múlt el és e miatt nem jön meg. De addig várunk. Veletek mi újság???
2008. júl. 22. 10:36

Sziasztok!


Henyke én is ezt akartam kérdezni...

Mindennap feljövök olvasni, nem írt-e ide valaki, de semmi változás. Úgy látszik mióta mi nem itt levelezünk, nem ír senki! :D

Andyka, cicus, renszi, hercerika... veletek mi újság?

504. Henyke
2008. júl. 22. 07:39
Sziasztok!Hát mindenki eltünt innen??:-(( Andyka, mi van Veled???
503. f848559bc2 (válaszként erre: 502. - Henyke)
2008. júl. 10. 08:42

Kösyke aranyos vagy..én is szorítok mindnekinek!!


33.napomnl járok mensi eddig sehol..reménykedek még nem mertem tesztelni félek a csalódástól...

502. Henyke (válaszként erre: 501. - F848559bc2)
2008. júl. 8. 07:12
Szia andyka20! Most már én is így vagyok a dologgal. Majd lesz valahogy. Próbálok nem erre koncentrálni állandóan, meg most hogy megjött megint (bár csak pecsételt), nem is mentem el dokihoz. Elvileg most kellett volna elkezdeni szedni a második Closti kúrát, de majd ha legközelebb megjön megint, akkor megyek feliratni. Most pihi van, bár azért figyelem a hőm, és szedem a bogyókat, de ennyi. Lehet, hogy most így fog összejönni. Nagyon drukkolok Neked, és minden babaváró leányzóra!!!
501. f848559bc2 (válaszként erre: 498. - Cicus818)
2008. júl. 8. 07:03

Szió


Mi 1év és pár hónap de már annyira sok időnek telik h csak na...

Most jelenleg a 31.napomnál járok eddig nem jött meg..tesztelni még nem merek mrt korainak találom mivel nekem a mensi 28-34napig is elhuodhat vagy 35.napig szóval ezek között bármikor megjöhet,másrészt meg félek a csalódástól az ujabb egy csíktól amit nagyon utálok:((

Tünet produkálásokban én is kitűnő vgyok szóval azokkal nincs probléma..pont azt beszéltem egyik ismerősömmel minden hónapban beképzelek valami tünetete ami terhességre utal,pedig igazábl még honnét tudhatnám h milyen is az a tünet amikor terhes valaki..persze vannak ezek az általános tünetek amit irnak a nagy könyvekben..de hát minden ember más..lehet h mikor terhes leszek pont nem fogok maj dérezni semmit se ki tudja..szóval mindne hónap vége izgulásal reménykedéssel telt el eddig..most ugy 3hónapja van az h majd lesz valahogy...

500. hercerika (válaszként erre: 497. - F848559bc2)
2008. júl. 7. 19:12
Még valami. Én Diane 35 fogigátlót szedtem és szerintem a hormontartalma zavart be nálam, de elég rendesen!!!
499. hercerika (válaszként erre: 497. - F848559bc2)
2008. júl. 7. 19:08
Szia Andyka! Ezeket a gyógyikat azért szedtem mert miután abbahagytam a fogigátló szedését sajna nem menstruáltam. A doki felírta a Proverát ami a peteérést segítette elő, ezáltal ugye meg is jött, de amikor nem szedtem, akkor meg nem jött meg. Ez így ment kb. fél évig. Ezután kaptam a Rigevidont (fogamzásgátló tabletta) 3 havi adagot. Ez most már "jó", mert ,agától jött meg most. Remélem beállt a mensim. Több mint 1 év 3 hónap lefolyása volt ez. Azóta próbálkozunk, de most már nagyobb esély van a babához. Csak türelem!!!
498. cicus818 (válaszként erre: 497. - F848559bc2)
2008. júl. 6. 19:21
szia.ősszel lesz 2 éve,hogy próbálkozunk.Nagyon szeretnénk már de hát nem jön.Idönként hajlamos vagyok beképzelni magamnak tüneteket.De azért próbálok mostmár úgy hozzá állni,hogy majd ha akar akkor jön de elég nehéz.Ti mióta is próbálkoztok????
2008. júl. 6. 16:51

Kösyke lányok h írtatok és bocsi h csak most válaszolok!


Renszi:hát már több mint egy éve próbálkozunk..én a clostit 3hónapig szedtem most volt 3hó szünet és ez idő alatt állt be ugy h hol 30 hol 35napra jön meg tehát ez sem lehet beállásnak mondnai de már ez is valami mert eddig legtöbbször norcoluttal jött meg..de a a 2.clostis hónpomnál nekem is volt egy kémiai terhességem vagyis mensivel távozott:(..szóval nekem nagy az összevisszaság ciklusilag ..viszont most vannak olyan tüneteim amik eddig még soha nem voltak és nagyon bízok benne h talán most sikerült figyletem ovu teszttel a pét és ha minden igaz talán el is csíptük reménykedek nagyon...

csak már félek bizni és reménykedni is félek az ujabb egy csíkos teszttől...És ti mióta próbálkoztok??


Hercerika:a Proverat és a Rigevidon azok mire jók??Mióta próbálkoztok??


Cicus818:elvileg akkor a closti beállította h megjöjjön csak most meg az a gond h 3napos,de ha a doki azt mondja h nem baj akkor talán tényleg nem olyan nagy baj én már több nőtől is hallottam h 3-4naposa mensije..mióta próbálkoztok??

496. Henyke
2008. júl. 6. 14:08
Sziasztok!Nekem sajnos pénteken a 35. napra megjött, bár ezt nem mondanám mensinek, inkább kisebb vérzés, pecsételés. A hőm nem esett le, folyamatosan magas, a 34. napon negatív volt a tesztem. Én is eddig csak az első closzi kúrán vagyok túl, most nem tudtam bevenni a másodikat, mert nyaraltunk, és nem tudtam dokihoz menni feliratni. Nem értem, hogy a hőm hogy-hogy nem esett le.
495. renszi (válaszként erre: 491. - F848559bc2)
2008. júl. 1. 19:25

Szia Andyka'

Nekem a fogi után mindig megjött a menszeszem de csak kb 35 napra, kicsit össze-vissza.

Fél év múlva meguntam és a doki írt fel closti-t. Végül is még csak 1 havit szedtem be, ettől pontosan megjött 28 napra, illetve lehet hogy terhes voltam és a menszesszel együtt elvetéltem, mert egyik napra a mensi 5.napjától rengeteget véreztem, és nagy darabos volt, (bocsi hogy ilyen részletesen leírom), kb 3 napig tartott az erős vérzés aztán még 4-5 napig kevesebb. Szóval összeségében majdnem két héten keresztül véreztem. A doki azt mondta lehet hogy spontán vetélés volt, azért nem 100% mert aznap reggel csináltam tesztet és az negatív lett. És hogy ezt pozitív dolognak fogjam fel mert legalább reagált valamit a szervezetem a clostí-ra. A következő ciklusban vagyis most kimaradt a gyógyszer, most várom hogy megjöjjön, persze a ciklusom visszaállt a régi felállásra :), már 37.nap-nál járok, majd most hétvégén fog megjönni a hőm.-ből ítélve. Aztán majd kezdem a 2. havi closti-t. Mást én ezidáig még nem szedtem.

Cak a magzatvédő vitamint szedem már november óta.

Ti összeségében mióta próbálkoztok?

Drukkolok!!!

494. hercerika (válaszként erre: 492. - F848559bc2)
2008. jún. 30. 07:45
Én kb. 4 év után hagytam abba a gyógyszer szedését és nekem közel 1 év 3 hónap kellett mire magától megjött a menzesem.Addig mindig csak Proverat kaptam és az utolsó 3 hónapban kaptam Rigevidon-t. Remélem mostmár minden oké lesz.
493. cicus818 (válaszként erre: 492. - F848559bc2)
2008. jún. 29. 19:12
Szia.Nekem is úgy volt hogy 7 év után abbahagytam a fogigátlót és nem jött meg.Anyukám talpmasszőr és masszírozta azokat a pontokat amiket ilyenkor kell és megjött.De miután abbahagytam a kezelést amensim is úgy elmaradt sajnos.Közben volt Clostis kúra de sz..t sem ért és most úgy áll a dolog hogy minden hónapban napra pontosan megjön de csak össz-vissz 3 napig tart mindennel együtt.A doki szerint nem baj,hogy kevés ideig tart.Engem egy kicsit zavar dehát ez van .
2008. jún. 29. 15:56
Esetleg még valaki akinek fogigátló után nem állt be a ciklusa kapott valamit rá vagy egyszerűen idővel rendeződik majd??
491. f848559bc2 (válaszként erre: 484. - Renszi)
2008. jún. 29. 15:53

Szió Renszi


Elég hasolóak a problémáink én nekem is fogigátló után nem akart beállni a mensim és szedtem clostit 3hónapig sajna nem jártunk sikerrel nem lett babó most vagyok tul 3hónap pihi hónapon é ugy néz ki kezdd beállni a ciklusom 34-35napra még ez sem az igazi de azért jobb mint ha meg sem jönne.Majd most megyek orvoshoz vissza ha megjött vagy ha nem..jobb lenne ha nem jönne meg babóka miatt de ha megjön akkor megyek és vagy jön egy ujabb clostis hónap vagy következik az átjárhatósági,amitől kicsit félek.

Amugy csak azért támadtam így rád mivel láttam h te is hasonlóakkal küzdesz.És azóta beállt a ciklusod??te kaptál rá valamilyne gyógyszert amitől beállt vagy??

490. f848559bc2 (válaszként erre: 488. - Betti29)
2008. jún. 29. 15:50

Szia!

Nekem a dokimanno még azt javasolt h hüvelyben a legpontosabb...de sokan a szájban nyelv alattra esküsznek.Szóval vagy hüvely vagy nyelv alatt...de fontos h mindig ugyanott és egy időben és ez legyen a legelső mozdulatod ahogy megébredsz!!Sok sikert hozzá:))

2008. jún. 29. 12:26
Úgy látszik mostanában mindenki rosszul van. Én sem vagyok valami jól, állandó fejfájás gyötör, néha hányinger jön rám és ha eszek utánna mindig fáj a gyomrom, mindegy mennyit eszek. Lehet valami vírust kaptam el, de lehet baba is. Nem tudom.
488. betti29
2008. jún. 29. 08:01
Elhataroztam , hogy ma hot merek.:) A ciklus 26.napja van. De nem tudom melyik a helyes.... Nyelv alatt: 36.9, szajban: 36.3, huvelyben: 37.0. Mit gondoltok? Ti hol szoktatok merni? Egyebkent digitalissal mertem.
487. Henyke (válaszként erre: 486. - Betti29)
2008. jún. 28. 20:24
Szia Betti! Nekem szinte minden mensi elött hányingerem volt. Most is émelygek, én sem tudom, hogy a babótól vagy a mensitől.
486. betti29
2008. jún. 28. 17:34
sziasztok Lanyok! Menzesz elott nektek is szokott hanyingeretek lenni? Nekem 1-en kell megjonnie es folyamatosan hanyingerem van. Nem tudom, hogy azert mert meg fog jonni vagy azert mert osszejott! :) Mondjuk a mult honapban 10 napot kesett. :(
485. Henyke (válaszként erre: 484. - Renszi)
2008. jún. 28. 10:16
Szia Renszi!Köszönöm szépen a választ! Nagyon drukkolok Neket is!!! Én még csak az első Closti kúrán, meg egy Duphaston szurin vagyok túl. Remélem, több kúra nem kell! Pusy
484. renszi
2008. jún. 28. 08:54

Sziasztok!

Henyke! Attól hogy egy nap lement a hőd még nincs kizárva a terhesség. Van egy oldal:

[link]

itt lehet látni, hogy ingadozó hőm.-tel is lehet terhesnek lenni.

A jövőhónapot már én is nagyon várom mert akkor szedem újra (2. adag) Closti-t. Legutóbb volt egy spontán vetélésem (valószínű),de nagyon korai volt még, két hétig volt meg a "menszeszem", így ezt a ciklust ki kellett hagynom gyógyszer ügyileg. Már nagyon várom hátha a következő ciklusban sikerül terhesnek maradni. Lassan már egy éve próbálkozunk, fogamzásgátló után nem akart helyre állni a ciklusom, ezért szedek closty-t.

Hajrá Mindenkinek!!! Jövő nyáron már babáznia kell mindenkinek :).

483. Henyke
2008. jún. 28. 05:47
Sziasztok! Eljött a hétvége, és ilyenkor 5-kor pattanok ki az ágyból. Bezzeg ha dolgozni megyek, óracsörgésre (7-kor) alig birok felkelni. Megmértem a reggeli hőm, de szerintem (remélem) kicsit valótlan amit mutatott, illetve nem biztos hogy figyelembe kell vennem ezt az értéket, mert 2 órával korábban mértem, mint szoktam, és elötte fel is ugorttam az ágyból, mert arra keltem, hogy egy hatalmas dongó bejött a lakásba. Utána elmentem pisilni is, aztán mértem a 36,2. Ez a tegnapihoz képest 4 tizeddel alacsonnyabb. Most azért elkeseredtem.:-( Megjön a mensim? Vagy mi lehet most velem??
2008. jún. 27. 19:51

Sziasztok!


Voltam orvosnál, hétfőn mennem kell hormonvizsgálatra, vérvételre, terhes nem vagyok…

Van méhszájsebem is, és egy kis gyulladásom, úgyhogy nem túl jó hírek… majd 3 hét múlva kell visszamennem az orvoshoz.

Ti jól vagytok? Pusy

2008. jún. 24. 19:45

Sziasztok Csajok! Még mindig sehol a menzeszem. Ez a 12. nap hogy késik. Múlt hónapban is ugyanennyit késett.

Még nem csináltam azóta tesztet, mert félek hogy megint egy csík lesz, és már nem akarok 1 csíkot látni.

Várok hétvégéig. Ha addig nem betegszem meg, de lehet hogy holnap elmegyek orvoshoz. Vagy pénteken.

Örülök neked hercerika :)

Ma fájogatott a hasam alja de egyenlőre hatása nem volt. Pusy majd még írom mik a fejlemények! :)

2008. jún. 24. 07:43
Sziasztok. Új vagyok az oldalon és remélem jól kijövünk egymással. Mi is babatervezésen vagyunk, bár mi már több mint 1 éve eltervztük, hogy babát akarunk csak a gyógyszer abbahagyása nagyon bekavart nálam. De most már valószínű minden oké és indulhat a babaprojekt. Mindenkinek hajrá, nem szabad feladni!!
479. Henyke
2008. jún. 24. 07:37
Sziasztok! Tegnap megvol az UH, és boldogan jöttem ki a rendelőből, ert volt tüszőrepedés, és szép nagy lett az a pete. Most már csak a pozitív eredményre várunk.:-)) A dokim azt mondta, hogy 2 hét múlva teszteljek (azért a 30. nap körül is próbálok egyet). :-))
2008. jún. 23. 17:07

Sziasztok!

Monoka a hasgörökre szeretnék reagálni! Nekem is ugyszokott indulni a menstruácio hogy hasgörcseim vannak ez május elején is igy volt de sehogysem akart megjönni,majd kiderült hogy 2 honapos terhes vagyok! Aminek persze én személyszerint nagyon örülök ,mert tervben volt ,csak váratlanul ért! A tesztben ne bizz meg mert nekem 3 teszt is azt mutatta ,hogy nem vagyok terhes végül a 4.ik mutatta ki hogy igen! Menny el orvoshoz ha nem jön meg 2-3 napon belül!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook