Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várók, beszélgessünk! fórum

Babára várók, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2
2019. márc. 19. 09:43
Sajnálom hogy kiléptél!!!
47. 98e28fd60a (válaszként erre: 46. - Zeninez)
2019. jan. 6. 13:22

Szia. Nektek is BÚÉK.😀


Én jól vagyok. Lassan megyek vissza, dolgozni. Te, hogy vagy? Minden rendben?


Zsuzsu vagyok, csak új regisztrációm van.

2019. jan. 3. 21:24
Sziasztok. Boldog új évet! Hohy vagytok?
45. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 44. - Zeninez)
2018. dec. 20. 17:07

Ja, igen. :D

Remélem tudtam segíteni, vele a fórumnyitónak. :)

44. zeninez (válaszként erre: 43. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 20. 16:19
Ahol miskolci nőgyógyászt kerestek ott hozzászóltál :D
43. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 38. - Zeninez)
2018. dec. 20. 13:00
Honnan jöttél, rá? 😊 😄
42. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 41. - Zeninez)
2018. dec. 20. 12:56
Szerencsés, egybeesés. :D
41. zeninez (válaszként erre: 40. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 20. 12:55
AZ én férjem meg Miskolc-Tapolcai :D
40. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 38. - Zeninez)
2018. dec. 20. 12:51
Igen. De, 3 ève Békésben èlek. A Férjem Békés megyei. :)
39. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 37. - Zeninez)
2018. dec. 20. 12:50
Én is mindig mondom az enyémnek, hogy biztos csúnya lettem, de Ő azt mondja, ez nem igaz. Ugyanolyan gyönyörűnek tart, mint mindig. Nekem is olyan a hasam, mintha lenne benne egy vàlasztóvonal és puklim is lett a sebem mellett, bal oldalt. Nekem 20 centis, függőleges. A köldökömből megy lefelé, egészen a vénuszdomb elejéig. Egyik vége a köldökömben lett elkötve, a másik a vénuszdombomnál, egy kunkori vonalban. És az egyik részén egy picike, nagyon halvàny vízszintes vonalka van, na az nem tudom mi lehet. A jobb oldalon pedig 1-2 centire a sebemtől a leszívócső helye van meg. Külsőre nem csúnya a sebem, de tapintásra vastag és érdes. Var már nincs rajta. Ápolni sem kell már. Férjem szerint már halvànyodik is. Igaz, én még csúnyának látom. :D
38. zeninez (válaszként erre: 36. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 20. 12:45
Zsuzsa, Miskolci vagy?
37. zeninez (válaszként erre: 36. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 20. 12:34
A régi típusú és a nagyon sietős (ilyen van anyumnak és egyébként neki sem látszik már igazán) a has közepén hosszában vágás. Nekem a has alatt...bikinivonalban van, vízszintesen. Az az igazság már nem látom a széleit pontosan de kb 25. Fent volt a gyereke a pocakban és le kellett cibálni, szakadt a hasizmom is, és így úgy tudom nekem kicsit szélesebb mint az átlag. De emlékszem elejében még nagyon lila volt, és ilyen fodros..nem nézegettem valahogy nem foglalkoztam vele és egyszer csak azt vettem észre alig látszik.Kisimult és elszíntelenedett. A hasam puklija változott, hát nem vagyok vékony és ott ilyen beesés van, de jó alakformáló rendbe teszi. A férjem meg ilyenekre inkább büszke, mint az ellenkezője. Sosem láttam rajta hogy zavarná, egyébként is úgy látom nőként mi vagyunk hibát é rájuk vetítjük...ok hibát ők észre sem vesznek.
36. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 30. - Zeninez)
2018. dec. 20. 12:18

Neked a császársebed, mekkora és milyen vonalban van? Vízszintes, függőleges és hol van pontosan?


Azért kérdezem, mert amikor eldőlt, hogy azonnal operálni kell a méhenkìvüli terhesség miatt, akkor azt mondta az orvos "Most császàrmetszés lesz!".

És azt olvastam, hogy kétféle van..szerintem az enyém még a régi típusú császárseb lehet..

35. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 34. - Zeninez)
2018. dec. 20. 12:13

Szeretem a munkám, bàr fárasztó, de az évek elteltével, megszerettem.

Takargatni nem fogom a sebem, tehát büszke vagyok a sebemre.

A Karácsony..egyrészt, hálás vagyok, hogy Èlhetek és Ünnepelhetek, hogy a Csalàdom boldog lehet és nem pedig gyászolnak..

Másrèszt, pedig nem várom olyan nagy lelkesedéssel. Talán azèrt nem, mert fáj, hogy a harmadik babát is elvesztettük..nem tudom. Szóval vàrom is, meg nem is..

34. zeninez (válaszként erre: 33. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 20. 12:08

Jól hangzik, szerintem ha büszke vagy rá akkor más is annak lát...

Hogy állsz most a karácsonyhoz?

33. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 32. - Zeninez)
2018. dec. 19. 21:20
Operátor vagyok, egy gyárban.
32. zeninez (válaszként erre: 31. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 19. 20:59
Mi a munkád?
31. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 30. - Zeninez)
2018. dec. 19. 20:06

Legyél erős, az a legfontosabb!😊


Valóban úgy tekintek rá, mint egy szuper képességre, a vágásom az èn erőm.💕

Bár, kicsit félek, mit reagálnak majd rà a munkatàrsaim amikor meglátják az öltözőben.😕


Fèlek a vizsgálatoktól, de vàrom is. Innentől indul be igazàn a babásodás projekt.😄

30. zeninez (válaszként erre: 29. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 19. 19:42

Hát a császáromat már keresni kell, én csak ebből indultam ki. De ha megmarad fogd fel a erőd jeleként...ezt is túlélted, legyőzöl már mindent, és erre bizonyítékod is van!


Akkor már sínen vagy...rendben lesz az! Bízz!


Köszönöm a gratulációt, de még annyi mindent túl kell élni, próbálok nem i gondolni rá :) Első kör a 12 heti genetikáig életben tartani...

29. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 26. - Zeninez)
2018. dec. 19. 19:22

Gratulálok.😊


Bor kizárva, nem iszom alkoholt és most a napi 9 bogyóra, nem is lehet. Megpróbàljuk az intim pillanatokat, hiszen lassan mindennek helyre kell àllnia. Fog.gátlót nem szedhetek, soha nem is szedhettem. Vizsgálat eddig csak genetika meg andrológia volt. Valahogy senki nem látta fontosnak, hogy tovàbb vizsgáljanak. Csak legyintettek mosolyogva, hogy majd lesz másik terhesség...

Most a véletlennek köszönhetően, találtunk egy csodálatos orvost, vele kezdjük meg tavasszal a meddőségi vizsgálatokat. A vágásomra azt mondták örökre látszódni fog. Gondolom halványabb azèrt majd idővel, lesz..remélem!

28. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 27. - Zeninez)
2018. dec. 19. 19:13
Ebben teljesen, igazad van.😊
2018. dec. 19. 18:45

AZ hogy valaki lombikkal lehet anya meg ne sújtson le! Mindegy hogy sikerül a végeredmény a lényeg...olyan mint a diploma egy idő után senki sem kérdi hanyas lett.

Én úgy gondolom az örökbefogadó anya is anya. Egy ismerősömék most már itt tartanak (8 lombik után)A szülő szülő akár honnan is pottyan oda az a kis gombóc!

26. zeninez (válaszként erre: 25. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 19. 18:38

Igen elvileg még az vagyok :)


Ir nézetetek már? Nekem pl ott rontották el, és a pajzsmirigynél. Csak tsh-t néztek az meg jó, de 3adat görbéje ad pontos diagnózist. Ami még problémás lehet a proliaktin. Gondolom genetikán, hematológián, immunológián túl vagytok.


A vágás miatt ne aggódj, el fog múlni. Fogamzás gátló módszert nem mondanék, mert úgy tűnik nálunk nem ez vált be, csak a testem béna :) Próbáljatok újra egymásra hangolódni, nem kell rögtön a "durr bele" meg hát a bor sokat segít a gátlásokon. Esetleg...Nagyon sajnálom, félig átérzem. Toxémiánál majdnem én i ott maradtam (200 fölött volt a vérnyomásom) és eszméletlenül féltettem a gyereket..hogy maradandó baja lesz. Igazából nem is értem hogy lehetek ilyen elment agyú hogy megint bele vágok :S

2018. dec. 19. 16:17

[link]


Zeninez!

Te kismama vagy? Èn is hozzászóltam a fórumodhoz!!

2018. dec. 19. 14:20

Tudnàtok óvszer mellé valami tuti biztos, vagy legalàbb magas százalékban biztos, fogamzásgátlási módszert?


Az orvosom mechanikus fogamzásgátlási módszert mondott, attól nem térhetünk el!

23. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 22. - Szakalif)
2018. dec. 19. 14:17

Ha minden rendben, de nem sikerül, akkor nincs minden rendben. Ez teljesen biztos, magamról már rájöttem erre.

Az Én Párom 42, Én 30 vagyok. Annyit már tudunk, hogy velem van valami bibi..

2018. dec. 19. 14:10
Hát igen, ez az zsuzsavagyok. Ha minden oké akkor nem értem miért nem sikerül.én 35 vagyok a párom 41.pedig nem görcsölünk rá.
21. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 19. - Szakalif)
2018. dec. 19. 13:31
A Párommal nálunk sincs baj és elvileg velem se..de a gyakorlat nem ezt mutatja..
20. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 18. - Ca4e8ac4ad)
2018. dec. 19. 13:29

Arról már beszèlnem se kéne, hogy még a műtètem óta nem tértek vissza az intim pillanatok se...

A napokban tervezzük és bizony félek és izgulok..

Terhes se akarok lenni meg félek a fájdalomtól is..

2018. dec. 19. 13:29
Kedves zsuzsavagyok. Kapom a costylt ami segit több petesejtett termelni eddig már háromszor irta fel. Volt egy vetélésem, most kettő petesejt van és 12,5 a nyálkahártyam. A páromat kivizsgálták semmi baja, nálam is minden oke a doki szerint.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook