Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várók kutató csoportja --> B.V.K.CS. fórum

Babára várók kutató csoportja --> B.V.K.CS. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
538. Angyajka (válaszként erre: 537. - Sornyul)
2018. febr. 28. 16:43

Szia! Természetesen belefér, sokan küzdenek itt a hoxán másodlagos meddőséggel. Valaki vágyhat ugyanúgy egy gyerekre, mint hatra.

Tegnap olvastam a hozzászólásodat, amit nem egészen értettem, ezért ránéztem az eddigi hozzászólásaidra. Igazából nem is tudtam mit írjak, és most is inkább kérni szeretnék.

Arra kérlek, hogy hagyd ezt a hoxát és minden mást egy pár napig, picit higgadj le, a jóra koncentrálj, annak a csodának amid van. Utána gyere vissza tiszta fejjel és olvasd vissza a hozzászólásaidat az adatlapodon. Abszolút értelmes nőnek tűnsz, úgyhogy érteni fogod amire gondolok. Kérem ezt a 2 picuri érdekében, akiknek Te vagy még a nagy szerelem, az egyetlen isten. Tehetsz, mondhatsz, írhatsz bármit, ők azt elfelejtik, mert számukra Te vagy még a tökéletesség, az édesanyjuk. Tényleg a jóindulat vezérel ezzel a hozzászólással, és azt gondolom, hogy talán ez a legnagyobb segítség, legjobb tanács, amit adhatok.

537. Sornyul
2018. febr. 27. 13:41

Hűha. Befér ide olyan is, akinek "csak" másodlagos meddősége van? Magyarán már van gyerekem, de kétségbeesetten vágyom többre, hogy nagycsaládom legyen? Vagy itt se lenne helyem, mert oruljek annak, ami van, bezzeg mas meg az elsoert...

Mert örülök, de ettől még fáj a baba-alakú üröm.

536. jszvi04 (válaszként erre: 535. - Myosotis)
2017. nov. 6. 09:34
Szorítok! Hihetetlen, hogy szinte minden jó nálatok, és megis ez van..
2017. okt. 31. 08:25

Hűű, akkor mindjárt, szurkolok!!!

Nálunk az a helyzet momentán, hogy az endokrinológus rácuppant a páromra, miután kijelentette, hogy velem semmi gond, a PCT ellenére az inszemnek sikerülnie kellett volna. Neki viszont jó a spermaképe, DNS fragmentációja. Most kiírt neki egy rakat vérvételt (alapvérvétel+ hormonok+ezaz),terheléses vércukormérést is. Ezekkel az eredményekkel visszacsettegünk hozzá 2 hét múlva és megszakérti. Addig várunk, de utána még egy inszemet bevállalunk és ha az sem jön össze, akkor lombik lesz januárban.

534. jszvi04 (válaszként erre: 533. - Myosotis)
2017. okt. 27. 10:00
szia! :-) Igen, köszi, elvileg jövő7en megjön, és akkor indul a lombik. Nálad?
533. Myosotis (válaszként erre: 532. - Jszvi04)
2017. okt. 26. 20:38
Jszvi04, mi újság veled? Minden oké?
532. jszvi04 (válaszként erre: 531. - Myosotis)
2017. okt. 12. 13:51
Köszönöm, nagyon aranyos vagy :-) én is viszont kívánom! Muszáj lassan beérni a célba, mert áprilisban már 41 leszek, telik az idő vészesen...
531. Myosotis (válaszként erre: 530. - Jszvi04)
2017. okt. 12. 11:26

De már célegyenesben vagy, erre gondolj! Ha lesz időd/energiád írd meg légyszi' a tapasztalataidat.

Szurkolok, hogy jövő nyáron már a tologathasd babakocsit a napsütésben :)

530. jszvi04 (válaszként erre: 529. - Myosotis)
2017. okt. 12. 09:35
Igen, első lesz :-) amint megjön a mensi, kezdhetjuk. Azt mondjuk nem tudom, hogy mikor fog megjönni, mert inszem. utani első honapban 28 napra, köv. hónapban 43. napra jött meg. Indzemek előtt 32-34 napos ciklusaim voltak. Szóval most várakozás :-)
529. Myosotis (válaszként erre: 525. - Jszvi04)
2017. okt. 12. 09:30
Mikor lesz a lombik? Első? Szurkolok! :)
528. Myosotis (válaszként erre: 526. - Csillag2017)
2017. okt. 12. 09:25
Csillag2017 köszönöm. Unokatesómnak sokkal durvább értékei vannak és 1 db Merckformin XR 500-at kell szednie. Növelem a mozgás gyakoriságát és a a vasárnapi sütit kihagyom :) Aztán majd meglátjuk...
527. Myosotis (válaszként erre: 525. - Jszvi04)
2017. okt. 12. 09:20

Szörnyű, hogy minden doki mást mond. Valahol elkeserítő és siralmas, hogy fórumokon kell összeszedni az infókat a sorstársaktól. Közben meg nem kevés pénzeket fizetünk magánrendelésen. Össze sem merem számolni, mennyit költöttem a kböző vizsgálatokra, konzultációkra, vérvételekre.

NK vizsgálatot is megcsináltattam, jó lett az is, 11,4. De valami gond biztos van sajnos, de még nem jöttem rá.

526. Csillag2017 (válaszként erre: 524. - Myosotis)
2017. okt. 12. 08:44
Szia, bocsi, hogy belekontárkodom, nem olvastam el az előzményeket, de nekem is hasonló értékekre fel lett írva a met, amitől folyamatosan rosszul voltam. Ha babát szeretnétek, szerintem elég ha az étkezésre, mozgásra megpróbálsz odafigyelni. Nekem a Kaális dokim azt mondta, ilyesmi érték nem IR. Egyébként tényleg baromi nehéz bárkinek is hinni, mert egyik ezt, másik azt mondja.
525. jszvi04 (válaszként erre: 524. - Myosotis)
2017. okt. 11. 22:54
Átérzem, amit írtál...nekem a nőgyógyászom a 2,7-es TSH-t jonak találta, az első endokrinologus szerint magas volt, Letroxszal levitte 1,9-re. Aztán Tüű doki azt mondta ez is magas, emelt az adagon, most beállt 1,1-re..A fene sem tudja, kire hallgasson az ember..Őba szelént is javasolta, én szedem azóta is. Nálam egyébkent azóta kiderult, az NK sejtekkel van gond, Intralipidet fogok kapni lombik elott
2017. okt. 11. 19:24

Na, eljutottam endokrinológushoz. A pajzsmirigyemet teljesen rendben találta. Azóta volt friss eredményem is, s már 1,4-re lement. Szedtem szelént is, de attól eltiltott, mondván nehézfémet ne szedjünk inszem vagy lombik esetén. Viszont írt fel Merckformint XR 500-at, 2 hétig este kell bevennem 1 db-ot, 2 hét után reggel és este is 1 szemet. Eddig senki nem talált kivetnivalót az inzulin értékeimben. Jól összezavarodtam. Éhgyomri glukóz 5,1 mmol/l

60 perces glukóz 6,0 mmol,

120 perces glukóz 5,8 mmol/L

Inzulin 4,6 mIU/L

Inzulin 60 perc 32,1 mIU/L

Inzulin 120 perc 18,2

523. Angyajka (válaszként erre: 517. - Myosotis)
2017. szept. 5. 22:33
Én is ismerek olyat akinek pozitív pct mellett inszemmel sikerült 2 gyerek is (nem ikrek).
522. Angyajka (válaszként erre: 521. - Myosotis)
2017. szept. 5. 22:31

Na basszus. Azért jó lett volna, ha vmi kiderül. Olyan nincs, hogy vmi ne legyen. Jók a katonák, vitaminoztok, inszem is volt. Már tényleg csak az összeférhetetlenség marad. Az sem olcsó, 130ezer. Na, de egy felesleges lombik sem olcsó, főleg, ha azt sem tudod miért kell. Megérne Szőnyi egy kört. Lehet eleve erre a nagyon pozi pct-re is adna vmit, szteroidot, lipidet vagy mindkettőt.

Tényleg mindened jónak tűnik, így nem maradt más csak az. :/

521. Myosotis (válaszként erre: 510. - Angyajka)
2017. szept. 5. 17:01

Igen, tömi szegény ember is a vitaminokat, Profertil+ halolaj+ C+D. Eredménye mindig tökéletes. Vele nincs baj, én vagyok a defektes valószínű. DNS fragmentáció eredménye is a ’Jó-Kiváló’ kategóriában van.

Megérkezett a többi eredményem is, kivéve a spermium elleni antitest, az majd csak talán 2 hét múlva várható.

Minden értékem a referenciatartományban van, vagy pedig negatív. Pedig valahogy azt éreztem, itt lesz a kutya elásva, de mégsem. A kutakodást folytatni kell ezek szerint.


Leírom, mi mindent néztek és az értékeket ( hátha az utókornak egyszer segít:)

Petefészek antitestek: negatív

Kardiolipin G/A/M: 4,5 (Ref.:0-10)

Kardiolipin IgG negatív

Kardiolipin IgM negatív

B2-GPI IgG/IgA/IgM: 2,8 (Ref.:0-10)

B2-GPI IgG negatív

B2-GPI IgM negatív

Annexin V IgG: 1,1 (ref:0-8)

Annexin V IgM: 1,6 (ref:0-8)

Prothrombin elleni AT: 5,3 (ref.:0- 20)

TTG szűrés: 1,7 (ref.:0-15)

tTG IgA Negatív

Anti-thyreoglobulin: < 15 (ref.:0-60)

anti-C1q: 2,0 (ref.: 0-10)

Foszfatidilszerin IgG elleni antitest: 0,8 (ref.: 0-12)

Foszfatidilszerin IgM elleni antitest: 2,9 (ref.: 0-12)

520. Myosotis (válaszként erre: 516. - Jszvi04)
2017. szept. 5. 16:39
Tényleg borzasztó drága az Inofolic...azt hittem max. 2-3 ezer Ft. Köszönöm a tippet. Nem baj, ha macerásabb, csak hasson :)
519. Myosotis (válaszként erre: 515. - Nyuszmó84)
2017. szept. 5. 16:38
Netamin Pocaklakónak tényleg jók az értékei, összevetettem a Femibionnal, köszönöm a tippet. Folsav helyett ezt ajánlotta az orvos FOLIC ACID - Folsav (L-Metil-folát).
518. Myosotis (válaszként erre: 514. - Nyuszmó84)
2017. szept. 5. 16:33
Igenis, holnap bejelentkezem! :)
517. Myosotis (válaszként erre: 513. - Jszvi04)
2017. szept. 5. 16:33

Kitartást kívánok és mielőbbi babavárást!

Napi 8-10 óra edzés, az igen, minden elismerésem!

Ma lementem a céges nődokihoz és elmondtam sirámaimat. Szerinte is a Femibion a ludas, azt javasolta végül, amire én is jutottam: várjak 1 hónapot, nézessem újra az értékét, aztán majd eldől, mi legyen. Mindenesetre holnap bejelentkezem endo dokihoz, max. majd lemondom az időpontot. Plusz kifejtette, hogy az inszemeknek semmi értelme pozitív PCT teszt esetén. Nem mondtam neki, hogy ismerek több párt is, akinek mégis összejött...

Én is D, C, Mg6 vitamint szedek pluszban, mellette halolajat, Q10-et.

516. jszvi04 (válaszként erre: 511. - Myosotis)
2017. szept. 5. 14:18
Ha a folsavat nem hasznosítod, akkor sztem felesleges az Inofolicot venned, nem olcsó cucc. A Vitaltrendnél kapható sima inozitol por is, jóval kedvezobb áron. Kicsit macerasabb, mert nem egyenkent van csomagolva, hanem adagolo kanallal kell magadnak kimérni: [link]
515. nyuszmó84 (válaszként erre: 504. - Myosotis)
2017. szept. 5. 13:33

Van több is.

Én most a Netamin Pocaklakó vitamint szedem.

514. nyuszmó84 (válaszként erre: 503. - Myosotis)
2017. szept. 5. 13:32

Az FT4 eléggé alsó tartományban mozog. Nekem is mindig kevés. Kaptam is rá bogyót. És most valóban a tsh-d is megugrott.

Szerintem a többi értéked jó. De biztos az lenne, ha felkeresnél egy szakértő endokrinológust.

513. jszvi04 (válaszként erre: 511. - Myosotis)
2017. szept. 5. 09:45
Múlt hónapban Femibiont szedtem, most Gravidát, szelénből én is a Selenorgot szedem, abban ugyan csak 80 mcg van, de a Gravidában is van még 25 mcg. Emellett 2000 NE D vitamint, 1000 mg C vitamint, 3X1 Magne B6 extrát, meg Calciumot is. Mondjuk én babatervezés előtt is sok vitamint szedtem (Life Extension Two per Day, Lenkei multivitamin), mert versenyszerűen táncoltam, és heti 8-10 óra edzésünk volt. Még nincs babám, 3 éve spontán sikerült. Mondjuk azt pont nem terveztem, már nem védekeztünk, mert ciklus 27. nap volt...tény, hogy abban az időben össze-vissza menstruáltam. kb 7 hetesen elvetéltem, petezsák volt csak UH-n, szívhang nem. Akkor nem is jártam utána a a dolognak, mert még nem akartam gyereket, bevallom egy picit "örültem" is, hogy így alakította az élet, mert épp válás után voltam, és friss volt még ez a kapcsolat. Kb 1 éve próbálkozunk, 3 inszemem volt, abból egy biokémiai terhesség.
512. Myosotis (válaszként erre: 510. - Angyajka)
2017. szept. 5. 08:56

jaj, emlékszem, hogy izgultál a lupuson.:) Mindig kell görcsölni valamin, aztán, ha lesz gyerkőc, akkor meg hatványozottabban. Szörnyű.

Sosem volt pozitív tesztem :( A PCT tesztünk, na az pozitív, de ebben az esetben az nem túl szerencsés. Ráadásul annyira pozitív, hogy az eredményben nem volt semmi, se élő, se holt spermium. Egy gyilkológép vagyok belülről. Elvileg ez áthidalható inszemmel, de a 4. sem sikerült, úgyhogy gyanúzok, hogy más is lappanghat itt.

511. Myosotis (válaszként erre: 509. - Jszvi04)
2017. szept. 5. 08:49
Köszönöm az infót! 4 hét? Hmm, végül is nem olyan sok, plusz addig még lecsekkolom még egyszer a pajzsmirigy értékeket. Reménykedek, hátha addigra használ a szelén és a a Femibion megvonás. Amúgy sem ártana, ha rám nézne egy endokrinológus, még sosem jártam endo dokinál, bár le bírtam volna úgy élni az életemet, hogy lássak élő endokrinológust. Akkor beszerzek ma Inofolic-ot. Most nézem, abban folsav is van, micsoda pazarlás...sajna, azt nem hasznosítom. Vettem Selenorg-ot. Abban 80 mikrogramm szelén van. Jszvi04, mit szedsz? Már van babád vagy még előtte vagy?
510. Angyajka (válaszként erre: 508. - Myosotis)
2017. szept. 4. 23:05

Micsoda egy adventi naptár, tele szép eredményekkel. ;) Én szívtam ahol lehetett. Többek közt ez drága női név is. Rá is kerestem mi a bánat az. A nagy kutakodásban felfedeztem egy kedves betegséget a lupust. Napokig nem aludtam, mert biztos voltam benne, hogy nekem az van. Egyébként most sem vetettem el teljesen. :/


Lehet, hogy nálatok elég lenne egy állományjavítás vitaminokkal és egy másik protokollos inszem. Inszem során megvitaminozták a fiúkat?

Sosem volt pozi teszted?

509. jszvi04 (válaszként erre: 505. - Myosotis)
2017. szept. 4. 22:30
Tüű dokihoz én csak 4 hét múlva kaptam időpontot, bár akkor nyár volt , és szabin is volt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook